Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

FDD

nie chcę rodzić dziecka, czy to normalne?!

Polecane posty

kiedyś myślałam że urodzę dziecko, ale teraz jak czytam co się po porodzie z kobiety ciałem robi to już nie chcę! nawet cesarką nie! zaadoptuję jak już czy to okrutne z mojej strony? jak powiedzieć innym-rodzinie, mężowi? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem happy:)
tak, to normalne... ja mam 1 (cesarką Bogu dzięki bo naturalnie to bym sie posrała chyba ^^) i tez sie boje nastepnego porodu. Ale kiedys chce miec jeszcze 1 dziecko. Wmawiam sobie ze 1 dzien bolesci to nic w porównaniu do całego życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banda durni
a robic chcesz :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazajace
Ja tez sie boje i dlateog nie chce miec dzieci mam 24 l. a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 20 :( ale nie chcę rodzić dziecka, nie chcę ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazajace
im jestem starsza tym bardziej sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się boję że np urodzę dziecko komuś, a po 4 latach on mnie zostawi dla jakiejś młodej cipy co jeszcze nie rodziła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewffv
przyjmij moje szczere wyrazy współczucia. ja też nie chcę mieć jeszcze dziecka, ale nie dlatego, że boję się co się stanie z moim ciałem. musiałaś bardzo dużo przykrych rzeczy przeżyć... skoro tak masz głowę zrytą. gdybyś napisała o przyczynach ekonomicznych, albo że po prostu tego nie czujesz... ale piszesz o wyglądzie... żal... życzę Ci jednego - byś była wiecznie młoda. jak dorian grey. bo inaczej czeka Cię koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytelniczka...
Dziecka nie rodzi się komuś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mxbxbxvjz
tez sie boje porodu i tego co sie stanie z moim cialem -mam tak samo 20 lat wiec moze jeszcze nam sie odwidzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytelniczka...
A tłumaczenie, że nie będzie się karmić piersią,bo będą potem brzydkie, to już katastrofa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka......
FDD nic na siłę. Nie chcesz rodzić - Twój wybór. Nie każdy musi mieć dzieci. I nie każdy chce mieć dzieci. A dlaczego niby mąż ma Cię zostawić dla młodszej i na ododatek nierodzącej? Mnie zostawił dla dużo starszej z trojgiem dzieci:)) Nie ma reguły. Jak Cię kocha, to Cię nie zostawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym wiedziała że pomimo "matczynego" wyglądu facet mnie nie zostawi to spoko, ale boję się zdrady rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i boję się że jak to komus powiem to zaraz bede obrzucana okrutna kobieta bez serca :(ale ja na serio nie czuje ze chce dziecko no i ta obawa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do FDD
Dziecko Ty się nie zajmuj narazie takimi problemami,ucz się rozwijaj i nawet mnie nie dziwi Twoje podejście jakie teraz masz do dzieci bo sama jeszcze jesteś dzieckiem w sensie emocjonalnym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooooka dziewczyna
niunie kochane, strach przed ciaza i porodem jest strachem naturalnym, bo boli, bo niepewne, bo jak to zniose, bo co bedzie dalej, ale dziecko to skarb ktory rozumie jedynie ta kobieta ktora wezmie malenstwo w ramiona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za pocieszenie :)bo panicznie sie tego boje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytelniczka...
To ja chyba jakaś inna jestem, bo ani przed jedną, ani przed drugą ciążą nie czułam strachu :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam Cię ani nie krytykuję ani nie chwale. Twoje życie, Twoja sprawa, Twoja decyzja.... Są różne kobiety, różnie przechodzą ciązę, róznie wyglądają po porodzie, więc nikt nie ma prawa przekonywać Cię, że masz rodzić bo itak wszystko wróci do normy bo u kogoś tam wróciło, albo przekonywać Cię, że masz nie rodzić, bo będziesz gruba, szeroka, będziesz mieć obwisły brzuch i rozstępy i mąż Cię zostawi bo będzie z Ciebie wypadał... O matko, ale długie zdanie mi wyszło. W każdym razie każda kobieta jest inna i każdy organizm zachowuje się inaczej. Ja miałam to szczęście, że zaszłam w planowaną ciążę, przechodziłam ją cudownie, był to przepiękny czas w moim życiu, urodziłam naturalnie, szybko i nie powiedziałabym, żeby było aż tak strasznie. Po ciaży szybko zrzuciłam co mi zostało, nie mam żadnych rozstępów itp... życie seksualne równiez mamy idealne, a nawet ja czuję wszystko bardziej niż wcześniej. Mąż mówi to samo, więc nie wiem.... Ja napisałam jak było w moim wypadku, ale Twoje życie, Twoje ciało, Twoja decyzja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!! i ja jestem przeciwna i małżeństwu i papraniu się w pieluchach ! wiadomo..nigdy nic nie jest pewne co moze się stać! nikt tego nie wie..ale uważam do wszystkiego trzeba dojrzeć..i tak jak dojrzałam do stałego związku to pewnie i dojrzeje do tego małażeństwa i dzieci ,to będzie już błedem zrobionym na całe życie użeranie się z facetem i bachorami ,ale widocznie taka jest nasza karma i do tego jestesmy przeznaczeni , tak nakazuja przyroda rozmnażać się ..i nasz bunt teraz gówno nam da za kilka lat ! a chęć czerpania przyjemności czyli seks ..sam w sobie moze doprowadzić do np.wpadki,później ślub ..no bo jak to ,zyć na kocią łapę haha i stajemy sie rodziną .,życie zjebane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaha
ja też nie chcę dzieci i co? każdy może wybrać- rodzina lub nierodzina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też nie
nikt nie może mnie do tego zmusić, a na razie na dzieci się nie zapowiada, bo ich po prostu nie chcę ;) mam 24 lata i to się chyba nie zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×