Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

halo laseczki - wrzucilam do galerii zdjecie 3d mojego Zosinka, nie jest jakies super jakościowo bo bylam na zwyklm 2d tylko lekarz przełączył dosłownie na 3 sekundy na 3d i pstryknął fote, ale i tak sie cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdaK i calvadoss swietne zdjatka dzieciaczków zarówno w brzuszku jak i poza u mnie licze ze babeczka ale zobaczymy brzuszek mam sterczacy jak u synka ale inna ta ciaza niz poprzednia z synkiem z tymze dziewczyny pisały ze chyba niema to wiekszego znaczenia na płec jakie jest samopoczucie w ciazy bo bywa ze takie samo w kazdej ciazy a płeć inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie dopadło jakieś okropne przeziębienie, a do tego żeby było mało mam bóle żołądka. Coś zjem i już boli. Może mój skarb się tak rozpycha i gdzieś uciska. Nie wiem czy iść do lekarza czy poczekać aż przejdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na przeziębienie polecam ciepłą wodę z świeżo wyciśniętym sokiem z cytryny i dużą ilością miodu, pić kilka razy w ciagu dnia, no i oczywiście się wygrzewać, do tego możesz sobie zrobić syrop z cebuli z czosnkiem i miodem byłam chora w pierwszym trymestrze i pomogło, bez lekarstw się obyło życzę szybkiego powrotu do zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za rady.Przeziębienie to jakoś zwalczam, gorzej z żołądkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki! Właśnie niedawno wróciłam do domu. Test obciążenia glukozą mam za sobą :) Nie taki diabeł straszny :) Ja miałam 75g i piłam z dwóch kubków. Pielęgniarka sama mnie zapytała czy mam cytrynę. I rzeczywiście z cytrynką było całkiem smaczne :) aaaaaaanula83 wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! :) Gratulacje! kamusia316 to może zależeć od tego jaki sprzęt ma lekarz. Moja pani dr w 12 tyg jak zapytałam czy już będzie usg przez powłoki brzuszne odpowiedziała, że zobaczymy czy już będzie coś widać. I rzeczywiście było. Oj Basik mnie też męczy zgaga...nigdy wcześniej nie miałam zgagi. Teraz już wiem jakie to nieprzyjemne uczucie ;/ Ja też jak tylko czuję, że coś mnie bierze to od razu herbatka z cytrynką i miodem a na noc mleko z masłem i miodem. 2in1 jesli bóle żołądka masz już od dłuższego czasu to może lepiej iść do lekarza..Ja tam w ciąży wolę dmuchać na zimne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak właśnie chce zrobić czekam na mojego chłopka i jedziemy do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calvadoss słodziutka ta Twoja Lenka :) Super ma grzyweczkę :) Zosieńka też fajniutka :) Ja to chyba do środy, wybaczcie za wyrażenie "zniosę jajko" :P Po 11 tyg wreszcie zobaczę moje szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co bierzecie na zgagę, mi do tej pory pomagało mleko, bo wieczorem nie łapało, ale teraz obawiam się że będzie częściej i chyba mleko nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie babki z ta zgaga jest tak ze absolutnie po jedzeniu nie moge sie kłasc tylko w pionie albo siedziec wtedy uspokaja sie jak tylko sie połoze odrazu po jedzeniu piecze cholerstwo to chyba przez ucisk i ze wszystkie organy przesuneły sie przez brzuszek do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zauważyłam, że też jakby mleko mi pomagało...ale nie zawsze. Basik u mnie jest to samo. Najgorzej jest jak już się do spania kładę...chwilę jest ok a za moment masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mausi86 - genialny sposób na przeziębienie, zawsze go stosuję i pomaga, fakt, ze jak nie byłam w ciąży to zawsze jeszcze była "wkładka" i wtedy było skuteczniej. Dziewczyny ja też mam zgagę i się męczę, mnie tam mleko nie pomaga. Postanowiłam, że się chyba do niej przyzwyczaję i tyle, bo nie mam innego pomysłu. Po każdym posiłku ją czuję, więc trudno :( Moje Panie, nie jestem już anonimowa, dorzuciłam swój album do galerii :) Pozdrawiam ze śnieżącego Poznania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny na zgagę mi najbardziej pomagają migdały, jogurt naturalny też czasem skutkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeloonka miło Cię widzieć! :) Fajne zdjątka i fajny brzusio! Podobno już nasze maluszki mają rozwinięte zmysły słuchu więc można im puścić fajną muzyczkę :) Polecam Wam RMF Baby. Fajny przeboje dla dzieci. Wracają wspomnienia z dzieciństwa :) http://www.miastomuzyki.pl/play,43

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_agneszka_ - dzięki :) Z tym słuchem to masz rację, my słuchamy sobie na słuchaweczkach spokojnej muzyczki i czytamy bajeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limonkowa- również oddałam głos:). świetny pomysł,może nawet podkradnę, bo też mamy problem... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za te głosy w sondzie ;) ja też nie wpadlam sama na ten pomysł, tylko zerżnełam od blogowej kumpeli, bo kurcze tyle fajnych imion i jak tu się zdecydować? W sumie do kwietnia jeszcze daleko, ale już bym wolała myśleć o dziecku nie 'moja córka' tylko np. 'moja Klaudusia' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ditta7 ja używam prostownic już kupę lat i bardzo polecam, abyć poszukała czegoś z Remingtona. Nic nie da jak napiszę jaką mam, gdyż ma prawie 3 lata, a wiesz jak to wszystko się zmienia. Pewnie są już dużo lepsze, natomiast z doświadczenia wiem,że Remingto nprodukuje profesjonalne produkty fryzjerskie i przede wszystkim takie, które są nieawaryjne. Dziewczyny, mam do Was pytanie- czy któraś z Was ma jakiś sprawdzony przepis na ciasto Tiramisu? Bardzo proszę o podanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Ja juz wrócialm z poznania ze chrzcin,do poznanianek mieszkacie w pieknym mieście:) --etka--ja zawsze tiramisu robie z przepisu z blogu "simple cooking pleasures"jest świetny i zawsze wychodzi:)na swieta takze zamierzam zrobic.Co do zgagi to nie mam ale ja i tak mecze sie z mdlosciami od poczatku a to juz 24 tydzien idzie,juz zaliczylam lekarza rodzinnego,gastrologa i wszyscy mowia ze mi narazie nie pomoga,ginekolog zalecil mi imbir w pstaci kapsulek i on troche pomaga.na bole zoladka pomaga ponoc siemie lniane,ale nie testowalam. Cała rodzina zdziwiona byla ze mam juz taki duzy brzuch:)Fotki dodam do naszej galerii:) Muzyke takze namietnie slucham,ale to juz moja pasja:)staram sie tez czytac na glos nawet gazete wyborcza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Wiem, że dla każdej z Was wizyta u lekarza na USG jest czymś szczególnym, ale ja od rana chodzę taka naenergetyzowana! Dowiemy się dziś czy miało sens zwracanie się do brzuszka Pola.. Mam nadzieję, że pokaże co tam chowa.. Przy okazji jestem pełna obaw, ale muszę myśleć pozytywnie! Trzymajcie kciuki, aby nie odleciała zanim wejdziemy do gabinetu... Dam znać po powrocie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
etka widzę że wśród faworytów imion męskich masz Bartosza, jak sie u mnie okaże że będzie synek to właśnie na imię dostanie Bartosz :) mam nadzieję że w czwartek ta moja dzidzia się ujawni, ostatnio na usg zwinęła się w kulkę aż się lekarz śmiał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie:) Dziekuje Wam za miłe zyczenia:) Pierwszy raz w życiu mam opryszczkę na ustach i nosie :((( przy życzeniach i całowaniu załapałam :((( coś okropnego!!! Kupiłam plasterki compeed i może pomoże ! Jak dziewczyny sie czujecie ja mam problem ze snem od 4 rano zawsze budze sie i do 6-7 nie mogę zasnąć :( już tak kilka dni !!! Kłade się później ale to nic nie daje melisa też nie pomaga czy wy też tak macie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaanula83 ja od jakiegoś miesiąca budzę sie około 5 rano i już nie mogę dalej spać. Nic na to nie moge poradzić, a potem o 19 już jestem tak zmęczona, że zasypiam. Tak sobie pomysłałam, że moize i dobrze bo jak sie mała urodzi to i tak dłużej niż do 5-6 to sobie ne pośpię więc może lepiej już sie do tego przyzwyczaić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--etka-- zagłosowałam :) Widzę, że w sondzie są moje dwa typy :) nikolina82 coś czuję, że w środę będę miała podobne odczucia. Po cichu sobie mówię, że już nawet nie muszę poznawać tej płci, oby tylko z maleństwem było wszystko dobrze.. Będzie dobrze! Musi być! Dać znać po wizycie. aaaaaaanula83 ja tak mam od ponad 2 tygodni! Tragedia! Ciężko mi zasnąć, jak już zasnę to budze się w nocy i nie mogę spać dobrych parę godzin. Wreszcie dopiero nad ranem zasypiam i dopiero wtedy mogłabym spać spać i spać...W ogóle jak zawsze lubiłam spać na boku tak teraz brzusio zaczyna mi ciążyć, wiercę się straszliwie i nie mogę sobie znaleźć miejsca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki ;) U mnie 24 tc zaczął się fatalnie,jak wcześniej świetnie znosiłam ciążę zero wymiotów ani przeziębienia nawet to w nocy dopadła mnie biegunka i wymioty tak jak w zatruciu pokarmowym albo w grypie źoładkowej,tak mnie osłabiło ze nie byłam w stanie sama dojść do toalety ,rano zadzwoniłam do swojego ginekologa to mi kazał podejść najpierw do rodzinnego lekarza do przychodni.Miłe Panie w rejestracji kazały mi wejść bez kolejki oczywiście mocherowe berety to komentowały.Lekarz tez sam nie potrafił stwierdzic czy to grypa czy zatrucie przepisał mi Kaldyum potas i na biegunke i wymioty NIFUROKSAZYD ale tego nie łykałam bo w aptece mówiła ze niebezpieczne dla kobiet w ciazy ,za to kuipiłam takie ziołowe tabletki TANINAL i łyknęłam jedną jak myślicie nie powinna zaszkodzic małemu i Paracetamol na zbicie gorączki i jeszcze Nospę bo bolał mnie brzuch i teraz koleżanki pocieszcie mnie czy łykając na pusty żoładek tyle tabsów nie zaszkodziłam małemu?bo się strasznie martwię teraz dopiero zdołałam przełknąc sucharka;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny nie byłam tu cały weekend i do czytania miałam sporo.w sobote byam na imprezie urodzinowej taty i ubawiłam się świetnie:)wrzucę fotki w wolnej chwili obejrzałam też wasze foteczki śliczne macie dzieciaczki.wyobrażam sobie jak w kwietniu będą przybywać zdjęcia kolejnych maluchów":) W SPRAWIE DIETY CUKRZYCOWEJ ANIU JESTEM OBCYKANA JESTEM NA TAKOWEJ OD 6TC:)JAKBYŚ POTRZEBOWAŁA RADY PYTAJ. no i najgorsze dziewczyny mój brzuszek mierzy uwaga-111cm!!jestem przerażona ale nie mam na to wpływu. za to cieszę się że to jedyna zmiana w moim wygladzie bo ani cellulitu ani wyprysków ani wypadania włosów itp więc ten brzuszek przezyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamusie:)) bylam dzis u lekarza...i niby lekka infekcja mnie dopadla ale dostalam tak : paracetamol, rutinoscorbin, calcium, bioparox - do gardla wdechy... i takie cos do gardla podobne do smaku pokrzywy... jestem w dobrym humorku nawet bo dowiedzialam sie ze moja chrzestna ktora stara sie o dziecko bardzo dlugo wlasnie dzis zrobila test i bedzie miala maluszka:) w dodatku w tym samym roku co ja:) a u was jak tam samopoczucia? ja za tydzien mam wizyte u ginekologa ciekawe co mi powie- bo biore ta luteine... buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×