Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

w końcu kosmetyczka to teraz zawód na czasie:) A_B powiem więcej, zajmuje się również przedłużaniem rzęs ale konkurencyjnej firmy:) tak przy okazji - zaczyna się dla nas gorący okres, na razie daję radę ale mam zamiar od nowego roku odpuścić pracę. A jak u was to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmierzyłam mój brzuch - 87 cm (tyle co i 2 dni temu). Mikołajka - jakie wieści po USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeloonka -super pomysł z tym mierzeniem brzuszka:)- u mnie 22 tydzień i aż 100 cm,echh. I tu od razu trzymam Cię oliwka86 za słowo z tym odchudzaniem. Zaczyna mnie przerażać mój wygląd... Jak pomyślę ile jeszcze zapewne przytyję, to po prostu dopada mnie depresja... Co do piwka i winka,to doskonale Cię rozumiem...Ja jak widzę,że ktoś przechyla piwo,to mam ochotę mu wywać i bez opamiętania opróżnić całą butlę. Nie wiem nawet czy bym połykała...;/Ach,niech no tylko urodzę i przestanę karmić! _agneszka_- ja co prawda dopiero od tego miesiąca jestem na zwolnieniu, więc zaniosłam sama. I teraz pod koniec miesiąca też pójdę sama- a z prostej przyczyny, że z miłą chęcią pogadam z moimi dziewuchami:). No chyba, że zrobi się ze mnie na jakiś czas ogromny Dumbo,to wyślę męża,bo wstyd. kamusia316- wyluzuj kochana. Faceci mają yakie odpały,a najlepsze jest to,że nawet jak mu tłumaczysz,dlaczego toczysz pianę, to i tak naprawdę do końca nie zrozumią;). Ja mam bardzo dobre wyniki,ale jak pytałam moją ginkę, czy brać jakieś witaminy,to powiedziała,że to jak najbardziej można,że na pewno nie zaszkodzą. Od początku biorę Prenatal Classic. Jeżeli chodzi o te duże dzieci, o których pisała agneszka,to z tego co kojarzę,to była jakaś duża afera,ale odnośnie konkretnych witamin,a nie wogóle witamin w ciąży.Kamusia, daj szybko znać jak to będzie mały Zuzolek:). U nas póki co ja obstaję przy Filipie, a mój M przy Jakubie. I nic a nic żadne nie chce ustąpić Nowa uważaj na siebie- kołderka i ciepła herbatka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak....jestem na zwolnieniu ale... rzeski kocham robic :) Nic wiecej nie powiem :D A zreszta te rzeski tak mnie uzaleznily ze sama tez sobie robie w zwiazku z tym jezdze co 3 tyg do Warszawy (z Kielc) na uzupelnianie hehe A Ty jakiej robisz firmy?? Co do cellulitu to kamusia ma racje...zreszta w czasie ciazy "urokiem" jest cellulit wiec ja narazie sie z nim zaprzyjaznilam ale ukrywam tego przyjaciela pod spodniami hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do mandarynek, to wątpię by to było przyczyną, bo ja zjadam ich dziennie nawet do 3 kilo i do tego po 5-6 sztuk pomarańczy... sama nie wiem, ale jakoś właśnie na nie mam największą ochotę i mogę nawet obiadu nie jeść a mandarynek i pomarańczy nie odpuszczę. Poza tym od samego początku ciąży jakoś tak miałam ochotę na sok pomarańczowy i grejpfrutowy Same kosmetyczki ;p Niby i interes, prawda, ale pod warunkiem, że w mieście jest mało salonów kosmetycznych. U mnie, to na każdej ulicy przynajmniej 2, także ciężko powiem Wam. Ale ja osobiście najbardziej lubię robić makijaże (żel, tipsy, akryl - nigdy tym się nie zajmowałam, bo po prostu tego nie lubię) No i co do tych makijaży. To większy interes jest jak się gdzieś ogłoszę i wezmę za ślubny nawet 150 a w salonie to kosztują po 70 z czego dla mnie 35% to marny interes. A tak spotykam się z klientką u niej w domu i każdy zadowolony. Poza tym moje prywatne kosmetyki może nie są profesjonalne ale znacznie lepsze "gatunkowo" bo nikt mi chyba nie powie, że świetlisty cień Diora nie jest lepszy od matowego, mało znanej firmy pojedynczego cienia który kosztuje 300zł sztuka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na pewno chce wrocic do formy po ciazy a nawet wygladac jeszcze lepiej niz przed:) bede sexy mama:) heheehheeh nic dziewczyny ide zrobic w koncu z siebie laske bo jak na razie dalej w dresie siedze:) zdazylam pochlnac 2 tzn 4 mandarynki, no nie moglam sie powstrzymac:) moj mezczyzna bedzie kolo 1.00 rano wiec pewnie czekajc na niego poczytam jeszcze co na intercie. aha kobiety wejdzcie sobie na strone make up w wielkim miescie(wyszukiwarka) fajne sposoby na super makijaz i jak uratowac stare cienie czy roze:) polecam to tak odnosnie zeby nie zapomniec ze wciaz chcemy byc atrakcyjne dla siebie i naszych facetow. moge byc sloniem ale z podwinietymi rzeskami i zadbana skora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja dziś byłam na USG polowkowym i jestem b b b b b zadowolona ;) po pierwsze wszystko dobrze z malutka, waży 420 g, tętno 140, pokazała się nam w całej krasie ;) to było generalnie USG 2d ale koleś na chwilke przelaczyl na 3d i strżelil fajna fotkę ;) ponieważ Zosia jest jeszcze malutenka to nie widać aż tak wiele ale wrzucę fotkę jutro do naszej galerii jak tylko zeskanuje. Jedno c widać na pewno to ze nosem ma po moim mężu ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_B rozumiem doskonale co masz na myśli też uwielbiam rzęsy tak się wkręciłam że na prawde aż się relaksuję przy tej pracy:) ja pracuje na nouveau lashes co do cellulitu to właśnie w ciąży mi najwięcej się pojawiło:/ jak najszybciej po porodzie postanowiłam zafundować sobie masaże odchudzające i właśnie zabiegi na cellulit no i dieta oczywiście Rzęsy sama miałam ostatnio na ślubie w sierpniu i powiem szczerze że chętnie bym sobie robiła nadal ale mam problem ze znalezieniem odpowiedniej kosmetyczki która by mi je założyła (te ślubne po tygodniu odpadły po prostu - bez mojej rzeski ) Kamusia - ja też do tej pory pracowałam "u klientki" (częściej to one do mnie przychodziły) bardzo to wygodne no i mniejsze koszty. zaraz po macierzyńskim mam zamiar ruszyć z czymś na dobre w jakimś przytulnym salonie jak należy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnosnie pracy. ja mam ten problem ze sprzatam wiec chodzenie z wiadrami i chodzenie po schodach z odkurzaczem i mopem w reku pewnie tez niedlugo odpadnie ale chcialabym pracowac do 7 miesiaca, jezeli brzuch nie bedzie duzy to tak zrobie, bo podejrzewam ze jak ludzie zobacza mnie z wielkim bambolkiem to dostana gesiej skorki, oni sie tutaj zawsze pytaja czy sie dobrze czuje, ze nie ma problemu jak nie przyjde, a te kobiety norweskie to zdziwione jak mozna pracowac tak dlugo i nie miec w 5 miesiacu wogole brzucha, bo ogolnie wygladam tak jak by mi sie przytylo, wiec po czesci nie moge sie doczekac az moj brzuch bedzie oznaczal ciaze, a nie to ze zebralam mega tkanke tluszczowa jakby mialo nastac zlodowacenie:) zwlaszcza na dupie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda super, ja tez twierdze ze nasza coreczka ma nos po tatusiu:) ja mam nawet filmik z pierwszego usg jak mala tancuje i sie rzuca w brzuszku...moje malenstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same dziewczynki prawie w kwietniu bociek przyniesie ;p Jordan ja pracowałam w salonie ale nie własnym i niestety żadne kokosy poza tym koszmarne godziny i w ogóle ;/ było tak, że pół dnia nic i siedzieć trzeba a na wieczór 5 klientek i zostać trzeba po godzinach a płacone od przerobu ;/ dlatego nie zamierzam tam wracać później... chcę zrobić jakiś licencjat i załapać się do biura, odbębnić 8 godzin i czy się stoi czy się leży xxx zł się należy i mieć spokój ewentualnie dorobić sobie makijażem, pedicure, manicure, masażem czy prostymi zabiegami nie wymagającymi sprzętu kosmetycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamusia wierze Ci zawsze tak jest jak pracujesz u kogoś. W pierwszej kolejności kasa ma iść do niego. Co do pracy w biurze to ja mam doświadczenie 2 lata. niby prosta praca przy kompie telefony, maile, zamówienia... ale wierz mi że czas mi sie strasznie dłużył no i co najważniejsze nie dawała mi ta praca satysfakcji. Bezcenny jest uśmiech kobiety która widzi się w lustrze po... tuningu:):) ja chce zostać w 100 w kosmetyce a konkretnie przedłużanie rzęs i makijaż permanentny, koleżanka będzie u mnie zajmować się pozostałymi zabiegami. kurcze nie moge sie doczekać:):) baze klientek mam już sporą mam nadzieje że mnie nie zdradzą kiedy będe niedysponowana:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracowalam jakis czas w jednym salonie, ale szalu nie bylo jesli chodzi o klientki, kasa stala ale niestety w kwocie 900zl na miesiac. Potem pracowalam w salonie u dziewczyny i bylo straaasznie duzo pracy - jak dla mnie super ale niestety szefowa wredna suka, odeszlam i otworzylam wlasny salon. Pracowalam sama na siebie, nie mialam pracowanic. W miedzy czasie zrobilam ten kurs na rzesy. Uwielbiam robic makijaze, zabiegi, nielubie robic tylko tipsow a w szczegolnosci zdobien, moze dlatego ze samej mi sie nie podobaja. Obecnie gabinet jest zamkniety (dalam wypowiedzenie wlascicielowi lokalu) wiec po macierzynskim bede wynajmowac cos od nowa. Bezsensu bylo placic czynsz skoro i tak bym tam nie pracowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_B no ale zus zapewne musisz dalej płacić czy jak to jest? ja też nie lubię tipsów robić... uważam, że tym powinna zajmować się osoba po kursie w tej dziedzinie... bo mnie osobiście w szkole uczono tylko manicure i pedicure i żadnych tipsów... fakt, że to pieniądz, bo kobitki robią, ale u nas to się nie opłaca... taka po kursie w 1,5 h zrobi i zgarnie 60zł (więcej nikt u nas nie da) i zrobi to w domu. A w salonie weź zarób w 1,5 godziny 60 zł ... to na wypłatę bym dostała 500zł chyba jak bym miała tipsy robić ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_B to teraz będzie Ci łatwiej bo już wiesz jak wszystko po kolei robić we własnym salonie, super! mnie przerażają te wszystkie wymogi sanepidu co do lokalu które trzeba spełnić. no ale cóż trzeba dać radę. Powiem wam że już miałam wynajmować gabinet u pewnej fryzjerki, wszystko było pieknie dogadane.. .a tu niespodzianka zrobiłam test i wszystkie plany poszły w odstawkę:) może to i lepiej że teraz niż miałoby się to okazać po 2 miesiącach np... :) ide spać moje Drogie, Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUS place ale tylko skladki zdrowotne ok 230zl miesiecznie, a tak to dzieki zwolenieniu dostaje zasilek chorobowy a potem bede miec zasilek macierzynski. Ja robilam kurs tipsow ok 5 lat temu. Cena u mnie za zalozenie byla ok 90zl a uzupelnianie 60zl ale szczerze wolalam robic makijaz krocej to trwalo a wiecej kasy nie mowiac juz o rzeskach :) Aha...dodalam zdjecie brzuszka do galerii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIK..............WIEK.......MIASTO...........TP......KTÓRE? ........PŁEĆ wiosenna mama...25......Małopolska.......23.03.....3.........Karolin ka ORLLA..............29......Belfast............23.03... ..1 anka87.............23......Wieliczka.......30.03, 01.04..2 (1 to mój Aniołek) aaaaaaanula83...27.......Włodawa.........30.03......1... ...... SYN mania487 .........18.......Morąg........... 01.04.....1 Judyta10...........28......Szczecin........ 01.04..... nowa788219223...19.....Kamienica Śl......01.04......1...córcia Lenka Magd11............26....... Wilhelmshaven ... 02.04.....1.....S YN Jenny29............29......Lublin............ 03.04....1...... córeczka Magdalenka (?) katalana...........33......Warszawa.......04.04.....2 ktosia1980........30......Toronto..........04.04.....2 monsoon.........30.......Lublin............04.04.....2. .....SYNEK ANTOŚ minia80............30.......Lublin............04.04...... 1 Martka77..........32.......Wrocław........04.04.....2.....s ynek paula8122..........29......Warszawa......04.04......1 ....syn Michałek K_inka_............30.......Poznań..........04.04... ..2 Jordan.pl..........24.......Poznań..........04.04......1 ........ córeczka basik1978.........32.......HAJNÓWKA......06.04.....2 ..chyba córeczka Nikolina82.........28........Warszawa......06.04....1.... .. chyba córka Hawa2000.........36.......niemcy.......... 07.04.....1 anka1976..........34.......Bydgoszcz......07.04.....1.... ..Weronika Ditta7..............28.......Warszawa.......07.04.....1.. .. córeczka iissaabel...........33.......Radom............07.04.. ..1 .chyba córeczka karolimna..........23..... Włocławek.......07.04.....2 .. córeczka Julka KASIEŃKAA__......21......SOSNOWIEC......09.04....1...... CHYBA SYN mamusia22.........22......W-Śl...............09.04.....2 kajusia99...........23......Żywiec...........09.04.....1 ...SYNUŚ Michaś limonkowa ja.......19........Jordanów......09.04......1...córeczka mama_kwietniowka..39..W-w...............10.04.....1 aprils mother11...28.......Lublin.............10.04.....1 (2 aniolki) _iwia_82..............28......Turek...........10.04.... .1 jeloonka.........26.........Poznań..........10.04.... .1.....córeczka...(?) brestova............26......I-bie..............11.04..... 1 monis24.............24......Śląsk..............11.04... ..2 szpilka85............25......Konin.............11.04..... 1 .......córunia anitka75............35......podkarpackie....12.04.....1 ...SYNEK wiolonczela.........35......Wrocław.........12.04.....1 ... synuś lolita1980............30......Łódź..............12.04. ....1 ... Szymon Malwiśka.............25......Polanów..........13.04.... 3 bebetka77 .........32......Zabrze............14.04.....1 wiosenka1975......35......Edinburgh........14.04......2.. ..córeczka sabiba...............28.......Łódź..............15.04. ....1 2in1..................27......szczecin.........15.04..... 1 _agneszka_.........28......W-wa.............16.04.....1 A_B...................26......Kielce.............17.04... .2 .....córeczka Laura justys1818..........21......Żywiec...........15-20.04..1 ......córeczka evvvv................28......Mikolowo.........18.04...... 1 Thelly ................ 26 ...... Lub. ...........20.04..... 2 .... synek karolp ...............30......Niemcy............20.04.....1 Pijawa2..............32......Olsztyn...........21.04..... 2 ... Paweł MagdaK29...........29.......Poznań...........22.04.....1 ...córeczka Zosia Mikołajka83.........26......Szczecin..........22.04..... 1 Viki58a...............28......Wrocław..........22.04.... 1.... synek --etka--..............26.......P-ce...............22.04.. ...1... chłopczyk Limfa abominacji...23......Lublin..............23.04.....1 calvadoss............21......Tczew.............25.04..... 2 Malina86.............24.......Poznań...........25.04.... .1 mamuli................31......Śląsk...............26.04 .....2 iksigrekzet..........30......Warszawa........26.04..... 1 mausi86..............24......Śląsk...............26.04. .....1 Paulina/Bartek ? hanio.k...............24......Śląsk...............27.04 .....2 ..... synek Iga1979...............31.....Dolny Śląsk........28.04.....2 ....Synek Jaś kasiulkag.............26.... Warszawa..........28.04.....? oliwka86.............24.....norwegia ........29.04.....1 coreczka katharinak_83.......27 ......Kraków............01.05.....2....Gabrysia annjaa................28......Gdańsk............03.05... ..1 ENI_35................35......BIELSKO-BIAŁA...05.05....2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś na USG połówkowym, będziemy mieli Syna :D w domu mamy już Córcię :D także wspaniale. Dzieciątko rozwija się prawidłowo, wszystko mamy w normach. Bardzo się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamuśki!!! Ho, ho, widzę, że dużo kosmetyczek wśród nas, bardzo dobrze, pewnie nieraz przydadzą się Wasze cenne rady. Ja bym bardzo chciała przedłużyć rzęsy, ale trochę się boję, że to osłabi moje ( i tak już nie za mocne) i potem będzie lipa, bo chyba w nieskończoność się nie da tego przedłużać, nie? Ale z racji swojej pracy często widuję studentki kosmetologii, niektóre mają właśnie zrobione rzęsy i muszę przyznać - efekt zabójczy :) A ja dziś też byłam u fryzjera, ale zadowolona nie jestem. Chodziło tylko o wycieniowanie, ale jak mi wymodelowała, to teraz wyglądam jak w hełmie poniemieckim. No nic, jutro wsadzę łeb pod kran i może jak włosy zaczną żyć własnym życiem, to upodobnię się bardziej do człowieka. Kupiłam sobie tez dziś tunikę i sweter. Fajne nawet, tunika taka koszulowa i brzuch w niej wcale nie wygląda na duży, sweter tez fajny. U mnie brzuch 87 cm, choć piłka z niego już całkiem całkiem. Czyli Ditta idziemy łeb w łeb :) A na plusie 6 kg :/ U mnie znowu nerwy szaleją, z mężem kłócę się już trzeci dzień. Najgorsze, że my oba furiaty, więc iskry lecą. Na szczęście to pierdoły i szybko się godzimy. Mały kopie znowu bardzo nisko dzisiaj, ale za to intensywnie. Zazdroszczę wam tych USG teraz. Ja chyba wybiorę się dopiero w 30 tygodniu, chociaż nie wiem, czy wytrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thelly, no to gratulacje! To u Ciebie, tak jak u mnie chłopczyk do pary się szykuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monsoon absolutnie sztuczne rzesy nie oslabiaja twoich a wrecz prawdziwe zaczynaja ronac dluzsze i gestsze bo nie oslabiamy ich np. codziennym tuszowaniem. Nie chce tu oczywiscie nudzic na forum...ale warto zrobic sobie takie rzesy ale tylko i wylacznie u sprawdzonej kosmetyczki. To tak jak z paznokciami, jak zrobi sie u "gownianej" kosmetyczki to sorry ale niestety nasze paznokcie beda zniszczone na maksa, tak samo z rzesami jak nam ktos zrobi po kursie z allegro to niestety ale nie chce wiedziec co sie stanie z naszymi rzesami. Jest to baaardzo precyzyjna praca i wymaga duzej cierpliowsci i wprawy (jordan pewnie wie o co chodzi :) . Na galerie wstawie zaraz zdjecie jak zrobilam mojej kolezance na slub rzeski (to ta u ktorej bylam we wrzesniu swiadkowa) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero dotarłam do domu, bo po wizycie u lekarza byliśmy u znajomych, którym 1,5 miesiąca temu urodziła się córeczka. U nas będzie Synuś, czyli tak jak mój Narzeczony przewidział i wyśnił :) Maluszek waży 407 g, a serduszko bije 140/minutę. Uśmieliśmy się z niego, bo robił takie wygibasy w brzuszku, że nawet nam do głowy nie przyszło, że tak można :) jutro dopiszę się do tabelki, bo dziś już zmęczona jestem. Spokojnej nocy Brzuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bardzo dziękuję za gratulacje :D 🌻 Wyobraźcie sobie, że w naszej tabelce są aż 63 Kobiety!! :) to bardzo dużo. Przy takim natłoku osób aż dziwne, że jakkolwiek kojarzymy się nawzajem ;) hehe Wiadomo, że osoby piszące najwięcej, są najbardziej rozpoznawalne. Hawa czytasz nas jeszcze?? Odezwij się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś spać nie mogę... więc jeszcze popiszę GRATULUJĘ Mikołajka A mam pytanie na tym połówkowym to lekarz już normalnie prze brzuch robi to usg czy dowcipnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam dzis czuje sie jeszcze gorzej...nie mam goraczki ale gardlo to mi zaraz odpadnie...mowic ani nie moge...w pon ide do lekarza ale mam problem. bo ucze sie zaocznie w lo i jutro mam egzamin taki polroczny...i pisze do was bo potrzebuje porady...mam pojechac do szkoly...czy to jeszcze pogorszy moj stan...czy mam niejechac i lezec w lozku...? prosze poradzcie mi cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się coraz bardziej martwię że to będzie chłopiec i już się nic nie zmieni ale do17 muszę poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa... ja bym nie poszła, tylko sie bardziej rozchorujesz i jeszcze na antybiotyku skończysz. Mysle że twoj nauczyciel przyjmie do wiadomości ze w ciąży czasem trzeba zosatć w domu. Co do rzęs to też mi sie podobają ale sie boje... mialam już raz przedłuzane wlosy (warkoczyki) i zelki kilka razy... i zawsze bylam bardzo zadowolona z efektu. Niestety po sciągnieciu zarówno włosy jak i paznokcie długo dochodziły do siebie. Jesli chodzi o pazurki to korzystałam z najlepszych w okolicy salonów i chociaz naprawde pieknie panie robiły ale mam wrażenie że własnie zeby osiagnac lepszy efekt - mocno spiłowywały plytkę i moje z natury cienkie paznokcie zrobiły sie okropnie slabe od tego. jesli chodzi o wlosy to oczywiscie wiedziałam że warkoczyki je oslabią ale skusilam się.. i wiele miesiecy trwała regeneracja. eh.. pod tym wzgledem zazdrosze murzynkom - one maja włosy niezniszczalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×