Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Mnie też M stopował, mówiąc w kółko, że mamy małe mieszkanie i gdzie chce to wszystko trzymać... Ale za każdym razem, jak pokazuje mu te skarpetki, sukieneczki, body itd to sam wymięka hihi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aprils mother11dzięki za przepis na pewno zaserwuję na święta Co do współżycia, to u mnie jest dokładnie tak jak u basika- mężuś ma stracha i czasem trzeba go przekonywać od nowa, że wszystko jest ok;) Dziękuję Dziewczynki za głosowanie! mausi86 Bartosz nadal prowadzi, to piękne imię, ale ja się coś ostatnio skłaniam ku Filipowi. O ludzie- strasznie ciężka decyzja. Mój mąż wreszcie dostał kopniaka od małego jakoś nie miał wcześniej szczęścia, a tu 14.12 kop jak nic. Super uczucie. Ines_85 i ilm81 witam serdecznie, u nie to też pierwszy maluszek. nikolina82 i mamuli gratuluję córeczek!!! Aaaaanula mi na opryszczkę zawsze pomagał zovirax, ale to na samym początku, jak tylko zaczęło mnie swędzieć. Później smarowałam pastą cynkową- tanie i dobre, super wysusza. Viki58a super wózek, dzięki za wstawkę. A cena po prostu zniewala! To możliwe, że za takie pieniądze to dobry wózek ? karolinka23- ja mam to samo ze snem- zasypiam koło 2 w nocy, jakoś zmęczona nie jestem coś. Oczywiście śpię jak dziecko później, ciężko mi dupkę ruszyć prawie do południa Może przejdzie. Ale chociaż się cieszę, że mogę spać. No i dziewczynki jak czytam o waszych dolegliwościach ze zgagą, to też mnie poty oblewają- póki co nic takiego nie miałam. A słyszałam, że cholernie nieprzyjemne uczucie. Podobno mleko pomaga tylko chwilowo, bo bardzo zakwasza żołądek i później jest jeszcze gorzej. Mojej znajomej pomagają migdały. limonkowa ja ja niby nie wierzę w żadne zabobony, ale moja teściowa tak jak Twoja cały czas marudzi. No i wymarudziła póki co bo nie mam nic oprócz gratisowej buteleczki z usg połowkowego;/ Cały czas oglądam wózki, łóżeczka itd. ale tak naprawdę mamy jeszcze sporo czasu. Nowy rok będzie nasz przynajmniej zakupowo iissaabel- mój też się rozleniwił jak nic. Jedynie rano coś tam szleje, a tak to mało co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitka75 - wchodzisz do galerii, na pasku masz guzik "prześlij", klikasz, dalej stwórz własny album, nazywasz i dodajesz fotki tak jak na FB czy innym blogu, portalu itp. Ot i gotowe :) Powodzenia i czekamy na Twój brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe Dziewczyny :) dużo już nas Ja dziś siedzę jak na szpilkach, bo Mała coś się nie rusza. Próbowałam nawet ze słodyczami i nic... jak do jutra będzie cisza to pójdę na kontrolę. U mojej szwagierki jak się nie ruszała, to okazało się, że dziecko miało nogę założoną na głowę... Znów dopadło mnie przeziębienie, ostatnio wybroniłam się prenalenem, tym razem mam bardziej zawalone gardło. Co polecacie na zapalenie gardła? Piszecie o wyprawkach, ja jeszcze nic nie kupiłam, na razie się rozglądam. Dużo pozytywnych opinii słyszałam o wózkach Jedo http://www.swiatwozkow.pl/index.php?cPath=31_287 szczególnie o tych z edycji specjalnej i z zawieszeniem na pasach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny ja właśnie chyba zdecyduje się na Jedo 4Fun, wczoraj wieczorem też najadłam się czekolady bo moja dzidzia połknęła leniwca, ale dziś ją rozruszałam popołudniu jak dziewczyny napisały o rytmach afrykańskich, czuję że fika w brzuchu. Jeśli chodzi o ubranka to dlaczego nie część dostanę od koleżanki - też nie będą nowe, natomiast w sekend hendach można śuper ciuszki kupić za małe pieniądze, kupowałam dla bratanka prawdziwe cudeńka dobrych firm. Ja jeśli chodzi o wyprawkę też nic jeszcze nie mam, miałam dostać body z adapterem do pasów ale przesyłka nie doszła. A zakupy zostawiam na styczeń. Tzn. ostatnio byliśmy w sklepie i wybraliśmy z hasbendem kolor wózka w razie jakbyśmy nie zdążyli a ja bym trafiła do szpitala to mamy to obgadane, resztę znalazłam na allegro więc nie będzie tak źle bo jakbym musiałabyć usadzona w domu to mogę przez neta zrobić zakupy, albo lista dla męża i też zakupi co trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również dużo kupuję takich używanych - mam niedaleko taki fajny sklep, gdzie co tydzień jest nowa dostawa i naprawdę dużo prawie całkiem nowiuśkich, markowych rzeczy kupiłam - za grosze w porównaniu z tym, co w sklepach. Kiedyś zastanawiałam się nad taką "paką" na allegro - ale jak na początek wolałam sama wszystko dotknąć, zobaczyć na żywo i zakupić :-) a dużo kasy na tym zaoszczędziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za wskazówki Jeloonka jutro spróbuję jak znajdę trochę czasu,takie super zdjątka Waszych brzuszków mamuski w galerii moze uda mi sie i moje zamiescić,jeszcze raz dziękuję ;) Jenny 29 fajna stronka z tymi wózkami prawdziwy zawrót głowy,piszcie dziewczynki jaki wózek wybieracie moze się zasugeruję Waszym wyborem,bo narazie skacze z modelu na model i się nie mogę wybrać,za to łóżeczka gfajne znalazłam na allegro http://allegro.pl/pilar-lozeczko-120x60-firmy-vento-i1357852329.html co myslicie o tym modelu ,tylko w kolorze drewna nie białym bo mam komodę sosnową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich, aprils mother co do Twojego pytania to ja tez unikalam wspolzycia a wczoraj bylam u gina i mi zabronila bo mam ektropion (nie wiem czy tak po polsku sie to tez nazywa) czyli moja szyjka macicy jest wywinieta do wewnatrz i stad te krawienia.wiec mam calkowity zakaz seksu.w poprzedniej ciazy sie nie ograniczalismy ale podejrzewam ze wywolalismy niechcaco porod 4 tygodnie za wczesnie.bo tego samego dnia jeszcze sie cala akcja porodowa zaczela a nie mialam zadnych wskazan do porodu wczesniejszego i wszystko bylo w porzadku.na kontroli u gina bylam w poniedzialek a w czwartek juz urodzilam wiec teraz powiedzialam sobie ze zero seksu do 9 tego miesiaca no a lekarka i tak zabronila wiec nie ma dyskusji. w 9 tym ponoc to dobry sposob na wywolanie porodu:) cos mnie przeziebienie rozklada pierwszy raz w tej ciazy i czuje sie okropnie.do tego rwa kulszowa mnie meczy juz od niedzieli non stop ze ledwo sie ruszam.w pracy siedze z termoforem pod dupka ale niewiele pomaga. juz bym chciala zeby byly swieta to bede miala pare dni wolnego. zakupy robie dopiero okolo lutego,sporo mam po pierwszym dziecku a reszte to nie problem kupie pozniej. pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilm81 witamy na forum :) Widzę, że pojawiła się kolejna osoba, która wybrała Mutsy, my wybraliśmy Transportera http://www.wozki-mutsy.pl/index.php?d1=9&d2=873&d3=-1&d4=0&id=2373&p=0&x=0&p1=0&p2=0&session=jKTrbEKb&k=0&dd=2&pp=1 Pisaliśmy do kilku sklepów, które posiadają w ofercie "nasz" wózek, a że niestety wszystko dodatkowe (parasolka, moskitiera, osłonki przeciwdeszczowe, torba) można dokupić osobno a chcemy je mieć, to kiedy osoby decyzyjne w sklepie wiedzą jaki chcemy zakup, często proponują rabat, więc bardzo pozytywnie! Już się nie mogę doczekać tego zakupu! Myślę, że w styczniu wystartujemy i pokoik Poli zostanie mocno zagracony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenny ja dzisiaj mam podobną sytuacje,rano maly fikał i nawet tak do południa,a tak od kilku godzin cisza,naet jak wsunłam batona to nie poskutkowalo,pewnie śpią nasze maluchy albo sie tak ułozyły. Dzięki dziewczyny za odpowoedzi dt seksu,u mnie to ja stanowie problem przez moje przewrazliwienie:( byłam dzisiaj na malych zakupach,w h&m zakupiłam taką tunikę ciażową przezcenioną z 129zł na 40 wiec fajna okazja,dla maluszka zakupiłam skarpetki,dobre i tyle:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitka75 - bardzo ładne łóżeczko :-) Myśmy zdecydowali się na takie z szufladą na dole, chociażby żeby mieć gdzie trzymać pampersy czy zabawki - bo mamy troszkę mało miejsca w mieszkaniu :-) a tak każdy kawałek mamy zagospodarowany. Jeśli chodzi o wózki - nikolina82 bardzo fajne, takie nowoczesne. Mnie jednak przeraża cena plus jeszcze do tego akcesoria dokupywać :-( My kupimy TAKO - sprawdzony już przez szwagierkę i innych znajomych, ma dwa lata gwarancji, jest wielofunkcyjny, z fotelikiem i innymi akcesoriami za niecałe 1300 zł. No i wiem, że się fajnie, zgrabnie składa i zmieści się w naszym autku później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny płucz gardło szałwią i wodą z solą naprzemiennie. Znieczulająco działa np tantum verde, który spokojnie w ciąży możesz używać. Rutinoscorbin, prenalen, herbatka malinowa, miód, czosnek...i do łózia. Dużo zdrówka dla Ciebie. Właśnie wrociłam od lekarza. Wszystko w porządku, maluszek rośnie, wyniki w miarę ok...po tak trudnych początkach ciąży, radość ogromna, że teraz nie ma żadnych patologii i niebezpieczeństw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa....bardzo ładne to łóżeczko i cena korzystna dal całego zestawu,może i ja sie zastanowie nad czym takim,bo wydaje sie być naprawde atrakcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze wiedzieć, że w H&M jest już wyprzedaż :) może uda mi się namówić Ukochanego na jakieś "drobne" zakupy :) jakaś bluzeczka by mi się nowa przydała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa788219223 faktycznie fajny komplecik łóżeczka z szufladą i dodatkowo te gadżety, a jakie kolory wybraliście? Cena przyciąga! Co do naszego wózka, to słyszelismy dużo pozytywnych opinii o Mutsy, a planujemy nie skończyć na jednym dziecku, najlepiej byłoby mieć drugie wkrótce... Więc jest to inwestycja długoterminowa :) A te rabaty sięgają nawet 400 zł, więc warto pisać i pytać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak i mam zamiar zakupic ten zestaw tylko od nastepnego roku:) moja szwagierka tek taki caly zestaw kupila ale to rok temu i bylo duzo drozej...i chwali sobie:) wiec i ja sie skusilam...pisalam do tej firmy o to czy jeszcze beda w nastepnym roku te zestawy i beda ale troszke drozsze...wiadomo jak wszystko inne hehe:) moim zdaniem warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martka77 - gratulacje, że wszystko w porządku :-) nie ma to jak wrócić od gin z pozytywnymi informacjami :) oby tak dalej :-) Ten zestaw z łóżeczkiem naprawdę całkiem fajnie wygląda :) i cenowo też warto się nad nim zastanowić - bo jakby tak kompletować wszystko osobno to ok 500 zł średnio wyjdzie. A do tego łóżeczko jest już z szufladą - to samo łóżeczko tyle kosztuje, co w tym zestawie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wybralam taki jakby bardziej uniwersalny mimo to ze bedziemy mieli coreczke jednak nie postaniemy na jednym dziecku:) wybralam odcienie zoltego poniewaz pokoik tezmamy zolto zielony wiec wszystko bedzie ladnie sie komponowac:) ciesze sie ze komus z was pomoglam z wyborem:)) polecam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jeśli dubluję to wybaczcie! Gdzieś znalazłam ciekawą stronkę z genialnymi dzienniczkami, organizerami, etc. http://www.brioko.pl/sklep.html Grzebię po kilku forach jednocześnie, więc jeśli stronka była na naszym forum, to wybaczcie :) Ja zamówiłam Dzienniczek dnia i nocy Maluszka, Dzienniczek Ciąży (troszkę późno, ale sobie uzupełnię), Dzienniczek Karmienia Maluszka, Dzień Dziewczynki. Ceny konkurencyjne, ale dziewczyny chwalą pomysłowość wydawcy, myślę, że się przyda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusie. u mnie dzien pracy wreszcie sie skonczyl....co do ruchow dziecka tez jestem zaniepokojona...ostatnio nic:( pukam w brzuch, ruszam sie, przykaladam ucho do poduchy a tu cisza:( nie wiem moze dziecko ma jakies humory albo ruchy sa, tylko ze ja zajeta praca nie zwracam na nie zbytniej uwagi. co do wspolzycia, nie narzekam:) nawet moj partner jest bardziej chetny:) moze to ten moj biust:) tylko zauwazylam ze nie lubie jak dotyka mnie po brzuchu gdy sie kochamy....:(kobiety kochane jestescie z tymi linkami odnosnie wozkow, lozeczek i ubranek dzieki wam zdaje sobie sprawe ze musze o tym zaczac myslec:) jezeli ujze cos wartego uwagi tez sie podziele informacjami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martka 77 dzięki za rady, będę walczyć z tym choróbskiem! Tak jak pisałam, Mała cały dzień się nie ruszała. Przed chwilą poczułam jednak delikatne ruchy, ale na prawdę bardzo delikatne, widocznie nasze dzieci coś dziś są ospałe. Od kilku dni mam też inny objaw co mnie niepokoi, a dokładnie to co jakiś czas jak stoję lub chodzę twardnieje mi dół brzucha. Te uczucie jest dziwne, bo jest wrażenie jakby dziecko tam spływało i uciskało, bo jak się położę to od razu przechodzi. Miałyście tak może? Nie wiem czy dzwonić do lekarza, bo nic mnie nie boli no ale wcześniej tego nie miałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny 29 - ja też tak miałam, do tego kilka bardzo nerwowych dni... i nie przechodziło nawet, jak się położyłam i wypoczywałam. Poszłam z tym do gin i jestem na lekach i musze lezec w lozku... ale skoro Tobie to po odpoczynku przechodzi.... moze wystarczy konsultacja telefoniczna, zebys sama sie uspokoila? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny mi się czasami wydaje że tak mam taki jakby spęczniały i twardszy na dole, wizyte mam 22 więc pewnie zapytam ale póki nie boli i przechodzi jak się położe to nie panikuje, choć różne myśli do głowy mi przychodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak mialam i do tego mialam klucia tam gdzie brzuch mi twardnial i powiedzialam o tym gin a ona ze to niedobrze i dala mi ta luteine ale dalej jest to samo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny29 ja takie twardnienie mam już od dłużeszgo czasu,trwa to kilka sekund,rozmawialam z moim ginekologiem,stwierdził po badaniu ze nie ma to wpływu na szyjkę,wiec jest ok powiedzial ze nawet 10 razy cos takiego może wystąpic,zapisal magnez b6 3 razy dziennie,jesli to sie nasila to w razie potrzeby mam wziąć nospe,przyznam ,ze także zauważyłam że zależy to od mojego stanu emocjonalnego,jak coś przezywam częściej mi ten brzuch twardnieje. Co do rytmów afrykańskich do słuchania polecam zespół Amadou&Mariam naprawde fajnie grają:) Moj maluch też ledwo dal znac,troche mnie to niepokoi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magd11
Ja tez to mam od czasu do czasu z tym twardnieniem brzucha wlasnie tak bardziej nizej ..tez sie zastanawiam od czego to zalezy,moja lekarka mi rownierz magnez przepisala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nospa działa rozkurczowo, więc można brać jak brzuch twardnieje. Ja ostatnio mam bardziej nerwowy okres i też czuję często coś podobnego. Nospa + magnez i dużo wypoczynku! Jenny - co do płukania gardła - mi najbardziej pomagało tantum verde (roztwór do płukania, ja go nawet nieco rozcieńczałam). Jak płukałam wodą z solą to miałam bardzo podrażnione gardło i zaczęłam tracić głos. Lekarz pozwolil mi też brać witaminę C, taką w dużej dawce rozpuszczalną, to ogólnie wzmacnia (możesz zastąpić naturalną, np. sok z cytrusów, tylko ten wyciskany w domu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam mamuśki:)wczoraj nie miałąm siły już pisać taka byłam zmęczona.witam nowe kwietnióweczki.dziewczyny ja też tak miałam że kilka dni nic nie czułam a potem znowy kopniaczki wróciły i wczoraj jak byłam na echo serca to było jak usg tylko takim bardziej specjalistycznym i lezałam i patrzyłam w ekran i widziałam moją niunie jak bryka i lekarz też ze ruchliwa strasznie a ja w tym momencie kompletnie nic nie czułam więc chyba nasze dzieci jeszcze mają tyle miejsca że nie zawsze muszą nam dawać o tym znać że się ruszają.nie ma co się martwić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×