Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Mamuli właśnie te biustonosze Alles w SR polozna polecała, muszę ich poszukac w necie. co do prania, ja jeszcze nie prałam ale mam kupiony proszek biały jeleń, mam nadzieje że się sprawdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hevea.pl
Witam Bardzo się cieszę, żę nasze materace cieszą się powodzeniam:) Oto kilka rad lda przyszłych oraz obecnych mam, które stoją przed dylematem zakupu materacyka dla dziecka. Pamiętajmy o tym, że jeżeli mamy łózeczko 120x60 140x70 itp bezwzględnie kupujmy materace o tych wymiarach. Materace lateksowe są idealne dla maluszków ze względu na nie alergicznosc a wszystkie materiały które stosujemy do produkcji są atestowane. Więcej informacji oraz odopowiedzi na nurtujące Was Mamy pytania odpowiemy na maila zapraszamy do pisania: biuro@hevea.pl lub proszę o kontakt telefoniczny mędzy 10 a 18 od poniedzialku do piątku pod nr 0185491023

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki przypomniało mi sie jak pakowałam sie ostatnim razem do szpitala-i tym razem tak zrobię-według mnie to oszczednosc czasu i porzadek w torbie-a mianowicie robiłam tak ze-kazdy komplecik-czy to np kaftanik+spioszki+ body czy koszulka lub pajacyk+body(koszulka)czasem do kompleciku czapusia- pakowałam do woreczka i zaklejałam kawałeczkiem tasmy by pakunek sie nie rozwalił-do osobnego woreczka czapeczki plus skapetki-i jak przychodziła pielegniarka gdy brała dzidzie do mycia nie było problemu z kompletowaniem-szukaniem itp-czy nawet gdy przebierałam wyciągałam woreczek z ciuszkami i wszystko było pod ręką-jak da mnie to sie bardzo sprawdziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie a Ja jeszcze nic a nic nie mam:(większy przypływ gotówki dopiero na wyprawke będzie w lutym narazie walczymy ostro z remontem mieszkania wszystko od podstaw:(mam nadzieje,że do kwietnia już na luzie będziemy mieszkać na swoim:) Co do wózka myślałam nad Mura4,ale już sama nie wiem do tanich nie należą,ale ponoć są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny trzymaj się. Leki powinny pomóc, a skoro tyle zalecił Ci lekarz to wiedział co robi. Migotka dobrze, że jesteś już w domu. Awa oby glukoza wyszła w normie. Anetka mnie lekarz zalecił Asmag Forte 2 x 2tbl, a jeżeli to nie pomoże zwiększyć do 3 x 2tbl. Jeszcze odnośnie biustonoszy to chyba nie warto kupować teraz za dużo, bo właściwie nie wiadomo jaki będziecie mieć rozmiar. Na pewno coś na start, a później można dokupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MagdaK fajnie, że się pojawiłaś na forum i to z dobrymi wieściami.My na razie o własnym domku możemy tylko pomarzyć.... U mnie szkoła rodzenia trwa 2 miesiące ale spotkania są krótsze, 1 lub 2 h w zależności od tematyki +45 min ćwiczeń raz w tygodniu. Pewnie zależy to od tego jak sobie to rozplanują. Nie ma chyba reguły. Pościele i ubranka śliczne. K arolina, nie przejmuj się.Ja też mam jedynie kilka ubranek.Jeszcze zdążymy wsystko kupić:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuli dziękuję za radę dotyczącą Asmagu Forte sama sobie go zaaplikowałam i miałam dylemat co do dawek,jeszcze raz dziękuje mamuli ;) Dziewczynki teraz z innej beczki była mnie dziś odwiedzic moja bratowa, starają się o dzieciątko i dziś miała wizytę u ginekologa i stwierdził u niej zespół policystycznych jajników.Poczytałam sobie trochę o tym na necie i dalej nie wiem skąd sie takie draństwo bierze u młodych kobiet-bratowa ma 28lat,zdrowa ,silna ,kawał kobity ;) będzie się leczyć .Strasznie przykre a ona tak biedna nastawiona na maleństwo,aż mi głupio paradować z moim brzusiem i pokazywac wyprawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1976 - z tego co wyczytałam to Ty jesteś na diecie, bo tak jak i ja masz cukrzycę ciężarnych. Mam prośbę czy mogłabyś napisać przykładowy twój jadłospis? Nie wiem czy są tutaj jeszcze inne kobitki z zawysokim cukrem więc może podam meila, bo nie wiem czy tym tematem będą zainteresowane również inne panie. marzena.migotka@wp.pl Z góry dziękuję. Ja dopiero się uczę komponować swoje posiłki ale niestety brak mi chyba wyobraźni :( Byłam w szpitalu, zrobili badania. Z małym na szczęście wszystko wporządku. Byłam na konsultacji u diabetologa od którego dostałam skierowanie do okulisty. Mam okulistę na 2 lutego, bo mieć kwalifikację do porodu siłami natury. Kupiliśmy wkońcu łóżeczko, pościel i wózek Jedo Fyn 4DS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do migotka3
a jak wysoką masz glukozę ze stwierdzono u ciebie ta cukrzycę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do migotka3
awa666- w jakim czasie wypiłas ta glukoze....czy to jest istotne? piszą w ciązgu 5 minut ale jak w 1 minucie się ja wypije (byleby miec to za soba ;) ) to moze to zmienić wynik???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka3 ja też dzis kupilam jedo fyn 4sd. Jak Ty masz model?? Ja mam Freeline kolor 164 http://www.babyexpress.pl/zdjecia/82127729690744.jpg A właśnie, ile zapłaciłas ?? Ja dodałam skórzaną rączkę i dokupiłam adapter do maxi cosi (w wyposażeniu mam jeszcze torbe do wozka, nie ma folii przeciwdeszcowej - zreszta i tak mi sie nie podobala, i nie ma okrycia na nogi ale z praktyki po pierwszym dziecku wiem ze zadko sie przydaje) - za calosc zaplacilam 1350zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój wynik glukozy to: - obciążenie 50 g - 1h po wypiciu - 148 mg/dl - obciążenie 75 g - 2h po wypiciu - 162 mg/dl Nie wiem w jakim czasie wypiłam roztwór z glukozy. Ale dość wolno, bo był nie smaczny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do migotka3
dzięki migotka...a na czczo miałas w normie? ja go wypiłam gdzies tak w 2 minuty ale mysle ze to nie aż tak istotne bo wypilam całośc no i nie zwymiotowalam tego swoją drogą aż tak starszne to nie jest kiedyś piłam siemie lniane-duuuuuzo gorsze (smak i konsystencja) ale ta glukoza tez nie ciekawa ale da się ją wypić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka to akurat jeden z kolorków, który mi się podoba :) Kupowałaś w sklepie czy przez internet? Ja coś się dzisiaj kiepsko czuję...trochę mnie brzuch pobolewa :( Mam nadzieję, że jutro poczuję się lepiej i będziemy mogli wybrać się w poszukiwaniu wózka... Miłej nocki! Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotni poranek :) Wózek kupowaliśmy w sklepie. Cena prawie taka sama jak przez internet więc wolałam kupić w sklepie. Bardzo mi się podobają wózki Jedo. A ta kolorystyka poprostu strasznie przypadła mi do gustu. Stelaż też kupiliśmy koloru beżowego :) w połączeniu z takim kolorem wózka poprostu mnie powaliła na kolana :) Cena może nie bardzo przypadła mi do gustu no ale coś za coś. Mam nadzieję że w trakcie używania tego wózka będę z niego bardzo zadowolona. Miłego dnia kwietnióweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki gratuluje zakupu wozeczka, rzeczywiście ten kolor kawowy super się prezentuje, zarówno jak czarno-zielony. Nie martwcie się dziewczyny, że nic nie macie-ja mam tylko ciuszki po dziecku kuzyna i nic więcej:) ale w przyszłym tygodniu.planuję kupić jux wózek, a po wypłacie resztę pierdol. Lozeczko chyba dopiero w marcu, zeby nam nie zagracalo. Aha, jak można dostać się na Waszą galerię? Mogę wkleic tam własne zdjęcia? Milego dnia Wam życzę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dziś idę szukać wózka, sporządziłam listę ważnych rzeczy, czy o czymś jeszcze zapomniałam? Model Cena Waga Waga gondoli Waga stelaża Waga spacerówki Długość gondoli Koła Pompka Zwrotność przednich kół Blokada przednich kół Regulacja rączki do wzrostu Przekładanie rączki Opcja montowania spacerówki Regulowane oparcie spacerówki Regulowany podnóżek Regulacja pasów Kosz na zakupy Zaczepianie kosza Cichy system budki moskitiera folia deszczowa wielkość po złożeniu możliwość prania tapicerki tacka na butelkę - przybornik torba gwarancja dodatki fotelik wkładka dla niemowląt regulowane pasy homologacja przeciwdeszczowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak można dostać się na galerię? Pytałam o to jakiś czas temu ale jakoś nikt mi nie odpisał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musicie podać swojego maila a ja Wam przeslę hasło...musicie nieraz przypomnieć się bo mogę nie zauważyć jeśli długo nie wchodziłam na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jelonka ja głownie patrzyłam na te rzeczy - wklejam Twoją listę i z niej wykasuje to na co ja zwracalam uwagę Model Cena Waga - ogólna waga wózka Długość gondoli Koła Zwrotność przednich kół Blokada przednich kół Regulacja rączki do wzrostu Opcja montowania spacerówki Regulowane oparcie spacerówki Regulowany podnóżek Kosz na zakupy Zaczepianie kosza wielkość po złożeniu gwarancja +regulowane oparcie w gondoli +siatka w budce w gondoli (aby na lato dziecko miało wentylację bez konieczności składania całej budy) fotelik wkładka dla niemowląt homologacja +wynik testów zderzeniowych (nie każdy fotelik takie ma, lub przeszedł je ale z tragicznym skutkiem), Osobiście skasowałam z listy np. moskitiere i folie bo zawsze mogę to dokupić osobno, zdejmowanie tapicerki też - u Kacpra nieraz prałam tapicerke której nie dało się zdjąć więc czyściłam tak na wózku i się dało. A już nie pamiętam co skasowalam hehe Ale oczywiście bierz pod uwagę swoje priorytety bo nie kazdemu potrzebne jest podnoszenie dna w gondoli - ja wole mieć bo nieraz maluszek jest jeszcze za maly do spoacerówki a już go zaczyna interesować śiat więc wystarczy mu tylko lekko podnieść materacyk. Aha...pamiętaj każdy fotelik na Polskim - Europejskim rynku musi mieć atest, homologacje itp ale nie każdy miał te testy zderzeniowe a jednak one świadczą o bezpieczeństwie. Ja osobiście mam otelik Maxi Cosi Cabrio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bym sie cieszyła jak ktos przypomniał hasło i logig bo zapomnialam a w kom nie mam zapisane dusia_tcv@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja dzisiaj jestem strasznym śpiochem, wstaję tylko na jedzenie. Wczoraj miałam ćwiczenia na zajęciach w szkole rodzenia, fajna sprawa. Uczyli nas oddychać przeponą - po 3 głębszych oddechach wsystkie dzieci zaczęły się ruszać w brzuchu. To podobno dobry sposób na "wymuszenie" ruchów dziecka. Była też mowa o skurczach i twardnieniu brzuszka - jeśli nie towarzyszy temu ból, to są to ćwiczenia macicy... Osobiście jakoś nie jestem przekonana do tej teorii, dużo z nas miało problemy i nie kojarzę czy zawsze towarzyszył ból przy skracaniu szyjki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla MIGOTKI i innych cukierniczek podaje mój przykładowy jadłospis na cały dzień:8:00 śniadanie-1.5 kromki chleba żytni 100%,1 owoc 10:30 II śniadanie-2 kromki chleba-mały jogurt.13:00-obiad,3 szklanki zupy lub 4 ziemniaki z surówką i miesem,15:30 podwieczorek 3 szt krakersów lub 14 paluszków plus owoc lub szkl soku,18:00 kolacja 2 kromki chleba.o 20:30 posiłek przed snem-1 kromka chleba. i teraz tak-chleb jem ze wszystkim na co mam ochotę z tym że wędliny chude i nie podroby typu pasztet,jogurt naturalne lub jogobella light owocowa,zamiast masła -margaryny typu delma,chleb z jak najuboższym składem,smaczny jest ten dla diabetyków IG,zupy warzywne,z gotowanym miesem chudym zaciągane jogurtem,może być w nich 3 łyżki ryzu lub makaronu.mięso na obiad jem kazde oczywiście nie tłuste bez sosów,surówek ile zmiescze z ograniczeniem groszku i marchewki.na podwieczorej czasem zamiast krakersów 1 szkl budunkiu posłodzonego słodzikiem,do chleba czasem jem dżem bez cukru w sklepach dla diabetyków,jest tam tez czekolada bez cukru ale ostrożnie bo ma dużo kalorii.soki owocowe rozcieńczam z wodą mineralną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×