Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

włosy sa lsniace miekkie-super-tyko znów czarne......ajaj-a dekoloryzacja to tylko zdjecie pigmentu-nie niszczy ani nic-niema amoniaku-nie rozjasnia tyko zciaga stara farbę -niestety teraz jak juz zobaczyłam jaki moze byc sliczny kolorek-a nie czarny-który nosiłam od niemal 8 lat nie wytrzymam i polecę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na głowie miałam już chyba wszystkie możliwe kolory ale jednak najlepiej czuję się w czerni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po pierwszych zajęciach w szkole rodzenia. Wrażenia super, bardzo fajna położna je prowadzi. A ogólnie to jestem wykończona... mąż właśnie robi ciasto a ja siedzę na necie :) Mój Kacper jest chory, od wczoraj ma gorączkę która spada tylko po Nurofenie. Od tygodnia miał próby w przedszkolu a dziś miał mieć przedstawienie z okazji dnia babci i dziadka ale oczywiscie nie mógł iść (w sumie dla Kacpra to dobrze bo się baaardzo stresował).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolina to czekam na info jak pościel po praniu jak będzie ok to też taką zamówię jest cudna:) Ditta, a jaką teutonią jesteś zainteresowana Dziewczyny to chyba ja mam objawy nietypowe dla ciąży bo nie mam zmiennych nastrojów ani szalonych pomysłów i ciągle mam dobry humor, za to mężusiowi ciąża najwyraźniej się udziela bo to on ma stany depresyjne, i to ja ciągle go rozśmieszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hey ciezaroweczki
Ja robie od czasu doczasupasemka rozjasniaczem.lekarka mowila ze mozna. Myslicie ze to szkodliwe jest jesli sie wlosy rozjasnia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze strasznie te wirusy teraz szaleją :( Te Teutonie to widzę trochę kosztują....Najtańsza 2500 z fotelikiem Maxi cosi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_B zazdrosze !!!!!!!Mój mąż pomimo tego że mamy swoją restaurację to tylko jajecznice zrobi i nic poza tym nie potrafi, ubolewam bardzo nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaka, lekarz pozwoli mi zwiększyć aktywność w 34 tyg jeśli nic zlego się nie będzie działo. Nawet gdyby później szyjka chciała się mocno skracać i dalej rozwierać, to raczej nie następuje to w ciągu dnia czy dwóch. Też chcę dotrwać przynajmniej do 37, oby się udało. Powiem Wam, że mały jest tak ruchliwy, że jego kopniaki są czasami naprawdę bolesne. Niejednokrotnie tak wystawia nóżkę (a może rączkę?), że muszę ją delikatnie "wcisnąć" z powrotem:) Ja test obciążenia glukozą robiłam 2 tg temu. Strasznie się bałam, że sytuacja z ostatniej ciąży się powtórzy. A tu wynik 112 po 50 g:) Super. Nie wzięłam cytrynki i aż mnie wykręcało (ogólnie nie przepadam za słodyczami), ale dało się wypić. Znowu zaczęłam brać żelazo. Niby hemoglobina stoi w miejscu, ale "zapasu" na okres poporodowy nie ma...pamiętam, jak walczyłam z anemią po ostatniej cesarce, wolę więc wcześniej o to zadbać. Dopadł mnie paskudny katar...któraś z Was pisała wcześniej o kroplach do nosa dozwolonych w ciąży..nie mogę sobie przypomnieć nazwy. Sól fizjologiczna, maść majerankowa, inhalacje - nic nie działa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żaka - Cosmo, tak jak Ty. No niestety nie są najtańsze, ale kilkoro moich znajomych ma i wszyscy polecają. Martka - o kroplach pisała Jenny, jakoś w grudniu, ale niestety też nie pamiętam nazwy. Chciałam je kupić ale nie było akurat i dali mężowi jakieś zastępcze homeopatyczne ale do niczego więc nawet nie polecam. hanio - założę się że ten sam bebecar na pomowanych kołach miały jeszcze lepszą amortyzację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_agnesza_Ja tetutonie chcę dlatego bo w banku ing jest fajna promocja i gondola +spacerówka ok1600zł + 500 fotelik ale już z bazą także w porównaniu do ceny w sklepie oszdzędzam na tym jakies 1500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja chyba wreszcie jutro zloze zamowienie na allero.poczytam wasze posty i zerkne na linki ktore podawalyscie. mysle o zakupie butelek, smoczkow, spraw ogolnie higienicznych. co do ubranek....hmmm tyle tego, ja mam zamiar kupic ubranka na 3 rozmiary w przod, ale wiecie wiem ze to bylo juz poruszane jak zapatrujecie sie na rozm 56? bylam dzis u poloznej i wedlug nie dziecko nie powinno przekroczyc 3500kg...ale oczywiscie wiem ze zalezy to od mojego upodobania do slodyczy, wyczytalam ze jezeli w 3 trymestrz dziecko rosnie szybciej od cukrow i tluszczow wiec musze sie zdrowo odzywiac zeby mi i dziecku bylo lepiej:) od jutro rybki, salatki, mieso 2 razy w tyg i odrzucam slodkie...tzn postaram sie. ostatnio zjadlam chipsy i wiecie myslalam ze uschne, tak mnie suszylo!!! 3 litry wody wypilam i nic dalej susza, przez to co chwila do ubikacji wiec powiedzialm sobie ze chipsy nie sa warte takich atrakcji:) buzka, jakby ktoras z Was miala jeszcze ochote i czas wrzucic jakis link odnosnie fajnego sprzedawcy z allegro to bardzo poprosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosenna mamo trzymaj się.Życzę aby dzisiejsza noc była spokojniejsza i żeby choróbsko uciekło od Ciebie. Nowa,2in1 to super, że jesteście już w domku. Anka, mamuli to dobrze, że poprawiło się Wasze samopoczucie. Martka, to w sumie dobre wieści skoro szyjka dalej się nie skaraca .Dasz radę.Objawy po fenoterolu powinny minąć w najbliższych dniach skoro tak dziewczyny piszą. Witaj NiebieskoŻółta.Kilka stron wcześniej jest tabelka to możesz się dopisać razem ze swoim synkiem:). No faktycznie monsoon dawno się nie odzywała. Wogóle kilka osób zamilkło ostatnio. Spokojnego wieczorku wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ditta7 a też korzystasz z ing??jesli nie to popytaj wśród rodziny albo znajomych bo warto oszczędzic jak jest taka mozliwośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już po wizycie. Glukoza 50 g wyszła mi 148 i muszę powtórzyć 75 g :( Synek rośnie, ale brzuszek ma ciut za mały, niby w normie, ale lekarz kazał mi brać jakieś sterydy :/ no i żelazo też muszę lykac. Obiecał, że niedługo większość leków odstawimy. Na razie zmniejszył mi fenoterol z 4 na 3 i luteine z 2 x po 2 na 2 x po 1. Szyjka skróciła mi się z 30mm na 26,6, ale mówi że jest w normie. Jestem w 28. tygodniu i muszę wytrzymac jeszcze jakieś 8:( To chyba tyle. Pościel cudna. Dobrej nocy Wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaka_86 to faktycznie niezła okazja! Ja to już dziewczynki powoli tracę cierpliwość do tych wózków..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porozsyłałam zapytania do sklepów i sprawdzam co mają na stanie. Ceny 2011 to już "cosmo-s" totalny. Parę sklepów mi odpowiedziało i ładnie obniżają cenę na te wózki z 2010, ale muszę jeszcze przemyśleć a jaką chcesz gondolę? w tej opcji ING można wybrać kolor, dodatki itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tu niestety jest ograniczenie bo gondola fashion i tylko dwa kolory do wyboru ale mi kolor pasuje to nie jest czarny w rzeczywistości tylko brąz, jest jeszcze czerwony podaje link: http://www.bankujesz-kupujesz.pl/katalog/produkty/203/page/2/view/medium chcę kupic wszystkie części :wózek, fotelik, akcesoria(śpiworek, torba, osłonka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martka 77 ja pisałam o kroplach Acatar Fast, które mi pomogły ale ja to raczej miałam problem z zatkanym nosem, wysuszoną śluzówką i krwawieniami. Jest to roztwór wody morskiej i różnych olejków, co działa wspomagająco przy leczeniu górnych dróg oddechowych. Ja miałam z tym duży problem, dużo wtedy chorowałam na zapalenie górnych dróg oddechowych, ciężko mi było w nocy oddychać a kiedy ich użyłam, wszystko przeszło. Możesz spróbować. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, Acatar Fast! Muszę tym razem zapamiętać, bo nie tak łatwo odnaleźć konkretny temat na naszym forum. zaka -ten brązowy widziałam na żywo, jest uroczy. Ja chciałam gondolę Alvi, to mnie trochę martwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mratka77 mnie jak dopadl niemilosierny katar to po konsultacji z lekarzem pozwolil mi uzywac kropli nasivin dla dzieci,zapuszczalam tylko na noc aby moc spokojnie zasnac. Czy wy takze macie problemy z koncentracja i jestescie roztargnione?Ja o maly wlos nie wyrzucilabym swojej obraczki slubnej,szukalam jej przez dwa dni i okazalo sie ze jest w koszu na smieci,jakim cudem ja tam umiescilam to nie mam pojecia:) milej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ditta mnie też za bardzo nie przekonuje ta fashion ale jak pomysle że i tak rodzimy na wiosne wiec w gondoli długo nie pojeździ większa role bedzie odgrywac spacerówka i to mnie przekonuje, jutro podejmę decyzję ranpo podjadę do sklepu i jeszcze raz sprawdze bo w końcu promocja sie skończy a ja będę pluc sobie w twarz ze tak długo zwlekała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaka - wiem, teraz to nie ma znaczenia, ale chciałam żeby wózek był na dwójkę dzieci, no a nie wiem przecież kiedy to drugie się urodzi bo spodziewam się dopiero pierwszego :)) Nie wiem czy mimo wszystko nie skorzystam z opcji wyprzedaży dostępnych egzamplarzy z gondolą Alvi, może aż tak korzystnie nie wyjdzie ale na pewno też dużo taniej Aprils - aż sprawdziłam gdzie jest moja obrączka, na szczęście na szafce nocnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dzieczyny. Ci tu tak cicho? Ja czekam na księdza :/ Obzarlam się strasznie śniadaniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj awa666-ja jestem w trakcie sniadania-a ksiedza mam chyba w nast.tygodniu brrrr nie lubię kolędy i juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja księdza miałam wczoraj i nawet poświęcił pokoik Majeczki:) Co do tych wałeczków, nie mam pojęcia co o tym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Witam nowe Kwietnióweczki :) Dzisiaj zaczynam III trymestr i w ciągu II przytyłam 7,6 kg :P chyba trochę za dużo, ale nic już na to nie poradzę. Nawet ostatnio na wizycie gin do mnie mówi: "Oj będziesz miała, co zrzucać"! No trudno, pomartwię się tym po porodzie. Najważniejsze, żeby z Maleństwem było wszystko ok. Pościel faktycznie śliczna. Ja od razu chciałam kupić pościel z wypelnieniem, ale jak tam czytam Wasze posty, to może faktycznie taka kołderka będzie za duża i na początku wystarczy rożek lub kocyk. Ciekawe jaka będzie pogoda w kwietniu? Pytanie czysto retoryczne :) No z wyborem wózka faktycznie można kręćka dostać. Najpierw byłam zdecydowana na Maxi Cosi Mura4, ale kolory jak dla mnie bardzo nieciekawe i zrezygnowałam z niego. Teraz mam etap fascynacji Mutsy 4 Rider. On ma pompowane koła, ale jest mozliwość dokupienia kół piankowych i z tego chciałabym skorzystać. Fajne jest, że mogę wybrać sobie inny kolor gondoli i inny spacerówki. Do tego oczywiście fotelik Maxi Cosi z bazą do samochodu. Dzisiaj właśnie jedziemy zobaczyć całą kolorystykę, bo wczoraj miała dojechać. Malwiśka faktycznie narobiłaś sobie "bigosu" z włosami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iissaabel też się właśnie zastanawiam nad tymi wałeczkami. Może któraś z dziewczyn korzystała, to nam coś doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×