Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Cześc dziewczyny Widzę że nie tylko ja dziś leniuchuje;)Moja dzisiejsza aktywnośc zaczęła i skończyła na ugotowaniu obiadu,a tak leże i gupa pale. Idę zaraz na sacer z pieskiem trochę sie dotlenic. Ditta ja właśnie nie miałamm żadnych objawów skracania szyjki, a te oddychanie to faktycznie pobudza dzidzię teraz powinnysmy cwiczyc to codziennie az do porodu, ale ja zapominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha od święta pijam colę light odgazowaną.czasem minralna już bokiem wychodzi.na tej diecie nie przytyłam nigdzie prócz brzuszka a mała ma idealną wagę-ani za duża ani za mała.jeśli planujecie większy wysiłek np długi spacer lub rajd po sklepach możecie pozwolić sobie na coś wiecej.generalne ruch zbija cukier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1976 - dziękuję Ci bardzo za pomoc. Mierzysz sobie po każdym posiłku cukier? Ja od tygodnia mierze przed posiłkiem i godzine po posiłku. Lekarz mi powiedział, że przed posiłkiem najlepiej jakbym miała wynik do 90, a godzine po posiłku wynik do 120. Niestety ale np. dziś po śniadaniu wyszło mi 126 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Po raz kolejny wybraliśmy się w poszukiwaniu wózka..Z trzech Fyn, Cadet, Transporter raczej zdecydujemy się na ten ostatni. Zastanawiamy się jeszcze nad kolorami. Nikolina a Wy jaki kolorek wybraliście? Mogłabyś mi jeszcze napisać na jaki okres jest gwarancja bo już o to nie dopytaliśmy ;) Mamuśki w takim razie teraz czekamy na Wasze foteczki w galerii! :> Bo ostatnio wszystkie chcą hasła a żadna nie chce się pokazać ani swojego brzusia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka, sproboj odstawic ziemniaki - one bardzo wplywaja na indeks glikemiczny. dla wszystkich, ktorzy maja problemy z cukrzyca - polecam diete Montignaca, poczytajcie sobie o niej, jest bardzo zdrowa i pelnowartosciowa, przede wszystkim dla cukrzykow wlasnie, ale i dla tych ktore dbaja o linie, albo sie odchudzaja (czyli nie dla nas) - ja tez sie w miare tej diety trzymam, raczej luźno, ale troche reguł stosuje, bo nie chce przytyc zbyt wiele. to moja druga ciaza, a po drugiej (kolejnych) ponoc i wiecej zostaje, i trudniej zrzucic. wiec uwazam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, to ja tez poprosze o namiary, bo mam swiezutkie zdjecia brzuszka :) hanna_k@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jupiiiiii! Transportery górą :) Wybraliśmy brąz, od początku tylko ten kolor był brany pod uwagę, kuzyn z żoną, którzy rodzą w maju, wybrali bordo. Każdy kolor ma coś w sobie. Gwarancja 2 lata. Nie daj się tylko nabrać na to, że adaptery do fotelika Maxi Cosi czy śpiworek są dodatkowo płatne. Bzdura! Te rzeczy są w wyposażeniu podstawowym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki śliczne Nikolina!!! :) Akurat mówili nam, że adaptery i śpiworek są w komplecie. Mi się podoba ten brązowy i szary. Mężowi podoba się czarny i ten piaskowy ale akurat go nie było w tych sklepach co bylismy. Tak więc mamy dylemat ;) Tą mniejszą gondolkę przeboleję, najwyżej wcześniej przesiądziemy się do spacerówki. Spacerówka za to mi się bardzo podoba! I co najważniejsze jest bardzo lekki. Widziałam też, że można do niego dokupić pompowane koła (para za niecałe 200 zł) Hanio wysłałam Ci maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agneszka - dziekuje :) bylam, poogladalam - piekne zdjecia, piekne brzuszki, ciuszki, dzieciaczki :) wyslalam tez swojego brzucha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_agneszka_ - też myśleliśmy o pompowanych, ale na razie sobie darujemy, zawsze będzie można później to zrobić. Czarny też fajny, ale bałam się, że może się za bardzo nagrzewać... Mam nadzieję, że go kupicie i że będziemy zadowolone! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za dostęp do galerii. Jutro dodam zdjęcia bo teraz się relaksuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, tak z ciekawosci pooglądalam wózki... coz, nie zazdroszcze Wam, ze musicie wybierac :P ciesze sie, ze mam wozek po starszym synku, i ze mnie omija to zamieszanie wokol wózkow, lozeczek, materacykow... jak dobrze oczekiwac drugiego dziecka :D ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane dzisiejszy dzien byl zakupowy kupilam komode http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80178607 i przewijak http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20045205 w ikei:) plus koszyki do komody tzn pudeleczka:) zostal mi jeszcze dywanik,lampka ale to zalezy od plci dziecka., aaa i lozeczko tez w kolorze komody:) i kochane moje mam problem od jakiegos 1,5 miesiaca zaczal pobolewac mnie lewy bok:( zaczyna sie tak jakby od lopatki po dol plecow po czym pod koniec dnia przechodzi na dolna czesc zeber, naprawde pod koniec dnia trudno mi chodzic:( czy ktoras z was slyszala o czyms takim? nie wiem czy mam wspomniec o tym lekarzowi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanio miło Cię zobaczyć i Twój brzusio :) Nikolina też mam taką nadzieję! :) Jeśli do jutra zdecydujemy się na konkretny kolor to jutro już go zamówimy. Widzę, że komody Malm cieszą się popularnością i wcale się nie dziwię bo są ładniutkie :) My mamy białą 4-kę :) Oliwka lepiej wspomnij o tym lekarzowi. Ja swojemu mówię o wszystkich dolegliwościach... Spokojnej nocy! Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski , nie mam zbytnio czasu zaglądać do was, ale mimo to pozdrawiam wasze bębenki i maluchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam wczoraj na imieninach u mojego taty- pirwszy raz nic mi sie nie chcialo jesc bo nietstety moj zoladek jest tak scisniety ze po wypiciu soku jestem juz pelna. Boje sie jednego - cos mnie chyba zaczyna brac, boli mnie gardlo, w nocy myslalam ze zamarzne, glowa mnie cisnie od wczoraj. Temperatury nie mam ale jutro wybiore sie do lekarza bo nawet nie wiem co bym mogla brac na wzmocnienie a bardzo boje sie o to moje gardlo bo ja zawsze jak juz to choruje na zapalenie krtani i oskrzeli. Ogolnie z dnia na dzien coraz ciezej mi sie ruszac, lezenie na plecach powoli odpada, zanim usne krece sie jak szalona bo po 2 minutach w jakiejs pozycji juz mi nie wygodnie. Ditta pisalas o cwiczeniach oddechowych przepona - ja mam miec takie zajecia w srode ale jestem ciekawa czy to jakies wyjątkowe oddychanie bo ja tylko oddycham przepona a baaardzo zadko piersią (wręcz muszę sie skupić aby oddychac piersią) - hmm ciekawe. Wczoraj zrobilam kolejne prania ciuszków - teraz czeka mnie prasowanie tych wszystkich sukieneczek, falbanek hehe Może dziś wrzucę do prania pieluchy tetrowe i flanelowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamuski. Ja niedawno wstalam bo wczoraj siedziałam z mężem i przyjaciółką do 1 w nocy i oglądaliśmy filmy :) no i jak to zwykle bywa, nadal jestem niewyspana. Zaraz jedziemy na obiadek do rodziców, a później mąż idzie na zajęcia a ja będę siedzieć sama :( wtedy wrzuce jakieś fotki do galerii. To miłego popołudnia i smacznych obiadkow życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_B na gardełko Tantum verde - mi pomaga i ew. rutinoscorbin. Pozdrawiam południowo ciężarówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, czytam Was trochę, ale b. mało piszę. Jestem w 28 t.c. i czuję się dobrze, chociaż drobne dolegliwości już mnie dopadają: twardniejący brzuch, poczucie zmęczenia pomimo nic-nie-robienia itp. Ale to pikuś. Ostatnio co tydzień przyjmujemy gości, nieustające parapetówki, bo przeprowadziliśmy się do nowego domku w grudniu. Wczoraj też miałam gości, a co za tym idzie - musiałam sporo jedzonka naszykować. Cała sobota w kuchni na nogach. Na szczęście mąż był w domu, to zajmował się starszym dzieckiem i posprzątał. Fajnie tak czasem zatrudnić męża - wtedy on docenia mój wysiłek, jaki wkładam w sprzątanie. Bo inaczej, to chyba on ma wrażenie, że "samo się sprząta" i nic nie dokucza przy tak błahej robocie. A wczoraj przeklął oba moje mopy, stwierdził że są do doopy, że tym nie da się porządnie wysprzątać. Wziął szmatę i na kolanach wymył 100 m2 :P :D ale mi się to podobało, bo widziałam, że trochę się zmęczył :P hahaha :) Teraz nie powinien być zdziwiony, jak kupię zestaw Viledy do mycia. W tej ciąży prawie nie robię sobie zdjęć, więc niczego jeszcze nie podesłałam do naszej galerii. Ale postaram się wkrótce to zmienić :) Mamy problem z imieniem, nie możemy się dogadać :o Mąż uparł się na Nikodema i wołem nie mogę go przekonać do czegoś innego. A ja nie chcę tego imienia. Nie wiem, jak to w końcu będzie... Wózka nie kupuję, bo mam trzy sztuki :P po jednym (moim) dziecku. Ubranek też kupuję niewiele, bo mam po córce, więc tylko kilka chłopięcych dokupię na początek. Całą resztę mogę dokupywać przecież po porodzie. No i wyprawkę kosmetyczną musze kupić, sobie i dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dopadła mnie temperaturka - mam ok 38 st. Leże caly dzien w łózku, czuję się jak wypluta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki! A_B trzymaj się dzielnie, i jutro do lekarza maszeruj niech Cie słucha. Ja odpukac miałam lekkie przeziębienie we wrześniu a teraz nic. My zadnych gości na szczęście nie przyjmujemy za to chętnie sie na niedzielne obiadki wpraszamy, i właśnie od siostry wróciłam obrzarta na maxa, teraz leże i też ledwo się ruszam, bo faktycznie żołądek to już nie ma dawnych wymiarów i za duzo nie da się zjeśc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thelly a mi się bardzo Nikodem podba i jak byłby synek to właśnie tak chceilismy go nazwac. ale mam nadziej że dojdziecie do porozumienia i wybierzecie imię które dla Was obu się spodoba:) Malm z ikei górą!!!hehe ja wybrałam różową z 3 szufladkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamuśki!!! Nareszcie mamy wózek w domku! Kupiliśmy tego Transportera. Wybraliśmy kolor szary. Dokupiliśmy także fotelik MC Cabrio Fix w podobnej kolorystyce. Strasznie się cieszę, że mamy już to za sobą! :) A_B współczuję! Zdrówka życzę! Jutro idź do lekarza bo im wcześniej pójdziesz tym lepiej... Ja tymczasem uciekam 'składać' wózek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamieściłam właśnie zdjęcia :) Ja też obżarłam się na obiadku u rodziców i dostałam jeszcze na wynos na jutro także przynajmniej dzień mogę nie gotować :) Poza tym się nudzę i chyba zaraz idę na kanapę pooglądać jakieś głupoty w telewizji. Mąż wraca z uczelni dopiero o 20 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awa666 - miło widzieć kolejny brzuszek w galerii. A_B - trzym się tam dziewczyno i nie daj się wirusom. Ja też coś nie domagam. Boli mnie gardło i mam kaszel. Popijam Stodal i ssę Tantum Verde, Stodal jakoś daje radę, ale TV nic mi nie pomaga. Płuczę się solą i popijam herbatkę, ale ciągle mnie tam drapie :( Na szczęście nie ma temperatury, ale coś tam w tym gardle ewidentnie buszuje :( Macie może babeczki zloty środek na bolące gardełko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×