Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Dziewczyny, byłam dzisiaj u lekarza na dodatkowej wizycie i niestety marne wieści. Szyjka bardzo mocno skrócona, macica napięta, skurcze. Pomimo braku innych objawów jest zagrożenie przedwczesnym porodem. A to dopiero 30 tc... dostałam fenoterol, jak się jutro nie uspokoi to idę do szpitala :( Trzymajcie się i dbajcie o siebie! ja wlaśnie się przebudziłam zeby wziąć kolejne leki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ditta trzymaj się pamiętaj maluszek jest ważny zostało ci 8tyg to już z górki ja jestem z tobą wiem jakie są nerwy stres i obawa o nasze maleństwa musimy dla nich się trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, wreszcie po kilku dniach odzyskałam dostęp do internetu wiec pisze :) Bylam wczoraj u gina: z dzieckiem wszystko w porządku, jestem w 27 tygodniu, główka jest na 28 tydzień a nóżki są na 30 :) Ułożenie na razie miednicowe i mam bardzo nisko łożysko, więc na dzień dzisiejszy było by wskazanie do cc. Cały czs mam niską morfologie, gin kazał mi brać nadal witaminy. Generalnie mam problemy ze snem, budze sie co chwile i nie moge znaleźć wygodnej pozycji. Gin zapisal mi na sen relanium, ale raczejj wezme to w ostatecznosci.. W weekend byłam w szkole rodzenia - mój mąż był bardzo zadowolony - nie spodziewałam sie, że tak mu sie spodoba kąpanie lalek :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butelek aventy nie polecam mają koszmarne gwinty i smoczki jak chcecie droższe to polecam tommee tippee maja ogromny asortyment tych produktów albo lovi a te wiaderka do kompania jakoś się nazywały i w Hiszpanii używają ich do kąpieli noworodków bo nie powoduje szoku u dzieci i bezpieczniej w takie wanience czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po piątkowym mierzeniu stwierdzam, ze mój brzuch nie urósł od dwóch tygodni :( Ale waga oczywiście podskoczyła :( kto________ukończony tc_______kg na plusie_________w pasie agneszka..........28............................6........ ... ................89 Anitka75...........28............................14..... ....................102 awa666............28............................9........ ...................102 ditta...............29.............................6..... .....................92 hanio.k............26............................7,5..... ...................88 iissaabel..........30............................13...... ....................... jeloonka..........29+5.........................9,5......... .................. 95 mamuli.............26............................6....... .....................91 Mikołajka83......................................7,5.... ....................96 mojmaluszek.....26.............................7,5....... ..................93 pijawa2............28.............................6...... ....................91 A_B.................27............................9,5.... .....................94 calvadoss.........27...........................15..... ......................... Viki_58a..........27............................9........ .....................94 MagdaK29........26+6.........................10.......... .................95 lolita1980........28.............................10,5.... ....................110 żaka_86.........26+6..........................8,5.......... .................95 limonkowa........29+4..........................4,1....... ....................84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga021
cześć dziewczyny:) u mnie tez nie jest kolorowo, jestem z Rzeszowa najpierw przeszłam małowodzie i wylądowałam na klinice w warszawie, a teraz Oliwka po usg jest o 2 tyg mniejsza niż powinna:( i znowu nerwy ze może zwalniać rozwój:(:(nie mogę spać:( i do tego wyprawka i co naprawdę trzeba kupić spędza mi sen z powiek:(:(Trzymajcie się dziewczyny!!!! juz niedługo i nasze skarby będą z nami!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALWIŚKA wiem co przezywasz rok temu spalił sie w domu nasz sasiad straszne przezycie było zagrozenie spalenia sie naszego domu a co najgorsze nie było nas w domu przyjechalismy jak juz akcja dobiegła konca ...współczuje twojej kolezance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową kwietnióweczkę. U mnie nie dość że brzuch od 1,5 miesiąca stoi w miejscu to na dodatek przez moją chorobę (brak apetytu) w ciągu kilku dni straciłam 2 cm w obwodzie brzucha i 1,5 kg na wadze. Ale akurat wagą się nie przejmuje :) kto________ukończony tc_______kg na plusie_________w pasie agneszka..........28............................6........ ... ................89 Anitka75...........28............................14..... ....................102 awa666............28............................9........ ...................102 ditta...............29.............................6..... .....................92 hanio.k............26............................7,5..... ...................88 iissaabel..........30............................13...... ....................... jeloonka..........29+5.........................9,5....... .. .................. 95 mamuli.............26............................6....... .....................91 Mikołajka83......................................7,5.... ....................96 mojmaluszek.....26.............................7,5....... ..................93 pijawa2............28.............................6...... ....................91 A_B.................28+6...........................8..........................92 calvadoss.........27...........................15..... ......................... Viki_58a..........27............................9........ .....................94 MagdaK29........26+6.........................10.......... .................95 lolita1980........28.............................10,5.... ....................110 żaka_86.........26+6..........................8,5.......... .................95 limonkowa........29+4..........................4,1....... ....................84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak to jest z tym vatem ponoć dopiero go podniosą od lutego tak??Jeszcze nic nie kupiłam:(cała kasa idzie na remont który musi się skończyć jeszcze przed kwietniem:)a na wyprawke będzie kasa w lutym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto________ukończony tc_______kg na plusie_________w pasie agneszka..........28............................6........ ... ................89 Anitka75...........28............................14..... ....................102 awa666............28............................9........ ...................102 ditta...............29.............................6..... .....................92 hanio.k............26............................7,5..... ...................88 iissaabel..........30............................13...... ....................... jeloonka..........29+5.........................9,5....... .. .................. 95 mamuli.............26............................6....... .....................91 Mikołajka83......................................7,5.... ....................96 mojmaluszek.....26.............................7,5....... ..................93 pijawa2............28+5...........................7...... ....................93 A_B.................28+6...........................8..... .....................92 calvadoss.........27...........................15..... ......................... Viki_58a..........27............................9........ .....................94 MagdaK29........26+6.........................10.......... .................95 lolita1980........28.............................10,5.... ....................110 żaka_86.........26+6..........................8,5.......... .................95 limonkowa........29+4..........................4,1....... ....................84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina z tego co wiem to jeżeli chodzi ogólnie o vat na meble i inne akcesoria typu wózek to podwyżka była od stycznia. Przeważnie z 22% na 23%. Nie było podwyżki vat-u na ubranka. A ta będzie dopiero od 1 lipca 2011. Jeżeli któraś ma inną wiedzę to proszę mnie poprawić. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za informacje:)jak narazie rozglądam się za wszystkim a na zakupy muszę troche poczekać ale to nic mam nadzieje,że małemu się nie spieszy:)do kwietnia napewno wszystko będzie gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROLINA u mnie podobna sytuacja niemartw sie damy rade ja powiem szczerze co nieco kupiłam w ciuchach uzywanych były ubranka spioszki itp po 1zł za sztuke niektóre z metkami piekne poprostu ale tez jeszce jestem w lesie z wyprawka mam jedynie łózeczko po synku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Ja jestem nieprzytomna! Pół nocy nie przespalam, a jak się obudziłam, to znowu trudno było mi zasnąć:( To pewnie przez wiele rzeczy jakie mam na głowie...Ehhh Co do wymiarów to chyba mam zbliżone do poprzedniego tygodnia i nie mam siły się zmierzyć. Mam nadzieję, że chociaż dziś obejrze wózek-jeden problem byłby z głowy. Miłego dnia i zdrowka Wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, Bardzo dawno się nie odzywałam więc pewnie mnie nie pamiętacie już :) Ale czytam Was w miarę regularnie. Też zaczęłam kompletować wyprawkę, zaczęłam od zdobycia łóżeczka i fotelika do samochodu z nosidełkiem. Udało nam się odkupić używane od znajomych, w tej samej kolorystyce i tej samej firmy (Graco). Łóżeczko jest z kojcem 2 w 1 plus jest składane w taką niewielką torbę więc można bez trudu przewieźć w każdej chwili. Widziałam takie na allegro więc jeśli któraś rozważała kupno to serdecznie polecam - dużym plusem jest też przewijak w komplecie, lampka, melodyjka, wibracja i taka a'la karuzelka. I nie są specjalnie drogie w porównaniu do drewnianych łóżeczek. Dostaliśmy też masę ciuszków więc nie mam potrzeby kupować już żadnych ubranek. Wczoraj natomiast zamówiłam pierwsze pieluchy wielorazowe. Już dawno zdecydowałam się na to rozwiązanie. Zobaczę jak w przyszłym tygodniu przyjdzie pierwszych pięć - jak mi się spodobają to będę tylko takie brała. Przeziębione dziewczyny - ja od świąt męczyłam się z paskudnym choróbskiem i właściwie to bardziej przeczekałam niż wyleczyłam - radziłam sobie z miodem, cytryną, czosnkiem i syropem Prenalen. Ale się rozpisałam. Lecę na zakupy, może wybiorę się dzisiaj po jakieś butelki, smoczki i inne drobne gadżety :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga021
Basik 1978 ja tez kupowałam ciuszki używane!! jak nowe dobrze wypierzesz i są ok!:) a niekoniecznie trzeba wydawać kupę kasy na cos co dziecko wyrośnie zaraz. wózek juz mam bartatine alu plis na paskach i jestem nią zachwycona!!!prowadzi się dużo lepiej niz mura i jest stabilniejsza no i jest ZDECYDOWANIE tańsza. dylemat mam z wanienka bo nie wiem jaka i z podkładką do niej do środka.chciałabym kopić większą żeby dłużej posłużyła i by nie wydawać ze chwile na kupno następnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga021 dzieki ze napisałas i nie jestem sama w kupowaniu uzywanych ciuszków bo wszyscy w sumie kupuja nowe itp a ja szukam ciagle tanszych rozwiazan zaraz popatrze na ten wózeczek bo tez mysle o takim na pasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_B a już myślałam, że tylko ja nie rosnę :) Z VATem nam się upiekło, miał być styczeń, potem luty, a teraz rząd nie zdąży przed lipcem :) Jupiii :) Dziewczynki ja z ciuchami robię tak :) Część kupuję, część dostaję, ale mam też swój sposób. Jest taka strona www.gratyzchaty.pl tam oddaje się rzeczy za darmo. Dziewczyny oddają masę ciuchów dziecięcych, które są naprawdę bardzo dobrej jakości. Wiadomo czasem trafi się bubel, ale nie ma żalu bo za to nie płacisz. Generalnie trzeba tylko zapłacić sobie za przesyłkę lub brać tylko od tych, którzy są z tego samego miasta i koszt zerowy. ja tak nagromadziłam już troszkę fatałaszków, szczególnie tych na sam początek. Są praktycznie niezużyte, bo w sumie ile taki maluch ponosi rozmiar 56? A z drugiej strony można się przy okazji pozbyć niepotrzebnych rzeczy ze swojego domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Jeśli chodzi o kupno używanych ciuszków, to dołączam do grona. Na allegro można za grosze kupić dobre jakościowo rzeczy. Pranie załatwia wszystko, a dzieci tak szybko rosną, że i tak nie wiem czy zdążę Małą w to wszystko ubrać. Szpilka85, miło, że Jesteś ponownie! Ja też czytam regularnie (staram się), ale czasem nawet sił mi brak, żeby się odezwać :( Daj znać proszę, gdzie zamówiłaś te pieluchy.W lutym planuję złożyć zamówienie, także każda informacja cenna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie używane to wiesz jak się zachowają po praniu,ale Ja bym chciała coś nowego mieć mimo wszystko mam ogromne pudło od koleżanki ciuszków,ale to musze jej później oddać co Mnie wcale nie cieszy więc chyba nie będe z nich kożystać.Bo jak poplamie czy co innego to głupio będzie takie oddać,a jak na początek nie trzeba wiele tych ciuszków prawda??Damy radę głowa do góry!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga021
basik 1978 poczytaj sobie opinie na internecie o tym wózku ja w sumie znalazłam 1 niepochlebna a tak to sama pozytywy!!!!!!!!!ja zamawiałam jeszcze w 2010 ale wiem ze u mnie poszedł o 280 zl do gory:( ale może na internecie taniej naprawdę polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę sie zważyc i wpisuje o,5 kg do przodu i w pasie 2 cm do przodu kto________ukończony tc_______kg na plusie_________w pasie agneszka..........28............................6........ ... ................89 Anitka75...........28............................14..... ....................102 awa666............28............................9........ ...................102 ditta...............29.............................6..... .....................92 hanio.k............26............................7,5..... ...................88 iissaabel..........30............................13...... ....................... jeloonka..........29+5.........................9,5....... .. .................. 95 mamuli.............26............................6....... .....................91 Mikołajka83......................................7,5.... ....................96 mojmaluszek.....26.............................7,5....... ..................93 pijawa2............28+5...........................7...... ....................93 A_B.................28+6...........................8..... .....................92 calvadoss.........27...........................15..... ......................... Viki_58a..........27............................9........ .....................94 MagdaK29........26+6.........................10.......... .................95 lolita1980........28.............................11.... ....................112 żaka_86.........26+6..........................8,5.......... .................95 limonkowa........29+4..........................4,1....... ....................84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jakaś chandra mnie dopadła :( płaczę od samego rana i w sumie sama nie wiem z jakiego powodu. Chciałabym mieć już Synka przy sobie, opiekować się Nim, tulić itp. Zwariuję chyba do kwietnia. Jakoś mi tak ciężko ze sobą ostatnio. Może nie mam jakiegoś gigantycznego brzucha, ale sporo mi poszło w tyłek i uda i fatalnie wyglądam. Wiem, że po porodzie będzie czas na zadbanie o siebie, ale czuję się teraz mało atrakcyjna, a wiem, że wiele kobiet czuje się właśnie pięknymi w ciąży. Coś jest ze mną nie tak? Przepraszam, że Wam tak marudzę :( Zmierzyłam brzuszek i od zeszłego tygodnia nic nie przybyło, a na wadze + 1,5 kg, czyli razem już 9 kg do przodu. Wczoraj spotkałam się z koleżanką, która w ciąży przytyła 28 kg, a teraz wygląda tak, jak za czasów liceum, więc chyba można. Witam nową Kwietnióweczkę :) Jeśli chodzi o ciuszki, to dostałam sporo od Siostry po moim Chrześniaku. Ubranka są w bardzo dobrym stanie i w różnym rozmiarze, a resztę kupiliśmy. Czasami nawet myslę, że za dużo mam tych ciuszków na sam początek, że nawet nie zdążę Synka we wszystko ubrać, no ale jak się widzi w sklepach takie słodkie body czy pajacyki, to nie sposób nie kupić. Miłego dnia Brzuszki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIKOŁAJKA to wszystko hormony u mnie tez buszuja jak niewiem i znowu mam chwiejnosci nastrojów i zaczęła mi kawa smierdziec tak jak w pierwszych miesiacach straszne a zadna nie napisała czy ma jakies uczulenie na brzuszku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny ,dziewczyny cieszę się z jednej strony ze nie tylko ja mam obawy z drugiej strony chciałabym żebyśmy ich nie miały ,też mam gorsze i lepsze dni ,dziś w nocy mało co spałam ,myśle o głupotach ,szkoda mi mojego męża bo jak się kręcę albo wstaje do toalety to on też sie zaraz budzi,brzuch mi się bardzo zmienił tzn kształt zaczyna bardziej przypominać piłke,też czuje się mało atrakcyjnie ale to chyba też dlatego ze ciężko mi sie ruszać,i nawet takie rzeczy jak depilacja sprawiaja mi ogromną trudność,wiec zaczyna mi sie nie chciec wiele rzeczy jak wiem ile wysiłku ode mnie wymaga dana czynność u nas od jutra malowanie pokoiku Szymusia,więc ten cały bałagan też mnie przeraża tym bardziej że to wszytsko na głowie mojego męża nawet w sprzatniu za bardzo mu nie pomogę bo przecież nie mogę no i wyrzuciałam swoje żąle dobrze że jest do kogo Martka ja mam pytanie ile to tygodniu u Ciebie że dzidzia 1700 waży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe kwietnióweczki i wszystkie dziewczyny:) ja tez czytam na bieżąco Was ale nie zawsze mam co pisac poniewaz jestem w pierwszej ciąży i nie mam za duzo doświadczenia a od Was naprawde dużo można sie dowiedzieć...dobrze że jest takie forum.... też bardzo boje się co będzie dalej ale mam nadzieje ze jakoś sie to ułoży...a ja mam 28tc i 1,5kg do przodu... kto________ukończony tc_______kg na plusie_________w pasie agneszka..........28............................6........ ... ................89 Anitka75...........28............................14..... ....................102 awa666............28............................9........ ...................102 ditta...............29.............................6..... .....................92 hanio.k............26............................7,5..... ...................88 iissaabel..........30............................13...... ....................... jeloonka..........29+5.........................9,5....... .. .................. 95 mamuli.............26............................6....... .....................91 Mikołajka83......................................7,5.... ....................96 mojmaluszek.....28.............................9....... ..................110 pijawa2............28+5...........................7...... ....................93 A_B.................28+6...........................8..... .....................92 calvadoss.........27...........................15..... ......................... Viki_58a..........27............................9........ .....................94 MagdaK29........26+6.........................10.......... .................95 lolita1980........28.............................11.... ....................112 żaka_86.........26+6..........................8,5.......... .................95 limonkowa........29+4..........................4,1....... ....................84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik nie jesteś sama, ja część kupiłam nowych, część w na ciuchach po 1 pln za sztuke znalazłam fajny sklepik, a część zamawiam na allegroszu też używane wiadomo jak kupujesz na ciuchach jest bezpieczniej bo czasami zdięcia są dobrze zrobione i wtedy jest ryzyko, choć ja na razie się nie rozczarowałam. Ja się nie odważę zważyć może w następny piątek. Mnie bolą nogi w pachwinach chyba się mi coś rozciąga i mam problem ze schodzeniem po schodach. Pozdrawiam Was ciężarówki i witam nową koleżankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×