Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

hehehehe no ladnie 1 kwietnia a urodzila 10 marca heeheheheh, ja to pieprnicze ide grzac zelasko,:) zwlaszcza ze ostatnio mam wlasnie takie przeczucia, sny, nic tylko mysle o porzadkach, ze juz nic na pozniej nie zostawie........podobno tak reaguja intuicyjnie kobiety na zblizajace sie rozwiazanie, a poza tym ja jeszcze pracuje czasem 4 godz dziennie......myslicie ze przez taki wysilek fiz mozna urodzic:) tzn nie teraz ale w 36 tyg:) jezu a jak mnie w pracy chwyci....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iissaabel jak będziesz robić ten napar z liści malin i Wiesiołka???? w jakich proporcjach jak często pic dziennie??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ditta, tak biorę fenoterol. Lekarz wczoraj zmniejszył mi dawkę. Do końca tygodnia mam brać 4x1, od poniedziałku do środy 2x1, a potem stop:) Magnez 3x1. Odebrałam wczoraj wyniki morfologii, zastanawia mnie jeden fakt. Wcześniej faszerowałam się żelazem 2 razy dziennie i hemoglobina była na poziomie 11,6. Od ponad miesiaca żelaza nie biorę...hmm..ze względu na zaparciowe sprawy i hemoglobina identyczna. Hmm.. Właśnie zjadłam pyszne krokiety i mały się rozchulał w brzuszku:) Aaaa...zapomniałabym, chciałam się Was coś poradzić. Pisałam Wam, że niedawno urodziła moja sąsiadka. Kilka miesięcy temu, kiedy dowiedziałam się, że będę miała synka zdecydowaliśmy się na imię Adam. Ona wtedy nie wiedziała jeszcze, czy będzie miała chłopczyka, czy dziewczynkę. W rozmowie z nią powiedziałam jakie imię wybraliśmy. Ostatnio M spotkał jej męża, który pochwalił się, że żona już urodziła i razem z ADASIEM lada moment będą już w domu. Kurczę...mam teraz dylemat - zmienić imię, bo ona pierwsza urodziła i "sprzątnęła" mi imię sprzed nosa, czy olać to? W sumie mieszkamy niemal drzwi w drzwi i nie chcę,aby jakoś głupio było. Strasznie się wkurzyłam, a może nie ma powodu się przejmować? Jak byście zrobiły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja nadal jestem w szpitalu ale już jest lepiej, choć podejrzewam że jeszcze trochę mnie tu potrzymają. M podrzucił mi na godzinkę laptopa więc piszę. Dziękuję za pamięć i miłe słowa:). Mania GRATULACJE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dopisuje sie do tabelki :) NICK..............WIEK.......MIASTO...........TP......KT RE ? ........PŁEĆ/imię Wiosenna mama 25.....Krakow............23.03......3..........Karolinka aaaaaaanula83..27.....Włodawa..........30.03......1..... .....syn Judyta10......28........Szczecin..........01.04......1... .......Alicja migotka3.......28.......Warszawa.........02.04......1.... .....Jakub Jordan.pl......24........Poznań.............4.04.......1 ..........córeczka paula8122.....29.......Warszawa........4.04.......1. ...........Michał nikolina82.....29.......Warszawa........6.04.......1... .........Pola Ditta7 .......28.........Warszawa........7.04.......1...........có reczka basik1978.....32........Hajnówka.........7.04......2....... .....córeczka iissaabel.......33......Radom...............07.04......1. .........Wiktoria jeloonka.......26.........Poznań..........10.04...1.... ...raczej córeczka Ines_85.......25............Śląsk..............12.04... ....1.......... ? aga021..........28......Rzeszów.............13.04.....1. ...........Oliwia Malwiska25....25.......K-lin..................13.04...... 3.........Nataniel agneszka......28.........Warszawa........16.04.....1.... ........córeczka Awa666.......26.........Częstochowa....17.04.... 1..............Ignacy Pijawa2.......32..........Olsztyn.............17.04.....2 .. ........Emil OnaIskierka..25........Śląsk.................17.04..... 1 ...........syn Lolita1980....31.......Łódź..................17.04.... ..1...........Szymon Evvvve........29.......Mikołów...............18.04..... .1...........Maja Ems............24.........UK...................20.04..... ..1............syn karolp...........31........Niemcy.............21.04...... 1. ..........Maja? Mikołajka83..27.......Szczecin..............22.04......1 ... .......Dominik --etka--........26........P-ce ................22.04.....1.............Filip Viki58a.........28.......Wrocław............22.04.....1..........Patryk żaka_86.......25........Gdynia..............24.04.....1. ...........Maja oliwka86........24.......norwegia............29.04......1 .......corka ROZPAKOWANE k.............Data porodu........waga..........cm........CC/SN.......imię mania 487.... .10.03.2011 ......3150g........54cm.....SN.......Chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki trzymaj się 🌼 Martka no nie wiem jak ci sie imię podoba bardzo to ja bym nie zmieniała. To nie siostra czy brat tylko sąsiadka. Ale jeśli czujesz się z tym nie komfortowo a jakieś imię podoba Ci się równie mocno to bym to rozważyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK.......MIASTO...........TP......KT RE ? ........PŁEĆ/imię Wiosenna mama 25.....Krakow............23.03......3..........Karolinka aaaaaaanula83..27.....Włodawa..........30.03......1..... .....syn Judyta10......28........Szczecin..........01.04......1... .......Alicja migotka3.......28.......Warszawa.........02.04......1.... .....Jakub Jordan.pl......24........Poznań.............4.04.......1 ..........córeczka paula8122.....29.......Warszawa........4.04.......1. ...........Michał nikolina82.....29.......Warszawa........6.04.......1... .........Pola Ditta7 .......28.........Warszawa........7.04.......1...........có reczka basik1978.....32........Hajnówka.........7.04......2....... .....córeczka iissaabel.......33......Radom...............07.04......1. .........Wiktoria jeloonka.......26.........Poznań..........10.04...1.... ...raczej córeczka Ines_85.......25............Śląsk..............12.04... ....1.......... ? aga021..........28......Rzeszów.............13.04.....1. ...........Oliwia Malwiska25....25.......K-lin..................13.04...... 3.........Nataniel agneszka......28.........Warszawa........16.04.....1.... ........córeczka Awa666.......26.........Częstochowa....17.04.... 1..............Ignacy Pijawa2.......32..........Olsztyn.............17.04.....2 .. ........Emil OnaIskierka..25........Śląsk.................17.04..... 1 ...........syn Lolita1980....31.......Łódź..................17.04.... ..1...........Szymon Evvvve........29.......Mikołów...............18.04..... .1...........Maja Ems............24.........UK...................20.04..... ..1............syn karolp...........31........Niemcy.............21.04...... 1. ..........Maja? Mikołajka83..27.......Szczecin..............22.04......1 ... .......Dominik --etka--........26........P-ce ................22.04.....1.............Filip żaka_86.......25........Gdynia..............24.04.....1. ...........Maja mamuli..........32........Śląsk................26.04........2.........Agatka oliwka86........24.......norwegia............29.04......1 .......corka ROZPAKOWANE k.............Data porodu........waga..........cm........CC/SN.......imię mania 487.... .10.03.2011 ......3150g........54cm.....SN.......Chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martka moim zdaniem jak już wybrałaś imię dla synka to niech już zostanie Adaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz NICK..............WIEK.......MIASTO...........TP......KT RE ? ........PŁEĆ/imię Wiosenna mama 25.....Krakow............23.03......3..........Karolinka aaaaaaanula83..27.....Włodawa..........30.03......1..... .....syn Judyta10......28........Szczecin..........01.04......1... .......Alicja migotka3.......28.......Warszawa.........02.04......1.... .....Jakub Jordan.pl......24........Poznań.............4.04.......1 ..........córeczka paula8122.....29.......Warszawa........4.04.......1. ...........Michał nikolina82.....29.......Warszawa........6.04.......1... .........Pola Ditta7 .......28.........Warszawa........7.04.......1...........có reczka basik1978.....32........Hajnówka.........7.04......2....... .....córeczka iissaabel.......33......Radom...............07.04......1. .........Wiktoria jeloonka.......26.........Poznań..........10.04...1.... ...raczej córeczka Ines_85.......25............Śląsk..............12.04... ....1.......... ? aga021..........28......Rzeszów.............13.04.....1. ...........Oliwia Malwiska25....25.......K-lin..................13.04...... 3.........Nataniel agneszka......28.........Warszawa........16.04.....1.... ........córeczka Awa666.......26.........Częstochowa....17.04.... 1..............Ignacy Pijawa2.......32..........Olsztyn.............17.04.....2 .. ........Emil OnaIskierka..25........Śląsk.................17.04..... 1 ...........syn Lolita1980....31.......Łódź..................17.04.... ..1...........Szymon Evvvve........29.......Mikołów...............18.04..... .1...........Maja Ems............24.........UK...................20.04..... ..1............syn karolp...........31........Niemcy.............21.04...... 1. ..........Maja? Mikołajka83..27.......Szczecin..............22.04......1 ... .......Dominik --etka--........26........P-ce ................22.04.....1.............Filip Viki58a.........28.......Wrocław............22.04.....1. .........Patryk żaka_86.......25........Gdynia..............24.04.....1. ...........Maja mamuli..........32.......Śląsk..................26.04.....2..........Agatka oliwka86........24.......norwegia............29.04......1 .......corka ROZPAKOWANE k.............Data porodu........waga..........cm........CC/SN.......imię mania 487.... .10.03.2011 ......3150g........54cm.....SN.......Chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dopisuje sie do tabelki NICK..............WIEK.......MIASTO...........TP......KT RE ? ........PŁEĆ/imię Wiosenna mama 25.....Krakow............23.03......3..........Karolinka aaaaaaanula83..27.....Włodawa..........30.03......1..... .....syn Judyta10......28........Szczecin..........01.04......1... .......Alicja migotka3.......28.......Warszawa.........02.04......1.... .....Jakub Jordan.pl......24........Poznań.............4.04.......1 ..........córeczka paula8122.....29.......Warszawa........4.04.......1. ...........Michał nikolina82.....29.......Warszawa........6.04.......1... .........Pola Ditta7 .......28.........Warszawa........7.04.......1...........có reczka basik1978.....32........Hajnówka.........7.04......2....... .....córeczka iissaabel.......33......Radom...............07.04......1. .........Wiktoria aprlils mother11..28....Lublin.............10.04......1.........Mateusz jeloonka.......26.........Poznań..........10.04...1.... ...raczej córeczka Ines_85.......25............Śląsk..............12.04... ....1.......... ? aga021..........28......Rzeszów.............13.04.....1. ...........Oliwia Malwiska25....25.......K-lin..................13.04...... 3.........Nataniel agneszka......28.........Warszawa........16.04.....1.... ........córeczka Awa666.......26.........Częstochowa....17.04.... 1..............Ignacy Pijawa2.......32..........Olsztyn.............17.04.....2 .. ........Emil OnaIskierka..25........Śląsk.................17.04..... 1 ...........syn Lolita1980....31.......Łódź..................17.04.... ..1...........Szymon Evvvve........29.......Mikołów...............18.04..... .1...........Maja Ems............24.........UK...................20.04..... ..1............syn karolp...........31........Niemcy.............21.04...... 1. ..........Maja? Mikołajka83..27.......Szczecin..............22.04......1 ... .......Dominik --etka--........26........P-ce ................22.04.....1.............Filip Viki58a.........28.......Wrocław............22.04.....1. .........Patryk żaka_86.......25........Gdynia..............24.04.....1. ...........Maja oliwka86........24.......norwegia............29.04......1 .......corka ROZPAKOWANE k.............Data porodu........waga..........cm........CC/SN.......imię mania 487.... .10.03.2011 ......3150g........54cm.....SN.......Chłopiec Hej kochane:) Co za radość, jest już pierwsze maleństwo:):) Mania z całego serca grztulacje:):):) Wiosennna mamo fajnie , ze napisalaś jak zadbac o butelki itd bo o to chcialam zapytać:):):) Ciekawe kto następny? Ja już mam odstawiony cirdafen i do 20 mam brać jeszcze megnez. Pozdrawiam:) Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelkumpolelkum....
martka sasiadka najwyrazniej ci zazdrosci Moze zapatrzyla sie na ciebie i chce byc taka jak ty czyli np.ladniejsza,bogatsza,moze dziecko masz ladniejsze? To i imie jej sie spodobalo;) ja bym sie wkurzyla,ale ona pewnie uda,ze nie wie o co chodzi..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka Ty to akurat masz najdalszy termin możliwych więc bez paniki... Martka ja bym na Twoim miejscu zostawiła i nie przejmowała się sąsiadką. Takie imię wybraliście i takie Wam się podoba.. a sąsiadka dobrze wiedziała..i jak widzisz wcale się tym nie przejęła.. trudno najwyżej będzie dwóch Adasiów! Koleżanka wyżej może mieć rację... Viki trzymaj się ciepło!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martka Ty wybrałaś imię dla synka, gdybyś jej nie powiedziała jej dziecko miałoby inaczej na imię choć nie jest to do końca pewne, ale skoro zdecydowaliście się na Adasia to ja bym została przy Adasiu. Aga Wiesiołek to kapsułki i jest napisane 3x2 kapsułki podczas posiłku - nie należy przekraczać zalecanej dawki i tak zamierzam je brać. W tej herbatce z liści malin jest w środku łyżeczka sposób stosowania 2 łyżeczki zalać 150 ml wrzącej wody - odstawić na 10 min, przecedzić - należy pić raz dziennie i też napisali żeby nie przekraczać zalecanej dawki więc też się zastosuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martka ja bym została przy wybranym imieniu, imię nadaje się na całe życie a sąsiadzi dziś są jutro ich nie ma, poza tym Wy byliście pierwsi i przede wszystkim to nie rodzina tylko sąsiedzi nikolina widzę w tabelce że wybraliście Pola my tez się zastanawialiśmy ale rezerwujemy wrazie kolejenej córci w przyszłości :) Co do herbatki z liści malin mam w notatkach z SR zapisane że 3 x dziennie należy pic, no ale chyba zalecenia w ulotce są pewniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę fenoterol 4x 1/2 ale tylko do niedzieli. Potem zostaje mi nospa i magnez... Martka - ja bym też nie zmieniła imienia. Co innego jak w rodzinie, ale sąsiadka to ktoś obcy, wcale nie wiadomo ile tam pomieszka a skoro Wam się podoba to imię to czemu macie zmieniać... swoją drogą nieładnie postąpiła ale tacy są ludzie. Wasz Adaś i tak będzie fajniejszy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wyparzanie butelek w garnku to sprawdzony sposób z dziada pradziada hehe i mama i teściowa też mi tak radziły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam ze spotkania z polozna i akutat mowila o herbatkach.Od 35 tyg.jeden kubek,od 37 tyg.2 kubki dziennie.Dodatkowo do musli itp.dodawac sobie lyzeczke siemienia lnianego.Robic juz codziennie na zmiane prysznic piersi letnia i ciepla woda.No i najlepsze przemywac brodawki wodka(ponoc troche twardnieje skorka i nie ma takich problemow z karmieniem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheeh macie racje chyba za bardzo sie przejelam, dodatkowo dzis odwiedzilam jedno kobiete i on mi powiedziala ze jej mala urodzila sie jak ta byla w 36tc i 5dc wiec.... no coz zobaczymy czesc mam juz wyprasowana. 3 kwietnia dojedzie wozek, lozeczko, materacyk, posciel, dekoracje do pokoju malej wiec bede miala czym sie zajac a poza tym to bedzie czas wiosennych porzadkow, robienia obiadkow do mrozeni,a wiec chyba nie bede narzekala na brak zajec, z reszta jak kazda z nas a propo lozeczek czy kazda z Was jest zadowolona z zakupu i czy lozeczka wygladaja tak ja w necie, tzn solidnie zgodne opisem,kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaka ja nie chodziłam do sr więc zasugerowałam się ulotką ale skoro karlop ma wieści z pierwszej ręki to może wezmę to pod uwagę bo sama to bym zrobiła jak tu napisali bo bym się bała że coś ale fachowiec to fachowiec. Karlop a o wiesiołku coś mówiła położna w sr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wiesiolkiem tak samo.Z tego co mowila te herbatki maja za zadanie troche przygotowac miesnie macicy do porodu,maja sie zrocic bardziej elastyczne i rozciagliwe.Dobrze oprocz prysznica masowac piersi i brodawki gabka.Na poczatku troche nieprzyjemne,ale skora ma troche stwardniec i przy karmieniu mniej bolec.O masazu krocza wszystkim wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az mnie ciarki po plecach przeszly - weszlam na n-k z ciekawosci i patrze, ze laska, co ze mna w szpitalu lezala wlasnie tydzien temu urodzila.... A mialysmy tydzien roznicy w terminach - i dochodzi do mnie, ze to juz tak blisko... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kochane za opinię:) W sumie z M też postanowilismy nie zmieniać, ale mnie to gryzło i zaczęłam się wahać. Macie rację, to nie rodzina, dzisiaj mieszkają jutro nie. Ditta, a ile isoptinu bierzesz? Mi lekarz zalecił zmniejszyć i brać o połowę mniej niż fenoterolu. Skutek był taki, że wczoraj, gdy wzięłam tabletkę o 7 (sam fenoterol) o 7.20 myślałam, że dostanę zawału. Serce mi waliło, miałam wrażenie, że to aż słychać. Szyja pulsowała, można było liczyć uderzenia bez przykładania palców. Robiło mi się gorąco, lekkie zawroty głowy. Wystraszyłam się nie na żarty. Wzięłam isoptin i po ok 30 min przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę Izoptin bez zmian, 4x1 na pół godziny przed fenoterolem. wczoraj jak obudziłam się na poranną dawkę to albo coś pokręciłam i łyknęłam zamiast izoptinu coś innego, albo może fenoterol wzięłam podwójnie bo też myślałam że serce mi wyskoczy. Dudniło strasznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Zaczne od najserdeczniejszych gratulacji dla Mani i jej maluszka. Martka - ja bym dała takie imię jakie wybrałam z mężem i nie sugerowałabym się tym że sąsiadka dała takie samo imię :) Ja wróciłam od lekarza i wieści takie: szyjka zachowana, wszystko ok, lecz maluszek się nie odwrócił. Więc.....planowane CC na 05.04.2011. (termin z usg 17.04) Następną wizytę mam 31.03. mam nadzieje ze do tego czasu się obróci bo mi gin powiedział że u nas w szpitalu nie usypiają do cc tylko dają znieczulają od pasa w dół że jest pełna świadomość, słyszysz wszystko i wogóle, boje się. A co do wymazu na paciorkowca to jak zapytałam czy mi zrobi to powiedział że tylko takie wymazy pobiera się w przypadku gdy kobieta ma podejrzenie infekcji pochwy lub gdy są zwiększone upławy które mogą świadczyć o sączeniu się wód płodowych. Ale się rozpisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę nie było mnie cały dzień a tu takie wieści:) super!!! GRATULACJE DLA MANI!!! mamy już pierwszego dzieciaczka...super!!eh powoli wszystkie będziemy się rozpakowywać... dopiszę sie do tabelki... NICK..............WIEK.......MIASTO...........TP......KT RE ? ........PŁEĆ/imię Wiosenna mama 25.....Krakow............23.03......3..........Karolinka aaaaaaanula83..27.....Włodawa..........30.03......1..... .....syn Judyta10......28........Szczecin..........01.04......1... .......Alicja migotka3.......28.......Warszawa.........02.04......1.... .....Jakub Jordan.pl......24........Poznań.............4.04.......1 ..........córeczka paula8122.....29.......Warszawa........4.04.......1. ...........Michał nikolina82.....29.......Warszawa........6.04.......1... .........Pola Ditta7 .......28.........Warszawa........7.04.......1...........có reczka basik1978.....32........Hajnówka.........7.04......2....... .....córeczka iissaabel.......33......Radom...............07.04......1. .........Wiktoria jeloonka.......26.........Poznań..........10.04...1.... ...raczej córeczka Ines_85.......25............Śląsk..............12.04... ....1.......... ? aga021..........28......Rzeszów.............13.04.....1. ...........Oliwia Malwiska25....25.......K-lin..................13.04...... 3.........Nataniel agneszka......28.........Warszawa........16.04.....1.... ........córeczka Awa666.......26.........Częstochowa....17.04.... 1..............Ignacy Pijawa2.......32..........Olsztyn.............17.04.....2 .. ........Emil OnaIskierka..25........Śląsk.................17.04..... 1 ...........syn Lolita1980....31.......Łódź..................17.04.... ..1...........Szymon Evvvve........29.......Mikołów...............18.04..... .1...........Maja Ems............24.........UK...................20.04..... ..1............syn karolp...........31........Niemcy.............21.04...... 1. ..........Maja? Mikołajka83..27.......Szczecin..............22.04......1 ... .......Dominik --etka--........26........P-ce ................22.04.....1.............Filip żaka_86.......25........Gdynia..............24.04.....1. ...........Maja mojmaluszek..25........Wieluń...............27.04.....1...........Mateusz oliwka86........24.......norwegia............29.04......1 .......corka ROZPAKOWANE k.............Data porodu........waga..........cm........CC/SN.......imię mania 487.... .10.03.2011 ......3150g........54cm.....SN.......Chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do dzisiejszych wieści od położnej dodaje jeszcze oprócz herbaty i masaży od 38 tyg(jakby się nie wykluło jeszcze)dużo miłości(seksu).Wyzalaja się duże ilości oksytocyny i nie trzeba robić napadu na składzik szpitalny(to do wiosennej mamy ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolp - ta ostatnia porada jest najfajniejsza :) Zwłaszcza dla tych, co postują od miesięcy :D Ale to dopiero od 38tc? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzięki za poradę już słyszałam o tym, ale szczerze to wolałabym wypić 10 litrów herbatki z malin na raz :D Mam sexowstręt, Na samą myśl mnie dreszcze biorą. Już pomijam fakt że jak się położę to mnie nie wolno tknąć bo boli i jęczę!, że sikam co chwile i czuje jakby mój pęcherz się zmniejszył do rozmiarów naparstka,a to na prawdę nie nastraja do figo fago :P Ale jeszcze na domiar złego teraz jestem matką, świętoszką, nietykalną, czystą i niepokalaną i nie w głowie takie zbereźne rzeczy :"P:D:D:D Śmiejcie się ale na serio tak mam. Odpieprza mi już całkiem w tej końcówce! No i na sam koniec najważniejszy argument. Czuje się hmm obserwowana 24 na dobę. Wiem, ze od środka ale mimo wszystko, a za trójkątami nigdy nie przepadałam! Szczególnie z nieletnimi jeszcze! :P:D:D:D:D A w chwili obecnej gryzę i warczę więc jedyny kontakt na jaki mąż sobie może pozwolić to podanie mi pilota- bliżej niech nie dochodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosenna mamo rozumiemy, tez mam czasem ze jak sobie pomysle ze moj facet ma mnie dotknac to az mam dreszcze, ale czasem nie powiem mam ochote i wtedy mowie: kochanie moze bys odwiedzil nasze malenstwo :P, albo zeby zafundowal malej kolysanke.- nie zawsze dziala :) ale... heeeheh zboczona jestem. teraz jest zima to mojemu tez sie nie chece ale boje sie wiosny bo jak bedzie tak jak zawsze to ja nie wiem czy wczesniej pologu nie zakoncze:) jakos tak oboje mamy ze wiosna budzi w nas nadmiar czulosc i:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×