Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

ja się też zaczęłam na serio bać. To już nie przelewki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już wrocilam z laboratorium. Laborantka powiedziała, że niedobrze, że trzymałam tą próbkę z posiewem w lodówce, bo powinnam w temp. pokojowej, więc wynik może być nieadekwatny i jakby był ujemny to mam powtórzyć. Byłam u żony mojego gin na chwilę i opowiedziałam jej ze synek dalej mały i boję się czy to nie jakaś choroba, a ona zamiast mnie pocieszyć mówi "no właśnie" hehe, ale mówi że takie maluszki też się trafiają... Najgorsze, że przez to mogę też dłużej zostać w szpitalu zanim synek nie podrośnie :/ Mania - zazdroszczę, że zaraz będzie już po wszystkim i będziesz miała dzieciątko przy sobie! Aha, gin kazał mi kupić do szpitala Enema - roztwór doodbytniczy pewnie do lewatywy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie, to ta nasza tabelka jest ogromna. Wiele dziewczyn wpisało się tylko raz i słuch o nich zaginął. Może dałoby się to jakoś uporządkować? To tylko sugestia, ja absolutnie nie chcę nikogo z tabelki wyrzucać. Co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awa - beznadziejna ta żona gina! Nic się nie martw, bo wymiaryi usg wcale nie muszą być prawdziwe. Moja mała też do gigantów nie należy, ale lekarz powiedział że nic w tym złego nie widzi, różne są dzieci i już. We wtorek mam kolejne usg to się dowiem ile przez ostatni miesiąc podrosła. U mnie w szpitalu zamiast lewatywy polecili czopki glicerynowe, podobno to wystarczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awa, u mnie sytuacja jest podobna. Mam robione USG co tydzień a ostatnio 2 tyg temu. Czyli jutro rano idę na kontrolę. Również sie denerwuję czy mój maluch rośnie i jak rosnie. Moja Pani dr denerwowała sie czy wszystko jest ok czy nie ma zabuzeń wrostu, gdyż różnica między Fl a np brzuchem głową była 4 tyg. Ogólnie jest mały mniejszy np w 34 tc głowa i brzuch był na 30 lub 31 a nogi na 29 tc. Jednak 2 tygodnie temu uspokoiła mnie. Powiedziała że jeśli było by coś nie tak wtedy miałabym małą ilość wód płodowych i stare łożysko. Zaś moje łożysko jest ok i wod płodowych też mam dużo. Moje badania wychodzą idealnie morfologia itd. Uspokoiła mnie jednak!!!!!!!!!!! Jutro strach przed USG powróci. WIerzę w to że wszystko będzie dobrze i nasze maluchy urodzą się zdrowe i śliczne. Może będziemy miały łatwiejszy poród dzięki temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AWa. Nie przejmuj się tym co powiedziała gada głupoty!!!!!!!!!!!!!!!! Co za ludzie zamiast nastawiać optymistycznie to dołują. Będzie dobrze:-) A pamiętasz wymiarry słowego malucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, nie pamiętam wymiarów, ale jestem w 34t i 3d, a wymiary były np na ok 32 tydzień. Będę trzymać jutro za Ciebie kciuki! Może rzeczywiście zrobimy nową tabelkę, żeby wpisaly się tylko aktywne forumowiczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co najmniej 1/3 dziewczyn się nie udziela wcale więc mysle że możn troche odchudzić tabelkę. A z 2 strony... może się któraś odezwie np żeby pochwalić się już że urodziła... Awa - co do wielkości malucha to moim zdaniem nie masz powodu do zmartwień, jest drobna dzidzia i tyle, bardzo często rodzą się takie maluchy. Moja np w 33tc miała wymiary na 39 :D i wychodze z założenia że jest po prostu mały wielkolud :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to może zróbmy nową tabelkę tak jak zaproponowała Awa, każda aktywna się dopisze i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem za nową tabelą, bo w starej jest nas ponad 70 sztuk, a nie wiem czy połowa się odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K..............WIEK.......MIASTO...........TP......KTÓ RE? ........PŁEĆ/imię Jordan.pl......24........Poznań...........04.04.......1............córeczka ROZPAKOWANE k...............Data porodu..........waga..........cm..........imię może być??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, to już się nie martwię! Jeszcze spytam mojej mamy o moją wagę przy urodzeniu. Może to dziedziczne. W sumie z mężem nie jesteśmy wielkoludami... Bardzo Wam dziękuje za pocieszenie. Muszę myśleć pozytywnie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K..............WIEK.......MIASTO...........TP......KTÓ RE? ........PŁEĆ/imię Jordan.pl......24........Poznań...........04.04.......1. ...........córeczka Ditta7 ........ 28........Warszawa.......07.04......1................córeczka ROZPAKOWANE k...............Data porodu..........waga..........cm..........imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KTO.............WIEK.......MIASTO...........TP......KTÓRE........PŁEĆ/imię... Jordan.pl...24...Poznań........04.04..........1....córeczka Awa666.....26...Częstochowa.....17.04......1....Ignacy ROZPAKOWANE k...............Data porodu..........waga..........cm..........imię Mam nadzieję, że dobrze skopiowalam, bo piszę z komórki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K..............WIEK.......MIASTO...........TP......KTÓ RE? ........PŁEĆ/imię Jordan.pl......24........Poznań...........04.04.......1. ...........córeczka Ditta7 ........ 28........Warszawa.......07.04......1................córecz ka Awa666.......26........Częstochowa.....17.04......1..............Ignacy ROZPAKOWANE k...............Data porodu..........waga..........cm..........imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kwietniowe mamuśki!!! Już nie pamiętam kiedy coś pisałam,ale najpierw przeprowadzka na nowe miejsce, dokupowanie sprzętów itp,parapetówki i wkońcu kompletowanie wyprawki. Cyztałam Was co prawda bardzo często- choć czasami przy waszej wzmożonej aktywności, jak było do nadrobienia z 10 stron,to prawie wymiękałam:). Muszę Wam wszystkim kochane bardzo serdecznie podziękować- dzięki wpisom wiele,wiele razy mi pomogłyście, uspokoiłyście mając podobne objawy itp. Dzięki serdeczne! Ja mam termin co prawda na 22.04,ale jak zobaczyłam,że mania już w trakcie, to dopiero zaczęłam się bać.Mam już praktycznie wszystko kupione, wózek czeka w sklepie na odbiór-brakuje tylko koszul do karmienia, kosmetyków dla małego i podstawowych kosmetyków dla mnie, typu pasta, szampon.Wczoraj poprałam wszystko-może dzisiaj poprasuję. Muszę przetrząsnąć szafy w poszukiwaniu toreb do szpitala i jak tylko je wyszoruję, spakuję je wkońcu i będzie spokój. U mnie koniec 34 tygodnia- a mały podobno wyprzedza rozwojem.Już przestałam się tym stresować, jakoś może przeżyję... :) Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K.............WIEK.......MIASTO...........TP......KTÓ RE? .......PŁEĆ/imię Jordan.pl......24........Poznań...........04.04.......1. ........córeczka Ditta7 ........28........Warszawa.......07.04........1..........córeczka basik1978......32........Hajnówka.......07.04.......2.........córeczka ROZPAKOWANE k...............Data porodu..........waga..........cm..........imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K..............WIEK.......MIASTO...........TP......KTÓ RE? ........PŁEĆ/imię Jordan.pl......24........Poznań...........04.04.......1. ...........córeczka Ditta7 ........ 28........Warszawa.......07.04......1................córecz ka Awa666.......26........Częstochowa.....17.04......1..... .........Ignacy Pijawa2.......32.......Olsztyn.............17.04......2...............Emil ROZPAKOWANE k...............Data porodu..........waga..........cm..........imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzucam jeszcze raz K..............WIEK.......MIASTO...........TP......KTÓ RE? ........PŁEĆ/imię Jordan.pl......24........Poznań...........04.04.......1. .........córeczka Ditta7 .......28........Warszawa.......07.04...... ..1.........córeczka basik1978.....32.......Hajnówka........07.04........2.........córeczka Awa666.......26........Częstochowa.....17.04......1..... ......Ignacy ROZPAKOWANE k...............Data porodu..........waga..........cm..........imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że powstaje nowa tabelka, bo teraz wpiszą się tak naprawdę te, które są aktywne i myslę, że dzięki temu będzie ona bardziej czytelna. Ja tradycyjnie proszę o dopisanie mnie do tabelki: Mikołajka83, 27, Szczecin, 22.04, 1, Dominik Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik sorki już cię dopisuję K..............WIEK.......MIASTO...........TP......KTÓ RE? ........PŁEĆ/imię Jordan.pl......24........Poznań...........04.04.......1. ...........córeczka Ditta7 ........ 28........Warszawa.......07.04......1................córeczka basik1978.....32........Hajnówka........07.04.......2... ............córeczka Awa666.......26........Częstochowa.....17.04......1..... .........Ignacy Pijawa2.......32.......Olsztyn.............17.04......2.. .............Emil ROZPAKOWANE k...............Data porodu..........waga..........cm..........imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam propozycję, może dopiszemy do tej drugiej tabelki czy porod odbył się SN/CC? co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K..............WIEK.......MIASTO...........TP......KTÓ RE? ........PŁEĆ/imię Jordan.pl......24........Poznań...........04.04.......1. .........córeczka Ditta7 .......28........Warszawa.......07.04...... ..1.........córeczka basik1978.....32.......Hajnówka........07.04........2... ......córeczka Awa666.......26........Częstochowa.....17.04......1..... ......Ignacy Pijawa2.......32.......Olsztyn.............17.04......2.. .............Emil ROZPAKOWANE k...............Data porodu..........waga..........cm..........imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K..............WIEK.......MIASTO...........TP......KTÓ RE? ........PŁEĆ/imię Jordan.pl......24........Poznań...........04.04.......1. ...........córeczka Ditta7 ........ 28........Warszawa.......07.04......1..............córeczka basik1978.....32........Hajnówka........07.04.......2... .........córeczka agneszka.....28.........Warszawa.......16.04.......1.............córeczka Awa666.......26........Częstochowa.....17.04......1..... ........Ignacy Pijawa2.......32.......Olsztyn.............17.04......2.. ...........Emil Mikołajka83...27.......Szczecin..........22.04......1..............Dominik ROZPAKOWANE k.............Data porodu........waga..........cm........CC/SN.......imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×