Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Gość ubranka
to sprawa indywidualna jakie warstwy założyć dzieciaczkowi choć rzeczywiscie zakaldanie koszulki a na to body to bądź co bądź dublowanie tych samych warstw ja bym traktowała koszulkę jako tą warstwe najblizej ciałka na to kaftanik rozpinany z przodu no i spiochy lub body (najlbliżej ciałka) róznica w tym ze sa razem z "majtusiami" no i podobnie , kaftanik i śpiochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ja do tego kompleciku to bym dodala kaftanik albo jakas bluzeke typu sweterek ale to zalezy czy chcesz to ubarac na wyjscie czy po prostu bedac w pomieszczeniu. taka moja oipnia. tez mam podobne zestawy. moja mam mowi ze najlepiej ubierac dziecko w bluzeczke na to spioszki i kaftanik ktory zawsze mozna zdjac gdy zauwazymy ze dziecku za cieplo:) aha dziewczyny polecam polska firme endo:) bawelna super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto________ukończony tc_______kg na plusie_________w pasie agneszka..........29..........................7........ ... ...............90 Anitka75...........29.........................15..... ....................103 aaaaaaanula83....32........................10,5...... .................100 awa666............30...........................9....... ..................102 ditta...............31...........................6,5.. ......................93 hanio.k............27+3........................7,5... .....................88 iissaabel..........30...........................13... ... ..................... jeloonka..........30+5.......................10 ....... .. ............... 96 mamuli.............28+4.......................7..... ......................94 Martka77..........31+6......................11,5....... ................107 Mikołajka83.......29..........................9.... ......................96 mojmaluszek.....29...........................10....... ..................112 pijawa2............29+5.......................6...... ....................95 A_B.................29+6.......................9..... .....................95 calvadoss.........27..........................15..... ......................... Viki_58a..........29..........................11....... . ................95 MagdaK29........26+6.......................10.......... ...............95 lolita1980........30..........................13.... ....................114 żaka_86.........28+6........................10.......... ...............94 limonkowa........29+4.......................4,1....... ................84 mausi86...........26..........................8....... ..................102 wiosenna mama...32........................1,7 kg....................116 KASIEŃKAA__.......21......................1,00.......... .........OK 100 OnaIskierka........29+5...................11............. .............100 basik1978..........31......................13............ ...............111 malwiska25.........31......................1.9kg....... ...............115 aprils mother11....30+5 ...................9kg.........................98 Jordan.pl.............31+5..................15........ ..................114 Ines_85...............31......................9 kg.......................97 oliwka86...............29......................6,5kg.....................92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha DZIEKUJE za odpowiedz odnosnie wozeczka o ktory zapytalam:) powiem wam ze chodzilam po sklepach i widzialm rozne, ten jedo bartatina 3w1 to koszt 1400zl wiec szukalam czegos tanszego ale powiem Wam ze zaden inny jak ten mi sie tak bardzo niepodobal pod wzgledem wygladu jak i funkcjonalnosci, wiec powiem Wam ze zdecydowal sie na ten a moi rodzice powiedzieli ze kupia go w ramach prezentu dla naszej Corci:) tutaj jeszcze jedo pytanie czy dalo wam sie kupic jedo bartatine taniej? nie chce tak obciazac rodzinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana patrzylam ta aukcje co mi wrzucials nie obejmuje fotelika:) a ja chce z fotelikiem. co do ubranek ja kupilam i komplety zlozone z bluzeczek spiochow i kaftaniakow, body tez to bede laczyc ze spiochami lub polspiochami i na to cos cieplego jak kaftanik, sweterek, bluza w zaleznosci o temperatury, do tego kupilam pajacyki( do ubrania zaraz po kapieli a pod spod bluzeczka) dobre do spania. oraz inne przeroznosci na punkcie ktorych oszalalam:) zrobisz malwiska zrobisz jak uwazasz, wydaje mi sie ze bedziesz widzial kiedy co do siebie pasuje i w czym dziecku jest wygodnie, ja bym tylko pomyslala ze byc moze faktycznie bluzeczka pod body bedzie niepotrzebna bo jak bedzie zbyt cieplo malcowi to chcac mu ulzyc najlatwiej bedzie mu sciagnac to body i zostanie ci malenstwo w bluzeczce i polspioszkach a z opini kolezanek wiem ze body jest najlepszym rozwiazaniem(trzyma pieluszke i chroni plecki), ale nie stresuj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja takze kupiłam pajacyki i spioszki i kaftaniki i cała sterte tego-ze mogłabym troje ze szpitala przywieść tyko mam tez duzo tych kąplecików z H&M-u bo strasznie mi sie podobają-i niewiem czy nie strzeliłam z nimi babola-bo ja lubię kompleciki u dzieciaczka a nie spioszki i kaftanik rózne-kazde inne np-ae to indywidualna sprawa.niewiem-uwazam ze jak będzie miało koszuleczke a na to body kopertowe-które sa dość luzne do tego pólspioszki to tez powinno byc git-chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqwertyuiokj
malwiska25 żebyś się nie zesrała z tymi komplecikami. i naucz się zasad ortografii:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto________ukończony tc_______kg na plusie_________w pasie agneszka..........29..........................7........ ... ...............90 Anitka75...........29.........................15..... ....................103 aaaaaaanula83....32........................10,5...... .................100 awa666............30...........................9....... ..................102 ditta...............31...........................6,5.. ......................93 hanio.k............27+3........................7,5... .....................88 iissaabel..........30...........................13... ... ..................... jeloonka..........30+5.......................10 ....... .. ............... 96 mamuli.............28+4.......................7..... ......................94 Martka77..........31+6......................11,5....... ................107 Mikołajka83.......29..........................9.... ......................96 mojmaluszek.....29...........................10....... ..................112 pijawa2............29+5.......................6...... ....................95 A_B.................29+6.......................9..... .....................95 calvadoss.........27..........................15..... ......................... Viki_58a..........29..........................11....... . ................95 MagdaK29........26+6.......................10.......... ...............95 lolita1980........30..........................13.... ....................114 żaka_86.........28+6........................10.......... ...............94 limonkowa........29+4.......................4,1....... ................84 mausi86...........28..........................10...... ..................102 wiosenna mama...32........................1,7 kg....................116 KASIEŃKAA__.......21......................1,00.......... .........OK 100 OnaIskierka........29+5...................11............. .............100 basik1978..........31......................13............ ...............111 malwiska25.........31......................1.9kg....... ...............115 aprils mother11....30+5 ...................9kg.........................98 Jordan.pl.............31+5..................15........ ..................114 Ines_85...............31......................9 kg.......................97 oliwka86...............29......................6,5kg..... ................92 wklejam ponownie, gdyż oliwka mnie niestety nie uwzględniła i wzięła chyba wcześniejszą tabelkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Jak tam samopoczucie?? U mnie dziś w miarę dopisuje humorek :) Przyjechała do mnie siostra więc ją troszkę wykorzystalam pomogła mi w sprzątaniu i przygotowaniu obiadku :P Jak narazie odpukać brzuszek grzeczny przestał się stawiać. W czwartek mam wizyte to zobacze jak maluszek. My kupujemy wózek od znajomych x-lander na ramie xa (cały komplet) za 1000 zł. Co do ubranek to też mam kilka różnych podobnych komplecików i myśle że to jak będę małego ubierać wyjdzie w praniu :P Ważne żeby mu było wygodnie :) Dla chorowitek megaśne pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO---qqqqqwertyuiokj nawet jak sie juz zesram to nie Ty będziesz mi tyłek wycierała-wiec niech Cię o to głowa nie boli-która to??sądząc ze znów sie nie podoba ortografia to Thelly... ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Ja odpoczywam, mąż gotuje obiadek i bardzo ładnie już pachnie. Kupiłam wczoraj półkę do szafki, żeby pomieściło się wiecej rzeczy, więc mogę zacząć prać ciuszki małemu bo mam już je gdzie układać. A wczoraj przyszła paczka z Allegro, więc mam co prać i w czym, bo zamówiłam też płyny do prania. Na Allegro często można znaleźć wózki używane w dobrym stanie za rozsądną cenę, wystarczy tylko często zaglądać. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie tez myślałam że te cieniutkie kaftaniki/koszulki bede używac pod body.... no bo bodziaki mają czesto takie słodkie wzory że szkoda mi bedzie to chować pod koszulke :) chyba ze faktycznie bedzie sie podwijac albo okaże sie niewygodne dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubranka
koszulka i body na raz jak dla mnie mija się z celem wiem ze bodziaki maja fajne wzorki ale przeciez jak jest cieplej to wystarczy samo body no ale kwiecień do najcieplejszych m-cy nie należy to wiadomo że późniejsze rozm. body się sparwdzą na wierzch jako jedyne:) no i często są z dekolcikami a nie ma co "wietrzyć płucek" same zobaczycie że lepiej na body zakładać kaftaniki koszulki jak dla mnie zamiast body

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubranka
koszulka i body na raz jak dla mnie mija się z celem wiem ze bodziaki maja fajne wzorki ale przeciez jak jest cieplej to wystarczy samo body no ale kwiecień do najcieplejszych m-cy nie należy to wiadomo że późniejsze rozm. body się sparwdzą na wierzch jako jedyne:) no i często są z dekolcikami a nie ma co "wietrzyć płucek" same zobaczycie że lepiej na body zakładać kaftaniki koszulki jak dla mnie zamiast body

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż_ubranka
Ubranka, zajmij się dzieciakiem bo ci wchodzi na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mija sie z celem i mija sie z celem-dlaczego mija sie z celem??koszulka i kaftanik to to samo co koszulka i body-tyle ze z dołem -także są 2 warstwy-nie każde body sa wydekoltowane-a jesli nawet to koszuka prawie zawsze jest pod szyjkę-choć body które mam kopertowe żadnych dekoltów nie maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki!! ja dziś kolejny dzień leniuchuje i juz nie mam co ze sobą zrobic, czekam na męża bo pojechał po zakupy i wypożyczyc kilka filmów Dziewczyny ja się narazie ciuszkami nie przejmuję bo same wiecie jak to jest z ta naszą polską pogodą, kwiecień może byc ciepły i słoneczny a może spaśc śnieg jak kilka lat wstecz, więc czas pokaże co wykorzystac, lepiej kupic wszystkiego po troszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwiska25 mi tez sie te kompleciki podobaja:) nie martw sie przydadza sie napewno:) ja dzisiaj bylam w h&m i kupilam jedna niebieska bluzeczke na 68cm. ale wiecie bylam w klapalh i tam maja serie z organiczna bawelna...zakochalam sie bo wzory maja neutralne a takie lubie, ale co mnie powstrzymalo od zakupu to, to ze juz mam wszystko jezeli chodzi o ubranka do rozm 68cm wiec STOP:) poza tym zaskoczyla mnie rozmiarowka, widzialam rozmiar 50 cm ktory jest idnetyczny z polskim 56cm i tutaj wpadlam w konsternacje:) to rowniez dalo mi do myslenia czy jest sens dokupienia czegokolwiek:) powiedzcie mi jak mam jeszcze dodac te zdjecia:) do naszej galerii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wózków to jestem żywym przykładem na to że czasem można kupić używane naprawdę w ekstra stanie. Ja kupiłam Jedo dokładnie ten. http://allegro.pl/jedo-bartatina-classic-gondola-spacerowka-i1426962807.html Dziś go z mężem złożyliśmy. Jestem bardzo zadowolona jak na razie. Cena jak widać super przystępna. Wózek zadbany, czyściutki. Montaż bardzo prosty i szybki. W porównaniu z x-landerem xa kupionym w 2008 o niebo bardziej mi się podoba. Większa gondola, regulowane dno w gondoli i łatwy montaż i demontaż kół. Co do kosza to porównywalny z koszem x-landera Ale to już moja prywatna opinia. Zresztą 3 lata temu za x-landera xa 2 w 1 płaciłam 1600 zł a tu 330 zł. Jest ogromna różnica. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqwertyuiokj
malwiska miło cie zaskocze, ze to nie thelly. Jak widac denerwujesz wiecej osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do-->qqqqqwertyuiokj idz dzicko drogie pouczaj na inych forach np.KAFETERIA - W KTÓRYM TYGODNIU WIDAC MALEŃSWO NA USG?,KAFETERIA - sens wizyt u ginekologa w ciąży,KAFETERIA - Oliwier czy Tobiasz? Co się Wam bardziej podoba .,KAFETERIA - chyba się udało:))))))))))) - Forum dla kobiet,KAFETERIA - Dzieci poźno chodzące i nie raczkujące--wszedzie szydzisz-dopierdalasz i pouczasz-powinnas/es sie wziąść za robote a nie wszystkim DUPE zawracac swoimi przygłupimi tekstami- a jak sie nie podoba to u góry w prawym rogu jest krzyzyk-żegnam ozięble-!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze pomarnczowe atakuja, taaaak nerwice w dzisiejszych czasach sa coraz bardziej powszechne i zamiast do lekarza, takie osoby szukaja ulgi na forach... trudno bozia na ziemi ma roznych lokatorow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak oliwka mamy juz łózeczko-bo starszy synek spi juz na swoim spanku wiec łozeczko wedruje dla młodszego synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Odebrałam dziś wózek (jedo fyn) i jest FANTASTYCZNY !!! :D Zaszalałam też i kupiłam do mojego fotelika maxi cosi bazę do samochodu EasyFix taką http://allegro.pl/baza-maxi-cosi-easy-fix-cabrio-easybase-wys0-w-wa-i1439513119.html (z tym że ja w sklepie bo akurat sprowadzili więc mam od ręki ). Sprawdziłam w samochodzie i super się wpina fotelik. Malwiśka olej te pomarańcze - widać że są to osoby z problemami a nie stać ich na psychiatrę więc wyżywają się na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny ! z zaciekawieniem czytam temat gdyż też mam termin porodu na kwiecień a dokładniej w okolicach 11 kwietnia :) Właśnie sobie uświadomiłam że jeszcze tylko 10 tygodni :D widzę że dyskusja zeszła na temat wyprawki dla maleństwa- moja część wyprawki już dojechała- praktycznie wszystko zakupiłam przez internet i polecam ten sposób gdyż naprawdę różnice cenowe między normalnym sklepem a internetowym są kolosalne, warto poszukać w sieci bo można bardzo wiele zaoszczędzić- Przykład - łożeczko Drewex- w sklepie dziecięcym w centrum handlowym- ok 500 zł, to samo łożko znalazłam w jakimś internetowym za 289 a ostatecznie ten model zakupiłam za 190 zł poprzez allegro... także warto poszperać w sieci ! Aktualnie szukam dalej gdyż ciągle mi się coś przypomina co jeszcze potrzebuję a i tak pewnie o czymś zapomnę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_B tak jak piszesz... jakos taka krytyka mnie nie dotyka! A_B pokaż moze nam na żywo w galeryjce wózeczek-jesli masz czas--super uczucie jak sie tak przymierza juz do tych 4 kółeczek prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia wózeczka zrobie jutro, bo narazie pojazd jest u mojej mamy - jutro przyjeżdza moja sis ze swoimi szkrabami więc wózek od jutra będzie użytkowany przez Leonka - zrobie zdjęcie z Nim w gondolce :) Ale wiecie co....nadal do mnie nie dociera ta Ciąża hehe :) A Maliwsia ja Kacpra jak byl malutki ubierała albo body na gołe ciałko i na to bluzeczka lub kaftanik, śpiochy i bluzeczka. Kaftanik traktowałam na równi z body czyli odzież "przy ciałku" choć z body byłam bardziej zadowolona bo jednak się pod głównym ubraniem nie podwijało :) Ale oczywiście sam ubiór, kompleciki wyjdzie jak już dzieciaczki się urodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×