Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość DarkLady

Dziewczyny jaką muzykę lubicie?

Polecane posty

Gość DarkLady

Tak się czasem zastanawiam, ile dziewczyn słucha cięższej muzyki? Ja uwielbiam rock, metal, trochę gotyku. Oczywiście, słucham prawie każdego rodzaju muzyki, w zależności od nastroju, ale cięższe brzmienia wygrywają. A Wy co lubicie słuchać najbardziej? I czy słuchanie danej muzyki wpływa na Wasz sposób ubierania się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słucham black metalu, symphonic metalu i gothic metalu. Ubieram się bardzo dziewczęco i ktoś, kto mnie nie zna NIGDY by nawet nie przypuścił, że słucham takiej muzyki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rock, metal. W moim przypadku to, czego słucham nie ma wpływu na ubiór <stopka></stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarkLady
Stałam się taka super-mroczna odkąd zaczęłam słuchać Tokio Hotel. TH to jest hard rock, metal właściwie, nie sądzicie? Jednak ostatnio zaczęła ujawniać się moja prawdziwa, różowa natura. Odkryłam bowiem, że mam pociąg do Justina Biebera. Co robić? Zostać emo czy jednak powrócić do korzeni - być słodką, niewinną nastolatką słuchającą Dody? Czy w Waszych gimnazjach jest moda bardziej na mroczne klimaty typu Jonas Brothers, Twilight, Tokio Hotel czy raczej na Miley Cyrus, Bieberka i Zaczka Efrona? P.S. AVE SATAN 666! \ m /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarkLady
U mnie ciuchy zależą od nastroju, nie ubieram się jak gotka ani metalówa, ale raczej rockowo i mam nadzieję seksownie. Mimo to ludzie nie podejrzewają, że takiej muzyki słucham, a ja po prostu ... ją kocham. Wszyscy mi mówili, że z tego wyrosnę... lata mijają, a ze mną coraz "gorzej" :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czfartystopjeń
hah,gotyk,symfoniczny,klasyczna..cała sie na czarno ubieram ;) nemezis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarkLady
Chciałabym być po prostu trendy. Doradźcie co robić.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarkLady
No właśnie widać tutaj dojrzałość ludzi, szkoły to ja dawno skończyłam, i moje ulubione zespoły: Type O'Negative, Guneses Roses, Depeche Mode, Lacuna Coil, Metallica, Rammstein, Nirvana,Children of Bodom, Sonata Arctica,Vision divine,Sabaton,Platitude,Trivium,Entwine,Norther,Lethal Guest,Avenged Sevenfold,My Own Grave, The kiss, system of down itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upupupupu
A slonko,lubisz Epice ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem rockowa dziewczyna. Najczęściej rockowa industrialnie, alternatywnie i trochę progresywnie. A czy to widać... nie mam pojęcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark Lady- ja podobnie- Guns N' Roses, Metallica, Nirvana, Sabaton, Led Zeppelin, Pink Floyd, DragonForce, AC/DC, Linkin Park...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1&amp;only
Nemezis* widze COF w stopce :classic_cool: jedna z moich ulubionych kapel.. podobnie rozne podgatunki metalu i hard rocka (((:classic_cool:))) od malego te klimaty lubie :D i tez co do ubioru raczej zwyczajnie i dziewczeco 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarkLady
ganna - widzę pokrewne dusze ;-) słucham najpięknieszej muzyki ( ale kumpel mi powedział, że to ryczenie krów- ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1&amp;amp;only
ja nie wiem jak mozna takiej muzyki nie lubic :) ja uwielbiam napierdalanie w perkusje brzmienie gitary i mocny meski wokal :D :classic_cool: ale gusta sa rozne :P poza disco polo toleruje kazdy rodzaj muzyki jak leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1&amp;amp;amp;only
oo tak nemezis :classic_cool: od kiedy Credek sluchasz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ndlkadkaNDKANDSK
ja słuchałam kiedyś sporo metalu, rocka, poprzez metalcore, harcore, grindcore (no, i te pamiętne koncerty... ;) ) - głównie przez chłopaka, a teraz... co wpadnie w ucho, rano jak się szykuje raczej radio. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarkLady
Nie podszywajcie się pode mnie brutale! Naprawdę chciałabym wiedzieć co mam robić w mojej tragicznej wręcz sytuacji! Czy mam zerwać ze ścian wszystkie plakaty Tokio Hotel i Jonas Brothers na rzecz Justinka Biebera?! Podpowiedzcie! Co zrobiłybyście Wy, albo co zrobiły Wasze młodsze siostry w takiej sytuacji? Bo na pewno nie jestem sama z takim problemem, nie wierzę w to! Na razie całuję czule na dobranoc takie małe zdjątko Bieberka z bravo, ale poowoli zaczyna mi to nie wystarczać! Co będzie dalej? Pojawią się jakieś erotyczane sny z nim w roli głównej, itp.? Będę sobie wyobrażać, że jestem Kim Kardashin i chodzimy z Bieberkiem razem po plaży w Miami a potem wstawiamy swoje urocze fotki na twittera z tego zdarzenia - żeby wszystkie jego fanki padły z zazdrości? Zacznę jeździć na zloty fanów i ciągle będzie mi mało i mało? Z każdym dniem moja miłość do niego będzie większa? Jak sądzicie? Z drugiej strony na myśl o tym, że miałabym rozstać się z Tokio Hotel, czuję taki swoisty żal i tak jakby kłuje mnie serce z tego żalu :( Jestem w kropce, co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarkLady
Poza disco polo i hh- mój sąsiad słucha tego na full całymi dniami i ciut mi obrzydło :-D. Ja też nie rozumiem- te męskie wokale... a gitara to najcudownieszy instrument na świecie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DarkLady-ja jeszcze rok temu też myślałam, że to ryczenie krów, aż tu nagle, we wrześniu czy październiku stwierdzenie-ej, tego da się słuchać:) no i wpadłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1&amp;amp;amp;only- Od jakiś 3 lat :P Czekam cierpliwie, aż przyjadą do Polski, to pójdę na koncert, a tymczasem przygotowuję się do Wa-wy na Open Mind Festival :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli COF to ja sie
zatrzymalam na Thornography :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredki są cool
co to za amp amp amp w moim poprzednim nicku ? :( wtf 😭 mialo byc tylko 1&only ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarkLady
Ja też kiedys miałam podobnie, ale zaczęłam słuchać metalu i heavy metalu i szkouję znajomych, bo: słucham w/w muzyki, jestem dorosła, nie piję, nie palę, nie imprezuję ostro :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×