Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość DarkLady

Dziewczyny jaką muzykę lubicie?

Polecane posty

Gość Bill jest gejem
Sorry, pomyliłam się. To mój stary i mój brat są gejami. Stary wyruchał brata, albo na odwrót, już nie pemiątam, a zresztą są tak podobni do siebie, światło było zgaszone a ja ich podglądałam świecąc jedynie latarką z biedronki a więc słabooo :(🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bill jest gejem
Bill jest gejem pusta idiotko :P szkopy wyzabijali twoich polskich przodkow a ty sie tak nimi podniecasz durna babo :P pewnie jeszcze bys im szpary nadstawila do dymania :p nie pokazuj sie tu bo wstyd jak trzymasz z hitlerowcami ! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bill jest gejem
00:02 mierny podszyw :P nie jestem laska durna ci*o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bill jest gejem
mam 89 lat, to wszystko tłumaczy, stąd moja nienawiść do niemców. Szkopy jebane :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bill jest gejem
Ja nadstawiłem dupy już wszystkim menelom spod osiedlowego monoplowego . Ale grunt, że POLACY, (i też nienawidzą niemców bez przyczyny🌼) więc wszystko zostało w rodzinie❤️ A ty musisz byc niezłą dziffką skoro nadstawiasz dupy bogatym niemcom 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, musiałem się zalogować, bo się głupia cipo podszywasz pode mnie :O Teraz zdradzę ci coś i wszystkim tu zgromadzonym. Tak naprawdę moja nienawiść do TH i ogólnie do Niemców wzięła się stąd, że moja była dziewczyna kochała się w Billu, była ze mną a nadal kochała się w nim, no szok:O próbwałem się nawet na niego stylizować, ale zero skutku i i tak rzuciła mnie po jakimś czasie. A ja nawet nie próbuję doszukiwać się przyczyny w moim beznadziejnym chrakterze. Ale ograniczony, zapatrzony w siebie poyeb ze mnie:O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Bill bardzo mnie kręci... mmm... tak o nim marzę, że aż ubzdurałem sobie , że jest gejem, chyba muszę wybrać się do psychologa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metal,rock,alternatywa.SLucham tego juz 17 lat i gust mi sie nie zmienia,mimo uplywu czasu:P Jak bylam nastolatka,to ubieralam sie "metalowo",teraz moje ciuchy sa bardziej "normalne",ale i tak lubie gotyckie akcenty. "Wszyscy mi mówili, że z tego wyrosnę" A g* prawda.NAjlepszym dowodem na to,ze niektorzy z tej muzyki (bo moze autorka miala na mysli styl ubierania) nie wyrastaja jestem ja i moja mama-kobieta po 50,a nadal lubi ostre granie i slucha tego,co ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukałam i znalazłam na wpadka.pl/DJ.SKPelle o tym konkursie. Niestety tylko tyle, że jest wkrótce 0.o Dj faktycznie niezłe ciacho, ale chyba jak większość^^ przynajmniej moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arianka
http://www.youtube.com/djskpelle tu sa jego seciki :d muszę przyznać że całkiem niezłe :) a może mi ktoś pokazać ten plakat czy on rzeczywiście taki przystojny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arianka
no poradziłam sobie na serwisie wpadka i widzę że ma to związek z escapelle z resztą sami zobaczcie http://wpadka.pl/konkurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawałki zgłoszone przez uczestników na http://wpadka.pl/konkurs/galeria też są w porządku :) Ciekaw jestem tylko, czy zgłosi się więcej chętnych. No i nagrody są niczego sobie, przynajmniej tak wyglądają, bo osobiście się nie znam ;/ a że związek jakiś z escapelle jest, to nie trudno wyczuć ;] Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meegy
mega jest przystojny widzialam widzialam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mi oceniać, czy jest przystojny. W każdym bądź razie konkurs trwa od 13 czerwca, a zgłoszeń raptem 9. Może i ja coś wrzucę? W sumie jest jeszcze miesiąc do końca, pewnie się rozkręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dek, skoro z Ciebie taki talent to oczywiście że wrzucaj, chętnie posłucham tego Twojego secika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekscentrycznie ;p hmmm. Co do mojego talentu, to nie było nic o nim powiedziane ^^ Po prostu coś tam czasami stworzę. Na chwilę obecną nie mogę wrzucić na kompa mojej twórczości, ale na dniach powinno się to zmienić. ;) Konkurs trwa miesiąc, chyba do 13 lipca, więc spokojnie można to ogarnąć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mało dj's się zgłasza. Liczyłem na więcej w przeciągu takiego czasu, ale mimo wszystko cały ten konkurs na wpadka.pl dał nam jak do tej pory z 5 stron wykonawców, więc trochę świeżej muzy jest. Ja stawiam na KaszaN'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mggy
a co ogólnie uważacie o tym dj???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×