Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam jakiegoś odpowiednieho

kwas foliowy-jaki polecacie? jaki same brałyście?

Polecane posty

Gość Estera25

Biorę Naturell Folian, 100% aktywna forma kwasu, bez niepotrzebnych składników, opakowanie starcza na około 2 miesiące, więc jest wydajne, cena też w porządku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala

A ten Omega- 3 od nich tez bierzesz? Mi polecał lekarz, mówił, że nie odbija się rybą, mam mdłości więc to kluczowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amela

Ja je biorę i faktycznie nie czuć ich rybą i nie odbija się nieprzyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balla

A Wy tylko sam kwas foliowy bierzecie? To nie za mało? Mi lekarz mówił, zeby jeszcze co najmniej kwasy DHA, witaminę D, magnez i jod przyjmować. To wszystko mam w mama DHA premium. Wyniki mam super, więc to rzeczywiście wystarcza. No i też nie zauważyłam, zeby miały jakiś smak czy zapach ryb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniela

Tylko naturell folian, jeśli nie robiłyście badań i nie macie pewności, ze zwykły kwas przyswajacie. Ja wolę dmuchać na zimnę, zwłaszcza, ze to nie jest duży koszt, a przynajmniej jestem spokojna, że nie będę miała niedoborów, bo biorę kwas foliowy w aktywnej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagga

U mnie też naturell. Miałam w rodzinie pryzpadek wady wrodzonej i lekarz tym bardziej zalecał dobrej jakości foliany przed i w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Acidum Folicum Richter na receptę. Biorę dawkę 5mg ustaloną przez lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HankaPanka

Mi też został polecony Naturell Folian z uwagi na 100% aktywną formę kwasu i dobrą przyswajalność więc nie brałam innego pod uwagę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja biorę omegamed i jestem zadowolona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adreja

Przyszła mama  myśląca o zdrowiu rozwijającego się  dziecka powinna systematycznie połykać i kwas foliowy i kwasy dha. Ja biorę mamadha premium, jest dobry preparat zarówno dla kobiet w ciąży jak i karmiących mam, zapewniający prawidłową ilość , kwasu folioweg  i DHA, który wpływa na układ nerwowy  dziecka. Ten zestaw  witamin w zupełności mi wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×