Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce miec swoj biznes

Jaki biznes w lokalu 7 m 2 ???

Polecane posty

Gość chce miec swoj biznes

lokal miesci sie na glownej ulicy. Wynajem to koszt 900 zł.Miejsce super lokal malutki ale tak sie zastanawiam nad: -sprzedaż kosmetyków ruby rose -sprzedaż sztucznej bizuterii i akcesoriow do włosów typu spinki itd myslicie ze w ogle warto sie w to pakowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maćkowy potwór
a co jest dookoła? W sensie jakie sklepy? Bary? Czego tam brakuje? Przede wszystkim ile masz kasy? Bo do wynajmu dołącz sobie jeszcze inne opłaty i licz się z tym że co najmniej przez rok będziesz do tego interesu dokładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też potwór
lokal mieści się na głównej ulicy.... ale jakiego miasta ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec swoj biznes
jest to miasto w ktiorym jest 20 tyś mieszkańców. Uliczka jest bardzo ruchliwa, jest to ulica która dochodzi się do rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec swoj biznes
maćkowy potwor na pewno nie ma w zadym sklepie komstykow o ktorych wspomnialam poza tym lokal jest tak malutki ze nie ma za wiele mozliwosci. Wlasciwie to wszytsko w naszym miescie jest. jesli chodzi o gastronomie to odpada bo w lokalu nie ma wc i umywalki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec swoj biznes
w kazdym razie lokal jest w super miejscu leopiej trafic nie można. Tam lokale sie nie zwalniają od wielu wielu lat bo miejsce jest idealne...tylko ten maly metraż to z pewnoscia duzy minus bo trzeba dostosowac sie do lokalu a nie do tego co chcialo by sie robic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec swoj biznes
ktos mi doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona szalona........
agencja pocztowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec swoj biznes
na punkt lotto to za maly lokal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec swoj biznes
agencja pocztowa odpada...gdzie ja pomiescilabym w lokalu 7 metrow paczki i listy?:) wiem wiem ten lokal strasznie ogranicza :-o czy moj pomysł nie za bardzo do was przemawia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maćkowy potwór
wiesz, co ci po tym że w super punkcie jak wystawisz do sprzedaży towar który jest w sklepie dwa kroki dalej albo taki którym ludzie nie będą sie interesować bo np wolą iść (jeśli juz o tych kosmetykach mowa) do jakiejś sieciówki w której są prawie non stop jakieś promocje. A te kosmetyki które chcesz sprzedawać będą mieć odbiorców w twoim mieście? Może przydalaby się ankieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec swoj biznes
w moim miescie jest kupe mlodziezy a wiadomo ze wwtedy z kasa cienko wiec moze takie ksometyki to dobry pomysł?? Moglabym to polaczyc z akcesoriami do wlosow i sztuczną biżuterią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maćkowy potwór
a tak w ogóle to co tam wcześniej było i dlaczego tego już tam nie ma? każdy myśli że otwarcie swojego biznesu jest proste i szybko przyniesie kase. A tu potrzebny jest dobry pomysł. Sama mieszkam praktycznie w centrum dzielnicy sporego miasta i widze jak tutaj co chwile coś otwierają i zaraz zamykają bo pare kroków dalej jest lepsze albo w ogóle nie ma zapotrzebowania na usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec swoj biznes
w podobnym lokalu od lat funkconuje pasmanteria tzn guziki, włóczki, tasiemni itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec swoj biznes
maćkowy] wcześniej było tam biuro rachunkowe ale ze obok otwarla sie konkurencja wiec je zamykają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maćkowy potwór
tylko pamiętaj że ty na tych kosmetykach musisz zarobić. Żeby nie skończyło się tak że w sieci te kosmetyki będą tańsze niż ty oferujesz. Chyba że masz gdzieś blisko hurtownie tych kosmetyków czy coś w tym rodzaju. A co do tej sztucznej biżuterii i ozdób do włosów to chyba zależy jaki będziesz miała towar. W sumie to nie jest zły pomysł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec swoj biznes
maćkowy dokladnie tak jak i Ty martwie sie ze zarabiajac na czyms 1-2 zł ceizko bedzie mi sie utrzymac ale z druguiej strony ile mozna zarobić na np guziku??2 grosze??? a tez jakos sie pasmanteria od lat utrzymuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maćkowy potwór
policz sobie ile musiałabys sprzedać towaru żeby mieć z tego zysk, na opłaty i na kolejny towar- po tym zobaczysz czy ci sie to oplaca. Ta pasmanteria może ledwo ciągnie, może więcej się do niej dopłaca niż czerpie korzyści. Przydałoby się zrobić mały wywiad środowiskowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec swoj biznes
mackowy musialabym sprzedfac kupe towaru:) ale lokal jest tani bo to tylko 1000 zł czynszu niestety w moim rpzypadku musialabym zatrudnic na poczatku jakas pracownicę na pol etatu bo boje sie zostawic obecna pracę dla czegoś co w gole nie wiadomo czy wypali. Tak wiec dochodzi dodatkowy koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek z budowy obok
spróbowaj sprzedawać koniobijki automatyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec swoj biznes
kurcze nie weim co robic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanapka z serem i marihuana
dopalacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec swoj biznes
zdecydowany, ksero nie za bardzo bo to rynek a szkoly sa dosc daleko...poza tym te maszyny do ksero sa wielkie wiec ciezko by bylo tam taka upchac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec swoj biznes
zdecydowany, tez mam wielksza łazienke dlatego wlasnie mowie ze metraz lokalu to duzy minus i napeno dlatego juz 2 tygodnie wisi kartk " do wynjącia". Lokal jest tragicznie maly no ale lokalizacja idealna i dlatego nic nie robie tylko myślę co zrobic. Zdecydowany a co myslisz o moim pomysle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec swoj biznes
bardzo prosze o jeszcze jakies opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec swoj biznes
kasiorek z poza tym na tym trzeba sie znac a ja mam bardzo malo czasu na podjecie decyzji i rozpoczecie dzialalnbosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×