Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcepanka_

co kupić na wieczór panieński??? pomóżcie proszę

Polecane posty

Gość Marcepanka_

Cześć dziewczyny :) Bardzo proszę Was o pomoc, mianowicie co kupić na wieczór panieński??? Jakie macie pomysły albo co same chciałybyście dostać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcepanka_
Pomóżcie proszę..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... jezeli idziesz do kogos na wieczór panienski to raczej powinnas znac te osobe ;) Ciezko tak doradzac co kupic komus, kogo się nie zna. Napisz nam jakie hobby ma panna mloda, czym się interesuje, itd, wtedy mozna cos doradzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiowatkowa
Hmmm ja to bym chciala dostac np.... ksiazke jakas teamtyczna moze zartobliwa w stylu "jak...byc dobra zoną? ;) moze... piękną filizanke albo kubek z napisem moze jakis super bukiecik kwiatow kartke z zyczeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym mogła dostac ksiazke kucharska, z kuchnia staropolska ;) Zestaw świec zapachowych, które uwielbiam. Obojetnie jaka ksiązke, poniewaz jestem molem książkowym. Jakis album, który dotyczyłby moich zainteresowań (starozytny egipt, grecja, rzym, czy tez ameryka południowa), z pięknymi ilustracjami, jakis przedmiot do kuchni, np. foremki do wykrawania ciasteczek, forma do czekoladek, takie duperelki ;) Za to nigdy bym nie chciała dostac bielizny, moim zdaniem w ogole nietrafiony prezent oraz poradniku typu 'jak miec szczesliwe malzenstwo' itd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcepanka_
Chodzi o to że to nie jest moja bliska przyjaciółka i raczej jeśli się spotykamy to w większym gronie. Z tego co piszecie to widzę że wolałybyście jakiś normalny prezent w sensie nic z szalonych gadżetów na wieczór panieński (np. typu pilot do sterowania mężczyzną itp.), tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiowatkowa
raczej tak z takich szalonych prezentow pozniej nic nie ma" - w sensie wyrzuca sie je do smietnika ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, ze mozna kupic coś smiesznego, ale wtedy tzreba znac mloda panne :) Ja kupno jakiejs erotycznej zabawki uznalabym za nietakt i tyle, to moja sprawa co robie w lozku. Kamasautra, w ogole mnie nie interesuje. O bieliźnie nawet nie mowie, bo trzeba znac rozmiar panny mlodej, no chyba, ze chce się kupic 'jednorazowke' ktora ma z niej zedrzec pan mlody w pierwsza noc po slubie. Widzailam kiedys takie w jakimś koszu w supermarkecie, chyba 5zł za sztuke, taki a'la gorset, bez gaci w komplecie :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcepanka_
właśnie ja też tak myślę że śmieszne prezenty są fajne, w końcu to jedyny taki wieczór, a przynajmniej można się pośmiać, no i fajna pamiątka zostaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcepanka_
Monikucha zgadzam się z Tobą :) Generalnie nie miałam na myśli erotycznych zabawek ani bielizny, ale są różne "neutralne" śmieszne gadżety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cutty sark
My z kumpelami dałyśmy młodej obraz tzn. zdjęcie przyszłych młodych obrobione w photoshopie a la Andy Warhol wydrukowane na płótnie 60x60. Bardzo jej się podobał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wole czekolade wiesz, mi chodzi o sam fakt podarowania komus seks zabawki, w moim odczuciu to dno i metr mulu. Kazdy jest inny i tyle. Dla Ciebie to jest super, a dla mnie nie, juz bym wolala dostac wałek do ciasta. Co nie oznacza, ze nie jestem wyluzowana, bo niby co to w ogole ma byc, na jakiej niby podsatwie to zmierzyc, czy ktoś jest luzakiem czy nie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no chyba
ja dostałam żel intymny durexa (przydaje się), bieliznę, koszule nocną, kostki takie z pozycjami i impreza w klubie :) http://comozna.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikucha już nie przesadzaj
Właśnie wieczór panieński to moment w którym mozna się zabawić i sprawić przyszłej pannie młodej jakiś śmieszny prezent, z podtekstem ;) Książki kucharskie na wieczorek panieński ? Dajcie spokoj.... A bielizna nie kończy się na takiej za 5 zł z kosza z "Biedronki" wierz mi ;) Jeżeli panna młoda potraktuje wieczór panieński jako zabawę po prostu to na pewno focha nie strzeli na jakiś śmieszny prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkaaa.27
organizowałam koleżance panieński w zeszłym tyg. Zakupiłam jej taki komplecik http://www.eroto.pl/56,elektryzujaca-haleczka-electra-black-stringi.html do tego fioletowy żelowy wibrator ;) zestaw 4 książek http://merlin.pl/Wieczor-panienski_Lisa-Sussman/browse/product/1,765832.html kajdanki z futerkiem. wszystkie miałyśmy takie same koszulki młoda dodatkowo miała welon z rogami ;) podczas imprezy miała do wykonania kilka zadań i na koniec otrzymała od nas certyfikat panny młodej (przeszła szkolenia na matkę żonę i kochankę zaszalała poraz ostatni i jest gotowa zakuć się w okowy małżeństwa ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo zależy jakim typem człowieka jest PM ;) Jeśli nie znasz dorbze Młodej to ja bym się trochę podpytała innych dziewczyn co dają w prezencie.Zawsze możesz ładnie wytłumaczyć że nie chcesz by się coś powtórzyło ;):P.Wtedy będziesz mieć zarys co i jak. Najczęściej prezenty jakie ja widziałam to bielizna (koszulka nocna,majtki+stanik czy pończochy fikuśne) jednak były to prezenty od przyjaciółek czy siostry gdzie znają idealnie PM i wiedzą ze nie strzeli focha. Były również kajdanki, olejki do masażu ,gadżety w formie penisa np mydło,świeca czy poduszka, ksiązki napsiane z humorem "jak nie zabić teściowej"( w każdym razie tytuł coś w tym stylu), wałek na przyszłego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzizak
a ja dla hecy kupiłam wibrator!!! balam się jak to bedzie przyjemne, ale jak go włączyła i zaczął sie ruszac to wszystkie sikałyśmy ze śmiechu i podziwiano mnie za odwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzizak
*przyjęte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midos
Z mojej strony polecam catering warszawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jakąs fajną wycieczkę, szlafroczek, seksowną bieliznę, albo (i tu skłaniam się najbardziej) wykup jakiś fajny masaż albo wizytę w spa? Wszystko zależy od tego ile masz funduszy, ale można się złożyć z resztą dziewczyn, które tam będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość conis
według mnie można jakieś ciekawe gry planszowe erotyczne, perfum czy faktycznie bieliznę :) Ja bym się z pewnością ucieszyła z takiego gorseciku - http://nipplex.pl/Magda_gors_milk.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noo na przykład
Możesz kupić np kołdrę http://karnisz.net/do/item/BED3725C/Koldra-Spelnione-Nadzieje-caloroczna i do tego zamówić jakąś pościel z czymś co lubi, np kumpeli, która jest kibicem kupiliśmy kołdrę i do tego pościel jej ulubionego klubu piłkarskiego:) Do tego oczywiście fajnie jest wymyślić ciekawą grę np takie karty http://mrjoy.pl/do/item/WPANMIASTO/Gra-Wieczor-Paniensk są zabawne, miałam je na swoim panieńskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam mojej przyjaciółce fajny zestaw - koszulkę nocną z szlafroczkiem sznurowanym, takim krótkim do kolan, w kolorze bordo, z satyny, a do tego świece :) Nasza wspólna druga przyjaciółka zabrała ją do sklepu z bielizną i wybrały coś razem. Wszystko zależy od tego, na ile znasz Młodą i ile możesz na to przeznaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misska
Jeżeli chcecie wyglądać jak Miss to zamówcie szarfy z indywidualnymi napisami. www.szarfy.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio spotkałam się z takim pomysłem, że uczestniczki imprezy zamiast każda kupować jakiś mały prezent zrzuciły się i zafundowały pannie młodej 'odważniejszą' sesję zdjęciową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździkowa14
moja koleżanka z pracy dostała standardowo bieliznę, wałek i fartuszek... ale do tego dostała też super prezent już po wieczorze z FotoBistro - fotoksiążkę ze zdjęciami z imprezy :D a do tego kubek też z tego sklepu z napisem: żonka idealna :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×