Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koralik bez enduuu

kurwa co to ma byc???

Polecane posty

Gość Antoni1234
Nic nie wnosisz do tematu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TeżZraniona
Właśnie Tak Szczerze nie chcesz to nie pisz, czepiasz się. A tak w ogóle to jestem ciekawa czy też byś była taka wyrozumiała gdyby chodziło o ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czepiasz się tego
, że rozmawialiśmy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam na koniec,zeby nie bylo,ze wyrwane z kontekstu (strona 12) " 21:31 [zgłoś do usunięcia]albo..... ej ale niestety ze smutkiem ((( ))) muszę stwierdzić, że .... bawicie się cudzym kosztem kochane i kochani ! liczycie, że autorka tu wróci się spowiadać, a ona co zrobi... wejdzie na kafe, zobaczy, ze wszyscy się świetnie bawią a jej do śmiechu nie będzie więc wciśnie krzyżyk w prawym górnym rogu lub alt+f4 i pójdzie się z nim pogodzić z rozpaczy, że ja wycyckaliście. Zrozumie ze jej nieszczęście jest waszą pożywką i nie doczekacie sie zadnych wiadomosci. A więc jako że jestem zainteresowana dalszym ciagiem wydarzen, APELUJE: udawajcie zmartwionych 21:31 [zgłoś do usunięcia]kwark o wowow dołączam się! Co za emocje, niech liże jej stopy ch*jozord! 21:31 [zgłoś do usunięcia]hbknjlknk nie 21:31 [zgłoś do usunięcia]W kształcie serduszka Nie wiadomo czy to zdrada , więc nie wiem . 21:31 [zgłoś do usunięcia]pozdrawiam środkowym palcem nie no ja muszę iść po coś do kuchni jednak bo jak zaraz czegoś nie wsunę to zemrę przed komputerem i sie kurva nigdy nie dowiem jak to się skończyło idę , mam nadzieje , że podczas biegu sprintem do kuchni się nie zabiję co ja tu kurva robię , 25-tka na karku , ukończone dwie klasy szkoły podstawowej ukończone , a ja ganiam , zapiertalam , ze z tą jakąś stopką przy kretyńskim nicku , po topikach jakiegoś niszowego foruma , jak pies , jak kundel mistrz poruty , daj mi czteropak opróżnię go w 4 minuty ))) 21:31 [zgłoś do usunięcia]darson to jest lepsze niż nie jeden harlekin ale powiem wam jaki byłby dramat gdyby autorka nas olała 21:32 [zgłoś do usunięcia]sophialoren kosiara u mnie tez burza idzie, właśnie byłam zbierać ciuchy z balkonu, może my w jednym mieście żyjemy 21:32 [zgłoś do usunięcia]W kształcie serduszka Tacy już jesteśmy Pisałam jej już , że ma opisać , bo jesteśmy niewyżyci tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .wróżka Edyta
to opisz na Ewkę, ale tak ze szczegółowymi szczegółami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do tematu wnioslam swoje doswiadczenie,ktora akurat mowi,ze nie zdradzil..przynajmniej tak bylo u mnie.zegnam,bo tu widze,ze jak ma sie inne zdanie,to zaraz atak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak z dzieckiem , " Moje na wierzchu " :O Nie piszę już z Tobą , bo zaczynasz mnie poważnie irytować :O Chciałam być miła , ale z Tobą się nie da . Załóż sobie temat ,pt " Dla grabarzy " i tam udawaj jaka to jesteś poważna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antoni1234
To narazie ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach ta intuicjaaaaa
cholerka, a mi się wydaje, że ta wróżka edyta to ta ewa! po co wypytuje tak usilnie o wygląd? chce sprawdzić czy to chodzi o nią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antoni1234
Znam jednego grabarza!!! :PP Zdziwili byście się jacy to są weseli, prześmiewczy i ironiczni ludzie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .wróżka Edyta
To jak, opiszesz Ewkę autorko? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach ta intuicjaaaa
widzicie? na bank to ona. przecież wiadomo ze aurorka zmienila imiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tak szczerze - tu nie chodzi o inne zdanie tylko o to ze nas troche obrazasz i smiejesz sie z nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie smieje?to oni byli uhahani sensacja...dodam,ze hienami sa pewne osoby,ktore jakze ciekawa pogawedke sklecily sobie,chocby na stronie 12stej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tak szczerze
kiedy ślub? Sukienkę już wybrałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poprzedniej stronie pisze,ze slub za miesiac,wiec wiadomo,ze sukienke mam...spadam robic obiad:) szczesliwego zakonczenia tej historii zycze!choc nie wiem czy to jeszcze mozliwe,za duzo emocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo moze to faktycznie byc ona z reszta to i tak juz czyta wszystko wiec nie sadze aby chciala sie upewniac czy to o niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tak szczerze
obserwuje ten watek od wczoraj i mam podobne odczucia. wy po prostu szukacie sensacji bo nie macie nic wiecej do roboty. jeszcze oczekiwaliscie ze po tej klotni z chlopakiem dziewczyna wejdzie na kafe zeby wam o tym napisac? ona tu chyba szukala porady a nie hien ktore trzeba wykarmic. opis w stopce- szczam czekajac na rozwoj akcji czy cos w tym stylu mowi sam za siebie. i jeszcze wpis typu- "nagraj wasza rozmowe "( nie wiem gdzie, nie chce mi sie szukac) taaa i najlepiej daj na kafe bo "chcemy Ci pomoc" i sramy z ciekawosci. Jestescie wszyscy zalosni. Tyle w temacie i zycze wam zeby to bylo prowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to jakieś podejrzane. Nie powinnaś opisywać. Chociaż w sumie, jeśli to byłaby ona to przecież takie zbiegi okoliczności się raczej nie zdarzają- zorientowałaby się od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tak szczerze
a co robisz na obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrze ----
Może sytuacja była w pewnym sensie w niektórych momentach dwuznaczna - co nie zmienia naszych dobrych intencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co zrozumialam to Kamil wie ze ona siedzi na kafeteri wiec nic trudnego dlaEwy znalesc ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .wróżka Edyta
A włosy malowane? jaki odcien blondu? jakieś szczegóły co do twarzy? np pryszczata, długi nos? Ooo tak szybko już wymienia zamek? To jest właśnie podejrzane :) I już zdążyłaś go kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leczo...dostalam od jego siostry w pizdu pomidorow,to zrobilam... juz niewazne,czy ktos tu szuka rozrywki czy nie...ale nie pchajcie dziewczyny do tego,ze nawet go nie wyslucha.ona go lepiej zna,byli ze soba 5 lat..i co?nagle przez jakis cien podejrzen kopa w dupe i nara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×