Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość motylek_27_szczecin

Zostawiłam dla niego męża, a teraz on zostawił mnie...

Polecane posty

Gość lk.... coś tam
może i nie ideał ze mnie, ale to nie ja: 1 daję dupy na lewo i zdradzam współmałżonka 2 na dodatek daję nieodpowiedniej osobie 3 jak się wszystko popieprzy lecę na kafe z płaczem: dlaczego mnie to spotykało niezasłużenie? to nie moja wina to nieczuły mąż do tego doprowadził, a zły kochanek wykorzystał a może nie taki zły, może jeszcze wróci?.. ja go tak kociałam bueee niech mnie ktoś przytuli... pogłaszcze po główce i powie, że jestem wspaniała Kobito za przeproszeniem stara dupa z ciebie, a zachowujesz się jak nastka. Zrozum, że tobie potrzebny jest porządny kop w dupę, po którym zaczniesz myśleć głową zamiast pipą. Ale ty wolisz głaskanie po główce od ludzi, którzy robią takie same głupoty jak ty(bo kto nie był w takiej sytuacji niech się nie wypowiada bo nic nie wie o życiu) Ogarnij się w końcu jesteś dorosłą osobą w dodatku dzieciatą. Wyciągnij wnioski z błędów i zrób coś ze swoim życiem zamiast użalać się nad sobą. A robiąc cokolwiek najpierw pomyśl o konsekwencjach. Jak nawarzysz piwa to potem niestety ktoś to będzie musiał wypić. Dorośli piją co nawarzyli, gówniarze chcą znaleźć kogoś kto wypije za nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tyle wystarczy
na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek_27_szczecin
Katol - chciałabym z Tobą pogadać, ale nie na forum. Jeśli to możliwe daj jakis kontakt do siebie, mail albo gg... Potrzebuję takiej rozmowy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RENAS
WIESZ CO MOLYLKU ,JA PRZECZYTAŁAM WSZYSTKIE TWOJE POSTY ... I WIESZ CO... WCALE MI CIEBIE NAWET PRZEZ CHWILĘ NIE BYŁO ŻAL , A POWIEM NAWET WIĘCEJ, ŻE DOBRZE CI TAK ... I DODAM ŻE JA TEŻ JESTEM ZDRADZONĄ ŻONĄ ... DOWIEDZIAŁAM SIĘ ŻE MÓJ OTO KOCHAJĄCY MNIE WIELCE MĄŻ MIAŁ KOCHANKĘ OD JAKIEGOŚ CZASU ... A TERAZ ZOSTAWIŁ MNIE DLA NIEJ...A PRZECIEŻ TAK BARDZO MNIE KOCHAŁ PRZEZ TE 8 LAT MAŁŻEŃSTWA...KPINA... PEWNIE BRAKOWAŁO MU CZEGOŚ ...NO NIE WIEM ... A MOŻE PRZEZ PRZYPADEK WPADŁ JEJ MIĘDZY NOGI... Z MOJEGO DOŚWIADCZENIA WIEM ŻE NIEKTÓRZY FACECI MAJĄ BARDZO NIECIERPLIWE PENISY ... I JAK IM TRAFI SIĘ TAKA GŁUPIA JEDNA CZY DRUGA TO CO IM TAM ... TYLKO ŻE PO JAKIMŚ CZASIE IM SIĘ NUDZI I SZUKAJĄ DALEJ... JAK ZOSTAWIŁ ŻONĘ DLA CIEBIE TO PAMIĘTAJ CIEBIE TEŻ ZOSTAWI DLA NASTĘPNEJ ...OT CAŁA SPRAWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek_27_szczecin
Nie wróciłam do męża, rozwodzimy się... A mężczyzna mojego życia chce do mnie wrócić... z żoną mu jednak nie wyszło... Chyba muszę się ewakuować na Madagaskar. W momencie kiedy zaczęłam stawać na nogi, znów wszystko zaczęło się komplikować. Katol- przepraszam , że się nie odezwałam, ale dała radę sama mimo to dzięki za chęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 razy się zastanów nim
go przyjmiesz do swojego życia. Już raz Cię skrzywdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tam, zaraz skrzywdził
przeciez oboje wiedzieli co robią, oboje zdradzali swoich małżonków, o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek_27_szczecin
Na razie nie myślę nawet o tym, żeby dać mu szansę. To co zrobił bardzo boli. Muszę uporządkować najpierw swoje sprawy. Kocham go bardzo, ale nie ufam mu i nie wiem czy kiedyolwiek mu zaufam... Powiedzialam mu, że nie mogę mu niczego obiecać. Skąd mam wiedzieć, że znów mu się nie odwidzi...a może znajdzie nową kobietę...? To wszytko powraca jak bumerang i strasznie boli...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam, zaraz boli
Przecież sama TEGO CHCIAŁAŚ. Sama się wpakowałaś i na dodatek sama się napraszałaś, to czego marudzisz? Nie znoszę jak kobieta zamężna innemu żonatemu facetowi pcha się do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papla paplinska
Motylku,nie ufaj drugi raz jemu(chodzi mi o kochanka).Chce wrocic bo mu sie z zona nie udalo?!Raczej dlatego ze zona go pogonila za to ze ja zdradzil.Nie wchoc dwa razy do tej samej rzeki.Z mezem sie rozwodzisz i dobrze,napewno nie uda sie juz poskladac tak rozbitego malzenstwa,nawet jakbyscie ze soba zostali bo bylo by bycie ze soba dla bycia ze soba bo jestescie malzenstwem a to nie jest dobre zycie i zaden zwiazek.Do tego drugiego tez nie wracaj,widac ze nie kochal cie.Gdyby cie kochal to zostawil by zone a nie probowal naprawiac swoije malzenswto,no a jak juz nie wyszlo to chce wrocic do ciebie by nie zostac sam.Stan na nogi i nie zostawaj z zadnym z nich.Wierze ze jeszcze kogos spotkasz z kim bedziesz potrafila ulozyc sobie zycie bez klamst i zdrad.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa beta itd...
->motylek_27_szczecin Żałosna jesteś.... brak słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj nie znacie życia...
Motylki współczuje ci. Nie mówcie ze nie można budować życia na cudzym nieszczęściu bo to nie o to chodzi. Czemu nikt nie zastanowi się dlaczego ci faceci zostawiają zony? Oczywiście te nie widza w sobie winy. A po za tym zony maja dobry szantaż w ręku dziecko i często mężczyźni wybierają zycie z nimi dla dziecka. Wiec nie wiem czy te zony maja się z czego cieszyć. Mój facet zostawił żonę ale nie dziecko. Ona tez próbowała przez rok go szantazowac. Po dwóch latach odpuscila bo widziała ze to bez sensu bo on nie wróci. Wygrałam i choć dzisiaj nie możemy mieć własnych dzieci i uważamy to za karę to i tak wiem ze on zrobiłby to jeszcze raz :) to jest prawdziwa miłość a nie bycie obok się ie dla dziecka to chore.Motylku jeszcze ulozysz sobie zycie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znam życie i wiem,
ze fakt, iż nie macie dzieci jest karą za zbrodnię, ktorej ty się dopuściłaś razem ze swoim gachem. Jak nazwać kobietę, która kładzie się do łóżka z mężem innej kobiety, która bierze udział z krzywdzeniu innej kobiety, która sama krzywdzi ??????? Jak nazwac kobietę, która odbiera ojca dzieciom????????? Tak nawet suki nie robią. Znaczy - jesteś gorsza niż suka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achh
bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiunek

Motylku jak sie potoczyla Twoja historia przez te 8 lat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunek

Nie licz na to szm/ato, że twój gach odejdzie od żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×