Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ups ups upsiiiiiiiiiiiii

podwyższenie alimentów

Polecane posty

Gość gość
"Tatuś zarabia więcej z natury." - z natury to jednak łatwiej i więcej można zarobić peesdą niż kotasem. Z natury to raczej kotas płaci i traci w kontakcie z peesdą. Bo taka jezd natura peesd. "Dwa: nie ma codziennych obowiązków jak matkamluz" - a co to jest MATKAMLUZ??? "Kobieto" i "matko" - może już nie pij więcej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej.M.
Dnia 14.08.2010 o 10:35, Gość ups ups upsiiiiiiiiiiiii napisał:

" nie stac cie aby łozyc na dzieci " ----------> zarabiam tyle ile eks płaci alimentów ! czy nawet podpasek nie moge sobie kupic ? jasne najlepiej zabrac dzieci bo tatus ma pieniądze , zero czasu dla dzieci , panienki , alkohol , imprezki .. fajnie tam wiel dobrego sie naucza a tylko dlatego ze mama za mało zarabia jesli ojciec czegos wymaga to niech pomoże dzieciom a nie tylko rząda ! chce swiadectwo z paskiem ? dzieci mają ale za korepetycje płaci mama ! oj placzący niewiele wiesz o zyciu innych ludzi ... co do prezerwatyw ? hm może twoje dzieci potzrebują i to w duzej ilosci ... a sprzatanie pozostaw mojej ocenie , bo uważam ze wychowałam i nadal to robie , moje dzieci na porządnych ludzi

 

gratuluję i wiem że masz rację i choć borykamy się z wielu powodów a zmartwień nam nie brakuje to dobrze sobie radzimy i nawet poukładane mamy te nasze marne ale własne życie

 

dopiszę tylko jedno

wzory o podwyższenie alimentów to rasizm i tyle

kilka słów o mnie

mam alimenty na dwie córki młodszą 10 lat  250 i starszą 12 lat 350 już 5 lat

byłej żonie odebrali prawa rodzicielskie i nigdy nie łożyła na córki ,nie wydała na nie ani jednego grosza za to na wódę owszem i dalej tak robi

więc postanowiłem szukać dodatkowych środków na np korepetycje ,wakacje czy też odkładam skrupulatnie każdy grosz z 500+ rządowego

a teraz do rzeczy

co patrzę na wzór o podwyżkę alimentów to matka i matka i matka a jako męszczyzna i jedyny na tym świecie opiekun jeszcze pracuję po 10-12h na dobę to kto jestem ?

w rzadnym wzorze nie ma przykładu ojciec    SMUTNE    czuje się z tym strasznie samotnie

chcesz do mnie napisać mail

endriufunlogicsu@gmail.com

Dnia 14.08.2010 o 14:43, Gość Dziewczyny jesteście napisał:

beznadziejne wyskakując z tekstami " zdzierać, zdzierać ile się da". Miejcie trochę klasy:/ Facet jak ma łeb to sąd w życiu nie podwyższy. Klasa dziewczyny klasa.

ignorant

zrobić porzucić i zapomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruba

Czytam sobie i  wiem ze wyruchalam  eks meza. NIe maila limitu,dostala gowno.  Ani alimentow,ani widzen. Swety spokoj.  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×