Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 02moni29

allegro - dla dzieci, aukcje od 1 zł!

Polecane posty

Gość maestro-m5
no to ja tez polece bo daje caly zestaw od 1zł dla dziewczynki okolo 1roczku. Ogólnie nie licze na zysk tylko na to aby ktos jeszcze miał z nich pożytek, a jak wpadnie jakiś grosz to przeznacze go na nowy ciuszek dla córki. Pozdrawiam i zapraszam do licytacji: http://allegro.pl/item1194175144_mega_zestaw_dla_dziewczynki_74_80_bcm_12_18m.html Maestro-M5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 02moni29
uppp podnoszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaboga co to????
moni te ciuhcy sa warte faktycznie zlotowke:O a ten bezrekawnik to juz szczyt bezguscia? w jakim szmateksie to kupilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 02moni29
Ciuchy nie sa ze szmateksu, sa ze sklepu. Sweter kosztowal 20euro:) Takze nie wiem, czy sa warte złotówkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaboga co to????
no i co ze kosztował 20 euro?? i tak w to nikt nie uwierzy bo jest okropny, szarobury, zmechacony i stary:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 02moni29
Nikt nie zmusza cię abyś go oglądała, także nie rozumiem w czym problem? :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 02moni29
poza tym nie rozumiem twoich docinek. Wrzuc coś ciekawszego na all, a nie zazdroscisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaboga co to????
handlaro, czego ci mam zazdroscic? ze musisz szmatami handlowac? to raczej zalosne :D skoro juz szmaty wystawiasz to chociaz nie kompromituj sie i nie reklamuj aukcji na kafeterii....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 02moni29
widzę że piana z buzi ci leci ze złosci i zazdrosci. Takze milego dnia, uciekam stąd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×