Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

x - kochana nie mam pojecia czy cipcioche mozna sudocremem potraktowac, kurde wytrzymaj :* penelopka - mnie o dziwo nie rozlozylo zadne chorobsko na lopatki - fakt cos bralo bralo ale odpuscilo.. tak samo opryszczka - niestety ale herpes to po kilka razy w roku mam a teraz nic.. ani usta ani kolo noska.. cos w tym musi byc.. no i napewno witaminy tez robia swoje.. ja zzarlam 2pomarancze i miske nesquika z mlekiem full jestem.. Twoj maly spokojny? hoh zazdroszcze bo mala tak sie rozgoscila w brzuszku ze moj pecherz na porzadku dziennym miliard razy jest kopany.. co chwile sie wierci, kokosi.. o matko myslalam ze bedzie spokojniesza a to Kokosinska prawdziwa!! :) cos mi sie chce ale nie mam pojecia co... hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x po nivea moze cie bardziej szczypac bo on ma w skladzie alkohol.. podmyj sie i bawelniane gacie wloz.. moze wazelinka albo lekko oliwka posmaruj ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopa- no mam obawy, szczegolnie poi dzisiejszym. Juz wiele czytalam o tym no ale zycie i tak pokaze. Do zwierzat trzeba miec ograniczone zaufanie,pilnowac i byc czujnym. Jak tylko przyszedl przeciwez nasz wozek i go zlozylismy to kocica juz byla w gondoli i nie cchciala wyjsc. Co do psiakow to wlasnie dziala tak samo, czuja sie odrzucone, zazdrosne. Trzeba je glaskac. A Ty ruchami sie nie martw. Moje tez mialy az 3 dni ciszyb i od wczoraj ladnie daja znac o sobie. 4,5 razy na dzien po kilka kopniakow:) trevelinka- wstrzymam sie z tym smarowaniem cipochy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa- swedzi mnie na zewnatrz, mam cale czerwone wargi i od srodka tez ze normalnie do krwi bym sie drapaala najchetniej:/jutro ranlo maz bierze mocz moj do badania i po poludniu cos powinnam wiedziec juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko! wtrząchnęłam 3 wielkie kawałki. taaaaaaaaaak same wartości odżywcze hihihih. zawsze mam wyrzuty jak sobie tak pojem. w sensie takie paście;P ale to takie smaczne. mniaaaaaaaam. ..x.. postaraj się nie wycierać ręcznikiem pipki, ewentualnie ręcznikiem papierowym bądź suszarką jak masz możliwość wyboru powietrza na chłodne. i mówię poważnie całkiem z tą suszarką;) może zmieniłaś proszek?może bielizna Cię podrażnia. może mogłabyś się podmyć jakimiś ziołami? kurcze nie wiem, nie znam się na tyle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha na liście nie ma mokrych chusteczek, wpiszcie u niego w wyszukiwarkę, sama nie wiem które najlepsze;)ma różne firmy, to już od was zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ...x...
clotrimazolum nie można stosować w ciąży poczytaj w necie bo przechodzi przez łożysko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa- dzieki za linka. Nie ma na co czekac chyba. Jutro dzwonie do mojego lekarza zobaczymy czy karze przyjezdzac. Z tego wzgledu ze jak juz bym miala jutro tez jechac na wizyte i placic 90zł to chociaz chcialabym mu wyniki jeszcze pokazac a chcialam dopieo robic we wtorek. Jutro bym szybko musiala zrobic wiec powiedzcie mi odnosnie tej glukozy. Musze byc na czczo to wiem ale do kiedy moge dzis jesc i pic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa nie szkodzi, że z małej litery, ja też jak czasami się śpieszę to tak wychodzi :) Oj, ja faktycznie jestem jakaś roztargniona, chodziło mi oczywiście o Anglię, ale wyszło jak wyszło :P X ja Ci powiem, że my mamy kotkę, ona taka jest fałszywa. Potrafi tulić się do Ciebie i nagle coś jej odbije i podrapie. Ale kiedy przyjechała moja siostra z brzdącem to strasznie pchała się do wózka i kładła się w nogach. Teraz np. jak jest w domu to strasznie tuli się do brzuszka mojego- niby kotki wyczuwają bardziej dziecko niż psy. I ja myślę, że coś w tym jest. Ale masz całkowitą rację, na zwierzęta trzeba uważać, bo nigdy nie wiadomo jak zareagują. A na te sprawy moja gin przepisała mi nystatynę- chociaż u mnie było bezobjawowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopa kruz to nieźle narobiłaś mi smaka na pizze. Gdzie ja teraz kochana ją dostanę, no nie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, melduję się po badaniu :) Nie mam dzisiaj dokładnych pomiarów małego, tylko waga i serduszko. Jest o kilka dni starszy wg USG. 950 g 147 tętno Jasiu dalej główką na dole, pewnie już tak zostanie. Dzisiaj w końcu ładnie się ułożył i pokazał swoją śliczną buźkę :) Całe badanie coś przeżuwał, pewnie biały barszczyk który wciągnęłam przed wizytą ;) Słoodziak :) Następną wizytę mam dopiero 17 marca. Idę sporządzić jakąś kolacyjkę ;) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X Dobrze ze to badanie moczu chcesz zrobic bo jak swedzi tak mocno to lepiej dmuchac na zimne.Sudocrem nie wiem czy ci pomorze ale mysle ze niezaszkodzi bo przeciez skora niemowlaczka bardziej delikatna od naszej.A smarujemy jak tylko jest podrazniona. Emilia 83 Nie wiem jaki dokladnie stanik kupilas ale jesli on dobrze podtrzymuje piersi i jest ci w nim wygodnie to nie masz powodu do zmartwien.Tak mi sie wydaje ja zawsze nosilam z drutami i gabkami a ostatnio to juz kupuje taki zeby bylo mi wygodnie czasami to nawet zakladam taka koszulke sportowa potrzymujaca biust.Mysle ze tez to zalezy od naszej natury niewiadomo jakbys sie starala i dbala o swoje cialo to i tak sie nasze cialo zmieni i tyle. Pristina 86 Mam nadzieje ze nie bedziesz miala tej cholestozy nie slyszalam o niej nic ale troche czytalam co to jest.Ciesz sie glukoza:) Eni 35 Ja tez sie boje depresji poporodowej.Ale mam nadzieje ze na poczatku to wszystko jest takie przerazajace dobrze ze moja mam ma przyjechac odrazu jak bede po porodzie.2 tygodnie bedzie to chociaz cos.Mam nadzieje ze poradze sobie i wy rowniez majoweczki.Damy rady koniec i kropka.Bo przeciez te malenstwa beda nas potrzebowaly:) stylowa gratuluje tego upragnionego L4:) teraz to odczujesz jak fajnie byc ciezarowka w domu:) Justynka 87 fajnie ze z maluszkiem wszystko wporzadku. A ja dziewczyny skorzystalam z ladnej pogody i z tego ze mialam zupke ugotowana i wyruszylam na zakupy.Udaly sie juz nie mam co ubrac wiec kupilam sobie tunike material podobny do jeansu oczywiscie przeceniona ze na polskie zl wyszla 17,50 w CA, sweterak za 15zl w HM, i oczywiscie dla mojego smerfa welurowy taki mieciutki dresik 30zl w CA kupilam go z mysla ze zaloze go jak bede wychodzic ze szpitala.Ogladalam wszystkie te malusie ubranka mialam ochote jeszcze cos kupic ale powtrzymalam sie.Juz tyle ich mam.:) Zjadlam kolacyjke ale czuje ze znowu jestem glodna.Mialam ochte na salatke makaronowa wiec raz dwa i zrobilam teraz chlodzi sie w lodowce ide ja sprbowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuuuurnna babki na Was to mozna liczyc z tym zarelkiem :-) hehe ale pizze tyz bym wciagnela ale teraz to mam mega ochote na MIRINDE mmmm dupy do sklepu nie rusze nie ma mowy noo ale maz w terenie to moze przywiezie.. swoja droga na mcDonalda tez mam ochote a normalnie to bym nie wziela tego zarla do mordki swojej.. jeny co te dzieciaczki robia z Naszymi smakami... Justynka - super ze wszystko z dzidzia w porzadku :* X - kochana do lekarza jak pojdziesz to napewno Ci pomoze :- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze rzeczywiscie takie smaki robicie ze az juz sama nie wiem na co mam ochote tez napilabym sie miryndy albo fanty.Hmm ale moj to taki jest ze na pewno do sklepu nie pojdzie ale mam coca cole moze ona mi starczy tez jest gazowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cv - dobra cola nie jest zla :D ogladacie na Wspolnej?? Nosz kurwa ta sucz Marte jakbym w dupsko kopnela - meza ma i dziecko a z dziadem sie puszcza noooo jak nie cierpie takich blerw!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trelevina- no ogladam na wspolnej. Tej marcie to bym w pipe korek wsadzila zeby sie otrzasnela i nie mogla z obcym facetem sie puszczac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x ale sie kurna usmialam ale masz racje!!!!!! cipsko ja swedzialo to do innego polazla szmata noooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj oglada mecz i niestety na wspolnej nie moglam ogladac:) Wiecie co ide juz do lozka ten kregoslup wygrywa ze mna:( Boli jak cholera no ale moge cierpiec dla mojego smyka moge wszystko zrobic:) spokojnej nocki laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trevelina- dobrze ze ja wyrzucil:) niech chlop tak trzyma:P penelopa- zapomnialam Ci powiedziec ze moj maz wczoraj zrobil dla mnie ten placek co wklejalas linka-zebre:) wczoraj wieczorem go zjadlam i teraz tez jeszcze jem:P pycha mu wyszedl z polewa czekoladowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co? No i zjadlam pol pizzy....jeju jaka pyszna byla :P a na dodatek dopchnelam batonikiem kinder bueno :D Ooo! ale widze ze Penelopa tez zgrzeszyla...hihi ;) Dzisiaj ciezki dzien mialam, bo montowalismy nowe lozeczko dla corci i trzeba bylo przy tej okazji małe przemblowanie zrobic...ale byl w domu sajgon, dobrze ze przyszli rodzice zeby nam troche pomoc i mama mi pomyla podlogi wiec juz moge powiedziec z grubsza ogarniete ;) Mai bardzo sie nowe lozeczko spodobało, takze jak sie z nim troche bardziej oswoi to mysle ze bedzie w nim niedlugo juz spala... A ja chyba sobie obejrze jakis filmik teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x - mysle ze ta pinda nie odpusci.. tigero - ooo witka dlugo sie nie pokazywalas.. widze ze spor z mezem zazegnany :) dajcie juz spokoj z ta pizza ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez ogladałam Na Wspólnej i nawet mąż cos podejrzał,więc oboje obgadaliśmy puszczajaca się Martę:D Cv ale tanie te ciuszki,taniej nawet niz w Pl,ale super,jak ja bym Wam podała ceny ciuchów tutaj to masakra,aż sie kupować nie chce. Kurcze nie ruszyły mnie dzis żadne pomysły jedzeniowe aż do twojego postu o sałatce makaronowej,mmm chcę jej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie wg mnie Na wspolnej to taki najlepszy tasiemiec... bo te barwy szczescia i m jak milosc to sie ciagnie juz i nudy jak flaki.. (no moze w tych barwach kapke wiecej akcji) a jeszcze w Na wspolnej wkurza mnie ten koles Piotr co z ta Goska chodzi bo on to chyba taki psychol... taki wladczy.. wynajal jej mieszkanie i zaraz dla siebie niedaleko.. a ta Marta pipa zobaczycie ze cos wymysli.. a kiedys taka cnotka niewydymka.. noooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×