Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość olcia 20
gdzie się podziewa ad88888? dosyć dawno jej tu nie było . a ja was czytam co dnia ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tosia204 - operacja jest całkowicie refundowana przez NFZ. Ja robiłam ją w Gdańsku, tam jest mój doktor - Łukasz Kaska. Jeśli będziesz chciała wiedzieć więcej to wiele informacji łącznie z naszymi zdjęciami i osiągnięciami można znaleźć na stronie ww.otylosc.org, tam powinien być też numer telefonu bezpośrednio do mojego doktora a jeśli nie będzie to napisz do mnie na GG to dam ci wszystkie dane. Może komuś one pomogą. Warto, i polecam sama zyskałam nowe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niedawno wróciłam z knajpki, mój miał mi przywieś makowca ale tego nie zrobił i w ramach rekompensaty zabrała mnie na szarlotkę z lodami na ciepło ;) Jutro jadę do Warszawy z tata po auto i potrzebuje 2 kierowce , bo wiadomo dwoma autkami nie da rady wrócić :) Od razu odwiedzimy Dadę - moją siostrę i chyba co najważniejsze zjem tort bezowy !!! Już dzwoniłam do siostry żeby mi odłożyła w knajpie cały bo biorę na wynos do domu cały tort 80zł a może tak 5-6porcji jest z niego ! Ale jest tak pyszny że nie mogę się oprzeć ;) Do Wawy mam 300km troszkę się obawiam tak długo siedzieć za kółkiem, bo czasem mam wrażenie że mała ma ciasno jak siedzę. Ale mam nadzieje że dam rade najwyżej będę sobie robić często postoje , zresztą trasa się na luzie jedzie wiec fotel będę mogła sobie bardziej rozłożyć niż jeżdżąc po mieście. Ja już chce torcik ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczka a czy ten lekarz zajmuje się czyms takim jak odsysanie tłuszczu z brzucha? Moze wiesz cos również na ten temat? Tak ad8888 juz dawno u nas nie było,znikła nam po slubie:( mam nadzieje,że da znac co u niej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropeczka dzięki za namiary.jak przestanę karmić piersia to pewnie wybiorę się na konsultację do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ad chyba teraz jest bardzo zajęta, młoda mężatka, hehe I znowu się zaczęło o jedzeniu... Ja właśnie wypiłam kubeczek kakao. Ostatnio coś mi bardzo posmakowało i piję codziennie wieczorem. A na kolacje wciągnęłam jajko na miękko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to takie odsysanie tłuszczu bym zrobiła mojemu. Ma brzuszek taki jak ja w ciąży ;p Śmieje się że jego organizm ma urojoną ciąże ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu taka pustka :-( kropunia powiedz mi jak to jest z refundacja takiej operacji?? bo trzeba zapewne spelniac jakies okreslone warunki - BMI powyzej jakiej wartosci czy cus?? widzisz jakie to jest interesujace :p - mnie moze nie interesuje w praktyce ale w teorii- akurat mnie interesuja takie rzeczy... na studiach mialam zajecia z chirurgii plastycznej - wszystko ma swoje "za i przeciw" ale w przyppadku op.bariatrycznej chyba same plusy :-) chociaz czesto sie slyszy o spartoolonych przypadkach... ;-/ nie wiem czy wiesz ze mozna sie poddac np operacji zmniejszenia biustu i jest to refundowaana operacja jesli waga jednej piersi przekracza 2,5kg - tak bylo za czasow moich studiow (bron Boze nie sugeruje zebys zmniejszala swoje cycochy aleeeee wspominalas cos..) rzeczywiscie ad88888 nie ma juz dlugo z Nami :-/ pewnie zajeta :-) ale ciekawe jak sie czuje :-) Baby jaka mam zgage ja pierdykam ;-/ co za cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie na zgagę migdały. Ja wcinam codziennie i mnie nic nie męczy. Mam całkowity spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trelevina na zgagę napij się mleka.chwilowo pomaga.ja zawsze piję małymi łykami i na jakiś czas jest spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuskamaj nie wolno
jes jajek na miękko w ciazy... mozna tylkodobrze ugotowane.Niestety sama bym zjadla jajo na miekko ale musze jeszcze poczekac :(.pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toska cholerka nie lubie mleka :-/ a z tymi jajcami na miekko pierwsze slysze.. jakas nowinka 4me :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo jestem!Postaram sie nadrobic zaleglosci ale kregoslup nadal boli:( Chociaz troszke mniej po cieplej kapieli . Lete czytac majoweczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zostaja ci tylko migdały, a o tych jajach na miękko to słyszałam i czytałam że nie powinno się jeść bo istnieje zarażenie salmonellozą ponieważ jaja na miękko za krótko przebywają we wrzątku żeby zabić ta bakterię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też, ale dzięki za info. Postaram się już nie jeść. Wszędzie jest napisane, że powinno się dużo jeść jajek w ciąży, ale nigdy nie było podane w jakiej postaci. Może przez salmonellozę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie się podziała nasza X? Pewnie znowu zacznie służbę od 23 :) Biedaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tosia czyli np. takie kremy jak w ciastach też odpadają? Przegięcie jakieś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety odpadają ale jeszcze 3 miechy i luuuuuzz.ja np musiała pożegnać się z tatarem co było dla mnie koszmarem bo go uwielbiam no ale co się nie robi dla maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znoszę tataru, więc dla mnie to bez różnicy. Ale fakt o surowym mięsie słyszałam, natomiast o jajkach to dla mnie nowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tosia - o tych kremach nie slyszalam wogole nie popadajmy w paranoje jakas.. aaaa tak a propos jeszcze 3miesiace i dopiero sie zaczna katorgi jedzeniowe - dla karmiacych matek :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem czy za 3 miesiące będziecie mogły jeść te jajka na miekko. Ja słyszałam że w ciąży nie można bo się ciężko trawią ... I to też ma jakiś wpływ przy karmieniu piersią ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez o jajku nie słyszałam,o surowym miesie owszem,ale dla mnie to żadne wyrzeczenie,nie wyobrażam sobie ,że to przełykam:p Ja tez własnie o ...x... myslałam. Rano zgłosiła złe samopoczucie i od tej pory nie daje znać. Mam nadzieję,że jeszcze się odezwie i powie ,że wszystko u niej ok. A ja dziś tak padnieta,plecy bolą i spać się chce,że biore gazetkę i do łóżeczka lecę. Także do jutra dziewczynki,miłych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już mykam bo o 6 rano muszę już być po Tatę Nie wiem jak ja tak wczas wstanę. Dobranoc kochane :* Ja jutro pojawię się zapewne dopiero wieczorkiem ja wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuskamaj Z tym rwaniem nog w nocy to ja mam tak samo i jest to zupelnie normalne a to sprawka naszego cisnienia.Bardzo czesto mojemu bolowi towarzysza skurcze w lydkach.Podobno spiac z uniesionymi nogami wyzej niz glowa pomaga ale ja nie stasuje tego sposobu narazie nie za duzego lozka a spie z mezem wiec musze tez troche pomyslec o nim i spie tylko z rogalem. K_M_B Nic nie slyszalam ze pikantne potrawy zle wplywaja na ciaze wiec mysle ze mozesz szalec.Ja po ostrym mam zgage a Ty nie masz?? Jatuska W zwiazku mysle ze nie liczy sie staz jaki sie ma bo nawet po kilku latach czsami niektorzy nie znaja swojego partnera tak jak ktos zna po kilku miesiacach.Wydaje mi sie ze wy poznaliscie sie i zamieszkaliscie odrazu razem to jest fajnie bo wiesz czego mozesz sie spodziewac po swoim S.Ja przez 4lata bylam praktycznie sama bo moj za granica przyjezdzal raz na miesiac na weekend w lato mial wolne 2 tyg.I teraz odkad jestem w ciazy, przyjechalam do niego i jestesmy caly czas razem to nie raz wyprowadza mnie z rownowagi robal niedobry:) A twoj brzuszek malutki i jeszcze w swoje jeansy sie miescisz no szok ladnie szczesciaro:) Dziewczyny nie slyszalam nic o tych jajkach na miekko ze nie mozna jesc ale pamietam o miesie a dzisiaj zgrzeszylam mialam ochote na kanapke z metka cebulowa a to przeciez surowe ale jedna kanapka odrazu nie zaszkodzi chyba. Zjadlam juz na kolacje ale ide zajrzec do lodowki bo na cos mam ochote na pewno mleko a do mleczka hmm chyba jakas kanapka z dzemem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula sc spij slodko i uwazaj jutro w tej podrozy.:) A nasz X no ciekawe czy sie pojawi niech odpoczywa sobie lepiej jak tak ostatnio zle sie czuje. A moj smerfik oczywiscie ma wieczorny mecz w moim brzuszku chyba za tata bedzie pilkarzem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×