Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Znowu mamo co do za dołek dzisiaj był od rana? Mam nadzieję, że już Ci przeszło. Oj Kochana jesteś fantastyczną Kobietą, a zarazem matką. Na pewno wszystkie Twoje dzieci będą czuły się tak samo przez Ciebie Kochane. A na punkcie Małej Zosi zwariują i będą się o nią troszczyli równie mocno jak Ty z mężem. Ale masz prawo się wybeczeć, oby już teraz było Ci lżej na serduszku ;-) Julietta Ty też na pewno poradzisz sobie doskonale z rolą Mamuśki. A powiedz mi Kochana czy to Twoje pierwsze dziecko? Bo jakoś przeoczyłam chyba ten wątek u Ciebie. Każdy wiek jest dobry na rodzenie dzieci. Najważniejsze by chcieć tego z całych sił. Ja za to zaczynam się zastanawiać nad zdrowiem Synka. No wiecie, czy wszystko będzie ok. Czy będzie zdrowy. Ja przecież w 7 tygodniu przeszłam przeziębienie i wtedy mnie lekarka straszyła, że to był najgorszy czas na chorobę. Ale pocieszam się, że koleżanka też chorowała w tym czasie a ma zdrowego synka. No ale takie głupoty mi do głowy przychodzą, że szok ;-( też się tym strasznie dołuję. Cv zazdroszczę Ci tej dzisiejszej wizyty. Nie zapomnij się podzielić z nami nowymi wiadomościami ;-) Justz współczuję Ci Kochana. Znam ten ból- ja mojej ukochanej Babci nie mam już prawie 6 lat, a mimo to wciąż za nią strasznie tęsknię. To była cudowna Kobieta. Tak więc dużo sił dla Ciebie na ten trudny czas 🌼 Stylowa to się widzę ładnie doprawiłaś tym bieganiem. Mam nadzieję, że ładnie odpoczniesz i wszystkie bóle znikną szybciutko. X.. współczuję Ci tych wszystkich odwiedzin. Ale dobrze, że tak z humorem potraktowałaś tą swoją głupią szwagierkę. Co za ,,dobre rady'' masakra ;-) Cudna ta Twoja Miecia- ;-) a ja się martwię o swoją kocicę, bo wyczułam pod brzuchem jakąś kuleczkę. Musimy jechać z nią do weterynarza. Aż się boję, bo ona nie może mieć od jakiegoś czasu dzieci i boję się, że może coś się jej przypętało ;-( póki co nie widać po niej choroby. Hanka super ten Twój lekarz. Nie ma to jak czuć się bezpiecznie w ciąży, ale dupek! Ale kusicie tym grilem oj nie dobre Wy!! Agnes sesja superowa- można pozazdrościć ;-) Ja chyba sobie też muszę sama parę zdjęć jeszcze zrobić. Wiadomo nie będą profesjonalne, ale zawsze pamiątka. Czas tak szybko ucieka, że później pozostaną tylko wspomnienia. Karmen witaj- no faktycznie szkoda, że tak późno do nas dołączasz- ale My Cię przyjmujemy z wielką radością ;-) Nie jesteś sama z tym zamartwianiem się o dziecko. Ja też dostaję czasem na głowę od tego negatywnego myślenia. Zuzi mama witaj- ja też mam termin na 23 maja. Ciekawe czy dotrwamy do tego dnia ;-) będziemy razem odliczały ;-)super, że wszystko ok po wizycie. ;-) i napisz coś więcej o sobie. Nie słyszałam nigdy o tej wodzie na ból głowy. Jednak jesteście niezbędne Moje Kochane Majóweczki ;-) muszę to na sobie wypróbować przy następnym bólu. em-trz Witaj. Ale dziś dużo nowych Dziewczyn do Nas dołączyło. Super ;-) Mi też puchną nogi, ale właściwie zaraz po zrobieniu pierwszych kroków. Biorę na to tabletki, jest niewielka poprawa. Ale faktycznie Ci Dzidzia robi psikusa ze swoją płcią. Masz rację to nie ważne co będzie. A jak robisz zakupy? Bo tu właściwie pojawia się mały problem czy kupować dla chłopca czy dla dziewczynki ;-) no i widzę, że Ty też masz na 23 maja termin. jest nas więcej ;-) Justynko no ja też jestem na 23 maja szykowana do porodu więc sama nie jesteś ;-) tyle, że Ty masz o tydzień później. Ale wszystko się może pomieszać ;-) Bo mało kiedy dzieci rodzą się właśnie w tym wyznaczonym dniu. Mamuśka maj super, że i u Ciebie dobre wieści. Co do kąpieli i dodatkowych kosmetyków- to mi Pani w aptece powiedziała, że oliatum wystarczy. Ale niech się faktycznie wypowiedzą doświadczone mamuśki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
większość ubranek mam zielonych, żółtych, białych z jakimś kolorem. Jak dowiedziałam się, że będzie chłopczyk kupiłam kilka ubranek typowo dla chłopca, ale przecież dziewczynkę też można w to ubrać ;P przecież kiedyś było właśnie na odwrót dziewczynki były ubierane na niebiesko, a chłopcy na różowo. Pościel mam beżową, wózek grafitowo-fioletowy. Resztę ubranek kupię później albo jak już w 100% będę pewna albo po urodzeniu. Na początek ubranek mi starczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja nadal w szpitalu. zrobili mi wymaz i wyszedł paciorkowiec. powiedzcie mi czy któras z was ma to paskudztwo? czy to zagraza dzidzi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartolenka w którym szpitalu lezysz??? Na wyspiana????? odnośnie tego świństwa niewiem nic. Jeszcze nie robiłam, bo lekaqrz mi nie kazał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atenka w wojewódzkim leze bo tu patologia noworodka tylko jest:( moj gin tez mi tego badania nie zlecił, zrobili mi je w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloooooo z powrotem:) Wrocilam ze szkoly rodzenia :D Niestety za tydzien bedzie kapiel malucha, wiesci o apteczce itp wiec przekaze wam za tydzien :D a dzis mielismy spotkanie z babeczka z Nivea :D super - fajnie opowiadala o tych kosmetykach itd a z racji ze mam kupiona serie z Nivei dla maluszka to jeszcze sie utwierdzilam w przekonaniu ze to byl dobry wybor :D noooo i moja szczesliwa łapka wygrala zestaw kosmetykow ;D akurat takich ktorych nie kupilam, krem na odparzenia, puderek, i jakis jeszcze krem z serii nutri sensitive wiec mam banana na pyszczku ze udalo mi sie akurat :D Znow_mamo - ta sesje z porodu w domu ogladalam z mezem przed wyjsciem na SR - az mi lzy polecialy... cos pieknego - szkoda ze to z Californii.. dokladnie, tak jak pisze Pristinka WR - to o kile chodzi milka witaj :) Dlugo Cie nie bylo :/ Bartolenka - mi polozna powiedziala dzisiaj ze jesli wyjdzie w wymazie paciorek to nie stresowac sie bo dziecko od razu po porodzie dostanie antybiotyk - chyba ampicyline i bedzie ok. Jak sie czujesz? dlugo jeszcze bedziesz lezec? atena - zacznij pobierac oplaty za udzielanie info :D uzbierasz na cos dla dzidzi :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa moje porady i info na tym topiku są freeeeeeeeeeeeee hihihiih👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atena - wiem :D tak tylko zazartowalam co do pudru - u mnie babka na szkole rodzenia wlasnie opowiadala ze nie stosuje sie go do pupy z racji ze jak sie ja wytrze wilgotna chusteczka a potem posypie pudrem zrobia sie takie grudki ktore beda draznily dziecko jak bedzie lezec :( ale podobno jest idealny u dzieci ktore maja troszke cialka i robia sie takie zgiecia, ktore (nawet nie wiedzialam) bardzo sa bolesne dla dzieciatka :( wystarczy posypac takie zgiecia na szyi raczkach czy nozkach pudrem ktory dzieki zawartosci tlenku cynku zaabsorbuje wode i osuszy te miejsca ;) alem MUNDra po tej SR :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech trelevinaa do d... sie czuje:( boje sie cholernie, ze dzidzia sie chora urodzi albo bedzie to zbyt wczesniej i i długi czas spędzi w inkubatorze:( boje sie, ze mi wody odejda. masakra tutaj w tym szpitalu, nikt nic nie mowi, nie tłumaczy, a ja tu nikogo nie znam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartolenka a Twoja położna to gdzie? Na wyspiańskiego bo juz nie pamietam gdzie chciałaś rodzić??? Tam w wojewódzkim takie różne opinie chodzą. Dotychczas sobie wszystkie chwalą pobyty , ale chyba z opłaconymi położnymi. Tam jest taka Lidia Polak - ponoć fajna babeczka. Trzymaj się kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj bartolenka rozumiem cie.. niewiedza jest straszna, moze poslij meza do lekarza prowadzacego niech powie co i jak :* a Ty sie nie denerwuj, skoro ten paciorek nie jest az taak straszny, poza tym juz pewnie teraz wprowadzili Ci jakies leczenie co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kari86
hej dziewczyny czytam was juz od dawna ale jakos nigdy nie mialam jak napisac!!tez mam termin na maj 2011 ale cos mi sie wydaje ze do terminu nie dotrwam!juz nie moge doczekac sie mojej kruszynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie po wizycie u doktorka - no i generalnie dobre wiesci, maly rosnie sobie jak tralala i juz wazy 3100!!! :O no i tu sie zaczynaja gorsze wiesci bo moja zelazna szyjka nadal jest zelazna wiec pewnie donosze do terminu i tu zonk bo dr powiedzial ze jak donosze do terminu to bedzie cesarka bo mały bedzie big baby...no i dupa blada :( Do tego dr od jutra myka na urlop i bedzie dopiero 19.04...do tego czasu musimy ze znow_mama sciskac nozki...ech :O Ale za to nasz dr-dowcipnis powital mnie dzisiaj tekstem, cytuje: "No i jak sie Pani czuje? poza tym, ze wszsytko i wszyscy wkurwiaja, ciezko podniesc sie z lezenia, bola nogi i kregoslup i juz chce Pani urodzic?" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna kwietniówka rozpakowana, no ale juz kwiecień więc wsiom w normieeeeeeeeee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigero to faktycznie macie doktorka dowcipnisia, hehe A Twój bobasek jaki już duży, normalnie nie wierzę. Ja niestety nie poznałam dzisiaj wymiarów mojej malutkiej. A następna wizyta dopiero za miesiąc :( Bartolenka ja dopiero jutro jadę z wymazem do laboratorium, także będę miała wieści za kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane.po ciezkich przezyciach wrucilam do was.przez ostatnie 2 dni jakos nie miałam natchnienia .jakos nie moglam sie pozbierac po smierci mojej babci.pamietacie jak wam w piatek pisałm ze sniło mi sie ze moja corka zmarła?a titaj na drugi dzien babcia odeszła.no dzisiaj sie odbyl pogrzeb strasznie trudne przezycie mimi ze mnie tam nie było.pogoda była piekna zasłuzyła sobie w sumie była babcia 32 wnuków i 40 prawnuków o ktorych zawsze dbała.przepraszam ze taki temat zaczelam ale łatwiej jest jak to wyrzuce z siebie. witam nowe majóweczki!! tigero gratuluje dobrych wiesci ja mam usg w srode ale mój maluszek bendzie raczej mały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki! tak jak obiecalam jestem ale tylko na chwilke tak mnie kregoslup napiep....ze szkoda gadac ryczec sie chce:( Po wizycie hmm wszystko wporzadku moj synus wazy 2640g wiec juz tak szybko nie przybiera na wadze.A juz myslalam ze slonia urodze:)Widzialam go smiac mi sie chce bo zakryl sie raczka na chwilke albo poprostu machal do mamusi:) Szyjka ok jestem pozamykana:) maly ulozny juz glowka na dol. Mialam pobierany wymaz ale wyniki za 2 tyg przy nastepnej wizycie. Potem pojechalam do tego szpitala co bede rodzila polozna bardzo mila odrazu przeszlysmy na ty:)Zwiedzilam porodowke ale wypasiona sala z klima wielkie loze hmm podobalo mi sie.Pytalam ja czy po porodzie moglaby do mnie przychodzic bo nie znam jezyka to powiedziala ze tak ze nie ma problemu wiec ciesze sie bardzo.Po porodzie bede lezala sama albo w razie gorszych przypadkowo dostane jescze jakas pacjetke.Przy pokoju lazienka z prysznicem wiec tez fajnie.Jakos uspokoilam sie troche ale nie moge sie wypakowac przed 30.04 bo ta polozna jest na urlopie w PL wiec musimy sie trzymac jakos:) Dobrze kochane to ja zmykam lezec jeszcze musze poprosic masaz od mojego M bo inaczej nie dam rady. Aha pytalam lekarza co z tymi piersiami dlaczego mam wrazenie ze sie zmiejszyly, ze nie sa takie nabrzmiale i czy to ma jakis wplyw na laktacje czy nie bede miala mleka to sie smial ze mnie az mnie troche to wkurzylo ale powiedzial ze to nie ma wplywu na laktacje i ze jest wszystko wporzadku.Kurcze ale nawet nie wytlumaczy mi o co chodzi ehh ale wazne ze jest ok i mam nadzieje ze bede mogla karmic mojego smerfusia. Witam nowe majoweczki:) Dobranoc koffane:)Mam nadzieje ze jutro lepiej bedzie z moim kregoslupem i bede mogla was poczytac i odpisac wam. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUstz dobrze, że wyrzucisz z siebie te złe emocje. Mi zawsze też pomaga, kiedy mogę się wyżalić komuś. Jak sama pisałaś babcia była cudowną osobą i zostanie w pamięci wszystkich wnuków, prawnuków i całej rodziny. Mi już zamykają się oczka, więc lecę wziąć szybki prysznic i łóżeczka. Dobrej nocy majóweczki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja tylko na chwilę się przywitać, bo trochę mnie nie było, robiłam akcję prania ciuszków dla dzieci, z grubsza mam przygotowane, resztę to już chyba mąż będzie musiał dokończyć. Widzę, że dużo dzisiaj z Was miało wizyty, gratuluję wszystkim dobrych wieści :) ja też dzisiaj po wizycie i tak średnio, dostała skierowanie do szpitala i jutro się dowiem co ze mną zrobią :( witam nowe mamusie :) justz - przykro mi z powodu babci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigero duży ten Twój maluch no, no ;-) Ciekawe która pobije rekord w urodzeniu najcięższego bobasa ;-) Justz trzymaj się Kochana. Oj trudne to do przeżycia ;-( bartolenko moja koleżanka też miała paciorkowca. Dostała antybiotyk w trakcie porodu i z małym wszystko było ok. Tak niby wszędzie straszą tym paciorkowcem, ale nie ma aż tak często powikłań. Po podaniu antybiotyku powinno być wszystko ok. nie czytaj żadnych info na ten temat w internecie, bo ta moja koleżanka też tak zaczęła czytać i się pozbierać nie mogła. A naprawdę wszystko było ok. Głowa do góry. Widzę, że coraz więcej dziewczyn zmaga się z tym paskudztwem. Ja tez nigdy wcześniej o tym nie słyszałam, aż do czasu kiedy tak koleżanka się dowiedziała, że to ma. To można nawet dostać od niedoleczonych zębów. Dbaj o siebie, wypoczywaj i nie martw się na zapas. Naprawdę nie masz już teraz na nic wpływu. WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do brzuszków to mój się obniżył, na razie brzuszek nie twardnieje ani nic. Widzę że wszystkie nad morze chcą jechać w wakacje , kto wie może się spotkacie ;p X...Śmiesznie ta Twoja kocica wygląda na tym zdjęciu pozycja przyjęta rewelacyjne chyba specjalnie pozowała. Mam pytanie odnośnie przyjęcia do szpitala i ubezpieczenia. Czy mój też ma zabrać ze sobą kartę nfz czy wystarczy moja? Jak to jest ? Bo ja ciemna masa jestem, a było to na szkole rodzenia ale się spóźniłam z moim i załapałam się tylko na ostanie 2 zdania z tego tematu ;/ Penelopa ty powinnaś wiedzieć dokładniej bo byłaś już na 1 zajęciach w szkole rodzenia na łubinowej. Agnes - zdjęcia superowe ;) Trelevina ja dostałam taka torbę na pierwszej wizycie u położonej. Butelek z avnet też dostałam ;p płyn do prania, próbki, szampon z jonhona, sudokrem nie pamiętam już co tam było oprócz gazet ;) Karmen , Zuzi_mama, em_trz kari86 - Witajcie ;) Ale was dużo dziś dołączyło do nas;) SUPER Na tych zdjęciach z porodu domowego to aż mi łezki poleciały ;( Tigero - duży Twój strasznie maja około 2500 lekarz mi powiedział ze do porodu maxymalnie 3400 będzie miała Justz - Współczuje odejścia Babci. I trzymaj się kochana. 32wnuków i 40 prawnuków aż mnie zatkało. To dopiero Babcia miała dużo miłości w sobie do tylu dzieci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kari86
jeśli pozwolicie to napisze coś więcej o sobie:) termin mam na 7.05 ale 2 tygodnie temu wylądowałam już w szpitalu ze skurczami i teraz mi je powstrzymują ale na szczęście jeszcze tylko tylko tydzień i można rodzić w razie W :D no i najważniejsze to to że czekamy na córeczkę( NELA :D ). a jeszcze się pochwale że ostatnio miałam sesje i polecam takie coś wszystkim bo naprawdę zajefajna sprawa i mega pamiątka :o) http://www.wix.com/mdanecka/foto#!fotogaleria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari to jest galeria Twoich zdjęć? Śliczne są. jeny jak ja Wam zazdroszczę takich pięknych fotek. Chociaż ja słonica na pewno nie miałabym takich ładnych jak te wasze ;-) Ja też uciekam dzisiaj spać, bo wczoraj się trochę zasiedziałam rozmawiałam z koleżanką przez tel ponad 1,5 i mąż mnie strasznie wyzwał ;-) i dzisiaj mi obiecał, że mnie osobiście dopilnuje. Poza tym kiepsko się czuję przez ten katar. Kaslula wydaję mi się, że zdecydowanie twoje ubezpieczenie wystarczy. po co im ojciec dziecka? On nie będzie rodził za Ciebie ;-) Ale mogę się mylić, niech się też inne wypowiedzą ;-) Dobranoc. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari89 To trzymaj nogi na krzyż jeszcze tydzień ;p. Nela- ślicznie imię U mnie też dziewczynka - Julka Nio taka sesja zdjęciowa to super sprawa , (Twoje zdjęcia rewelka szczególnie te pierwsze mi się podobają) niektóre nasze Majówki już są po takiej sesji. Ja też się zdecydowałam ale jeszcze jest przede mną, mam nadzieje że zdarzę. Termin mam na niby 2Maja Ale lekarz ostatnio mi powiedział że pewnie do 20 kwietnia będzie już po... Emilia_83 pewnie masz rację ale wole zapytać co i jak. Żebym potem ze skurczami się nie stresowała przy rejestracji hehe DOBRANOC :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×