Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość majówka 2010
gratuluje wszystkim majowym mamusiom :) też jestem majówką tyle, że sprzed roku :) mój synek niedługo skończy ROK :) czas szybko leci :) piękne i trudne chwile przed Wami ale dacie rade!!! teraz we wrześniu urodzi sie moja córeczka :) hehe :) spodobało mi sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow_mama i Atena piękne te Wasze opisy a z Was dzielne kobitki 🌼. Trelevinkaa już myślałam, czytając po kolei stronki że się jednak rozpakowałaś. Kurczę nie wiedziałam, że ten czop może mieć taką dziwną postac. Ja bym była przekonana, że mi wody odeszły. Zaczynam Cię rozumieć z tą niecierpliwościa. Do tej pory u mnie był luzik więc mi się nie śpieszyło, bałam się porodu. Teraz jak mam te skurcze to chcę żeby to wreszcie ruszyło pełną para, ta niepewność czy to już czy nie jest najgorsza. Fauletka ja tez brałam urosept na bakterie w moczu. Mi pomógł fantastycznie, mam nadzieję że u Ciebie będzie tak samo. Bunia no nie zazdroszczę szyjki, może jednak tym razem się coś ruszy. U mnie chyba jednak szyjka jest mocna. Ironia losu, niby była taka delikatna. Klara no i nam się nie udało . Miała być taka piękna data ;). Widze, ze nie tylko ja miałam poślizg z tym wózkiem :D. Nasz ma być we wtorek u nas . Co tam się u Ciebie dzieje ?? X 3maj się kochana. Sama już nie wiem co Ci napisać. Dobrze będzie na pewno, bo musi być . Szkoda tylko, że się tyle męczysz na tej końcówce. Dziewczyny przepraszam tym, którym nie odpowiedziałam. Dziękuję za pamięć. Jak Wy czujecie te przepowiadające bo ja cała głupia jestem. U mnie te skurcze wyglądają tak, że łapie mnie ostry ból krzyża, który przechodzi na dolną cześć brzucha, jednocześnie brzuch robi się strasznie twardy. To trwa z 60 sekund i puszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaTuśka Gratulacje!!! poród ciężki, ale pewnie już zapomniałaś że było tak źle. Czekamy na szczegółowe relacje. Julietta, Weska powodzenia w szpitalu. Dajcie znać co i jak!! Trelevinko ja coś czuje, że do niedzieli urodzę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
witam.Podczytuje Was od jakiegos czasu.Tez jestem majoweczka,termin 21 maj.Moge sie przylaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie To zaszalalyscie z tym rospakowywaniem sie ;) GRATULUJE WSZYTSKIM MAMUSIA :* Na wizycie lekarz powiedzial ze po 1 szynie widac duza poprawe na stopce julki i prawdopodobnie obejdzie sie bez operacji jupi !!Ja niestety musialam przejsc na butelke! Mala ma problem z kupka, nie moze jej zrobic 3 dzien robi jedna na dobe widac ze sie meczy, pierwsza noc ryczala mi strasznie. wlasnie zmieniamy lekarza dla malej bo ta lekarka jakas durna pojechalismy do niej ze mala ma zaparcie a ona nas odeslala do szpitala, jeszcze jakies glopoty nagadala ze sie wystraszylismy a w szpitalu lekarz normalnie nabijal sie jak glupi co ta lekarka nam za bajki wciskała. Zmienilismy mleko dla dzieci z tendencja na kolki i zaparcia mam nadzieje ze pomoze. I mała nie bedzie już problemu z kupką! Kari śliczna cora- i juz tak oczka szeroko otwarte cudna !!! Znow_mama super opisałas wasz wielki dzien twoj i Zosi ;p Az mi sie lezki zakrecily ;p Ja was chyba nigdy nie nadrobie ;p musze juz mykać bo mała sie po mału przebudza papu zaraz bedzie wolac :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula, ja tu mam rewelacyjnego pediatrę, tylko nie wiem czy chciałoby Ci się tu jechać aż z S. daj nam jeszcze zdj. małej:P matko jaka ja upierdliwa z tymi fotkami.:P amoze, przyłączaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopka - ja dalej u rodzicow jestem i mi tu net nie laczy przez telefon i nie mam jak wyslac ;/ bo na kompa nie mam zrzuconych zdjec. Ale w niedziele przenosze sie juz z Mala do siebie to wtedy na bank juz przesle zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a wiecie coś na temat witaminy D i K, które się podaje maluszkom? macie już kupione?polecone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się przypomniało o tych witaminach, ale to chyba powinno się spytać pediatry, tak mi się coś kojarzy. Wyprałam w ręku (tzn. w brodziku w kucki) nie jeden, ale 7 swetrów i nie mam siły, za to jakby mi się bardziej chciało, czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopka ja liczę na pediatrę w sprawie tych witamin. Bardzo ważne są to fakt. U mojej mamy lekarz sobie zbagatelizował i skończyło się u mnie niemiłymi dolegliwościami. Ja jednak jeszcze nie jadę. Dzwoniłam na izbę. Mam się niby nie martwić paciorkiem, że nie zdążą i spokojnie czekać aż regularne skurcze będą wystepowac co 5-7 minut i po 2 godzinach nie zaczną być nieregularne jak rano. No ciekawe, jak to się rozwinie. Póki co mam już dość a to dopiero początek :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ino, że pierwsza wizyta u pediatry to po ok 3 tyg. a witaminki podaje się od razu maluszkom. tak jest chyba z wit K. a D po 8 tyg.? albo na odwrót:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weska, no to pięknie:classic_cool: możesz opisać mniej więcej ten ból? jak na okres to jest?tylko taki 10x mocniejszy?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam kilka zdjęć małej Gabi na adres majówek :) JaTuśka - gratulacje! Sporo się namęczyłaś, ale na szczęście już wszystko za Tobą. Wyczekującym mamom życzę dużo cierpliwości. Te ostatnie chwile ciąży naprawdę potrafią wykończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaTuska gratulacje!!!kolejna mamusia rozpakowana!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula jeszcze raz gratuluje!!!malutka jest przecudna .te wloski wspaniałe!i takie cudne czarne oczka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa sama nie wiem czy mocniejsze, bo dawno okresu nie miałam ;) a zawsze był bardzo bolesny przez pierwsze dni. Tak jak pisałam u mnie się zaczyna od krzyża i ból przechodzi na dolną część brzucha, który od razu robi się jak skała. Bolą bardziej krzyża niż ten brzuch, jakby mi ktoś coś ciężkiego na nie walił. Ogólnie czuję się jak w zaciskającej się opasce, aż zgina w pół. No i na nogi mi przechodzi. Lecę pooglądać zdjęcia na poczcie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
Do terminu jesze troche mi zostalo,ale wczoraj bylam w szpitalu(nie mieszkam w polsce)aby wypelnic wszystkie dokumenty przed poodem,zrobiono mi ktg -skurczy nie ma ale mala wazy prawie 4kg juz a dokladnie 3950.Za tydziem mam znowu jechac do szpitala i jesli waga duzo wzrosnie ,to chca wywolywac porod.Troche sie boje tego.To moje drugie dziecko ,syn urodzil sie po terminie z waga4600,na poczatku 43 tyg,oczywiscie nic sie nie dzialo i trzeba bylo wywolywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula Gabi jest prześliczna, no naprawdę i taka kudłatka z niej, można się zakochać od razu :). Te czarne włoski, piękne 🌼. AMOŻE to szykuje się duża córa :). Imię już wybrane ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula jaka Śliczna ta Wasza Gabi. Faktycznie włoski czarne i jak dużo. A ta dziurka w podbródku niesamowita- ja się w niej zakochałam ;-) Po kim to odziedziczyła? Jeszcze raz Gratuluję!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
Mamy pare imion i pewnie ostateczna decyzja padnie dopiero jak mala pojawi sie na swiecie.Liczylam troszke ,ze dziewczynki rodza sie drobniejsze,tak slyszalam a tu koniec 37 tygodnia i prawie 4kg.W poniedzialek moja pani doktor powiedziala mi,ze urodze przed terminem i ze daje mi 10 max 14 dni.Powiedziala tez ,ze mala jest tak ulozona ,ze 3 parcia i mala bedzie na swiecie-no w takie rzeczy jakos trudno mi uwierzyc-czy lekarz moze na podstawie ulozenia dziecka okreslic jaki bedzie porod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula sliczna ta twoja corcia i te bujne wloski cudne:)gratki jeszcze raz:) amoze witaj!Rzeczywiscie ta twoja mala juz taka duza a do porodu troche czasu jeszcze ale moze bedziesz miala ja wczesniej:) a w jakim Panstwie jestes??Napisz jak przechodzilas ciaze?Pisz z nami weska moje bole nie ida z krzyza ale moj brzuch tez na kilka sekund twardnieje tak jakby zaciska sie i puszcza ale brzuchol boli bardzo.Przez 3h zdarzyly mi sie regularne ale co 20min. Ale skoro dzwinilas na izbe poczekac jeszcze to czekaj i obserwuj:) annjaa Ciesze sie ze jestescie juz z niunia w domku.A jak twoja baba grzeczna??karmisz piersia??przesylaj fotki szybko, czekamy:) majowka 2010 gratuluje corci bedziesz miala parke to super:) kasiula cs super ze z nozka coreczki lepiej.Trzymam kciuki zeby nie miala operacji.Przykro mi ze musialas przejsc tak szybko na butelke ale pewnie tak musialo byc.Z tak kupka malej to jeszcze nie martw sie moze po innym mleczku cos sie ruszy, mojej kolezanki synek przez tydzien nic nie zrobil a lekarze tutaj tez nic nie robili z tego. penelopka ja nic nie wiem o tych wit wiec tez bede czekala na wypowiedzi innych dziewczyn esti w reku wypralas oj mi by sie nie chcialo:) heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już posprzątałam w domku :) od razu lepiej i tak przyjemnie:) Weska wiesz co tak dziwnie się czuję ...dzisiaj znowu mnie przeczyściło i nie mam apetytu:( ale na szczęście kręgosłup mnie dzisiaj tak nie boli jak wczoraj :) ale za to cały czas mi brzuch tak się stawia ...to chyba te przepowiadające... A Ty jak się czujesz?kiedy rodzimy hehe ? Fajnie ,że przynajmniej Tobie coś powiedzieli w tym szpitalu mi nic,mam tylko przychodzić na te KTG i nic więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula ale super ta Twoja Gabi :) ile ma wloskow :D wow anjaa 🖐️ fajnie ze sie odzywasz ;) koniecznie podeslij zdj ja tak jak penelopka bardzo ciekawa jestem tych malych kruszynek :) super ten lekarz co na niego trafilas, widac sie postaral jak tak doszlas szybko do siebie po CC :D amoze witaj dolaczaj do Nas masz termin jak Penelopa na 21maj :D weska ty chyba dzis sie rozpakujesz :P mam takie przeczucie ;) Kasiula hej ucaluj malutka od Nas widzisz ze stopka bedzie ok a zaparcia u maluszkow chyba czeste, czytalam u kwietniowek, tez narzekaly na to :/ 3maj sie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie wziełam za sprzatanie!od dawna miałam zrobic segregacje zabawek u corci ale jakos ciagle mi sie nie chciało albo nie było okazji bo jak ona jest w domu to wszystkie zabawki sa jej potrzebne i nie da nic ruszyc!ach te dzieciaczki tak bardzo sie przywiazuja do zabawek!mam nadzieje ze w koncu sie co ruszy juz nie wiem co mam robic zeby rozkrecic porod.a co zacznie sie cos dziac to za chwile spokój.ja juz chyba dostaje paranoi tak bardzo sie boje tego wywoływania ze zrobilabym wszystko zeby poszlo samo!a tu jak na zlosc nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na skrzynce naszej w moim folderze przesłałam Milenkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
Witajie dziewczyny.Dzieki za mile przyjecie.Mieszkam na terenie niemiec,ciaze przechodzilam strasznie , bylam 3 razy w szpitalu,ciaza zagrozona,i praktycznie cala ciaze mialam bol dolu brzucha,nie moglam chodzic i ciagle slyszalam ,ze mam lezec bo jak nie ,to szpital.Od 34 tygodnia moglam sie juz troche wiecej poruszac(za przyzwoleniem pani doktor),a teraz jakos od miesiaca czuje sie super,wiadomo boli tu czy tam ale bez porownania z poprzednimi miesiacami.Od kilku dni energia mnie rozpiera,sprzatam ,przestawiam .Skurcze przepowiadajace mam juz jakies 3miesiace.Nic przyjemnego,szczegolnie w nocy.Czasami mysle ,ze cos sie juz rozkreca a potem przechodzi.Trzymajcie sie dziewczyny.Pozdrawiam cieplutko:-)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:) ja dzisiaj mam wyjątkowo ciężki i leniwy dzień. W domu kupa roboty, a nie mam weny. i tak na raty krzątam się po mieszkaniu i powolutku coś tam sobie działam. w nocy przez chwile miałam bóle w krzyżu na wysokości lędźwi, pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło.... Jatuśka - dzielna jesteś Kobieto-tyle godzin!! Ale wierzę, że radość PO była najpiękniejsza... Teraz czekamy na fotki, z tego co wiem na wyspach wypuszczają po porodzie jeszcze tego samego dnia lub na następny dzień:)) Tula- mała jest piękna aż się wzruszyłam!! 🌼 Atena - Malutka jest idealna, cudowna!! Tak bardzo chciałabym żeby moja Mała też już była ze mną.. a jak się czujesz?? Mi się dzisiaj śniło, że Mała leżała koło mnie na łóżku w pięknym zielonym beciku i była taka ładna...własnie miałam ją przystawić do karmienia i się obudziłam.... Klara - Navington super wóżki:) Esti to motto mi się wyjątkowo podoba. :D anjaa- Gratuluję, fajnie, że tak szybko doszłaś do siebie. amoże witaj 🌼. Do 21.05 już niewiele zostało:) a dzidziuś faktycznie spory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helol Kobitki!!!! No ale sobie dzis dalam popalic, caly dom posprzatalam, zrobilam pranie, pozciagalam dekoracje swiateczne, nawet na strychu wyladowalam, posciel i materace zmienilam na letnie, no i jeszcze obiadek zrobilam.Potem sie wykapalam i mialam zamiar lezec i pachniec, ale cosik mnie zaczyna nosic.... Weska no podziwiam za zimna krew.Powiem Ci, ze ja sie tez juz wlasnie zastanawialam kiedy mam jechac do szpitala w zwiazku z tym paciorkiem, zeby nie bylo za pozno.No bo skad mam wiedziec jak dlugo to wszystko potrwa i kiedy beda 4 godziny przed porodem? Kasiula przykro mi, ze nie masz mleka.Wlasnie tego sie obawiam. A u mnie dzis sliczna pogoda a jutro ma byc jeszcze ladniej.Az czlowiekowi chce sie zyc...Wiktor wiosna w pelni, wylaz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×