Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Hej Mamuśki ale naskrobałyście przez weekend jak nigdy. My z Julką na weekendzie byłyśmy w Wiśle i w ustroniu. Wjechałam z nią na czantorie nosidełko się przydało jak nigdy :) Ludzie nas zaczepiali że takie maleństwo, zabrałam na górę. Oprócz nas widziałam jeszcze jedno takie maleństwo w chuście. Za tydzień też bym chętnie pojechała albo w tyg ale nie ma z kim. A samej to bez sensu ;/ Moja mała od paru dni jak leży na leżaczku i ja podniosę to główkę podnosi. Wczoraj pierwszy raz podniosłą główkę jak ją podnosiłam gdy leżała na plecach. Dziś - nie chciała ;/ - lekarz miał racje że leń. Ale się już nie martwię o naszą główkę :) Co do pracy to ja prawie od 2 lat - praca w domu, poza domkiem 2h-4H dziennie czasem więcej. Ja w tej chwili pracuje ale tylko w domku, resztę robią za mnIE, chciała bym do 3 roku zostać z Małą. Ale już czasem mi się nudzi w domu, i te spacerki, chętnie bym gdzieś wyskoczyła choćby do pracy.Porobić coś innego ;p Zobaczymy jak to będzie w przyszłości teraz nadrabiam wyjazdami w weekendy lub na 1 dzień nad wodę , ale czy to mi starczy ? Zobaczymy ile wysiedzę z małą w domku! Mamae dzieciaczki przesłodkie ale ten starszy syn po prostu BOSKI !!!! cHCIAŁAM WAS DOCZYTAĆ DO KOŃCA ALE zatrzymałam się na 715stronie i jak to mówią niektóre z was "padam na ryj" JUTRO NADROBIĘ :* dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtam z rana my już nie śpimy i jesteśmy po cycaniu;-) Zaraz idę robić butlę jak się małemu przypomni, że przecież dalej głodny:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna ja też nie cierpię prasowania, zawsze mi nogi wysiadają. Witam nową mamuśkę;-) Któraś pisała, że mamluszek nie chce już cycusia... I jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski, ja już na stanowisku... Mała została z babcią a ja doginam do roboty. Tak mi zal było ją zostawiać ehhh tak do mnie gadała dzisiaj rano. Muszę obmyślić jakis sposób by wychodząc nie budzić jej bo ona budzi się dopiero o 8. Bidulka dzisiaj wstała razem ze mną jakby chciała mamę do drzwi odprowadzić. Poniekąd dobrze się czuję będąc w pracy, mam tutaj więcej czasu na naukę niż w domu. Zobaczymy jak to wyjdzie, czy nie będę za bardzo tęsknić za maluchem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczka trzymaj się;-) Ja jeszcze mam czas do listopada, ale szybko zleci i też będzie mi ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh ja też mam jeszcze przecież możliwość siedzieć, ale kurcze jakoś wciąż tej kasy brak a w dodatku gdybym teraz nie skorzystała z tej podwyżki to pewnie szybko ktoś trafiłby się na moje miejsce. Musiałam działać... Ale brakuje mi tego mojego bączka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczka trzymaj się;-) Ja jeszcze mam czas do listopada, ale szybko zleci i też będzie mi ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczynki:) Kropeczko- miłej pracy :) Ja mam czas do grudnia, ale też zastanawiam się, jak to będzie. Mój maluszek zasnął, ale znając jego, to pewnie dłużej niż 20 minut nie pośpi. Ale jest taki super, cały czas się śmieje i gada po swojemu, a dzisiaj mi pomagał śpiewać kołysankę. Od czasu gdy podaję inne mleko, to mały spokojniejszy i mniej płaczący. U mnie powoli niebo zasłaniają chmury i pewnie będzie padać, więc ze spaceru nici. Kasiulaaa--a jakie masz nosidełko, bo chcę kupić, ale nie mogę zdecydować się jakie.Wspominałam, że mam ciężki wózek i muszę czekać na męża, żeby mi zniósł. A tak zapakowałabym Maksia w nosidełko i poszła na spacer. Witam nową mamusię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello No moja mała cycka niet i basta. Od 3 dni próbowałam i nic - bunt, a dziś rano małej się nagle odmieniło i possała ok 10 min. huraaaaaaaaaaaa Ale butelka wygrała niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak posyłacie na nasza poczte zdjęcia to piszcie w treści albo w tytule wasz nick z cafe, bo trudno czasem odczytac która to posłała. czarna np Ty????!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! My cały weekend u dziadków przesiedzialysmy:) Z nowości:P mamy nowy wózek, bo pierwszy strasznie ciężki był a okazało się, że w nowym mieszkaniu w piwnicy raczej go trzymać nie możemy, więc namówiłam M. na lekki wózeczek, coś koło 10 kg i gondola i spacerówka ma:) więc luzik (dodam, że na 3 piętrze będziemy mieszkać więc to mi robi bardzo:)). Którać (przepraszam ale nie pamiętam) pisała o basenie z dzieckiem, jak było?? Czy to jakaś specjalna "godzina/zajęcie" była, przystosowana do maluszków? bo czytałam, że na niektórych basenach robią właśnie takie zajęcia? pytam bo sama chcę iść:)) czytałam, że spokojnie od 3 mż można chodzić z maluszkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena-- mam taką pocztę jak nick tutaj. Penelopka miała mi przysłać hasło, ale jej nie ma. Czarna-- tak, podobny. Tylko nie ma tych wypustek metalowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. U nas weekend minal dosc szybko. bylismy wczoraj caly dzien na dworze z maluchami. Od wczoraj jednak jakies chorobsko mniedopadlo i kiepsko sie czuje, niestety meza tez.Mam tylko nadzieje ze od razu maluchy nie zalapia. Teraz maja drzemke wiec szybko pisze do Was. Julietta- skusilas mnie na to hula hop i wlasnie kupilam sobie takie skadane z masazerem na allegro. mam nadzieje ze znajde chwilke zeby pocwiczyc bo tluszcz zalega i mnie tylko doluje. Mam pytanie do mam chlopcow. dziewczyny jak u Waszych maluchow z pitolkami? bo u nas codziennie przy kapieli maz robi tak jak polozna kazala i zrobila sie juz malutka dziurka ale niewielki jest postep. Jak u waszych babli? milego dnia buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x u nas w szpitalu mowili zeby nic nie robic z "pitolkami" :) do trzeciego roku zycia. Nasz pediatra to potwierdził więc narazie dałam spokój. Widać w każdym szpitalu inna praktyka L) Ja też zakupiłam już to koło! Tylko nie wiem jak będzie z chęciami do ćwiczeń :) Idę na poczte pooglądać Wasze Maluszki bo jak narazie widziałam tylko Malutką od Treleviny i doznałam szoku. Myślałam, że Olek miał dużo włosów ale Ona bije wszelkie rekordy. ślicznotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEJ kobitki :) alescie daly jazzu z pisaniem o masakra :P fest weekend mialyscie :) My intensywnie bo maz wolne w weekend :) Bylismy w sobote z rodzicami moimi za miastem na festiwalu smakow :P heh a w niedziele czas zlecial mega szybko tu spacer tu goscie tu wypad do reala i o po weekendzie :P dzis od rana juz tez w biegu, na szczescie mialam dzisiaj auto i z mala Ala wsjo zalatwilismy :D :D i powiem szczerze ze nie obawiam sie juz jezdzic z nia sama :) i to mam ja z tylu na kanapie :)) widze ze niezle robicie smaka na pysznosci.. ja korzystam jeszcze no jak tylko jesien przyjdzie biore sie za Dukana :) wiedze zglebiam caly czas ale narazie za cieplo i pierwsze dni bylyby zbyt ciezkie a przeciez zajmuje sie bąblem :))) bylam dzis na szybkosci u pediatry- zalecila nowe pokarmy po ukonczonym 4miesiacu wiec 20-tego wrzesnia jedziemy z koksem :D tzn z jablkiem :))) witam wszystkie nowe mamy :) 😘 🖐️ wlasnie jak fotki dajecie na maila w temacie piszcie nicka z kafe bo czasem mam sajgon w glowie kogo dziecie :))) Znow mamo jak tam u Ciebie ;)) Penelopka na wczasach byczy sie kobita ;D kropeczka- podziwiam cie, ale jak moglas wrocic juz do pracy skoro masz nadal macierzynski? tak mozna??? co na to ZUS ? czy powrot na czarno? :D kasiula- od kilku dni zauwazylam ze moja pinda sama glowe podnosi no szok klade ja czasem w wozku na poduszce zeby widziala wiecej a ona od razu glowe podnosi no szoook :))) ale nie zawsze ma na to ochote :P masz piekne zdj z wypadu za miasto :) atena - 3dni buntu z cycem? no i pokarm nadal ciurem leci?? tigero daj znac jak tam balet sie udal :))))) x - te twoje bable sa sliczne ale kompletnie niepodobne ;) corcia do ciebie Jasiek chyba do tatusia :)))) ojc zapomnialam co jeszcze chcialam napisac :/ skleroza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki :) 🌼 U nas dzisiaj meeega upał, więc jestesmy już po spacerku :) Pristina ja byłam z moją Niną w zeszły weekend na basenie, ale zwyczajnie w aquaparku we Wrocławiu, planuję od jesieni zapisac ją do specjalnej szkoły, kurs trwa ok 3miesięcy :) Posiedziałyśmy w brodziku, popływała na brzuszku, plecach i chyba jej się podobało ;) nie protestowała. Szatnia też fajnie przystosowana, przymierzalnie rodzinne z przewijakiem, wózkarnia także fajnie :) Polecam :P wczoraj wieczorem przyszła kolejna @ wrrrrrr :( Kropeczko - ty to jesteś, że już do pracy wracasz :) no ale wiadomo-jak mus to mus. Dasz radę :) Julietta - rekordzistko 20 lat!! super, gratulacje :D To hulahop musi byc super Czytam, że wraca temat zbędnych kg :/ mamy za 3 tyg chrzciny i jak do tego czasu nie będę wyglądala znów jak człowiek to się wkurzę ;) kolokokta witaj Kari witaj we Wrocławiu ;) 🌼 Najpiękniejsze miasto(bo moje), ale to prawda, że trudno sie przestawić na hałas miasta :) Kasiula - wy to jesteście dziewczyny podróżniczki, fajnie, że Julka lubi jeździć :) Zdjęcia boskie-uwielbiam was oglądać :) Moja Młoda ostatnio ma problemy z zasypianiem, odkąd wróciłyśmy z urlopu, gorzej z jedzeniem i zasypianiem. mam nadzieję, że to minie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa - wyobrażam sobie jak cie ludzie na ulicy zaczepiają :D Sama chyba bym sie nie powstrzymała. Ala jest nieprawdopodobna, nie widziałam jeszcze nigdy tak pieknie bujnej czupryny u takiego maluszka ;) Ślicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevina to ze ludzie zaczepiaja Was na ulicy to nie jest mi akurat dziwne. Moj Oles ma mniej wloskow a i tak zawsze ludzie sie dziwia i chocbym nie wiem jak go ubrala wszyscy mowia do niego jak do dziewczynki :) Troche mnie to dziwi bo jak wychodzmiy to zawsze go ubieram typowo jak chlopca w "dorosle" ciuchy. Spiochow i pajacow wogole nie uzywamy rampersy zazwyczaj w domu chyba ze jest upal. A ludzie uparcie jaka duza dziewczynka ile ona juz ma itp. Smieje sie z tego ale mimo wszystko irytujace sa takie scenki ;) Wysle wam na poczte jeszcze moje ukochane zdjecie Olka chwile po urodzeniu jak mojego R wpuscili zeby byl przy badaniu Malego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej majoweczki i kwietniowko :p agnes daj znac gdzie i kiesy zaczyna sie ten basen dla smykow bo tez bym chetnie zapisla moja nelcie! Jade zaraz do ups zalatwic neta!mam nadzieje ze wieczorem bede mogla juz do was normalnie naskrobac!:) buziaki i do wieczora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Za nami intensywny weekend. Starszy synek jest bardzo za tata, wiec gdy maz ma wolne, to kazda chwile spedzamy aktywnie :) Ja tez ostatnio szukalam hoolahop i wlasnie o takim myslalam :) Chyba dzis sobie kupie :) Mialam popisac, a tu sie szkrabek budzi powoli. Ale i tak chlopaki spia od 11 i mialam czas na posprzatanie, ugotowanie i relaks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna- twoj Alexander chyba byl całkiem spory jak się urodził co?? Kawał fajnego chłopaka ;) kari - w Redeco na Nowym dworze są zajęcia dla maluchów i gdzieś koło grunwaldzkiego, ale musiałabys sprawdzić w necie bo nie wiem dokładnie gdzie :) Koszt to ok 300zł za cały kurs, więc powiedzmy, że jeszcze nie tak strasznie... Mamae - ale ci fajnie dzieciaczki śpią:D Moja zasnęła o 13tej i jeszcze kima, zobaczymy jak długo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julietta40 nie ma nic na naszej @ z Twoim adresem, to moze podaj jeszcze raz email i Ci odeslę kochana. Trelevinka no widzisz 3 dni bez cyca i pokarm ale oczywiście nie leje sie jak z kranu ale jak przyciskam to płynie mleczko. Próbowałam ściągać ale leń ze mnie i dałam sobie luz. ale żar z nieba - masakra, ale bosko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×