Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witajcie Kochaniutkie! Izamaj hallo! My z Wiktorkiem karmimy sie tylko cycusiem i wydaje mi sie, ze chlop duuzy, ale to okaze sie w czwartek za tydzien na szczepieniu jak go zwaza.Na ostatnim szczepieniu mial 5100, ale wydaje mi sie, ze od tego czasu poszedl na calosc...Poki co zadnych nowosci nie wprowadzam.Po 5 m-cu bedzie na to czas. Tigero zazdroszcze tego wyjscia, juz nie pamietam kiedy cos poimprezowalam.W listopadzie mam urodziny, to moze odciagne mleczko i tez pojde w tany. Esti no widzisz tak sie martwilas, a tu wszystko sie ulozylo pomyslnie z tym szkoleniem i ogarniasz.Natmiast szwagierka niezla nie ma co.Moje na szczescie sa fajne. A tak wogole to poprostu zachwycone Wiktorkiem.Zreszta cala rodzina moja i mojego M.Wszyscy dostali fiola na punkcie Wiktorka.A najczesciej powtarzanym zdaniem przez mojegoM jest "Ej zajebisty On jest".Albo przychodzi skads i pyta "Jak tam nasze dzielo?" Znow mamo zaraz wchodze na @ obgulac ta slawna fryzurke.Ale fajnie w nowym domku nie? Kari powodzenia w przeprowadzce. Ok lece, bo slysze, ze Wiktorek daje znak, ze sie obudzil. Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobrek u nas tez jedna pobudka o 2,00 i o 6,00 ale to juz zaliczam do dnia. czytałam tą całą ciocia dobrych rad i zgupiałam. Kurcze moje Karolinie dawałam juz od 3 m-ca kaszki i nic jej nie było, spała całą noc a tu nagle NIE WOLNO. ECH. DZIŚ KOLEJNY UPALNY DZIEŃ widze się szykuje, wieć rolety na dół bo za gorąco w domku bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek U nas tez pomio pory skwar... Bleee... wiec z porannego spacerku po drugim karminiu nici... A nocka extra usnal o 21 obudzil sie o 5 i spal do 8! Oby tak dalej :) Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ..x.. mi tez sie tak wydaje ze to koszmary, dzisiejsza noc juz byla lepsza, bo tylko raz sie obudzila i stwierdzilam ze zamiast ja karmic i wyciagac z lozeczka dam wody, bo butla zawsze ja uspokaja. Zadzialalo, pociagnela pare razy i zasnela, obudzila sie dopiero po 4 godzinach :) Znów_mamo sie swietowalas :) tak swoja droga jak tak moj M pedzil przez Plewiska to sie zastanawialam gdzie to jest :) moze uda mi sie Ciebie kiedys odwiedzic :) wow fryzurka ekstra, jak ja bym taka chciala miec, tylko u mnie to raz ze by bylo nietwarzowo bo ja paczek ;) a dwa ze wygladalabym jak pudel bo ja wlosy prostuje a do takich to juz raczej prostownica bym nie wjechala :) Trele 4 klucia!!! podziwiam mala :) heheh szlachcianka, ja na moja mowie albinos bo blada jak sciana :) mala kluja w raczke? u mnie zawsze w uda?! Trele moja ma 6600g i mierzy 70cm :) CO do jedzenia to moja ma 3,5 miesiaca i je 6X120ml, a czasami mniej, nie wpycham jej bo nie ma sensu jak jest radosna i nie placze. Czesto daje jej herbatke bo woda gardzi :( atena35 to czekamy co bedzie, u mnie juz kupiona kaszka i czeka na 4 miesiac malej. ROzmawialam z polozna i kazala mi jak najmniej kaszek itp dawac, a raczek owoce i warzywa, zupki przede wszystkim zeby kupa byla "ladna" :) izamaj34 a nie oszalalas przez te 5 lat w domu? Ja wiem ze dzieci to wielkie szczescie, ale kontakt z innymi ludzmi tez potrzebny. Mnie wszyscy namawiaja zebym poszla na rok na wychowawczy, prfzynajmniej do wakacji, bo we wakacje moja mama sie zajmie mala, a od wrzesnia do zlobka albo opiekunka, ale mi juz brakuje pracy i kontaktu z ludzmi i dlatego zdecydowalam sie na prace w nocy, bo chce i byc z mala w ciagu dnia i pracowac - ciekawe jak dlugo dam rade :) mamuskamaj ja kupilam body dla malej 74/80 bo juz taki dlugas :) a rajstopy jak dla mnie beznadziejne, wydawaly sie takie "sztuczne" w dotyku jakby nie przepuszczaly powietrza wiec sobie podarowalam Ciocia i atena35....ja skonsultowalam z pedaitra jak bylam na szczepieniu kiedy moge zaczac podawac malej cos innego niz mleko i od czego zaczac, powiedziala ze odczekac jeszcze dwa tygodnie i zaczac od marchewki, jablka, ziemniaka co 3-4 dni wprowadzac nowe, ale jako 1 posilek dziennie, a z kaszka wstrzymac sie jak najdluzej, jedynie kaszke manne, lyzeczke dawac do zupy jak juz zacznie zupe jeszcze, zeby stopniowo wprowadzac gluten i nie za gwaltownie, ale z tym to sie jeszcze wstrzymam. atena35...ja jak mialam 3 miesiace to rosol juz jadlam z kluskami :)nigdy zadnej alergii nie mialam ani nic podobnego, wiec moze faktycznie trzeba do tego bardziej indywidualnie podejsc?! BO tak na dobra sprawde jak wiekszosc rzeczy jest od 5 miesiaca, to po co umieszczac na opakowaniu ze po 4 mc (wiem ze po 4 to tez moze byc 5 miesiac:), a co innego zalecaja?! Nie kumam tego calego schematu.... ...x... twoje maluchy na 3 zdjeciu czyzby grały w "papier, kamien, nożyczki? ;) :P A moj bondzo wojownik padl, powalczyla sobie od 6:30 do 9 i usnela :) teraz mam chwile na ogarniecie domu, czekam az wstanie i pedziemy na spacer, dopoki nie ma tych zapowiadanych budz i deszczu:) Milego dnia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja sie swoim skarbem pochwale i wrzuce cosik na poczte za chwile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Zaraz oszaleje.... Pogoda dzis do d... i dzieciaki sa na maxa marudne. Bleeee niech juz bedzie 12, to pojda spac na dluzej :) Dziewczyny, podeslijcie namiary na galerie: mamae_twice@yahoo.com :) Ja zostaje z dziecmi rok w domu, ale nie wiem,jak dam rade. Juz teraz od czasu do czasu wyrwalabym sie do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł. dziewczyny, które regularnie piszą i chcą dostęp do naszej poczty. Prześlijcie najpierw zdjęcia swoich maluszków majowki2011@o2.pl Byłam wczoraj u lekarza Pani dr powiedziała, że taka ilość śluzu jest dopuszczalna. hmm. no nic skoro powiedziała, że jest to jest. mam dalej podawać dicoflor. MAły mial mieć szczepienie, ale w związku z tym, że mam mega katar, szczepienie będzie za tydzień jak wrócimy z wczasów;) i teraz UWAGA Pani dr pow. ze po skończonym 3 miesiącu czyli po 24.05 mogę podać na poczatek łyżeczkę jabłuszka , w kolejnym dniu 2 łyżeczki, 3 łyżeczki i czekać czy pojawi się jakaś alergia:) no nic lecę się powoli pakować i korzystać ze słoneczka;) aha Mój Lubiś wazy 5910 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. No i mąż pojechał :-( wróci dopiero za dwa tygodnie. Wiem, że to jakoś zleci, tym bardziej, że z Małym nie idzie się nudzić. Ale i tak jakoś mi smutno bez tej mojej połóweczki. Ostatni raz rozstawaliśmy się rok temu w kwietniu i to na aż 4 miesiące, więc dwa tygodnie to pikuś. Czytałam co u Was na bieżąco, ale teraz tak się odnieść do wszystkiego to już chyba nie dam rady. Trele dobrze, że Mała tak dzielnie zniosła szczepienie. My idziemy 23 sierpnia i już mam gęsią skórkę. To powiedzcie mi teraz te co są po szczepieniach i ważeniu jak wasze skarby przybrały w ciągu miesiąca i ile? Mój miał ostatnio te 6130 i bardzo się z tego cieszę, bo wydaję mi się, że ma akurat taką wagę. No i się już powtarzam, ja miałam zawsze nadwagę więc bardzo bym się cieszyła, żeby tej przypadłości nie odziedziczył po mamusi. ;-) X.. Twoje dzieci są super. Razem stanowią taki zgrany duet ;-) No i pokazałaś nam swojego męża. On ma długie włosy? ;-) To jest ten ,,Nasz" super Tata ;-) Tigero powodzenia na imprezce wyszalej się Babo ;-) należy Ci się a co se będziesz żałowała. ;-) Znowu mamo fryzurka super, ale mi też nie byłoby w niej do twarzy. Ty wyglądasz szałowo. No i figura jakbyś to Ty nie rodziła tych dzieci ;-) A mój Mały bączek coraz ładniej przesypia nocki. Czasem obudzi się o 4.00 czasem dopiero o 6.00. A mata Tiny love to rewelka. Jak potrzebuję coś w domu ogarnąć, albo coś zrobić to Mata jest numerem jeden. Nie mam wtedy w ogóle synka ;-) Tak więc to moja rzecz polecana na 100 procent!! Uciekam się trochę ogarnąć, bo jeszcze w piżamie siedzę. Chciałam wziąć szybki prysznic póki Adi jeszcze śpi. Miłego dnia Kochane. Ach jak ja uwielbiam taki upał.. taka pogoda to moje życie. A Cv, Stylowa i Jatuśka dalej milczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopka skoro lekarz tak mówi... Ale swoją drogą my Mamuśki lubimy się martwić na wyrost czasem. A taki lekarz, spoko to norma ;-) Udanego wypoczynku Kochana. Fajnie masz z tym wyjazdem. A gdzie jedziecie, bo zapomniałam?;-) Ale zamieszanie jest odnośnie tego dokarmiania. Mętlik mam w głowie od tego wszystkiego. Mi też coś moja pediatra mówiła o jabłuszku żeby się dziecko dobrze wypróżniało. Ale ja jeszcze nic nie wprowadzam. Bo nic nie wiem... Esti super, że udał Ci się ten pierwszy dzień szkolenia. Jednak jesteśmy dobrze zorganizowanymi mamuśkami ;-) Dobrze natura Nas stworzyła ;-) A co do pracy, to ja nie chcę jeszcze wracać. Na pewno przez zimę zostanę z Małym. Jakoś nie śpieszy mi się do tego wszystkiego. Jedynie się trochę o kasę martwię. A tak to nie zamienię na nic czasu spędzonego z moim Synkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelope moja pediatra tez mowi zeby stopniowo podawac i obserwowac dziecko. Tez mowila zeby zaczac od jabluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierwszego synka karmilam ponad rok piersia. Jak skonczyl 4 miesiace to tez zaczelam mu podawac jabluszko, ziemniaka, marchewke. Wszystko bylo ok. Teraz chyba troche dluzej poczekam, bo maly ma problemy z watroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia kochana - jesteś twarda babo. Czas tak szybko leci ze zaraz nam napiszesz - O MÓJ JUTRO JUŻ WRACA. STYLOWEJ TO JUZ WIEKI NIE BYŁO...łoj toż babsko się nie odzywa no. zaraz posle na nasza poczte moją niuńkę z wczasów. siedzimy sobie na tarasie i czytamy co tam w świecie słychać. Zaraz podam małej jabłuszko z bobovity i spanko. dzis mój sąsiad sie mści za ostatnią imprezkę nie za cicho było więc daje na cyrkuralce i walczy z drewnem, a ciulik wie ze mała bedzie zaraz spac. no cóz nie jestesmy same wiec trudno - trzeba z nimi jakos zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello o ja pierdyle jaka burza u mnie :O szok mala spi, wstala dzis po 6 :) dee ya moja kluta w obie raczki i obie nozki :( ale dzielnie znosi :) twoja miśka jaka jasniutka ;))) a pamietam jak sie urodzila taka byla sniada :D ja juz sama nie wiem jak z tym dokarmianiem, chcialam dzis zjechac do pediatry no ale pogoda sie musi uspokoic :) Mamae sliczne masz dzieci :D bombowe :D nooo i sama masz sliczne wlosy :)) emilka nie stresuj sie ze chlop jedzie :) masz rodzine i Kafeee :D aaa przez 6tyg moja przybrala 1140 g ale my na mm to wiesz :D esti super ze udalo sie ogArnac z tymi szkoleniami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do pracy wracam 10 stycznia 2012. Dwa miechy na wychowawczym i urlop zaległy- wiec tak jakoś wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena pewnie tak będzie. Czas mi strasznie szybko zapier... A sąsiada masz ekstra ;-) jak u Kargula ;-) To ja też podsyłam Wam nowe zdjęcia z wypadu do Wrocławia ;-) Mamae super chłopaki ;-) to któraś z Nas na pewno odeśle Ci hasło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje zdjecia małej nie moga dotrzec na naszą @. Ciekawe o co chodzi - serwer zajęty czy co.......hihiihh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atenko dziękuję :-) a gdzie te Twoje fotki, bo nie widzę na poczcie? Nie wiem czy zauważyłyście jak Mały ma czapkę założoną. No i na jednym nie ma wcale. Wciąż wygrywa ze mną walkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamae ale śliczne masz maluszki wowwwwwwww. A TY te włosy masz naturalne takie??? boskieee baboooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam Dziewczyny u was słychać.. pewnie już zapomniałyście o mnie i cieszyłyście się że już dałam wam święty spokój, lecz to nie dlatego przestałam pisać tylko poprostu bardzo byłam zajęta moim największym skarbem świata !! U nas jest wszystko w porządkuu.. karmiłam dwa tyg, potem miałam zapalenie piersi jak się okazało nie dawno, potem dostawała Bebiko ale strasznie była nerwowa i naprężała się bardzo i płakała po tym mleku, zmieniliśmy na Bebilon Comfort 1 i jak unormowało się wszystko to lekarz pozwolił zmienić na zwykły Bebilon i jest super. We wtorek miała już 3 miesiące, strasznie ten czas zleciał.. Ja przez te trzy miesiące jestem całkiem inną osobą niż byłam aż wszyscy się dziwią, nie ta dziewczyna hehe. Najchętniej ciągle brałabym ją na ręce, gaworzyła z nią i patrzyła jak się uśmiecha, bo już jesteśmy na tym etapie ;D w nocy śpi mi bardzo ładnie do 7, 8 rano, w zalezności o której dam jej ostatnią butelkę na noc bo jak wcześniej niz przed 10 to śpi do 5 i woła o jedzenie. Jest bardzo grzecznym dzieckiem naprawde w porównaniu do innych dzieci jak nie raz słyszałam, że prawie cały czas krzyczą to ja Bogu dziękuje że mam takiego Aniołka, jesteśmy już po Chrzcinach były 10 lipca, pogoda się udała i było super. Rośnie jak na drożdzach hehe i już pierwsze szczepienie już dawno mamy za sobą a na drugie wybieramy się we wtorek ;) Byłam u ginekologa ponad miesiąc temu po tabletki antykoncepcyjne Yesminella za prawie 50 zł, mówił że mało hormonów więc powinno być ok, ale na początku zażywania ich miałam takie huśtawki nastrojów i ciągle było mi nie dobrze, kłóciłam się z Danielem i wgl masakra jakaś, pootem przy przerwie 7 dniowej było ekstra, a teraz zaczęłam drugi blister i już się zaczęło;/ i w środe byłam po recepte na inne przepisał mi Cilest zażywa je któraś z was?? Bardzo proszę o odpowiedż a nie zlewanie mojego posta bo nic złego wam nie robie a tylko staram się nabrać więcej informacji i wymieniać się doświadczeniami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deeyaa odnośnie twojego pytania to po5 latach biegłam jak na skrzydłach do pracy:-D Teraz myślę za wcześnie wracać, bo moja córunia idzie do pierwszej klasy, a i drugie dziecko trzeba prztpilnować bo głowę kiedyś straci;-) Martwię się jak to wszystko bedzie. Musimu chyba jakiegoś grata kupic i na dwa auta jezdzic chociaz pracujemy w jednym budynku z m;-) Wszystko przez swietlice do 16. O tej godz to my konczymy prace, a yrzeba jeszcze dojechac. Mój szkrabek spi a dzieci latają po dworze;-) Więc mama się relaksuje ciszą;-) Co do wprowadzania pokarmów to jaczekam przepisowo, chyba że pediatra powie, że można ciutek wcześniej:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się już witam :) Trelev tak masz rację, dzisiaj Zuzia kończy 3 miesiące. A wczoraj byłam u babci i rozmawiałyśmy o porodzie. W pewnym momencie zapytała mnie czy miałam bóle krzyżowe i wyobraźcie sobie, że już nie pamiętam, hehe Tak chciałam sobie przypomnieć i pamiętam tylko, że bolało jak odeszły wody płodowe i tyle ;) Zresztą zaraz jak tylko położyli mi moją kruszynkę na brzuszku to już mogłam się śmiać i rozmawiałam normalnie z położną. Wszystko minęło i już prawie nie pamiętałam o bólu :) A My z rana byłyśmy już na dworku i nawet Zuzia się kimnęła trochę. Teraz jak patrzę się na tą ulewę to się cieszę, że spacerek został zaliczony. A swoją drogą wkurza mnie to, że jak przychodzi weekend to pogoda się psuje. Ehhhh Penelopa a to mnie zdziwiłaś. Ale faktycznie jak lekarz mówił, że można juz wprowadzać jabłuszko, to można spróbować. Niby tyle trąbią o tym 4 miesiącu i aby nie za wcześnie. Ja idę w środę do swojego to się wypytam co on myśli na ten temat. Zobaczymy co powie. Zuzia śpi sobie smacznie chyba już około godzinki. Aż dziwne, bo w dzień takie długie drzemki jej się nie zdarzają. Może to przez pogodę, hmm? Albo zaraz się obudzi i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
illayla no witaj. Ja brałam kiedys LOGEST i on własnie ma najmniejszą ilośc hormonów koszt 27 zł -32 zł. Czułam sie po nich super, nawet piersi troche urosły i wcale po nich nie tyłam. Teraz czekam na termin do mojego gina bo tez musze chyba iśc po jakąś chemie. Moje fotki nie chca dojśc - no cóż. Spróbuje po raz setny moze tym rzem sie uda. Mój na nk.pl nie chce dodawac zdjęc tak wiec bedę próbowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeYaa ale śmieszek z Twojego bobaska. śliczne zdjęcia, no i jak te nasze dzieciaczki szybko rosną Mamae na pewno dziewczyny wysla Ci namiary na maila :) A dzieciaczki wprost przeurocze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Illaya - ja biore Cerezzete czy jakos tak sie to pisze. Koncze wlasnie pierwsze opakowanie, ale nie jestem zadowolona. Na poczatku straszne wahania nastroju, teraz tez czesto jestem podminowana bez powodu. Do tego mam cere jak nastolatka - ciagle mi cos wyskakuje. Wezme jeszcze 2 opakowanie, a potem zakladam spiralke. Chcialam juz teraz, ale lekarz mi odradzil, poniewaz mialam zakazenie okoloporodowe. W tych twoich tabletkach robi sie przerwe miedzy opakowaniami??? BO moje bierze sie bez przerwy. Koszt tabletek to tez ponad 50 zl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×