Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

dziewczyny - racja trzeba pisac do Ani ale niech w naszym imieniu robi to jedna np Trelevinka - bo ona jako pierwsza się dowiedziała. Oczywiście jeśli Ewelinka zechce. Mam nadzieję ze z każdym kolejnym sms będa dobre wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Ania sie nie odzywa :/ pisalam juz jakis czas temu po 18 chyba sms jak sie czuje no ale nic nie odpisala.. licze ze odpoczywa, moze spi.. jak znam zycie to sam pobyt w szpitalu przy jej doswiadczeniach jest dla niej meka.. od razu jak cos bede wiedziec to dam wam znac, nawet jesli nie bedzie mnie w domu to mam numery do majowek kilku to napisze ktorejs. mam nadzieje ze niedlugo Anka sama do nas napisze - z komputera domowego! poki co zmoklam jak kura poszlam na spacer i o ! lało jak z cedra :/ fuck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, to tak będziemy robiły. Żeby jej za dużo nie męczyć. Wczoraj dałyśmy jej znać, że o niej myślimy i jesteśmy z nią. Ona to na pewno wie. A Ty Trelevinko informuj nas na bieżąco. Ale Ci się spacer udał :-( a jak Ala? Mam nadzieję, że nie zmokła. Teraz już będzie coraz gorsza to pogoda. Ktoś mi dzisiaj mówił, że w październiku śnieg ma padać. Hm..chyba kogoś poj...ło!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski, mam nadzieję że u X wszystko w porządku, musi byc. ja padam na pyszczek - moja gwiazdka zasnęła z trudem, cały czas płakała. Nie wiem co jej jst, ząbki czy jeszcze coś. Hmmm Póki co doszła jej sukienka na chrzciny - jest piękna. Doprawdy mała wygląda w niej jak księżniczka. Popłakałam się jak ją zobaczyłam. Serio rozbiła moje serce na kawałki. Czekam do godziny 23 bo moja siostra wraca z gdańska i muszę po nią na pociąg wyjechać. Zasypiam powoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala nie zmokla bo ja mam zawsze folie w wozku tzn w koszu. ale ja doszczetnie mokra :P haha aaa wogole dzwonila do mnie mama, ze sasiadka ktora w marcu urodzila dziecko juz oddala wozek na gwarancji - nie zgadniecie -ESPIRO niedlugo sie nacieszyla bryka.. masakra ale pamietam ze ktoras opisywala ze espiro nie sa zbyt dobre i o.. zal dziecka bo teraz nie pojezdzi na spacery :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko moja mała też coś dzisiaj niespokojna w dzień była. Na dodatek pchała zabawki i paluchy do buzi i strasznie przy tym krzyczała. Może ząbki jej idą, sama już nie wiem. Teraz już zasnęła na szczęście Tuśka to raczej na urlopie nie wypoczęłaś. Bidulko nasza, najważniejsze że małemu już lepiej i Ty też się kuruj A jestem ciekawa jak Ania się miewa. Mam nadzieje, że nasze smsy ją podbudowały trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśka pewnie ją trochę podbudowały te nasze s smy, ale i tak tak jak pisze Trele Ona strasznie przeżywała ten cały pobyt w szpitalu i pewnie teraz tym bardziej nie jest jej lekko. Miejmy nadzieje, że pomimo tego, że ten szpital jest jakiś mniejszy to że pracują tam normalniejsi ludzie niż w tamtym poprzednim. Żeby tylko się do Nas odezwała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wróciłam z pizzerii po urodzinach mojej starszej,bo dziś robiliśmy,tak było lepiej bo mój M już jutro do pracy idzie i leciałam szybko z powrotem do domu,pierwsze co do komputera czy już jakieś wieści od naszej Ani są a tu widzę,że niestety nie:( No cóż,musimy być cierpliwe i dobrej myśli. Ja też uważam że lepiej jak jedna pisze,ale może fajnie by było Trelevinkaa jak już będziesz miała kontakt z Anią to napisać jej,że reszta dziewczyn nie pisze do niej przez wzgląd na nią,może sama zadecyduje czy chce żebyśmy pisały wszystkie czy żeby pisała tylko Trelevinkaa. Ajj namotlałam tu nieźle,ciężko myśli się zbiera dzisiaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caly dzien zagladam i poczytuje a tu nic.Mam nadzieje, ze w tym przypadku brak wiadomosci oznacza dobre wiesci.X wracaj do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu spoko i tak jeszcze dzis do niej napisze :) bo korci mnie ogromnie.. ale bym pizze zjadla - poki co zadowolilam sie platkami z mlekiem i ogromna szklana zimnej mirindy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaTuska oj strasznie pechowy ten Twój urlop,mój też się średnio udał,więc rozumiem jak to jest kiedy człowiek czeka miesiącami a tu potem klapa,a następny wyjazd do Polski ho ho kiedyś tam:( Nie wiem ile Ci zostało ale życzę żeby sie karta odwróciła i chociaż trochę lepiej było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka mogę podesłać ,bo tej pizzy zostało jeszcze wiele i przytargaliśmy do domu :P Chcesz paczkę? :) Ajj choć trochę próbuję na wesoło,czekać na wieści będzie łatwiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj nasza 15 rocznica ślubu. Pojechaliśmy sobie w czwóreczkę do restauracji na wyborną kolację. A w domu wymieniliśmy się prezentami i każdy zachwycony. Jutro pierwszy dzień szkoły - moja Karolina już śpi, mała zasypia. Jadę jutro do swojej pracy zostawić pismo o przedłuzenie macierzynskiego i zaległego urlopu. Wychodzi mi ze 24.10 mam być już na stanowisku pracy - tylko nie wiedzą ze szykuje niespodziankę typu- idę na wychowawcze!!!! Potrzebuje 2,5 m-ca nie więcej. Trelevinka jak tylko będziesz wiedzieć coś od Ani - napisz - zaglądać będe co jakiś czas - od wczoraj nocki sa dla mnie czujne. JaTuska urlopik do bani. Szkoda. Wazne ze maluszek lepszy a Ty weź coś dla siebie na poprawe samopoczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atena najlepszego ! pochwal sie co CI maz po 15latach razem za prezent sprawil :) pisalam do Ani, narazie cisza......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinka 👄 2 bony do APART.....jutro idę je zrealizować. Ja zaś kupiłam mu książeczkę z morałami i motto na życie wraz z pefrumką Calvin Klein ( polecam zapach jest zajebisty) Eternity!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym 3 m-ce temu wymienił mi car, więc dla mnie to już był prezent za cały rok 2011r. Skromna jestem , zaraz dojada mnie pomarańczki za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity to moj ulubiony ale damski :) mmm kocham go! ale Ci kochana prezent misiek walnął no no no!!!!!!!!!!!!! ciekawam co mi kupi moja malzowinka na taka rocznice.. no predko sie nie przekonam bo dopiero pyknela nam pierwsza :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Atenka - gratuluję pięknej rocznicy :) chwal się!!!! niech im dupki ściska ;) a jak już zrealizujesz bony to prosimy o szczegóły ;) Aniu kochana- cały czas myślę o Tobie, o was, waszych skarbach. modlę się i trzymam tak mocno kciuki jak nigdy. Buziaki dla Ciebie i czekamy zatem na wieści... jatuśka-kurde szkoda, że wyjazd okazał się do bani :( ale fajnie, że wpadłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam sms od Ani: 'WSZYSTKIE SMSY OD WAS CZYTAM I STARAM SIE KAZDEJ ODPISAC. U MNIE LEKARZE MOWIA ZE ORGANIZM ZACZAL REAGOWAC NA LEKI. BOJE SIE STRASZNIE, JA CHCE ZOBACZYC MOJE DZIECI. CIAGLE JESTEM W SZOKU. DZIEKUJE WAM ZE JESTESCIE, TE SMSY MI POMAGAJA OD WAS. PROSZE O MODLITWE. DOBREJ NOCY' dziewczynki wiec jesli chcecie to piszcie, te smsy moze daja Ani sile. no i obowiazkowo kilka razy Zdrowas... za zdrowie Aneczki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspaniałe wieści Aniu. To kolejny krok na przód ze leki działają. Powinno już być coraz lepiej. Młoda i silna z Ciebie dziołcha. Będzie pisać do Ciebie bo Ty zrobiłabys to samo - wkoncu jestes z wenus. No ba. Trelevinka dzięki za przekazanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff... kolejna ulga po smsie od Ani. Czyli, że warto a nawet trzeba do niej pisać. Dobrze że są jakieś lepsze wieści. Miejmy nadzieje, że z każdy dniem będzie lepiej. :-) Atenko no to gratulacje Kochana ;-) Podaj przepis na takie długie pożycie. No i że jeszcze Ci chłop takie prezenty robi, no to już w ogóle masz dobry sposób na niego ;-) Super Oby tak dalej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinka 15 lat sporo czasu, no ale były dołki też. dziś podsumowaliśmy swoje wspólne życie i doszliśmy do wniosku ze nam dobrze Bozia daje. Zdrówko, kolejne dzieciątko, jakąś tam prace i stabilnośc, spokój i teściów z dala od naszych spraw!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba recepta na udane malzenstwo jest swiadomosc istnienia Pary a nie jednostki, a poza tym troche kompromisów, zaufania i szczerosci - takie moje zdanie! Atena - oby tak dalej! zmykam spac do juterka :) oby bylo lepsze niz dzis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia kochana!!! życie z facetem spod znaku BARANA to istny czasem teatr. powaznie. POza tym też mnóstwo kompromisów i czasem złości na boku. Wiedzialam ze fochy na niego nie działają, więc przyjełam inną taktykę. Zaczełam nie prosić tylko informować a to sprawiło ze mam w sobie pewnośc siebie w naszym związku i basta. Obecnie moge powiedzieć ze od 7 lat jest zajebiscie, tylko wina czasem brak. Buhhahahah żartuje z tym winem, ale ważne aby ze sobą rozmiawiać i uśmiechać się do siebie. Dziękuję dziewczyny za życzonka itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×