Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Ale znowu produkujecie ;-) Zostawić Was tylko na chwilkę ;-) No faktycznie Stylowa żeś odwaliła numer z tymi brudnymi naczyniami ;-) Trele ma racje, zmień dawkę leku :-) Jak Was czytam to co chwila się z czegoś śmieję. A numerem jeden jest zdjęcie Julki na Nk ;-) Bombowe Kasiula. Jak mi się przypomni to jeszcze się nie mogę powstrzymać od śmiechu. Ale Ci Julka da za to zdjęcie, a Marcin to już w ogóle po takim komentarzu ;-) Ale humor musi być. I tak Cię podziwiam, że dajesz radę z tymi Teściami. Masakra normalnie jakaś. Wyłącz domofon jestem za ;-) Esti no właśnie mój już trzeci raz na spacerze spokojny. Nie wiem co się stało. Śmieję się że chyba w wanience go lekko upuściłam i mu się odmieniło. Ale nie zapeszam. ;-) Widzę, że nie tylko mój zaczyna się w nocy częściej budzić. Teraz jest przeważnie pobudka przed 3.00 i później około 6.00 i po 7.00.A już tak dobrze było z jedna pobudką. A teraz jak się po 7.00 obudzi, to już by się bawić chciał. Ale mamy niezawodną matę i mama kładzie synka do Maty i jeszcze jest godzinka moja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy mówią ze Jula cały Tatuś , i wołają na nią Marcinka A że podobna do mamy to nic "uszy też mam po tacie" I co dalej taka ładna po tacie hehe - POWIEDZIAŁA ZAZDROSNA MATKA ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Alex tez juz w nocy czasami sie budzi ale daje mu oszukanego cyca i spi przynajmniej do 6 ale nie zawsze daje sie tak oszukac ostatnio karmilam go nawet o 2:00 Emilia ja tez sie usmialam z tego zdjecia fotka udana ale Julci pewnie sie nie spodoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez mowia Alex caly tata, maly Radus wolaja:)No ale niektorzy mnie pocieszaja skromnie powiem za to madry bedzie jak mamusia:) ja juz uciekam baby do lozka dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No raczej się nie spodoba. chyba, że będzie miała poczucie humoru za Mamą ;-) Adrian to w ogóle zmienił swoje nawyki żywieniowe. Ostatnie karmienie po kąpieli trwa co najmniej pół godziny. No to już totalny szok. Tak długo ciągnie aż mu się nie przyśnie. pewnie więcej potrzebuje bliskości niż jedzenia. No i dzisiaj też tak było. Po czym położyłam go do łóżeczka i słyszę, że paluchy jeszcze wkłada. Włożył tak głęboko, że trochę zwymiotował. No myślałam, że wyjdę z siebie. Taka zła byłam, że go nie upilnowałam, ale to moment był. ;-( Przebrałam go jeszcze na chwilkę przystawiłam pocmokał może z 1,5 minuty i zasnął na dobre. Cudaczek mój mały. Cv super ten Twój Synuś. Nóżki ma the best ;-) A mój to ma nogi normalnie za mężem Chude i takie długie. Normalnie jak by z niego zdarte. ;-) Justynko Twój Maluch też uroczy. ;-) Ale nie widać po zdjęciach, żeby aż tyle ważył ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam mówię zawsze "wielka po tacie długa po mamie" hehe Ja idę coś zjeść bo ostani posiłek po 17 jadłam w dodatku z macka ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cv przepraszam, że niby gdzie u Ciebie ten 5 miesiąc ciąży? Nie żartuj sobie taka figura jak byś w ciąży wcale nie chodziła ;-) No ja niestety dalej tu i ówdzie mam za dużo. no ale jak się chce dobrze zjeść to niestety ;-) No właśnie Kasia, to samo pomyślałam, że poczucie humoru za tobą będzie Julka miała ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jakoś Was nadrobiłam;-) Masakra nóg nie czuję;-) Jestemz siebie dumna po tak i.tensywnym dniu jeszcze udało mi się na fitness zalecieć. Moja mała pierwszoklasistka jest zadowolona po pierwszym dniu;-) Kościół zaliczony;-) Oskarek dzielnie z mamą w gondolce jeździł. Nadrobił te braki poranne i wciągnął mleczko kilma razy;-) Agnes dzięki za miłe słowo;-)Ja niestety waszych pociech nie mam jak oglądać:-P Dziewczyny na rękach nie dałabym rady nosić dzieciaka. To już wolałam usypianie w wózyku, przynajmniej kręgol nie bolał;-) Jutro wybieramy się do Ogrodzieńca na wycieczkę ze znajomymi. Trzeba korzystać póki pogoda;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilia ale mi milo ale ja naprawde mam brzuchol taka pileczke ze szok a na tej fotce to nie widac jej dlatego odwarzylam sie wstawic to zdjecie :) ale to kafe wciaga mialam juz isc spac ale jeszcze zajrzalam no ale teraz to juz naprawde uciekam:)papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wciąga to kafe. ja też miałam jeszcze podłogę umyć, no ale się zasiedziałam i teraz to już spać pójdę. ;-) Kasia mój maż właśnie jutro będzie wracał z Wiednia. Życzę udanego wypadu Kochana i szalej ile się da. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kto wie Kasia czy to się tak nie skończy ;-) Chłopy nas zostawią jak tak dalej będzie. ja miałam pod tym względem dwa tygodnie spokoju. Nie wyzywał mnie, że mam iść spać a nie siedzieć z Wami na kafe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia- No właśnie Twój już wraca - a tak się bałaś że się dłużyć będzie, To się wyśpij - jutro zapewne nie zajrzysz będziesz się widać .... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia - właśnie pisałam o tym z Cv na FB - ze dobrze że mojego nie ma bo by mi mówił że nic nie robię tylko kafe i kafe, choć i tak jak dzwoni to się pyta co robisz ? A potem sam odpowiada na kafe siedzisz hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W domu będzie dopiero około 19.00, bo dopiero rano przed 7.00 wyjeżdżają pociągiem. No niby już jutro wraca, ale jakoś mi się mimo wszystko dłużyło i mam wrażenie, że z miesiąc się nie widzieliśmy. Ale naprawdę czasem to dobrze jest się tak rozstać na trochę. Ty z Marcinem też zobaczysz jak będzie miło ;-) No a u nas aż tak miło nie będzie bo mam ten gówniany okres ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic Kasia. Chyba zostałyśmy same. Ale i ja się już zbieram do spania. Bo znowu pobudka mnie czeka koło 3.00. Do jutra Spokojnej nocki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia - Aj ta @;/ Mi przy Julce czas szybko leci może dla tego ze my same jesteśmy hmmm nie wiem. Oj daje dużo dobrego rozstanie poza ta tęsknotą oczywiście... Ja mojej przebrałam papka i śpi dalej:) Moja już do rana pośpi, idę coś zjeść już naprawdę bo zaraz umrę z głodu :) To dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO TAK JA SIĘ PYTAM CO MYŚLICIE - A WY ŚPICIE ;P DOBRANOC W ZASADZIE MOGĘ POWIEDZIEĆ JESTEM PIERWSZA ;p WIĘC DZIEŃ DOBRY :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *acomitam..
Dzień dobry Dziewczyny , mam pytanie - czy Wasze pocieszki też w nocy tak niespokojnie śpią ? Tzn. niby śpią, ale rzucają się przez sen , stękają , drapią ? Bo ja już nie wiem ,czy tylko moja tak ma ,czy to normalne ..? Kiedyś tak robiła ,ale ewidentnie to był brzuszek , bo puściła bączka i luz , chwila snu spokojnego i od nowa .. ale teraz to już nie wiem od czego to zależy . Milego dnia Wam życzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Acomitam-- mój syn właśnie tak śpi od dwóch tygodni, podawałam wtedy butelkę, bo myślałam, że jest głodny. Ale chwilę śpi spokojnie, a potem znowu to samo. Ale dzisiaj włożyłam go do wózka, dałam pieluszkę i trochę "powoziłam". Zasnął i śpi już godzinę.Może jak się wyśpi to nie będzie taka pierdoła. Ale z mlekiem bez zmian, nie mogę wyczuć, czy to wina smoczka, chociaż innych nie chce czy mleka. Kupiłam hippa, ale wyczytałam, że trzeba go mieszać w 50 stopniach i ochładzać, a jak mój budzi się co 2-3 godziny, to dopiero będę miała nocki. Dziewczyny, które to mleko stosują napiszcie mi jak to z tym mlekiem jest w praktyce. Dzisiaj czeka mnie dużo pracy, bo kupiliśmy pół prosiaczka, więc będą swoje wędliny, mniam. Czekam właśnie, bo mąż pojechał. Sam rozprawia tego prosiaczka czy co, bo już od godziny go nie ma. A i naprodukowałyście stron, że ho,ho, nie wiem, czy nadrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł ale produkcja stornek - baby wariatki spać nie możecie czy o co chodzi ??? Melisa, sexik i wowww błogość. I oto 3 wrzesień. Zosia i Milena mają dziś 4 m-ce. Z tej okazji chyba coś dobrego upiekę - hmmmmmm, może to raffaello. Musze was poczytać i wracam. Agatko witaskiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie zjadło mi posta :( Ehhhh Dziewczyny ja mam podobnie. Już miałam się żalić znowu, ale widzę że nie jestem sama. Otóż Zuzia też śpi bardzo niespokojnie w nocy. Już zaczęłam się cieszyć, że wstaje tylko dwa razy na karmienie, ale co z tego jak w międzyczasie potrafi przebudzić się jeszcze z pięć razy. Co chwilkę trzeba do niej wstawać i podawać smoka albo przytulić, żeby nie obudziła się na dobre. A na dodatek moja mała pinda wstała dziś o 6 mega wyspana :) Pobawiła się 45 min i znów zasnęła na 1h. Wymiękam z moim dzieciaczkiem. Najlepsze są jej uśmiechy do mamy z samego rana- chyba chce mi wynagrodzić nieprzespaną noc HEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamauskamaj te uśmiechy to jest boskie co? Może maluszki takie co sa niespokojne w nocy przez sen mają jakiś okres taki, ale napewno to minie - nic nie może przecież wiecznie trwać!!!!?!! A mi udało się teraz "przelecieć" dom bo wieczorem ostatnia PARAPETÓWA - na szczęście. Mała sobie gadała przez ten cały czas z miśkami nad sobą. Aż wkoncu zasneła - ale super. Kolejna godzinka dla siebie: kawa, śniadanko i może coś przydatnego powiedzą w TVN. Widzieliscie Mołek?? Ta gwiazda fajnie wygląda po ciąży. Zaledwie m-c minął. Kasiulaaaa musisz oglądać koniecznie nowy serial WSZYSCY KOCHAJĄ RA....no tam jak dziewczyny pisały jest odpowiedź co masz zrobić przed nadchodzącym kataklizmem typu "teściowie", ale schyl bardziej głowę siedząc po drzwiami żeby Cię ich ręka nie wyczuła. ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:* Acominatm- moja też ma tak czasem , ale często wystarczy że dam jej smoczka i się uspokaja, takie zachowanie niestety ma zawsze po zmianie gipsu;/ Ale muszę przyznać że ostanio i tak ma tak za często i od paru dniu śpi ze mną w łużku , bo jestem leniuszek- nie chce mi się wstawać do łóżeczka;p A tak mam ją przy sobie :) Atena35 - melissa sexik - dobre mellisse mam ale bez sexu nie pomorze ;p Mojej na 4 miesiace dziadki przynieśli mały torcik , dziadek jej wysmarował policzki bitą śmietaną z tortu i kazał zdjęcia robić hehe Mamuskamaj- dzieci z rana chyba są najlepsze- najbardziej się śmieją i najwięcej gadają ja to czasem z rana jak na nią patrze co ona wyprawia to jestem normalnie ze śmiechu posikana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena - ja to wysoka jestem więc może od razu zacznę się czołgać ;p Ja jej śniadanko - słodka bułka z makiem kawka :) Mała na macie się bawi, dziś pobudka o 8:00 jeee :) Ja to z tym jej spaniem w nocy to mam normalnie raj:) Wcześniej - kiedyś wstawałam raz do niej niby mało ale jednak byłam nie wypoczęta po nocy , teraz jak przesypia całą noc - czuje mega różnicę ja wyspana i niunia też....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×