Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

chyba i mnie jakies chorubsko dopada zreszta chyba sie od meza zaraziłam!!!ach niedobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej co tu tak pusto ??? 9godzina a tu ani jednego wpisu>?? hmm ja wczoraj caly dzien na zakupach wrocilam tak przemeczona ze nie mialam juz sily napisac nic :/ i uwaga nie wszystko kupilismy, wiec najprawdopodobniej dzisiaj znowu pojedziemy, makabra ile ludzi wczoraj bylo w galeriach no szooook Ja nadal nie czuje ruchow dziecka a przeciez juz powinnam :/ a moze po prostu ich nie poznaje :/ hmm ciekawe No i oczywiscie dolacze chyba do pociagajacych nosem... czuje ze cos mnie "rozklada" a nie cierpie chorowac ;( poki co kregoslup sie nie odzywa ale przeraza mnie ze mogloby mi sie cos takiego powtorzyc ;( A jak wam weekend minal? jak przygotowania do swiat?? buziaki i milego dniaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka3001 - przyszłościowy nick - ale spoko. witaj. Ja już po porannych badaniach. krew oddana, wynik o 12,00 potem lekarz, licze po cichu na te 2% TIGERO, ale już chyba nie zalezy mi na tym. Przetrawiłam juz wszystko więc II dziołcha - byle zdrowiutka przecież. Zasypało nas zupełnie. Śniegu po pachy. Hihiiih macie już jakieś prezenty dla swoich męzusiów??? Może jakas perfumka, e nie, dajcie jakies pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj , ja w kupowaniu prezentów , a właściwie w pomysłach na nie cienka jestem , ja to swojemu bezrękawnik kupię , będzie zadowolony , bo nie ma , a zawsze mu trułam , że by mu się przydał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justz - herbata z lipy, miód i cytrynak i pod cieplutka pościel - mi pomogło, nawet weź sobie czosnek na kromunię z masełkiem, popij mlekiem z miodem - naprawde pomoże. ja od soboty miałam zgon, ale posłuchałam rad innych i mnie postawiło na nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane majóweczki! własnie wróciłam od lekarza i najprawdopodobniej.... córka:) lekarz powiedział, ze wszystko dobrze choc moglaby byc większa. zaraz kliknę więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania witaj :) Eni przeszlo Ci? ja nie cierpie mleka z miodem, czosnek na chlebku odpada zagazowalabym mojego :/ hyh Co do prezentow - ja kupuje zawsze praktyczne, cos co wiem ze mu sie przyda, wiem ze chce i potrzebuje, wczoraj kupilam mu spodnie czarne takie jakie chcial - fakt ze musial przymierzyc ale przynajmniej zadowolony a ja mam pewnosc ze pasuja :) do tego ulubione perfumki, zamawiam na necie - taniej niz w sephorze czy douglasie... najgorszy problem kupic prezent tacie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tamtym roku kupiłam tacie szachy , bo lubi grać , a moje dzieciaki oooo już dawno dziadkowi pogubiły ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojemu planuję zegarek kupić, ale nie wiem czy zasłużył :) Nienawidzę wymyślać prezentów dla facetów. Kobitce zawsze się coś wymyśli a z nimi tylko problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj mi od zawsze truje o zegarku :) tylko takim fest porzadnym :) Niestety dla zwiazkow podobno nie dobrze kupowac zegarek bo niby odlicza czas do rozstania - tak mi babcie mowily eheeheh ja to jak zawsze z jakims przesadem :P jeszcze troche i bedziecie mowic na mnie zaboboniasta ewelina :P :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa - przeszło choć katarek delikatny gdzies tam jeszcze jest, ale najwazniejsze ze nie leje mi sie z nosa jak z kranu. gardło przesło po dwóch naparach z lipy i wziełam ssałammm dosłownie miód lipowy - przeszło. Głowa juz nie boli od tego całego przeziebienia. A już jutro myślę bedzie jak przed w zupełności. Ja swojemu chce kupić rękawice narciarskie takie porządne (nie będe reklamowac firmy), bo mnie znowu dojedzie jakas pomarańczowa. hiihihih Mam wolny tydzień będe myśleć. Ale poczekam na więcej propozycje moze kupię jakąs od was. bartolenka Balisia już zaliczyłas - no to superowe wieści. Córcia - extra. Mała ale napewno urośnie jeszcze , tylko jedz kochana jedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane Majoweczki!!! Ania witaj. Eni dobrze, ze Ci przeszlo.Teraz poprostu taki okres, ze wszystkie po kolei dopada. Bartolenka no gratulacje!!! No i mammy nastepna kobietke! Trelavinaaaa ja swojemu kupilam juz 3 zegarki.Podoba mi sie jak facet ma taki fajny porzadny zegarek.I zreszta mojemu M tez sie to zdecydowanie widzi.No a jak ma sie cos podziac to sie i tak podzieje.Butow pare tez mu kupilam, a mowi sie, ze nie kupuj , bo odejdzie w nich.Co ma byc to bedzie. U mnie sypie, ze ho ho. Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa to spoko :) to czyli moge mu nastepnym razem kupic :)))) hehe u mnie tez sypie jak diabli :O A w gorach nie mieszkam a tak tu wyglada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie dziołchy:D Bartolenka szczęściaraaaaaaaaaaaaa🌼 jak wam fajnie, że Wy już wiecie :( jak ja mam wytrzymać do 13.01?:o tak mi się przypomniało, że miałam Wam napisać ( z doświadczenia wielu kobiet) aby uniknąć nacięcia krocza w okresie ostatnich 6-8tygodni ciąży , należy smarować krocze (od pochwy w kierunku odbytu) oliwą z oliwek, olejem z kiełków pszenicy lub z migdałów, kroplami witaminy E) ponoć poprawia to bardzo uelastycznienie tego miejsca i naprawdę pozwala uniknąć nacięcia:) Ja mam od kumpeli olejek migdałowy ona stosowała, nie nacięli jej, a jest raczej z tych wąskich Xsek:) witam nowe mamulki:) bartolenka napisz wymiary bąbelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopa ja czytalam o masowaniu lub cwiczeniu miesni Kegla - czyli tych miedzy ujsciem pochwy a odbytem z reszta ktoras z majowek wspominalam juz o tym.. ponoc tez cwiczenie tego miesnia zapobiega nacieciu krocza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartolenka gratulacje!!! Ale się cieszę, wzmocni się grono babeczek :) Co do prezentów jestem załamana, w zesżłym roku i dwa lata temu już w listopadnie miałam kupione wszystko, 100% prezentów,a teraz?? jestem w czarnej.... Mam malutkie wytłumaczenie, że niezbyt dobrze się czułam przez ostatni okres i to dlatego zaniedbałam przygotowania świąteczne;) Galerie przepełnione-to chyba mało powiedziane!! Nie znoszę takich tłumów w sklepach... Dziewczyny macie już choinki w domkach?? Ja już bym chciała kupić, ustroić, zwłaszcza że zakupiliśmy zupełnie nowe ozdoby:) a ja sroka już bym chciała, żeby się świeciło hehe. jutz kuruj się, dziewczyny widzę mają super wypróbowane sposoby :) dbaj o siebie ;) Anka3001 witaj serdecznie. Trelevinaaaa mi też się ostatnio sił dokłądnie taki sam sen, w związku z tym, że sny tłumaczy się zazwyczaj na odwrót to sama rozumiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes71 tez Ci sie tak snilo? Nie wiemm czy juz sama sie nakrecam, ale mam takie wrazenie ze chyba bede miala syna.. nie wiem czy opieram to na przeczuciu, czyms w rodzaju kobiecej intuicji, czy przez analize mojego jadlospisu - przed ciaza pochlanialam spore ilosci slodyczy, teraz potrafie bez nich zyc.. a niby slodkosci sugeruja dziewczynke.. Dziewczyny te ktore znaja juz plec, potwwierdzilo Wam sie, ze jadlyscie slodkie czy kwasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jadłas kwaśnice za jakiś czas słodkie - więc hmmmm trudno okreslić na kogo to. Wyszła mi w 98% SHE, więc chyba nie zalezy to w zupełności od tego na co mamy ciągotki. POPROSTU takie zbiegi okoliczności. hmmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eni daj znac jak wrazenia z Pszennej. ja tam będę dzisiaj ale z córcią na 16 45. kurcze coś ja złapało i zamiast lepiej to gorzej jest:( Ania witaj! co do płci to mam wrażenie, że rodzinka się trochę rozczaruje. ja przez nich tez mam takie dziwne uczucie w żołądku ale z drugiej strony cieszę się, ze to córcia bo fajnie miec dwie córcie. co do prezentu to chce mojemu męzowi kupić albo torbę taką jakąś fajną do noszenia papierów albo przegrywarkę do starych kaset na twardy dysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa jakiś tydzień temu miałam taki sen :) i był bardzo realny, j ak zresztą większość moich snów odkąd jestem w ciąży ;) Nie wiem jak go interpretować?? Ja dla odmiany od połowy 2-go miesiąca pochłaniałam słodycze jak oszalała, ostatnio troszkę przystopowałam, bo posżło za bardzo w boczki ;) ale chęć pozostała. Anka gratulacje 3-go chłopaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do przeczucia to ja czuję, że będzie chłopak (większość znajomych mi to powtarza) Cała rodzinka marzy o dziewczynce ja w sumie do czasu zanim nie zaszłam w ciążę też marzyłam. Teraz jest mi to niby obojętne ważne żeby było zdrowe ale wcale bym się nie obraziła z córuni :) Smak mam niby typowo na dziewczynkę, jem bardzo dużo słodyczy, nie mogę przełknąć pikantnego, które zawsze uwielbiałam. No ale cóż czas pokaże kto tam w brzuszku siedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eni dziekuje za rade oczywiscie sie dostosuje!!powiem wam dziewczynki ze juz 3 dzien tak jakos moj maluszek jest mało aktywny co zaczyna mnie mocno niepokoic!!czyzby to przez to moje przeziebienie sama nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi wszyscy podpowiadaja ze bendzie dziewczynka a ja mam nadzieje ze wszystkich zaskocze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×