Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Dziękuje Dziewczyny za dostęp do poczty. Rewanżuję się i wysyłam zdjęcie swojego brzucha w 19 tygodniu, z ładną kreseczką od pępka w dół ;-) Ale Wy to w ogóle takie szczupłe jesteście. ja to przy Was mały słonik ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka_83 ale cudne brzusio naprawde słodki ja mam taki sredni musze jutro zrobic sobie fotke i wstawić na pocztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam majówki :) Nooo jaki sie ruch nam piekny zrobil :) Ja dzisiaj byłam u lekarza i poloznej - pol dnia mi to zajelo - padnieta wrocilam... no ale co generalnie wszystko ok - sluchalam z polozna tetna mojej Kokosinskiej 142/min ehh serce jak dzwon :) W zwiazku z tymi moimi nerwobolami lekarz od razu skierowal mnie na EKG no i mialam robione - wszystko jest ok wychodzi na to ze stres sie tak na mnie odbija.. no i moge brac magnez ale pani w aptece polecila mi czysty magnez bez dodatkow.. Na USG ide 20.01 wiec juz nieco ponad 2tyg :))) jupiiii a na ten test obciazenia glukoza po 01.02 wiec jeszcze troszke :) aaa co do wagi przez grudniowy miesiac obzarstwa przybylo mi 1,5kg :D (tak na oko bo w ciuchach) Widze ze dzisiaj wrze na temat wozkow - penelopa super ten x-lander ja napewno bede chciala x tylko nie wiem ktory moze wyjdzie cos nowego :) z reszta raczej poczekam blizej rozwiazania z kupnem wozka.. aaaa i poki pamietam dziewczyny bron Boze nie kupujcie od obcych ludzi (na allegro czy przez inne ogloszenia) fotelikow samochodowych dla dzieci - moze Wam sie to dziwne wyda ale ostatnio ogladam programy rozne i min o fotelikach i wypowiadali sie nawet policjanci, eksperci itd Najwazniejsze to fotelik nowy ze sklepu - uzywany moze byc po wypadku a taki nie spelnia juz swoich funkcji - pasy itd W Niemczech i w innych krajach policja natychmiast po wypadku samochodowym w ktorym w aucie byl fotelik dzieciecy przecinaja nozami pasy zeby taki fotelik juz nie byl uzywany - nie sa juz one na tyle bezpieczne na ile byc powinny - wiec wezcie to pod uwage.. kropeczko Co do wozka hmm - mysle ze gondolka wiecej niz 6miesiecy nie pojezdzisz.. maluchy szybko rosna.. ani sie obejrzysz a dziecku bedzie juz niewygodnie - a wiadomo 6mcy od urodzenia - listopad wiec napewno juz nasze smarki nie beda sie miescic w tych kombinezonach do gondoli.. Natala256 jesli chodzi o wozki navingtona - ogladalam ostatnio w Atalanie w Toruniu - jest nawet jeden z anty shockiem - dla mnie dosc fajne ale to nie to - wyprobowalam sobie go na sklepie - mi nie pasil jakos no i cena tez jest sporrra ;P Emilcia ale masz slodki brzucho :P jaki pepek fajny no i nie gadaj ze jestes sloniem - jestes w ciazy!!!!! ja jestem fest zbudowana i boje sie myslec jak bede za jakis czas wygladac - poki co podobam sie sobie mam sliczny brzuszek w rozstepy :))))) Lorien - zgadzam sie z Toba - uzywany wozek nie przemawia do mnie tak samo jak fotelik - nie wiadomo kto i jak go uzywal, nie ma gwarancji.. a rzeczywiscie wozek nowy taki jak Ty masz na allegro za niewielkie pieniadze mozesz kupic i to wielofunkcyjny z fotelikiem samochodowym 0-13 kg - juz za 6stowek to nie majatek jak na wozek.. x - w twoim przypadku ciezka sprawa bo fakt jak natalia mowi ze takim podwojnym szerokim nie wjedziesz gdzies do windy czy w galerii na schody ruchome nie mowiac o drzwiach do przychodni lekarskiej wszedzie sa pewnie pojedyncze drzwu.. no ale z kolei ja nie wyobrazam sobie prowadzic takiego wozka jaki pokazala natalia bo mniej widac to drugie dziecko.. kiedys widzialam u siebie w miescie taki podwojny wozek ktory w razie co mozna rozlaczyc i osobno prowadzic i to bylo bardzo pomyslowe :))))) Matko jak sie rozpisalam.. a co z Eni cicho siedzi? Penelopa mialas mi napisac jakiej Ziajki uzywasz ;) Kooralinka - gratuluje syna :))) Bartolenka - gratuluje corci :)))) Lenka - kurcze tez mi sie podoba ale bardzo popularne - sama mam 2kolezanki ktore daly tak na imie swoim pociechom :) asiorek_6 witaj w gronie ciezarowek :) Pozdrawiam Was wszystkie bardzo goraco :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia dziękuje za miłe słowa ;-) Ja jutro zrobię też nowe zdjęcia i Wam prześlę. A powiedzcie mi, bo ja chyba mam jakiś problem z ta pocztą na o2. Nie mogę otwierać zdjęć w nowym oknie i widzę was tylko w tych małych ikonach. Jakoś długo mi się to ładuje. Wy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mały Wielki Świat
Witam Przyszłe Mamy z Torunia. Chciałabym zaprosić Was na zajęcia Szkoły Rodzenia Mały Wielki Świat w Toruniu. Właśnie ruszamy z nowym kursem, startujemy 13.01.2011 o godzinie 17.00 Jeśli interesuje Was temat Szkoły Rodzenia, zapraszam na naszą stronę internetową Mały Wielki Świat - Przedszkole - Szkoła Rodzenia , gdzie w zakładce Szkoła Rodzenia znajdziecie wszystkie informacje na temat spotkań, tematów zajęć itp. Jeśli macie jakiekolwiek pytania - proszę o kontakt telefoniczny 511 38 38 36 lub mailem szkolarodzenia@malywielkiswiat.pl No i oczywiście życzę Wam cierpliwości w oczekiwaniu na to jedno jedyne wytęsknione Maleństwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :D co do imienia to jesteśmy w trakcie zastanawiania się jak coś wybierzemy dam znać. Bartolenka gratuluje córci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję kochane. uspokoiłyście mnie, że wasi lekarze tez już dzieciaków nie mierzą. co do imienia Lena to mam jakiś sentyment. od dawna, dawna chciałam tak nazwać drugą córcie. póki co to moja Jula jest jedyna w grupie przedszkolnej i nie ma tez w grupie Leny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X Ty też taka drobniutka jesteś ;-) A brzusio masz póki co taki jak większość z Nas. Nie widać, że taka kruszynka jak Ty nosi w sobie aż dwa szczęścia ;-) Ślicznie wyglądasz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam dodac odnosnie brzucha - nie wiem gdzie ty miescisz tego drugiego dzidziusia!!! chudzinkoooooOOOOO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x dziewczyny mają racje chudzinka z Ciebie i ja też nie wiem gdzie Ty mieścisz swoje dzieciaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny za mile slowa:) teraz chcialabym zobaczyc wasze brzuchy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam na maila z prośbą o hasło, ehh. Ja na połówkowe idę jutro i będzie to 22 tydzień i 4 dzień, według mojej gin to odpowiedni czas, bo dzidziuś jest już na tyle duży, że widać wszystko wyraźnie :) Mam nadzieję, że w końcu się dowiemy co będziemy mięli (powiem Wam, że jestem pewna raczej na 99 % co będzie- jak się sprawdzi to jutro Wam napiszę :)). Co do wózka to już wcześniej pisałam na ten temat. 31 grudnia chodziliśmy po sklepach i oglądaliśmy wózki. Chciałam sprawdzić na żywo właśnie x-landera i tako jumpera, bo dowiedziałam się na ich temat samych pozytywnych rzeczy. Oczywiście były to opinie matek użytkujących te wózki, a nie jakieś tam komentarze. Szczerze to nam bardziej podoba się jumper, tylko dlatego że jest trochę większy i wyższy od x-landera, ale każdy ma swoje zdanie i swój gust :) Co do tych kółek z przodu zwrotnych to pierwszy raz słyszę, że są mniej wygodne- bardziej kobiety mówią, że sprawiają iż wózek jest bardziej zwrotny i świetnie się prowadzi- nawet w zimie. Ale tak jak już pisałam, każda kupi dla swojego dzidziusia taki wózek, jaki będzie uważała za stosowny. Mi na początku nie podobały się właśnie takie, jaki wybrałam, ale po przemyśleniu i rozważeniu za i przeciw uznałam, że będzie on idealny. A to ze względu na to, że gondola zmieści mi się do autka ( nie jest ono za spore :(), jest wygodny w użytkowaniu dla mamy, taty i dzidziusia i chyba to przeważyło :) Co do kół to oczywiście POMPOWANE- są najlepsze zarówno w lecie, jak i w zimie. Karolinka gratuluję synka- ja dowiem się jutro :) Bartolenka również gratulacje. Lenka śliczne imię To się rozpisałam na temat wózków jakbym była nie wiadomo jakim ekspertem, hehe. Niemniej jednak takie jest moje zdanie i liczę się również z innymi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien czy możesz napisać jaki model wózka Wy kupiliście? Mam dostęp do poczty i właśnie sobie oglądam wasz zakup. A tak w ogóle, to chyba mnie przekonałyście że warto kupić nowy wózek. Te jumpery są fajne tylko szkoda, że mają te kółka różnej wielkości. Jakoś się nie mogę do nich przekonać. Ale ogólnie fajne modele tych wózków mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie, smutna jestem i zła... Byłam dzisiaj u mojego doktora, liczę na to, że uspokoi moje obawy bo ja wciąż martwię się tym, że chudnę a on mi nie powiedział ile moja mała ma centymetrów. A ja tak na to czekałam\ nawet jako inteligentna ale nie natarczywa kobieta zasugerowałam, ze martwię się czy mała rośnie no i nie doczekałam się informacji co do jej wymiarów. Widziałam tylko nóżkę, co to była za nóżka - śliczna i taka okrąglutka. Wydawało mi się, że moje maleństwo troszkę przytyło co mnie bardzo cieszy. Jednak to, że mój doktor niewiele mówi, bardzo mnie niepokoi. Znajome mówią, że jest to zbyt poważny lekarz by coś zataić albo czegoś nie mówić... A ja po prostu chce wiedzieć. On dzisiaj wyszedł z założenia, że w środę będę miała połówkowe i lekarz który będzie to robił zbada mnie dokładniej. Więc on teraz tylko sprawdzi czy wszystko jest ok. No i tyle się dowiedziałam. I chodzę i martwię się, denerwuję... Już tam więcej nie pójdę, nie lubię gdy ktoś spieszy się za moje pieniądze. Ponawiam prośbę o hasło do poczty. Wysłałam też maila z prośbą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE MAJÓWECZKI. mam tylko chwilkę , bo jestem na urlopie do czwartku i net mam w moim starym miejscu zamieszkania, tak więc korzystam bo akurat tu jestem. Nowy roczek zaczal mi się super chociaz dzisiejsza wizyta u giNA się nie udała, bo z powodu nie przedłuzenia konktraktu - lekarz nie przyjmował. Został mi więc prywatny 12 stycznia - cholera tyle czekania. Poza tym kochane majóweczki - spróbuje poczytać co napisałyście od ostatniego mojego wpisu i dam znac co i jak pewnie znowu za jakiś czas. całuski kochane i nie zapomniałam o was. pozdrawiam serdecznie z zaśnieżonych górrrrrrrrrrrrrr. muuuuuaaaaaaaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia my kupiliśmy spacerówkę z gondolą. To nie jest jakiś markowy wózek. kilka stron wcześniej wkleiłam linka do strony z tymi wózkami:) Eni ja też mam wizytę 12 stycznia i nie mogę się doczekać:) Mam nadzieje, że podejrzymy naszego Kubusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka _83 jeżeli interesują cie nowe klasyczne wózki to zaraz wkleję ci link http://allegro.pl/bebetto-murano-wozki-dzieciece-7w1-8gratisow-i1391407954.html zobacz ten wózek warto naprawde ludzi polecaj a zobacz o ocen sama ja już widzi lam caly komplet za 800 zl Trelevinaa tak dokładnie ja tez ogladalam ten wózek w atalanie i dokladnie ten o ktorym mówisz navington corvet x boziu gdzie ty mieścisz te dwa maleństwa w a szok ja to mam chyba większy niz ty aniołku Kooralinka a może Alocja mi sie bardzo podoba to imię Bartolenka to bardzo ładne imie takie proste no poprostu sliczne mamuskamaj tez uważam ze najlepiej pompowane kola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia ja sobie umyslilam ze wszystko co bede chciala kupic najpierw obejrze na przyklad w atalanie czy w abc w bydgoszczy.. a zakupie przez net - ostatnio babeczka pokazywala mi taka super komode kapielowa no cos fajnego oczywiscie w atalanie ponad 250zl a na allegro 180 :O jest roznica poza tym wozki tak samo ceny wiesz kosmos.. wszystko ladne piekne ale drogie jak psia mac - przez net mozna troche zaoszczedzic :) dziewczyny ale moja Kokosinska dzisiaj daje jazzzzzzzzu :) kopie jak szalona :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa ja dokładnie robię to samo ani jednej rzeczy nie kupilam w sklepie tylko wszystko przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalia256-kiedy Wy bedziecie wygladaly pieknie to ja bede wielorybem:P travelina- ja tez do tej pory rzeczy co kupilam to wszystko na allegro. Nie moge chodzic na razie po sklepach ale nawet bym nie kupywala bo drozej no i jak dla mnie wiecej czasu to zajmuje. A tak wybieram i przychodzi wszystko do domu:) Dziewczyny chcialam Was spytac o rozstepy. Macie juz czy na razie nie? Ja jeszcze nie mam ale troche sie ich boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x kochana ja mam ale to dlatego że już przed ciążą miałam.. Nowe póki co nie wyszły:) oczywiście smaruje oliwka bo to najważniejsze no i kochana nie panikuj bo będziemy wyglądać podobnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia 20
dziewczyny , jak się oznacza żelazo we krwi na wyniku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x co do rozstępów to ja mam tylko na prawej piersi ale ja na początku miałam tak obolałe i ciężkie piersi i tak miałam duży rozmiar bo przed ciążą to nosiłam D a teraz E a co do Ciebie to moja przyjaciółka jak chodziła w ciąży z bliźniakami to miała mały brzuszek a z tyłu w ogóle nie wyglądała jak w ciąży a maluchy urodziły się ponad dwa kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia ja żelazo oznaczałam osobno, bo w zwykłej morfologii nie badają poziomu zelaza. na osobnym świstku mam napisane biochemia: zelazo i wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Wpadam chociaż na momencik żebyście o mnie nie zapomniały:) Straszny dzionek dziś miałam:( Rano do mnie zadzwonili że nie ma lekarki i przekładaja mi wizytę na pojutrze ,a mąż specjalnie brał wolne ,żeby ze mną pójść:( No więc poszłam dalej spać i wstałam dopiero o 11.00:( Nie cierpię tak poźno wstawać,no ale przynajmniej odespałam ostatnie moje złe samopoczucie. Wzięłam się za porządki,włączyłam pranie,a ona pod koniec prania się....spaliła:( No więc wsiedliśmy w auto i do stolicy po pralkę trzeba było jechać. W gazetce dziś widzieliśmy mnóstwo promocji,więc byliśmy pewni że zbyt dużo nie wydamy,no ale oczywiście na miejscu aż w oczach się od tych cudów zakolorowało i wybraliśmy jedno z tych cudów za przecudne pieniądze:D Pralka jest extra,naprawdę,ale czas na wydawanie takich pieniędzy to niezbyt dobry,hmm. No i jeszcze jak przyjechaliśmy do domciu to sie okazało że nie mamy instrukcji,no więc zaczęłam szukać tej instrukcji i tak cały dzionek dziś przeleciał, Nawet się dobrze nie obejrzałam,a tu już spać zaraz wypadałoby iść,ojoj:( No dobra,koniec narzekania;) Widzę,że o wózkach piszecie,ja już od dawna mam problem z głowy,wózeczek kupiony,czeka w Polsce na właściciela,ale te x-landerki bardzo mi sie podobają,myślę ,że gdybym nie miała kupionego to mój wybór padłby na jeden z nich Fajnie,że podokładałyście zdjęcia,jutro wszystkie poogladam,bo dziś to już niestety ciężko ze mną;) Koralinka gratuluję synka:) bartolenka gratuluję córeczki:) Miłej nocki kochane,kolorowych snów Wam życzę,do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane co do rozstępów to ja póki co mam na prawej piersi, na szczęście pod sutkiem także w staniku ich nie widać :) Zresztą przy tak szybkim wzroście nie ma się co dziwić. Robię co mogę żeby uchronić się od tych na brzuchu ale czuję, że za długo nie dam rady. Mam ogólnie skłonności do rozstępów i nawet przy tyciu i chudnięciu zawsze mi się robiły. A, że zaszłam w ciążę akurat po dość sporym przytyciu pewnie będę cała w krechach. Nawet nie wiecie jak się cieszę, że Was też swędzi skóra (ale głupio to zabrzmiało :)). Już myślałam, że mam uczulenie na proszek czy coś ze mną nie tak. Przynajmniej wiem, że nie jestem z tym sama. Kręgosłup mnie pobolewa głównie jak za długo leżę albo siedzę w tej samej pozycji. Ogólnie w nocy jak się przekręcam z boku na bok albo jak się podnoszę to strasznie mnie boli. Ale jak się rozchodzę to jest ok. Powiem Wam, że od świąt jestem na L4ale jakoś nie umiem póki co się odnaleźć w domu i co dzień jeżdżę do pracy. Wszyscy się ze mnie śmieją no ale cóż widocznie muszę to robić powoli a nie tak z dnia na dzień :) skracam sobie ylko godziny no i oczywiście jadę jak się wyśpię a nie na określona godzinę. Laseczki dzięki wielkie za przesyłanie linków i opinii odnośnie wózków. Ja wiem tylko tyle, że chcę na 4 dużych pompowanych kołach i tyle :) także Wasze uwagi naprawdę są super przydatne. Kończę powowoli. Wyślę za chwilę Wam na maila zdjęcia mojego brzucholka z prośba o jasło. Zdjęcia są bez twarzy bo jak mężuś je robił to byłam niepomalowana i wyglądałam jak potwór. Jutro będzie robił nowe więc wrzucę na pewno. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałam wam napisac, że jak powiedziałam lekarzowi o tym ze swędzi mnie skóra to kazał zrobić badania na następny raz Aspat, Alat, bilirubinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×