Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Ale naskrobałyście! Hoho! Kropeczko, wysłałam Ci z naszego maila hasło... Nie wiem kto jeszcze nie ma? A ja mam dziś wizytę na 16:30, jak zwykle się stresuję, ale mam nadzieję że wszystko ok :) Napiszę po wizycie. Buziaki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO POST OD TIGERO: "PS: Dziewczyny starające się o haslo na poczte: najpierw proponuje przesłać fotki ze zdjecie a w odpowiedzi dostaniecie haslo (tak jak np. zrobila Emilia i Ada1982). Aha i zdjecia przed przeslaniem proszę zmniejszac! Bo potem się nie chca otwierac to uwaga do wszystkich mamusiek " bo naszą pocztą zajmuje się tigero:) i to ona odsyła hasło i robi dziewczynom swoją miejscówkę że tak powiem po lewej stronie:P mam nadzieję, że wszystkie hasło już macie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy parę godzin nie wchodzić na nasz topik a juz można się pogubić w tym co napisałyście ;-) Nikita co do imienia Szymon ;-) Jest śliczne mój mąż ma tak na imię i nawet zastanawialiśmy się czy nie przekazać tego imienia naszemu synkowi ;-) ale ostatecznie zostajemy przy Adrianku. Tak więc Gratuluję wyboru ;-) Lorien i Natalko dziękuję za linki do wózków. Te klasyczne z równymi kołami są też bardzo ładne. Oj można zgłupieć przy tym wyborze. A ja się tak umówiłam z mężem, że najpierw ja nawybieram te co mi pasują a później wspólnie zdecydujemy się na najlepszy. I chyba też zostanę jednak przy nowym wózku. Przecież mam zamiar jeszcze rodzić, więc się przyda na później ;-) A co do wagi, to chyba nasze zdjęcia wyszczuplają. ;-) bo ja też już ważę prawie 70 kg. a mam tylko 160 wzrostu. Przed ciążą, a po ślubie przytyłam chyba z 7 kg. I to już niestety ma wpływ na moją obecną wagę. Bo póki co w ciąży przybyło mi tylko +3kg. Piersi mnie też trochę bolą, ale jak zdejmuję stanik po całym dniu. To czuję jak ciężar mi się na brzuch zrzuca ;-) Mój mąż się cieszy, że piersi urosły i prosi o więcej. A ja już mam miseczkę D. Wasi faceci też mają takiego bzika na punkcie waszych piersi ?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, przyjmiecie mnie jeszcze do swojego grona?? Troszkę podczytywałam Was, ale ze względu na zagrożona ciąże wolałam na początku nigdzie się nie udzielać. Termin mam na 25 maja, spodziewam się bliźniaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ważę 66/67 kg, a mam 170 cm. Zaczynałam z wagą 63 kg. Jeszcze kilka miesięcy temu ważyłam 59 kg, ale leczyłam się troszkę hormonami i parę kg przybyło... Po ciąży mam zamiar wrócić do tych 59 :) Taak, mój facet ma bzika na punkcie moich piersi, bo przed ciążą nosiłam miseczkę A, teraz noszę C, ale moje piersi wyglądają na B :D W każdym razie w końcu ma za co złapać, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczynki!witam stokrotke.kolejna mama blizniaków gratuluje podwójnego szczescia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka ja myślę ,że Tigero się nie obrazi ,że jej dopomogłaś,bo dziewczyny są przez na poznane i już godne zaufania,więc hasełko trafiło w dobre ręce;) ...X... a nie myślałaś o takim wózku,gdzie budki są za sobą w rzędzie a nie obok siebie? Nie mam pewności ,ale wydają się wygodniejsze do prowadzenia Nikita imie Szymon bardzo mi się podoba:) Ja już też przekroczyłam 57 kilo czyli ponad 5 kilo do przodu,jeszcze nigdy w życiu tyle nie warzyłam,ale mężowi się właśnie teraz podobam,mówi,że tak wydoroślałam:D:D Ada ja też zdjęcia nie widzę:( Stokrotka witaj ,jesteś drugą mamą ciązy bliźniaczej na naszym topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje :) widzę, że zastanawiacie się nad wózkami - ja juz od dłuższego czasu rozglądam się i ciężko to wygląda, bo mieszkam w bloku i mam dosyć wąska winde :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia dzięki za uwagę. Wysłałam jeszcze raz i wrzuciłam do mojego folderu :) Nie wiem jak to się stało, że zniknęły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada Ty już masz duży brzuszek w porównaniu z moim, a tylko tydzień wcześniej masz termin porodu. No i pępek Ci się już chyba powoli wybija ;-) Ja za chwilę też zaktualizuję swoje zdjęcia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE KOCHANE!!! wklejam tabelkę z moją małą Lenką:) NICK..........IMIĘ........WIEK......MIASTO.............. ... TERMIN/PŁEĆ 1. elcia1984.........Ela..........25......Londyn............... ..........01.05 2. ad888888........Ada..........22......Pszczyna............... .......01.05 3. Aniołek81.......Mariola.......29.......łódzkie........... ...........01.05 4. annjaa............Ania........28......Gdańsk............... ..........03.05/C (Blanka) 5. natalia256.......Natalia.......24........Toruń............. ..........03.05/C (Laura) 6. PaulinaKiss.....Paulina........23.......Kraków............. .........05.05 7. kaka80............Kaśka.......30...... Kraków.......................05.05 8. ENI_35...........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA.......... ......03.05/C (MILENA) 9. Znów_mama......Alicja.......32........Poznań.............. ........06.05 10.tigero............Natalia.......33.......Poznań...... ................07.05/S (Tymon) 11.bunia3..........................30........Toruń..... ... ..............08.05 12.Asiula1381........Asia.........28........Skarżysko... ..............08.05 13.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ..............09.05/S 14.Kankuun...........Dorota......32........UK............ ..............12.05 15.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ..............12.05/S (Jasio) 16.mamuskamaj.....Arleta.......24........Lubin........... ............13.05 17.patixxx...........Patrycja.....23........Belgia....... ...............13.05 18.justz..............Justyna.......26..........UK....... ................15.05/S 19.kaasiaa76........kasia.........34.......Mikołów..... ...............16.05 20.k_m_b.............Monika......27.......Wrocław....... ............16.05/C 21.aleksandria88.....Olka........22......Ruda Śląska..................17.05 22.Ada1982.........................28.......Bydgoszcz....... ...........17.05/C (Julia) 23.ania2011.........................27.......Warszawa.... ..............17.05/S 24.asia76...............Asia........34........Poznań.... ................18.05 25.Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... ..........19.05/C 26.missrossini........Karolina.....29.......Gdynia....... ..............19.05/S (Mikołaj) 27.Gonia.............................31.......Irlandia... ..................19.05 28.Agnes...........Agnieszka......27........Szwecja...... ..............20.05 29.wiolasek_81......Wiola.........29.......lubelskie..... ..............20.05 30.penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... ..21.05 31.Stylowaa........ ..Ania..........30......Chorzów/Islandia.........21.05/S (Mateuszek) 32.bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. .............22.05/LENKA 33.fauletka........Wioletta................ok.Tarnowa.... ............22.05/S 34.Kooralinkaa........Kornelia.......21..... ...Ch-ce..................22.05 35.pierwszamamusia89...Karolina..21........Pomorskie..... ........ 22.05 36.Emilia_83.....Emilia...............27........wielkopol skie..........23.05/ S ( Adrian) 37.czekoladowa91...Angelika......19......Szczecin........ ...........24.05 38.Migrena73.........Monika.......37........Warszawa..... .........24.05 39.JOLA1237..........Jola..........27.........Wrocław... .............24.05 40.majowe_szczescie....Aneta....22......lubuskie......... ...........24.05/C (Karolinka) 41.Dosia255............Dorota.....27....Waterford/Irlandi a.........24.05/C (Amelia) 42.Lorien..............Beata........23..........Kraków.. ...............25.05/S (Kubuś) 43.Pristina86..........Natalia......24.......Gdynia/Gdań sk.........26.05/C (Zuzia/Majka) 44....x...................Ania.........22........wielkopo lska............26.05 45. nitka1984..........Anita........26........Krosno............ ......26.05/S (Szymon) 46.ladyrowerro........Edyta.......31........USA.......... ..............28.05 47.Justynka_87.......Justyna......23.....Nad morzem................31.05/ S?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj stokrotka:) tez nosze w sobie blizniaki i tez jestem w ciazy zagrozonej. Jakie bedziesz miala blizniaki bo ja dwujajowe i w piatek moze dowiem sie jakiej sa plci. Fajnie ze tu do nas napisalas:) stylowa-szczerze to zdecydowalam ze takiego nie chce bo jedno dziecko jest dalej i wg mnie to drugie dziecko byloby smutne. Jakies takie mam mysli o tym. Wiem ze pewnie jest wygodniejsze w prowadzeniu ale jakos nie moge sie do tych pociagowych wozkow przekonac. dziekuje za pomoc w szukaniu jakiego wozeczka dla moich dzidziusiow. Jak jeszcze cos Wam wpadnie w oko to dawac link:) Co do wagi to zaczynalam z waga 61kg przy wzroscie 175cm a teraz mam 65kg. kilka miesiecy przed ciaza wazylam 56kg i do takiej wagi chcialabym pozniej wrocic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dzisiaj byłam zrobic wyniki, zapisalam sie od razu do lekarza - jak juz nam date (mam na 13-stego) to sie doczekac juz nie moge aby podejrzec Karolcie :) Dziekuje za dostep do poczty - teraz doczytalam ze zanim haslo to fotka - wiec Justynka aby nie bylo "tzw. opr" obiecuje ze dosle popoludniu fotke mojego brzuszka :) tak aby bylo bez jakis niejasnosci. uciekam teraz robic obiadek, a potem siadam do kompa i nadrabiam. pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X - też będe miała bliźniaki dwujajowe :) wczoraj miałam wizytę i miałam nadzieję, że poznam płeć, ale lekarz poradził mi wykonanie usg 3D ze względu na wcześniejsze problemy, także muszę jeszcze uzbroić się w cierpliwość - do 13.01 - chociąż podzielił sie przypuszczeniem odnośniej jednego z bliźniaków :) czujesz juz ruchy dzieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotko a jeden blizniak jakiej jest plci? ja niestety jeszcze nie czuje ruchow a Ty? ja mam termin na 26 maja i teraz w piatek mam polowkowe. mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze. a jak u Ciebie z dlugoscia dzieci? roznia sie w cm? bo u mnie tak. no termin od OM rozni sie tygodniem od tego z USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wagi to mi się przytyło i to duuużo. Normalna moja waga waha się od 56-58 i tak było od zawsze do ślubu. Jakoś tak po nim bardzo szybko mi się przytyło i doszłam o zgrozo do 65. I tak trzymałam dwa lata. W końcu pod koniec wakacji stwierdziłam,że biorę się za siebie i zaczęłam odchudzanko. Dwa tygodnie później okazało się, że jestem w ciaży no i dupa waga do przodu. Ogólnie teraz przez te święta i nowy rok duzo przytyłam i brzuszek mi wywaliło. Do 20 tygodnia przytyłam 2,5 kg, no a terea to już z górki. Aż strach się ważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X - ten spokojniejszy to chyba chłopak, dopiero na 13.01 umowiłam sie na usg połówkowe i wtedy dowiem się wszystkiego, wczoraj lekarz nie chciał za bardzo ich męczyć i tylko zobaczył jak są ułożone, do tej pory były podobnej wielkości i wszystko na to wskazuje ze dalej tak jest :) co do ruchów to mniej wiecej od dwóch tygodni odczuwam jak się ruszaja - jeden bardzo bryka a drugi spokojny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Witam nowe mamusie-zwłaszcza mamusie podwójnych szczęść :) Byłam właśnie na naszej poczcie-ale super macie brzuszki dziewczyny :) Fajnie ta pooglądać -każdy inny i każdy słodziak na swój sposób :) Przy okazji dodałam swoje najnowsze foto-23tydzieńi 6 dni :) Na fotce tego aż tak nie widać, ale mój pępek to już dosłownie wychodzi :) Mój M. się śmieje, że mam mini siusiaczka prawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku brzusio śliczny i też duży. Ale to jednak już większa połowa ciąży. Mi pewnie też za parę tygodni zacznie jeszcze szybciej rosnąć. A mój pępek chyba też już robi się coraz płytszy. Adrianek zacznie go wybijać na zewnątrz ;-) Och Dziewczyny stwierdzam, że cudownie jest być w ciąży ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, cudownie jest być w ciąży tylko chciałabym już mieć wielkie brzucho... Wiem, że nie należę do szczupłych dziewczyn i może u mnie proporcje są inne, nie mogę się z Wami porównywać, macie takie ładne figury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloooooooooooooooo :) Witam kochane ;) Ale super na poczcie fociaki :) Jejuuuu chociaz nadal jestem pod ogromnym wrazeniem naszej podwojnej ciezarowki czyli X :D Ada i Emilka ladne macie brzuszki :) troszke wiekszy od mojego ale ja za to wagowo wieksza od was jestem heheh Pristinka ty to chudzinka jestes, ojojoj normalnie skora i kosci ta polozna ktora cie ochrzanila to jakas wariatka :O heheh Stokrotko witaj :)))) Napisz skad jestes i wogole kilka slow o sobie :) Koniecznie skopiuj ostatnia tabelke i dopisz sie :D Penelopa dzieki za namiary na ziajke - domyslam sie ze cena przesadzona :))) sluchajcie no ja mam mega problem - swedzacy jak jasna cholerka :/ swedzi mnie brzuch - to norma bo skora sie nadciaga ale kurcze poza tym nogi rece cale cialo - masakra jakas - gdzieniegdzie mam taka tyciunia krostke ktora swedzi niemilosiernie - przestraszylam sie tej cholestazy wiec stylooowaaa prosze napisz jak to sie objawia bo wizyte mam dopiero 7lutego... Myslalam na poczatku ze to od tego swiatecznego obzarstwa - makowiec piernik - na codzien nie jadam takich rzeczy i myslalam ze to moze od tego.. ale chyba nie :( Co do mojego problemu sprzed kilku stron - regularnie podczytujace wiedza - malpa sie nie odzywa, nie wiem co maz jej powiedzial ale ani jednego smsa - nawet na nowy rok wiec chyba blerwa pokonana :D hehehe Aniolek slodka pizamka ;)) chyba z Angela :D ejj laski mamy tu nitke1984 a nie nikite :D hehehe Kropeczko a ty dalej fotke na poczte nam wysylaj :P buziolki :* ja musze spadac odebrac autko od fachowca Muuuaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa masz rację, to ja źle napisałam zamiast Nitka to Nikita ;-) PRZEPRASZAM!! Wysyłam Wam nowe zdjęcia. I stwierdzam, że z przodu brzuszek wygląda na większy niż z boku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×