Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Kochane, uciekam powoli do domku... Życze wam miłego popołudnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma któraś z Was dziewczyny takiego domowego Dopplera do posłuchania serduszka maleństwa we własnym domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Zainspirowały mnie te pamiętniczki na stronie bebilonu:) No i właśnie ściągłam photoshopa, bo przecież za jego pomocą można zrobić super zdjęcia a następnie w Microsoftcie zrobic taki pamiętnik za pomocą np. slajdów, później wszystko ładnie wydurkować i oprawić:) takie coś można zrobić przecież u fotografa:) A też będzie super pamiątką i np. prezentem na 18-nastkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tosia - nie posiadam takiego wynalazku i nawet bym nie chciala bo po co sie schizowac.. Lorien - ja kupilam swojej chrzesniaczce taki pamietnik w ksiegarni pieknie oprawiony z miejscem na zdjecia - oczywiscie do wypelniania przez rodzicow - bo sama pomyslalam ze jak dostanie takie cos na 18tke to sie ucieszy :)))))) tam jest wszystko - daty kiedy zabek pierwszy kroczek no mega wypasik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnez jakie śliczne te zdjęcie, ja też tak chcę!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moja koleżanka z pracy też mi mówiła, że ma jakieś z nóżką. Muszę ją poprosić aby przyniosła :) Kooralinkaa bardzo ładnie wygląda ten wózeczek. Poczytaj opinie na jego temat i jak będą chwalić to czemu nie. A ja właśnie wróciłam z odwiedzin. Byłam u babci kochanej. Trochę posiedzieliśmy, pośmialiśmy się i teraz w domciu już jestem. Byłam też w sklepie z art. dziecięcymi i kupiłam dresik dla chrześniaka. Chciałam też coś dla Zuzi, ale akurat nie widziałam nic co by mi wpadło w oko. Poza tym to już tyle tego mam, że na dobrą sprawę już niczego nie potrzebuję, a dalej nie mogę oprzeć tym ciuszkom. Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, mogę się przyłączyć? jestem w 26tc z drugim maluszkiem. chłopcem. mam już jednego synka Jasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie nowe mamusie!prosze ile sie nam dzisiaj ujawniło! tosia ja mam taki wynalazek ale wedlug mnie pieniadze wyrzucone w błoto!nic nie wart wynalazek przynajmniej mój!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olena pewnie ,że możesz,im nas wiecej tym weselej,siadaj do pisania,opowiedz nam o sobie:) Ale dzis nam sie fajnie grono powieksza:) Patrzycie na te głupie"dlaczego ja?" .bo ja owszem jak wariatka na to czekam,powiedzcie ,że nie jestem z tym sama:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 26 lat . małego synka Jasia ma prawie 11 miesięcy i teraz będziemy mieć drugiego synka. Ogólnie bardzo dobrze przechodzę ciąże i liczę oby było tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa nie jesteś sama, ja też to czasem oglądam, teraz na razie nie bo dostałam od kuzyna 6 sezonów housa no i siedzę, a raczej leże i oglądam jak głupia odcinek po odcinku:p Trelevinaaaa coś nie wchodzi ten link...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak teraz mi weszło:) Co do Housa to zajefajny ten serial, takiego lekarza mieć to z jednej strony bardzo dobrze, bo potrafi nieźle zaryzykować żeby uratować pacjenta, a z drugiej strony te jego teksty do pacjentów troszkę odrzucają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa śliczny ten album, ale wydaje mi się że będzie tam mało miejsca na zdjęcia i opisy. A może mój maluszek dostanie taki prezencik od kogoś na chrzciny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No warto samemu obejrzec w ksiegarni i samemu ocenic zawartosc takiego albumu :D ja tez kupilam to na chrzciny zamiast kartki po prostu :) laski a mnie wciagnal ten nowy serial Prosto w serce.. :) ale najczesciej ogladam w soboty po poludniu rzutem na tasme 5odcinkow :D hehehe aa co do brzuchow ja smaruje co dzien oliwka po kapieli w ciagu dnia balsamem oliwkowym - mam tak sucha skore na brzuchu ze juz patrzec nie moge az sie luszczy :( i wale tego kitu i nic :/ tez macie cus takiego ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też oglądam ten serial:P Bardziej mnie chyba Majka wciągneła. No ale ten też jest nawet nawet:) Chyba poszukam takich albumów w księgarniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien ja z kolei na Majke patrzec nie moglam :/ bym tv rozwalila chyba a ze uwielbiam malgorzate soche... no to patrze;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
House rzadzi! ja ogladam na jakim kanale sie da hehe:P tego nowego serialu nie ogladam bo Muchy nie lubie , za to Majke ogladalam i Na Wspolnej:) witam kolejna nowa mamusie:) ale dzis urodzaj. ja sie dziewczyny troche martwie bo dzis jeszcze dzidzie nie daly o sobie znac i zaczynam sie denerwowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe zobaczymy co puszczą po prosto w serce, mam nadzieję, że nie znów brzydulę:P Chyba, że kręcą coś nowego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X nie bój się jeszcze dadzą o sobie znać. Mój maluszek jak nie dawał znać cały dzień to jak się kladłam spać to zaczynał fikołki. Za to teraz znaczy sie dziś kopie cały dzień. Mam nadzieję, że teraz tak będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oglądałam Majkę a do Prosto w serce coś nie mogę się przekonać, na na brzuch do smarowania dostałam specjalne masło kakaowe na rozstępy firmy Palmer's, fajnie pachnie budyniem waniliowym :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trelevinka- ja nie mam tak ze skora bo zawsze mialam tlusta. Nienawidze sie smarowac czymkolwiek i teraz smarowwanie codzienne moja zmora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trelevinka- a czemu takie przyslowie? pracujesz w branzy kosmetycznej?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesamowite zdjęcie z tą stopka! nATALIA - mam nadzieje ze u mnie to od czegoś innego. Karolinka - ładny kolorek sobie wybrałaś te żółte wstawki super. Penelopa no właśnie co do hasełka . Ja już sobie zasłużyłam czy jeszcze ?? ;) olena119- Witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś w końcu dotarłam do Lidla ;) kupiłam rajtuski 2x na 62/68 i 2x na 74/80 ;) śpiworki rzeczywiście fajne i milusie ale ja mam już 2 więc nie kupowałam już. śliniaczki tak sobie mi się podobały tym bardziej że były z materiału który przemaka ;/ Ja kupiłam śliniaczki które od spodu mają materiał nieprzemakalny. I kupiłam również taki jakby płaszczyk do karmienia. coś takiego http://allegro.pl/sliniak-fartuszek-kaftanik-z-rekawami-2514-i1425281841.html tylko te akurat mi się nie podobają. Moj jest bez rękawków , zapinany na szyjkę coś na zasadzie tego jak u fryzjera nakładają przed strzyżeniem. Materiał również nieprzemakalny po jedzonku wystarczy przetrzeć mokrą ściereczką na pewno się sprawdzi przy dzieciach które bardzo się brudzą przy jedzeniu ;) Widziałm to już u koleżanki i sie u niej sprawdza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,ja juz po moich serialach-"dlaczego ja" i "pierwsza miłość":) Kasiulaaa a Ty jeszcze bez hasełka,ojoj, dziewczyny podajcie Kasiuli hasełko,mysle,że juz powinna mieć,prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x - no ba kosmetoloszka jak sie patrzy :) Kasiula - bez obrazy mi sie takie wynalazki nie podobaja - dziecko co ma wybrudzic niech wybrudzi ale zeby specjalny fartuch do karmienia.. eee do mnie to nie przemawia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×