Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

No jeszcze jak zrobię od przodu to się większy wydaje, ale z boku to taki mały jest, że szok ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia - piękny! a jak wysoko już masz brzuszek. u mnie jeszcze jest dużo niżej. Ale za to jesteśmy prawie na tym samym etapie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes71 jak to nazwałaś "większą kanalią jest mój teść" Witaj w klubie. Ja pępuszek mam wklęsły ;) i również ciemniejszy w środku. Oczywiście głębokość dziurki że się tak wyraże hehe jest o połowę mniejsza niż przed ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia śliczny ten brzuszek, ja wreszcie też muszę się zmobilizować i zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pępek jeszcze wklęsły ale zauważam, że powolutku będzie się wypychał na zewnątrz. Teraz taki śmieszny się zrobił, hehe I głęboko współczuję niezdrowych relacji z teściami- szczególnie teściowymi. Dlatego ja się bardzo cieszę, że mam taka wspaniałą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorein, dziękuję ;-) Ja staram się robić sobie zdjęcie chociaż raz w tygodniu, żeby mieć później pamiątkę ;-) Idę na obiadek, dzisiaj mam zupkę jarzynową ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia ładny ten Twój brzuszek. Ja mam podobnie zawsze na początku tygodnia robię fotki i już trochę się mi uzbierało. Później pokażę malutkiej jak sobie rosła w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, kobietki. Wpadłam na chwilę się przywitać i wracam do roboty, chociaż dzisiaj spać mi się chce niemiłosiernie. Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane mamusie :) na wstępie Emilka cudowny brzuszek :) taki słodki :) ja tez Wam cos podeślę, jak tylko mężulek z pracy wróci i zrobi jakieś nowe fotki :) jeżreli chodzi o teściową to nie jest tak najgorzej, tak sobie to tłumaczę hehehhe ale wiecie jak to jest niby nic, a jednak coś. Dobrze, że przynajmniej męża mi nie przekierowuje na swoją stronę, tylko raczej za mna jest niż za nim :) ale jak to mówią teściowa najlepsza 102 metry - 100 metrów od domu i 2 pod ziemią heheheh (taki żarcik) Wiecie, ja dzisiaj ostro dzialałam od rana otóż zrobiłam....... pyyyszznnee krokiety i do tego barszczyk czerwony mniam i teraz czekam na mojego T żeby się pochwalić :) tak sobie pomyślałam, że jak juz zje to wyciągnę go chyba do tego Lidla na te skarpetunie popatrzyć, bo tak naprawdę d tej pory to tylko mojemu Szymkowi body kupiłam (wyrodna matka) aaaa własnie i jescze wózek zamówiłam Xlander używka, czekam na kuriera :) no i kochane co najważniejsze w piątek byłam na usg i widziała małego (już na 100% chłopak heh) i tak sobie ładnie przełykał, coś cudownego, normalnie mam ochotę go przytulić i wycałować :) i ja tez dostała zlecenie na ten test glukozy muszę kiedys się wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaaa s-ce - fajnie wiedzieć, że nie jestem w tej kwestii sama;) chociaż szczerze współczuję takich relacji. Bo sama wolałabym, żeby było fajnie, a conajmniej tak jak przed ślubem, bo po ślubie wszystko się zmieniło na gorsze. te zdjęcia brzuszków to cudowna pamiątka dla nas i naszych maluszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wyslalam na poczte nasza aktualna sliczna tabelke bo juz ciezko sie polapac :D LPNICKIMIĘWIEKMIASTOTERMIN PŁEĆIMIĘ DZIECKA 1elcia1984Ela25Londyn01.05 2ad888888Ada22Pszczyna01.05 3Aniołek81Mariola29Łódzkie01.05 4Kasiulaaa s_ceKaśka22Sosnowiec02.05CÓRKAJULKA 5anjaaAnia28Gdańsk03.05CÓRKABLANKA 6natalia256Natalia24Toruń03.05CÓRKALAURA 7ENI_35Aneta35Bielsko-biała03.05CÓRKAMILENA 8PaulinaKissPaulina23Kraków05.05 9kaka89Kaśka30Kraków05.05 10weskaMarta27Szczecin05.05 11Znów_mamaAlicja32Poznań06.05CÓRKAZOSIA 12tigeroNatalia33Poznań07.05SYNTYMON 13bunia330Toruń08.05 14Asiula1381Asia28Skarżysko08.05SYNBORYS/FRANEK 15jaTUŚKAMarta23Londyn09.05SYN 16KankuunDorota32UK12.05SYN 17masterek28Ania27Bielsko-biała12.05SYNJASIO 18mamuskamajArleta24Lublin13.05CÓRKAZUZIA 19patixxxPatrycja23Belgia13.05 20justzJustyna26UK15.05SYN 21milka7833Kraków15.05SYNMACIEJ 22kaasiaa76Kasia34Mikołów16.05 23k_m_bMonika27Wrocław16.05CÓRKA 24aleksandria88Olka22Ruda Śląska17.05CÓRKA 25Ada1982Ada28Bydgoszcz17.05CÓRKAJULIA 26ania201127Warszawa17.05SYN 27asia76Asia34Poznań18.05 28TrelevinaaaaEwelina26Chełmno19.05CÓRKA 29missrossiniKarolina29Gdynia19.05SYNMIKOŁAJ 30Gonia31Irlandia19.05 31AgnesAgnieszka27Szwecja20.05 32Emili10Emilia30Łódź20.05SYNDOMINIK 33wiolasek_81Wiola29lubelskie20.05 34penelopa kruzAnia26śląskie 21.05SYN 35stylowaaAnia30Chorzów/Islandia21.05SYNMATEUSZEK 36bartolenkaMarzena30Bielsko-biała22.05CÓRKALENKA 37fauletkaWiolettaok..Tarnowa22.05SYN 38KooralinkaaKornelia21Ch-ce22.05SYN 39Agnes71Aga26Wrocław23.05CÓRKA 40Emilia_83Emilia27Wielkopolskie23.05SYNADRIAN 41czekoladowa91Angelika19Szczecin24.05 42Migrena73Monika37Warszawa24.05 43JOLA1237Jola27Wrocław24.05SYNMATEUSZ 44majowe_szczescieAneta22lubuskie24.05CÓRKAKAROLINKA 45Dosia255Dorota27Waterford/Irlandia24.05CÓRKAAMELIA 46LorienBeata23Kraków25.05SYNKUBUŚ 47#stokrotka#Monika29dolnośląskie25.05 48Pristina86Natalia24Gdynia/Gdańsk26.05CÓRKAZUZIA/MAJKA 49xAnia22Wielkopolskie26.05CÓRKA I SYN 50nitka1984Anita26Krosno26.05SYNSZYMON 51ladyrowerroEdyta31USA28.05 52Madziulka777Magda20k.Sanok28.05SYN 53maryla86Maryla24Zachodniopomorskie30.05 54moniasky80Monia30Mazury30.05 55Piga999Justyna26Bielsko-biała30.05CÓRKAMILENA 56Justynka_87Justyna23nad morzem31.05SYNJAŚ 572010/2011CÓRKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes71- ja na tescia nie moge narzekac bo on sie prawie nie odzywa a jak sie o odzywa to sie kloci z tesciowa bo oni sie nienawidza. w ogole jak na nich patrze to dziwie sie ze z tego zwiazku wyszla dwojka dzieci:P nitka1984-hehe swietne powiedzonko, mezowi musze powiedziec zeby go troszke wkurzyc:P na szczescie nie gniewa sie o takie zarty:P uwielbiam krokiety, daj jednego hehe:P a jak Ty sie czujesz bo my na tym samym etapie jestesmy? Emilia_83-sliczny brzucholek:) ale widze ze linie masz od pepka w dol. ja jej nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja juz na posterunku,tak fajnie dzień mi się zaczał a tak źle później wszystko sie potoczyło:( Poszłam do koleżanki,rozmawiamy sobie,a nagle burza telefonów do mnie ,bo sie ludziom rodzinne na dzieci nie zgadzają. Tu jest rodzinne wypłacane raz na kwartał i były to do tej pory naprawdę fajne pieniądze,a dziś bez żadnego uprzedzenia okazało się,że nam tak te rodzinne poukrucali że masakra. Tak dla przykładu mnie wzieli tak jakby z kwoty proporcjonalnie zarobki do kosztów życia (tak żeby to naświetlić mniej wiecej) by było z 460 zł dali tylko 135 zł,czyli zabrali tak jakby 325 zł ,gdzie litr mleka 3,9% w kartoniku kosztuje 1 zł,a chleb 1,55 zł,czyli za te pieniadze kupiłabym mnóstwo towaru spozywczego i przemysłowego. Nikt nie wiedział ,że beda tak kolosalne zmiany,nawet Islandczycy sa w szoku. ja w takich sprawach sie zawsze tu jako tako orientuję,więc wiekszość ludzi dzwoniła do mnie po wyjaśnienia. Wykonałam wiele telefonów,przeszukałam internet i znalazłam przyczynę,ale padam na pysk i jestem zła ogromnie,bo sie okazuje ,że moje rodzinne jest własciwie obliczone. Ajj,ten rok jest kiepski dla mnie bardzo. Ale strach się bać co to się dzieje ogólnie na świecie,gdzie znajdują pieniadze,których brakuje w budżecie,smutne to bardzo:( Ok,sorki za moje żale,juz sie uspokajam;) Penelopa super ,że u Ciebie lepiej i że z szyjka wszystko ok A gdzie Eni dziś? Emilia zaraz lecę na pocztę poogladać Twój brzusio:) A ja tęsknię wiecie do mojej tesciowej,ale tak to jest na obczyźnie,teskni się za wszystkimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia naszukałam sie Twojego brzusia,ale znalazłam,po prostu nie został przełożony do Twojego foldera. Brzusio sliczny i duży już ,taki okrąglutki ,fajniusi balonik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X zgrabniutki ten Twój brzuszek :) Jejku jak ja bym chciała, aby moja mała była już z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...x... słodki ,ale to wczesniejsze dzieło męża to normalnie rewelka,super! mamuskamaj Ty juz tez taki balonik wiekszy,leci ten czas ,co? Jeszcze niedawno takie płaściutkie byłysmy,a tu juz baloniki,że hej. Mój też ogromniasty normalnie,tak w pierwszej ciazy wygladałam chyba jak do porodu szłam czyli ok 10 tygodni później:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuskamaj - faktycznie juz masz taki balonik:) a jeszcze niedawno plaskie bylysmy nie? hehe, zmniejszaj zdjecia Kochana to lepiej bedzie nam sie ogladalo je i lepiej beda sie wcczytywaly bo tak sa za duze:) stylowa- wrzucaj fotke brzuchola i reszta kobitek tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliczne te wasze brzusia!!rozmiarowo naprawde sie ładnie powiekszyły!!!oby tak dalej rosły zdrowo w nich nasze pociechy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez juz zrobiłam i zaraz wam wysle mój brzuchol!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i poszło zdjecie na poczta a przy okazji starsza siostrzyczka mojego skarba !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justz- swietny brzuchol, juz taki pelny. A cora jak sliczna blondyneczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos mi sie wydawalo ze nie mam az tak duzego brzucha a na zdjeciach wyszla prawda jednak juz jest sporych rozmiarow nie da sie ukryc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X kochana chętnie podzielę się z Tobą krokietami wpadaj jak tylko masz ochotę w góry heheheh ogolnie nie mam żadnych dolegliwości oprócz tego że mały strasznie kopie i od czasu do czasu pobolewa mnie tak jak wyrostek, ale lekarka nie kazała się tym przejmować, więc nawet sie nad tym nie zastanawiam, mysle pozytywnie :) właśnie wysłałam Wam zdjęcia mojego brzucholka :) justz śliczny brzusio a córeczka do prawdy urocza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nitka twoj brzusio tez juz duzy!!a jaka ty masz sliczna karnacje!!podejrzewam ze to nie po solarium tylko naturaly!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×