Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Stylowa ale trafiłam z tym Sławkiem :D hihihihihi bylam u lekarza i to faktycznie zatoki!!dostalam jakies tableteczki ale jak nie przejdzie po nich do konca tygodnia to czeka mnie antybiotyk!!:( mam tylko nadzieje ze nie bedzie potrzebny bo moglo by Nelce zaszkodzic :/ moj M od rana chodzzi i tylko gada ze dzis rodzimy:) oszalal a zeby tego bylo malo mowi to do wszystkich do okola tzn np do mojego szefa bo bylismy na chwilke u mnie w pracy do kucharek w pracy do mojej kolezanki fryzjerki itp ogolnie kogo znajomego zobaczy to mowi ze dzis rodzimy!!juz nie moge bo az mnie brzuch ze smiechu boli :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari odsłoń rabka tajemnicy-zastanawiamy się z mężem ile Sławek bierze za występ? A Twój mąż widać już się nie może maleńkiej doczekać,wygląda na bardzo stesknionego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa nie mam pojecia ile on bierze za wystep bo to byl prezent od moich dziewczyn :) niestety nie pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa no tak,faktycznie,nie pomyślałam,no cóż,nasza ciekawość nie zostanie zaspokojona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhahahaha teraz to ja nie wierzę toż to SŁAWOMIR F. ten eroticdance ja w ogóle przegapiłam ten wątek jak o nim pisałyście. nie wierzę hahaha. o kurde normalnie spadłam z krzesła. my trzy lata temu 'zaklepałyśmy' go naszej przyjaciółce na panieńskie. brał wtedy jakoś 400zł jak dobrze pamiętam.może 500? kurde dawno to było trochę.i wtedy byłyśmy zadowolone, aczkolwiek wszystko trwało chwilę, 3x po ok 3 minuty, występ taki sobie, aczkolwiek ciało na 5tkę:) potem wziął kasę, spakował się i adios. potem wiem, ze dziewczyny chciały go 'wynająć' na moje panieńskie, ale miały jakieś tam warunki i on za cholerę nie chciał się zgodzić, był sfochowany na maxa, robił z siebie nie wiadomo co, i w ogóle na maxa złe wrażenie zrobił:classic_cool: ale jaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka - u mnie polozna na SR powiedziala ze nie ma opcji zeby placic, ani ona ani kolezanki kasy nie wezma.. zalezy od poloznej napewno :) x trzymam kciukasy mala, co do wyniku.. hmm cieszyc sie pozostaje, ciekawam co powie twoj lekarz ;)) kari mam nadzieje ze przejdzie ci z zatokami :) Justyna ale za mna chodzi kielbacha z grilla :) ooooOMG :P Kasiula ales dzisiaj pospala :P Ja juz po wizycie u rzecznika praw konsumentow, buty musze oddac do rzeczoznawcy ktory z nim wspolpracuje, jesli wyda opinie przychylna dla mnie to zaczynamy bitwe z zasranym QUAZI :P heh oby sie udalo :) ja juz zas leze do gory "kołami" odpoczywam, nie mam zamiaru tego zmieniac ;) aaa brzuch mam wysoko ja pierdyle, az ciezko mi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem na chwilke, bo poleguję sobie w najlepsze. Kropunia pewnie jutro napewno coś nam napisze wiecej. mała jej tydzien temu wazyła 2200. Na temat jej operacji te ciołki lekarze w tym szpitalu gówno wiedzą i dlatego jest tak a nie inaczej. Przez dzień jakoś mała SHe spokojna, żadnych objawów ze lada moment. Ja też obstawiam pierwszą KASIULKĘĘĘĘĘĘĘ. Niech idzie na pierwszy ogień.👄 A moja duża SHE już nie może sie doczekac i popedza Milenę aby już zechciała wyjśc, bo ilez jeszcze można czekac......gada do brzucha a mała SHe jej odkopuje. Fajna sprawa z tym GADU-GADU między nimi. Dziś zamówiłam wkoncu wózek, łóżeczko i komodę. Jak tylko mała pojawi się na świecie ŚWIEŻO upieczony tatuś idzie to odebrać. Stoi przygotowane w sklepach. Łózeczko już złożone z komoda a wózeczek - zwalił mnie z nóg, bo zmieniłam całkiem firmę - ale jak się przyznam to mnie zabijecie. Więc jak już bede mieć go w domciu pośle nazwę. KOLOREK ŚLIWKOWO -LILLA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponadto jutro mam wizyte o 10,15 - u mojego gina - zobaczymy czy wziernik mi zapoda, bo położna przy wymasie miała problem, ze tak już wszystko nisko, aż za nisko. Dziwiła sie ze ja nie na porodówce. Może dlatego stąd te skurcze bo mi je wmówiła.......hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia kochanie ja mam swoją położną. Mam nadzieję że ze mnie nie zetrze dużo kasy. Jak bedzie na swoim dyżurze to dam jej z 300-400. jak bedzie musiała dojechac specjalnie ........hmmmmmmmmmmm chyba min. 500 co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a TY się nie masz czym przejmować jak pomarańczami, zresztą jak widzisz, nie ma z nimi wielkiego problemu:)) dawaj i nie marudź... tako?:>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki:)juz mama
Pamietacie mnie kochane? to ja Miki :) Już urodziłam Nicole. Mala jest cuuuudna i taka mala. Jak sie urodzila to wazyla 2490 gram i 43 cm wzrostu, taka maluśka. Urodzilam ja w 34 tygodniu naturalnie, skurcze nastaly i koniec. Krotko w inkubatorku byla. Juz jestesmy w domciu , ja i moja Nicolka:) teraz wazy juz 2600 gram-troche jej przybylo ;) Zaraz zaczernie swoj nick i bedzie ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha teutonia? toż to zajebisty wózek , dziołcha zaszalałaś widzę!! super wybór naprawdę. i fotelik teutonia tario???? będziesz zadowolona zobaczysz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaa życzę wygrania sprawy:) Penelopka widać Sławek jest znany:D Nieżle se za ten występ policzył,wow Atenka o co Ci chodzi z tym wózkiem,co jest niby nie tak,że się komentarzy boisz-sorki ale przy wieczorze nie jestem już z byt błyskotliwa,nie jarze :P W każdym razie wózek extra,podaj namiary na resztę zakupów :) Ehh,ja znów padnieta,do pupy taki żywot,alee.... damy radę,byle do maja,nie wcześniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś zrobiłam sobie koktajl z maślanki brzoskwiniowej, jabłek , bananów i gruszek od razu humor mi się poprawił:) teraz chyba trza coś wsunąć na kolacyjkę;] no właśnie, tez nie wiem czego się obawiasz:P super wózek ..x.. czekamy na wieści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...x... - to tym bardziej nie wiem co jest grane! z tymi wynikami. Daj znać co tam po wizycie. Penelopka- ja robiłam na kasę chorych w innym laboratorium niż teraz prywatnie. Może masz racje p oprostu laboratorium do bani tamto było... Atena- Ja mam Teutonie Cosmo :) Witaj w klubie Ja tam jestem zadowolona :) Miki Gratuluję :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A miałam wam wczoraj na pisac po szkole rodzenia ale mi wyleciało z głowy. I że ja kosmetyczka na to wcześniej nie wpadłam. Nie myjemy dzieci mydełkiem - bo za bardzo wysusza skórę. Nawet te co są dla niemowląt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem po wizycieno i musze jeszcze ściskać nozki co najmniej do przyszłego wtorku bo mały co prawda niziutko, ale szyjka jeszcze w ogole nie gotowa na porod i mogloby się skonczyc tak jak przy moim pierwszym porodzie a tego bym nie chciala :O Także dziewczyny znowu lezanka i oszczedzanko do po Świętachdodam tylko ze młodemu znowu dupka przytyla i już ma 3400g. Widzialam się ze znow_mama w przelocie ale wchodzila po mnie wiec pewnie pozniejszym wieczorkiem się do nas odezwie, teraz się za nia stresuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Położna polecała płyny do mycia ciała i głowy z nivae, mustelli i jonshon - ponoć firma się polepszyła w jakości swoich produktów. I Oilatum też polecała i tą drugą firmę o podobnej nazwie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak slyszałam ze najlepsze jest to oilatum!widze ze kolezanka po fachu-kosmetyczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jonhsona to ten przechwalała http://allegro.pl/johnson-s-baby-plyn-do-mycia-ciala-i-wlosow-i1567205753.html z nivea http://allegro.pl/nivea-baby-zel-do-ciala-i-wlosow-2w1-i1549064956.html i z hippa też polecała chyba ten: http://allegro.pl/hipp-zel-do-mycia-ciala-i-wlosow-babysanf-400-i1566744978.html A z mustelli nie miała to nie wiem dokłądnie o ktory jej chodziło ale mówiła ze poleca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×