Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Trelawina moj nie kaszle, ale za to kicha, mi sie wydaje, ze w ten sposob nasze maluchy czyszcza drogi oddechowe i to nic niepokojacego. Esti pewnie, nie ma to jak wizyta u fryzjera i kosmetyczki, od razu czlowiekowi poprawi sie humor. Jola zaraz wejde na poczte to obejrze to Twoje cudo. Jatuska ja tez pod wieczor juz tak padnieta, ze nie bardzo mi w glowie amory. U nas na szczescie po tych witaminach nie dzieje sie nic zlego, wiec nie mam dylematu czy odstawiac czy nie.Jest tylko cyc, wiec sprawa dawkowania tez prosta. Dobra wpadne pozniej, trzeba sie ogarnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł. No to druga Nocka standart. Spała do 4,00 i teraz zjadła cyca i mm. Spi A ja zapier....na klawiaturze bo ona tylko drzemie, zaraz bedzie (a gi a gu itp) i trzeba na nia patrzec bo inaczej robi się głośniej. hihihiih Ma dziś 3 m-ce. Hura. Tata stawia lody z tej racji - mała tylko popatrzy. Wczoraj moi wrócili z siatkówki - wtopili 1 mecz. Mój stwierdził ze przegrać tez trzeba umieć. buahahahahhah jasne jasne. Poszli jeszcze po 22,30 kupić wędzoną rybke i uczta była do północy. Mniam. Omega -3 smaczna. No a dziś chyba trzeba sie powoli pakować, bo jutro rano musimy opuscić domek. bleeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinkaaaaa moja rzadko ale czasem odkasznie i chyba z nadmiaru śliny bo teraz jej ma coraz więcej. Ide popatrzec na nowe foty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola ale słodziaki te maluszki Twoje. A mały ma czuprynkę zaje-fajną. Rewelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł ;) kurcze powiem, wam, ze mały jest tak przyzwyczajony do kąpieli o 19, że o 19.30 -20 moje dziecię już śpi, a ja mam caluśki wieczór dla siebie:) cudowna była ta konsekwencja :) pobudka 23, 2, 6 :) no i tak mogło by być. d 8 znowu kima :) kurde mały ostatnio robi takie luźne kupy, a do tego jest okropnie dużo śluzu w nim.;/ ehhhh myślałam, że przejdzie.. ale chyba nic z tego... może to po tym dicoflorze pow.3 rż się tak zrobiło? nie umiem własnie wykminić tego;/ ehhhhh powinnam zapisywac wszystkie takie dziwne stany tzn daty, co kiedy przyjął i własnie biegunki itd. to bym wiedziała czy to po tym??. co ze mnie za matka? wprawdzie mały wesoły i pogodny, ale martwię się tym śluzem. ::(:(:(:(:(:( esti a Ty się nie boisz trochę, że mała się tak przywiąże do Ciebie, że bez chusty się nigdzie nie będziesz mogła ruszyć :P w nd chrzciny ....potem obiadek ....ciasto i zimna płyta w restauracji. zobaczymy jak mały się spisze ... więc wracamy na weekend do domku. a ja w sb zaliczam fryzjera. już się boję. ale potrzebuję zmiany koniecznie. chciałabym włosy jak żmuda-trzebiatowska o takie: http://tnij.org/mv7b ale od lat farbuje na ciemno i nie wiem czy coś wyjdzie z tego, a nie chce zostać łysa :P wiecie przechadzam się tu takimi wiejskimi uliczkami i na jednej pasie się taki młody byczek... mówie wam ma szaleństwo w oczach, co mnie widzi z tym zielonym wózkiem , to tak dziwnie patrzy i macha tym ogonem. a ja ostatnio z nerwów szukałam ewentualnej drogi ucieczki. no, ale same drzewa więc odpada. chyba sobie podaruję tamtą trasę. byczek fernando wygrał ;) a dziś upały nad morze.......ehhhhh atenko korzystaj, korzystaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u nas pracowity poranek. Pranie w pralce, ja już umyta i gotowa do wyjścia, obiad na kuchence, chata prawie ogarnięta, jeszcze tylko łóżko pościelę. Jula przy cycu, muszę ją zaraz ubrać wyjściowo i o 10 wychodzimy na szczepienie. No i jak zdąży się wyprać, to rozwieszę pranie. Tylko nie zdążyłam zjeść śniadania, ale odbiję to sobie, bo potem idziemy do rodziców. Penelopa, boję się, ale naprawdę nie daję już rady jej nosić i pchać wózka. W ogóle zauważyłam, że coraz więcej naszych majówiątek nie chce jeździć w wózkach, czyżby taki etap rozwojowy? Trelevinaa, moja też się krztusi, spytam dziś u lekarza i o to. Dobra, kończymy, bo marudzi, więc idziemy się ubierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) U nas nocka z przerwami, bywało już lepiej. Przydałoby się coś zagęścic, no ale trzeba poczekac. Kurde uszy mi sie odezwały, a już tak dawno nie bolały, a krople są na receptę, lekarz jak nic mnie czeka:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esti, ale z ciebie ptacowita pszczółka:-) Ja dopiero po śniadaniu, i strasznie mi sie nic nie chce..ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esti - mala sie nie krztusi tylko sobie zakaszle od czasu do czasu. penelopa - super ta fryzura, marzy mi sie tez jakas zmiana bo ja ta jak ty ciagle ten ciemny braz i juz mnie kuwica bierze a zeby miec inny kolor musialabym sciagnac kolor co w efekcie by mnie przerzedzilo fest z kudlow :/ dramat a koncepcji na fryz nie mam a strach isc do frycka zeby opierdzielili jak stara babe :/ atena zazdroszcze morza :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my takie same włosieta mamy;) mnie już Mój babciny kok nudzi, chociaż nie ukrywam, że jest mi tak najwygodniej. zobaczymy co fryzjerka powie. jeśli trzeba by bardzo ingerować to zrobimy coś innego. a mały dalej śpi od 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej. Jak widzicie staram sie bardzo coraz czesciej pisac:P maluchy maja drzemke ale zaraz jedzonko wiec musze sie streszczac. Wczoraj przyszla ta hustawka z fisher price. Dzis maluchy w niej kimnely sobie ale zeby sie smialy to nie bardzo:P ja jestem tak sobie zadowolona bo kupilam uzywana http://allegro.pl/fisher-price-my-little-lamb-hustawka-owieczka-i1745573222.html i Pan zapewnial mnie ze byla uzyta doslownie kilka razy a niestety sa slady uzytkowania no i jak przyszlaa cuchnela strasznie fajkami. Umylismy ja i nie smierdzi juz bleee. Emilia- podaj mi wymiary dokladne garniturka bo wiesz hehe Jasio jest jeszcze maly w cm. Jasio glowki jeszcze nie trzyma jak lezy na brzuszku ale widze troche postep bo czesciej przerzuca juz glowke z boku na bok. leniuch z niego. Poza tym malo juz bierze smoka, zasypia bez. Sam jakos go odstawil:P Majka teraz z kolei czesciej potrzebuje go. Wczoraj mialy jakis ciezki dzien, bo straszliwie marudzily. Jasio do tego stopnia ze mu podalam troszke tej herbatki hippa uspakajajacej ale dalej marudzil:P Nocki u nas od 3 dni lepsze bo przestawilismy im kapiel z 19 na 21. Jak kapalismy je o 19 to zasypialy jakos o 21.30 i budzily sie jakos o 1 i potem co 2,5h a teraz od trzech dni kapiemy je o 21 i od razu zasypiaja po mleczku i spia uwagaaaa do ok.3.30:P dla nas to super. Zazdroszcze dzis Justynie i Atenie bo nad morzem sa:P korzystajcie:) W nocy nie moglam spac i czytalam Kochane nasze forum troche, tak na wspominki mnie wzielo. Czytalam jak mnie wspieralyscie jak trafilam do szpitala w ciazy przed swietami, pozniej po kolei porody:) cos pieknego i az mi lezki polecialy. Obysmy dlugo tu pisaly. No i pobudkaaa, Jasio wzywa. buziaki i milego dnia dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas nocka ok, pobudki o 4 i 7:30, potem sen do 9:30. Ja się wyspałam :) x- właśnie umówiłam się dziś z moim M., że on bierze małego na spacer, a ja idę na plażęęę :D Mam nadzieję że wypali :) Uciekam się ogarniać, buziaki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja znow na szybkosci bo Mlody w bujane a ja pakuej paczke ktora musze wysłac do pl bo sie normalnie nie zabierzemy ze wszystkim do samolotu i teraz sajgon - co zabrac, ile czego? bo ja wysylam pampersy nawet stad bo mi sie bradziej opłaca niz placic takaaaa kase u nas dziewczyny ja tez potzrebuje rozpaczliwie zmiany - new look - konieczny. tez mamm dlugie ciemne wlosy farbowane od 10 lat ;/ i nie mam pojecia co zrobic. szukam dobrego stylisty w lodzi badz kielcach Jola smaruj regularnie tym cepanem - ja tego uzywalam na blizne na prawej dłoni i szlg nie zaszła !!! no ale ja maiałam konkret blizne no i juz stara doooopa nie to co Twoj syncio esti Ciebie ktos kochana nakręca czy cos? do nocy i od samego rana biegasz sprzatasz - matkooo. ja wychodze ostatnio z zalożenia, ze jak nie pomyje podług to sie świat nie zawali. i chociaz mnie wkurza, ze jest cos nie zrobione to juz sie az tak nie spina jak na początku nie pamietam ktora pytała o wosk, ale jak nie w salonie to polecam plasty veet te rózowe - b dobre sa. chociaz w salonie sprawniej to idzie i dokladniej - nieprzyjemne ale skuteczne. Wasze Mlauchy to lubią te lezaczki a mojega w doopsko parzy. bujanka tak, leżaczki- bllee wlasnie zajzalam do salonu, moj Mlody człowieczek odpłynął w bujance, ciekawe na jak długo ale musze Wam powiedziec, ze wczorajszy dzien juz byl o niebo lepszy od ostatnich tfu tfu nie zapeszac, zeby mi znow dzis ognia nie dal atena pozazdroscic kobito. urlop chyba mozesz zaliczyc do udanych co? :) SHE 3 miesiace... ale czas leciii ło matko. a niedawno zastanawiałysmy sie jak to wszystko bedzie hi hi Alex 3 msc w sobote :) A czy nie uwazacie, ze te nasze dzieci jakies takie duze, długie i tak szybko rosną i uczą sie nowych rzeczy? :) ja wam sie musze przyznac, ze bedąc w ciąży to tak wyobrażałam sobie, ze do 2, 3 miesiaca to, ze mały bedzie na prawde takie malutki, ze bedzie tylko spał jadł i na odwrót. A to jakos tak szybko leci. Jak pakowałam wczoraj jego za male rzczy i wzięłam do ręki pierwsze spioszki takie tyciunkie to, az trudno mi było uwierzyc, ze był taki malutki a to przeciez bylo zaledwie 3 miesiace temu. Ciesze sie, ze tak szybko rosnie ale mam jakąś taka tęsknotę za tą kruszynką hi hi głupia jestem - wiem ;) lece popakowac chcoc troche zanim wstanie do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaTuska mnie się też wydaje, że szybko rosną te nasze pociechy. Ja Oskarkowi kupuje rozmiar 74 bo 68 jest w sam raz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna- to korzystaj jak mozesz z plazowania:) zazdroszczeeee jatuska- W jakiej cenie sa pampki u Ciebie? ile to wychodzi na nasze? Ja juz po karmieniu Jaska ale znowu dal popalic:P zastanawialam sie o co mu chodzi a on poprostu wypil 120ml i chcial jeszcze no i wypil lacznie 150:P teraz czas na Majke, leceee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...x... u mnie jumbo pack w kartonowym pudełku - 88 szt kosztuje (w promocji - a promocje sa cały czas :) ) okolo 10-12 funtów. czyli koło 50 zł. ostatnio kupilam 2 takie opakowanie w promocji za 20f a miałm jeszcze zniżke wiec zaplacilam 15f za 176 szt :) - czyli jakies 60zł ;D izamaj ja juz sie rozmiarami typu newborn 0-3, 3-6 nie sugeruje tylko cm własnie :) i tez 68 sa na styk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..x.. a to głodek z Jasia ;D a papki z pampersa oczywiscie inne nam nie pasują oooo pobudka słysze leeece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow Ania ale Jasiek ma apetyt :D wow :D :) moja juz teraz nie sciaga 150, max 120 i basta :) Tuska - u Nas te ceny zabojcze to fakt ale ile kasy wydasz na przesylke?? Ja odkad zaczelam uzywac oryginalnych pampkow to nie mam ochoty uzywac innych mam paczke rossmanowych ktore wg mnie do kitu gorsze od dady no a dada niby spoko ale tyle razy mi przesikala Alice ze wole wydac wiecej ale nie bede spierac zasikanych ciuchow :P moja mala to niedlugo zje te swoje piastki no szook az jej sie odruch wymiotny czasem robi tak ładuje te raczki :P aa co do rozmiarow- moja wlasnie lezy w rozmiarze 6-9mcy - masakra - bo ledwie je ponosi a dopiero co je kupilam w smyku a one wrecz na styk! jezu dziewczyny jak mnie lapia bole brzucha szok nie wiem czy to efekt CC czy co - zdarzylo mi sie tak z 6-7 razy bol nie do zniesienia- dzisiaj nawet w nocy az mnie ten bol obudzil i sie dobre 15minut meczylam ktore dla mnie byly wiecznoscia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej, my po szczepieniu, Julę trochę zmuliło, ale nie śpi. Nadal te trzy kłucia sanepidowskie, ale jakoś mniej płakała, albo mi się wydaje. W każdym razie nie było najgorzej. Z nóżką kazała obserwować, bo oczywiście dziś podciągała pięknie obie, a przez 2 tygodnie był problem z prawą. Mam nadzieję, że już będzie dobrze! Za 2 tygodnie mamy rota, więc ją jeszcze raz obejrzy. Trele, oczywiście chodziło mi o kaszel. No więc to dlatego, że pcha te łapki do buzi. Wszystko pięknie, zdrowa dziewczyna, chichrała się do lekarki:) ładnie podciąga główkę, trzyma sztywno kręgosłup, kontakt łapie, więc wszystko dobrze. Katarek to wynik zanieczyszczeń, które jej się dostają do noska. Aha, waży 5280, czyli znów równo kg przybrała, z miary wyszło, że ma 58,5cm, ale jakoś mi się wierzyć nie chce, że tak mało, bo ubranka na 62 są akurat, a czasem nawet te na 68. Ale pielęgniarka powiedziała, że nie mogła jej wyprostować nóżki, więc ten pomiar nie jest dokładny. Główka 38,5cm, czyli ok:) Siedzimy u rodziców i wypoczywam, bo ciotki noszą i bawią malucha, choć ona i tak najspokojniejsza jest u mnie. Właśnie sobie dyskutujemy o jeżdżeniu komunikacją miejską. Ja się nie przejmuję specjalnie i jeżdżę z Julą autobusami i pociągiem. A Wy jak? Chyba zaraz zatrudnię siostrę do strzyżenia. Już się nie mogę doczekać! Aha, i jedziemy w piątek na mazury:):):) wracamy w niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no matko nie wierze Alex spi juz ponad 3 godz, cos tam sobie przez sen pomarudzi i spi dalej ;D wczesniej byl falszywy alarm, pewnie sie obudzi fest głodny ;) Trelevinko u mnie wysylka kosztuje 15f za 15 kg chyba i kazdy dodatkowy kg 1f takze jest spoko a musze wyslac jeszcze sporo innych rzeczy, swoje ubrania, z 10 par butow :) do tego same 2 kartoniki mleka ważą chyba z 5kg to jak ja bym sie zabrała w walizke do0 samolotu - niewykonalne Kochana pewna jestes, ze to po cc? Tu Cie boli gdzie blizna? Moja bratowa tak miała nawet do roku po cc ;/ a mnie ostatnio tak brzuch napitala, ze masakira! jakbym miala @ dostac juz chyba 2 tydz i nic! Zostało mi chyba jeszcze z 2 tabsy anty (z28) a okresu jak nie bylo tak nie ma! ;/ nie to zebym za tym tesknila, ale troche dlugo Dziewczyny u mnie taki upał, ze dobrze ze Lolunek spi bo nawet nie dało by rady wyjśc teraz na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaTuśka, może i ktoś mnie nakręcił:) bo jakoś tak latam jak głupia. I ważę coraz mniej, już mi nawet brzuch spada. I dziś nie mogłam spać, bo mój głupi M. mnie straszy, że nie pójdzie do spowiedzi przed chrztem. Mam nadzieję, że tak tylko gada i że mu wystarczająco dosadnie wytłumaczyłam i pójdzie, bo inaczej się do niego nie odezwę przez dłuuuuuugi czas. Obiecał mi, przysięgał na ślubie, że przyjmie i po katolicku wychowa potomstwo w końcu! Chyba ma jakiś kryzys ostatnio, ale muszę go ustawić, bo mamy być wspólnotą czy nie! Jak mam porządnie wychować dziecko, skoro tata mnie nie wspiera w sprawie religii. Muszę z nim przeprowadzić poważną rozmowę, bo kilka razy rozmawialiśmy o tym przed ślubem i obiecał, że będzie chodził do kościoła. Wie, że mi na tym bardzo zależy, więc mam nadzieję, że sobie przypomni, co to jest słowo honoru. Ufff, lepiej mi, jak się przed Wami wygadałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trele, JaTuśka, współczuję bólów, u mnie nic się nie dzieje, @ ani widu, ani słychu:) miałam coś przez 2 dni z miesiąc temu, ale to raczej nie było to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuska nie boli mnie blizna po cc a wlasnie caly brzuch inside hardcore normalnie jakas rzeznia :( :( Esti oby mala nie plakala :) zazdroszcze wypadziku na Mazury :) ja tu sie czaje z moim na wypad nad morze bo przeciez za 10dni dlugi weekend :) u mnie tez upalnie, maluch spi ale jak sie zbudzi to dam jej jesc i wybywam na spacer :D a po wczorajszym wojazu autem wozek mam w aucie wiec nie bedziemy sie taszczyc z tego jebanego 4pietra :) JUUUPIII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łłłłooo co za masakira Mlody wstał zjadł wiec wyszłam z nim na spacer i po raz pierwszy wracalam na syrenie do domu z małym Wyjcem na rekach cholera co jest? nigdy nie marudził mi w wozku - no czasami jak ni mogł zasnąc, ale nie tak jak dzis czasami pomarudzil i albo zasnął albo sie uspokoił a dzis to byl taki wrzask, ze bałam sie, ze sie zaniesie, wiec na rece i do domu a to kawałek klocka, rece mi odpadały jak juz dochodzilam do domu dziewczyny wybierajcie sie na wakacje jak tylko możecie :) mi jeszcze rowno tydzien do wyjazdu został ;D nie moge sie doczekac niby to wakacje zadne bo bez atrakcji (typu morze czy cus) ale chociaz bede miala kilka pomocnych rak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ponownie, własnie zrobiłam akcję z pieluchami bo kupiłam jakiś czas temu malusieńkie dady i dopiero je dzisiaj znalzałam. Poleciałam do biedrony i wymieniłam na większe. Szkoda żeby mi się opakowanie zmarnowało. Moja mała właśnie spaceruje z babcią a ja jej kąpiel szykuję. Okupkała się dzisiaj po same pachy aż musiałam jej kaftanik przebierać bo miała okupany hihi. Dzisiaj po raz pierwszy spimy z tatusiem. Do tej pory spałam u mojej mamy na dole naszego domu a moje areały zajmował tylko mój maż dzisiaj pierwsz anocka razem, zobaczymy czy małej się spodoba. Co do rozmiarów to moja ma 68 ale ostatnio mi bardzo urosła, jakiś taki skok miała w ostatnich dwóch tygodniach. Własnie segregowałam dzisiaj ciuszki w które już nie wchodzi i wyrzucam na strych. Może się jeszcze kiedyś przydadzą. Coraz cześciej zaczynam o tym mysleć by tej mojej małej srajdy samej na świecie nie zostawiać. Dobrze mieć siostrę albo brata ale jeśli miałabym już wybierac to wolę siostrę. Oooo kumpela przyjechała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej posłałam na naszą poczte dwa zdjęcia mojej małej SHE. Z okazji 3 m-ca życia....hiihih esti no własnie co TY tyle sprzatasz babo??? No ale na mazurach wypoczniesz. ....x..... no Jasio głodomorek. Moja tez alarmo dała jak wypiła 120 ml, musiałam szybko dorabiac jak TY. hihiih Trelevina - kochana 4 piętro - niezła dieta odchudzająca. Mnie by chyba szlag trafił. Kiedys mieszkaliśmy na 9 piętrze no ale widna była - więc spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena ślicznotka ta Twoja Milenka. Mam pytanie jak tam Milenka po jabłuszku ? Ja dzisiaj mojemu troszeczkę dałam ale marudny był po nim więc na razie odstawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula ryczała i cały dzień spędziła na rękach albo przy cycu. Po tym szczepieniu. Jeszcze tylko 3 razy i spokój na jakiś czas! Dobrze, że miałam siostry do pomocy. Teraz usypia, a ja myślę, co by tu posprzątać:) ostatecznie chyba wyprasuję. Sprawdziłam, że Julka ze wszystkim jest dokładnie na 25 centylu (waga, wzrost i obwód głowy), ale mam proporcjonalną córcię:) Czy któraś zamawiała opaski? Bo ja właśnie szukam na chrzest, ładne są na allegro. Dla mnie kupiłam sobie fantastyczne sandałki na koturnie za 55 zł na bazarze i znalazłam śliczną sukienkę za 69 (w sklepiku na bazarze). Nie wiem, jak na mnie leży, bo jeszcze nie mierzyłam, ale jest cudna. Kiedyś byłam snobką, a teraz okazuje się, że na bazarze można kupić świetne rzeczy. Z rzeczy polecanych polecam bazar:) Kropeczko, czy to nie Ty twierdziłaś, że żadnych więcej dzieci? Atena, mała SHE piękność rośnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podaję od wczoraj po łyżeczce. I chyba sie jej to przyjeło, bo żadnych oznak mrudzenia. Co prawda płakała godzine po, ale była bardzo zmeczona plażą i nie mogła zasnąć więc uważam ze skoro teraz spokojnie sobie śpi to z deserku nic jej nie ma. Tak wogóle to śmiesznie to wygląda - jak mieli w buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko i corko moja Ala dzisiaj w wozku ryks i dupa po godzinie spaceru rece - przesrane pchac wozek i malenstwo miec na rekach Do tego mam meega bol glowy ze az na zyganie mnie bierze katastrofa :( mala juz zasypia po kapaniu cale szczescie! ej atena super ta twoja Milka ale powiedz ty juz jej podnosisz oparcie w spacerowce??? czy to aby nie za wczesnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×