Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Widzę, że nastała cisza, ja będę stękać rano, ale chwilowo będę miała spokój z prasowaniem. To pa pa do jutra. Dobrej nocki wszystkim mamusiom:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X... ja tu wchodzę na stronę tej twojej sukienki a tam na pierwszym miejscu taka przezroczysta z zakrytym biustem tylko ;-) Ale się uśmiałam. A tak na serio ta ołówkowa fajna. Myślę, że to kwestia figury. To znaczy jeśli będziesz w niej wyglądała niezbyt wyzywająco, to ogólnie sukienka jest git. Do tego jakiś żakiecik i będzie super. ja miałam taką garsoneczkę. Coś skromniejszego. zaraz wyślę Wam zdjęcia na @ to sobie obejrzysz. Mamuśka maj ja też karmię piersią i nasze karmienie trwa nie dłużej niż 5 minut i mój mały póki co śpi od 22 do co najmniej 4 rano. Więc może to po prostu kwestia temperamentu albo też apetytu. Mam nadzieję, że mojemu się nie odmieni. Martika ale czad z tymi ząbkami. Jak przeczytałam co piszesz to takie wieeeelkie oczy zrobiłam ;-) Ale tematy dzisiaj dołkowe miałyście. Ale tak to czasem jest. Trzeba sobie jakoś dzień urozmaicać, ale nie zawsze się to uda. ja dzisiaj chociaż zmęczona poszłam popielić chwasty w ogródku. A Małego mamie zostawiłam. Chociaż przez godzinkę robiłam coś innego. Ale mi generalnie w domu jest dobrze. nawet męczą mnie takie dni kiedy muszę się z kimś spotkać. No ale wiadomo od czasu do czasu towarzystwo jak najbardziej wskazane. Esti daj sobie spokój z tym prasowaniem ;-) ja tak bardzo tego nie lubię robić, że czasem nawet rzeczy małego nie prasuję. Ale wtedy mam takie tyci tyci wyrzuty. No ale co zrobić ;-) A co fryzury, to mój tak samo jak Twój mnie jakiś czas temu wkurzył. Zmieniłam fryzjera i naprawdę obcięła mnie inaczej niż zwykle a ten stwierdził, że tak samo wyglądam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana jako pierwsza:-)Emilka to ja pisałam o prasowaniu:-) Też nie cierpię prasowania, ale sie jakoś zmobilizowałam i dałam czadu do 23. Dzisiaj u nas ostatni dzień pogody i ma lać niestety. Mały zasnął a ja kawka, a potem mnóstwo roboty i jakzwykle zakupy i spacer. Jutro urodzinki w domu a za tydzień chrzciny;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienka ładna, podoba mi się - ale ja osobiście lubię taki styl. Co do grzybków to ja zbieram tylko prawdziwki, kurki i podgrzybki - innych nie znam. Mój tato zbiera inne ale on to doświadczony grzybiarz. Tak mnie wczoraj kręgosłup i nogi bolały po tych grzybach że zasnęłam w jednej minucie. Moja mała zasnęła mi na rękach u mojej mamy i zaniosłam ją do nas. Oszukałam dzidzię troszkę. Dzisiaj obudziła mnie o 7 najadła się a teraz znów śpi, powinnam się przy niej położyć i pospać jeszcze troszkę ale jakoś tak mi nie po drodze z łóżkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z ranca Mój Mały dzwoniec wstał dziś znów razem z tata. Tlumacze mu, ze jak tak bedzie wstawał to bedzie chodził z tatą do pracy :) ale bez efektu. czyli nie spimy od 6. ale noc spoko. spanie od 20.30 do 4 i pozniej do 6. a teraz gada w bujance jak tam humory dziś u Was dziewczyny? u mnie troche lepiej, nie wspanieale, ale lepiej. ale chyba dzis musze umówic nam wizyte do pediatry - bo zaczęła sie Olowi paprac strasznie szczepionka na gruźlice. dziwne bo miał ja 27czerwca. czyli grubo ponad miesiac, a zaczęła sie robic brzydka kilka dni temu, a wczesniej tylko mala plameczka. Czy u Waszych maluchów tez tak było? Bo aż na srodku zebrała mu sie taka górka z ropą w środku ;( nieładnei to wygląda i mnie to niepokoi. ide poczytac co naskrobalyście wieczorem i zrobic poranna kawusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ktora :) hejoooooo ja na sekunde bo zaraz pitronela sie zbudzi :) Martus te szczepionki na gruzlice tak maja u nas tez tak bylo uwazalaam ino aby jej ne zachaczyc wygladala jak wrzod z ropa zolta pod spodem a feeee ale sie samo zasuszylo i teraz ma tylko czerwona kropke :P ale moja miala szczepionke na gruzlice po 20maja jeszcze w szpitalu:) wiec niedlugo zasuszy sie i zejdzie - tylko uwazaj przy kapieli i ubieraniu. czasem moze sama peknac -justyna chyba tak miala my dzis spoko do 5.40 spanie :) dzis dotrze w koncu do mnie lezaczek z FP :D haha ale co sie nadenerwowalam przez jednego sprzedawce.. co za tepy pacan osiol - udostepnil odbior osobisty ale od niedzieli go nie ma i mowi mi ze w taka pogode on nie bedzie na miejscu siedzial i se wyjechal chuj paprany to mu Tomek powiedzial ze ma ciagnac i spadac i kupilismy od innego sprzedawcy i juz jedzie do Nas GLSem :)))) yeaaah :) esti nie charuj czy haruj juz nie wiem jak to sie pisze - tyle :) x- fajna ta kiecka ale na chrzciny cos stonowanego :) ja mialam kiecke z poprawin mojej sister wesela ;) granatowa ze zdobionym dekoltem i zakiecik :) ta olowkowa ladna ale mocno sexy wyzywajaca :) no ale zrobisz jak uwazasz :D pyssssszna kaaaaaaawa buzi na dzien dobryyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mialam sie odezwac wczoraj ale spotkalam sie z psiapsiola ktora dzis z rana do angli wyjechala i wyszlysmy na piwko sie nagadac bo 2 lata sie nie widzialysmy!! no wiec moja malutka jak juz pisalam na wakacjach slicznie spala od 20 tad do 7 lub 8 a jednego dnia dala czadu i o 9 ja moja mama obudzila :) myslalam ze jak wrocimy do domu to mala juz nie bedzie tak dlugo spala a tu niespodzianka wstala dzis o 8 a zasnela przed 20!! :D jupi :D moja Nelcia ze tak powiem juz chce siadac sama podnosi sie do siadania ale upada na bok i ciagle próbuje masakra jaks!!!chyba troche za szybko!! a co do wkladania raczek do buzki i slinienia sie to u nas to samo ale zabkow nie widac!! X sukienka sliczna ja dolozysz do tego jakis zakiecik to bedzie ok!! chyba nie dam rady nadrobic tego co naskrobalyscie przez te 3 tyg!!masakra tyle tego jest!! sorki ze nie odpisze personalnie ale nie ogarniam:D no ale od dzis jestem juz z wami na bieżąco!!no przynajmniej do przeprowadzki bo czeka nas maly remoncik od 13 wiec znow pewnie znikne na pare dni!!mam tylko nadzieje ze na nowym mieszkanku szybko bedzie internet :) pozdrowionka kobietki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczepionka u nas podobnie i już sie zasuszyła. Mój Oskarek też z tatą wstqje bo po mamy mleczku głodny jak nie wiem co, potem drzemka, a teraz mleczko ona spacerozakupy znowu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wzięłam go odrazu bo pisałam z Wami i znowu zasypia, ale pewnie nie nadługo bo głód o sobie da znać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za odpowiedz odnośnie szczepionki - bo juz mialamm grzac do lekarza, bo wyglada na prawdę nieladnie. Wiedziałam, ze bedzie sie brzydko goic, ale że az tak? bllle .x. ja tez mysle, ze sukeineczka bomba! wcale nie za wyzywająca, ale zeby czasem jakas babcia albo ciocia na zawal w kościele nie zeszła to wciągnij jakis żakiet, albo kardigen i bedzie gicior Oj Młody znow dzis czadu daje!!! chyba mu zaraz dziąsła posmaruje bo trze tymi raczkami po dziąsłach, ze szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, u nas noc superowa, myślałam że przez te ząbki będzie gorzej a malutka spała. Jak ją położyłam o 20tej po kąpieli to o 3ciej obudziła się na karmienie, potem 6ta i do 9tej spała. Tylko przez sen pojękiwała troszkę, ale się nie budziła. X sukieneczka śliczna, ja niestety nie wiem co założę na chrzciny - za 2 tygodnie - bo w nic się nie mieszczę. Muszę coś kupić ale pomysłu brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a co tu taka cisza? Ja wystawilam sie z Malym na słoneczko i się opalamy:-) tzn. Ja się opalam a Mały w cieniu sobie śpi:-) co do tych wariackich spacerów to stwierdzam, że chyba mu złą porę na nie dobieram. Bo wychodzimy tak po 17. Jak on już wyspany na całego. Zaczniemy wcześniej wychodzić tak ok 14. Zobaczymy czy syrena nadal będzie potrzebna:-) u Was też tak grzeje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U naso też upał straszny, mały właśnie zjadł i może zaśnie, a mama może posprząta;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część mamusie :) Mam problem.Wczoraj Maks nie chciał pić mleka mm i domagał się piersi, czułam, że coś jest nie tak. Dzisiaj jak zobaczył mnie z butelką patrzył w oczy i płakał.Zjadł dosłownie 50 przez cały dzień i też cały czas przekręcał główkę na bok ( wiadomo- cyc). Tylko, że po nocnym karmieniu nic tam nie ma :) I dosłownie 30 minut temu zwymiotował mlekiem, ale bardzo gęstym , jakby galaretką( przepraszam za dosłowny opis). Nie wiem, co teraz robić, ale mleka bebilon ha już mu nie dam. A wydawało się, że go chętnie jadł. Podobny epizod miał 3 dni temu. Chyba wrócę do pepti, bo nie chcę na nim eksperymentować.Ale gdy widzi butelkę, od razu płacze. I masz babo placek. Przyszedł mąż, zajmie się małym, a ja idę składać ogórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak nie pospał, jakiś marudny, dałam mu cycusia, ale w leżaczku płacze, pewnie przez upał:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie służymu to mleczko Julietta najwidoczniej, ale na jakie zmienić to inne dziewczyny raczej ci pomogą. Moj Oskarek swoje pije chętnie naszczęście;-) Ja w ten upał przystawiam go częściej, ale dla niego to jak napój a nie posiłek hi hi hi. Uśmieh dziecka przy cycusiu bezcenneeeeeeeeeee;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie tu z Wami dziewczyny pogadać o babskich problemach i nie tylko, chociaż dzisiaj wyjątkowa cisza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm nie wiem co mogło zaszkodzić twojemu maleństwu Julietta40 - moja mała chętnie pije bebilon. Ja dzisiaj cały dzień w biegu - dzisiaj rano przywieźli nam drzewo do palenia musiałam pomóc je poznosić do szopki i cholera całe przedpołudnie mi zeszło, potem szybko się wykąpałam i poleciałam do wrocławia bo musiałąm złożyć moje dokumenty do egzaminu. Gadałam po drodze z moim szefem bo spotkałam go nieopatrznie i on do mnie mówi, że trzeba pomyśleć o powrocie od września. Zagotowałam się bo mi zaczął proponować niepełny etat. Więc mu powiedziałam, że ja jeszcze o powrocie nie myślałam. W sumie nakłamałam bo myślałam, wiedziałam, że odchodzi dziewczyna i ja jestem jedyną deską ratunku ale.... no i właśnie jeśli wrócę od września to tylko po podwyżce minimum 1000 zł. To mu powiem jak tylko będę z nim rozmawiała. Nie ma wyjścia krótko mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu dal ognia na spacerze ku'''a mac! wziełam fotelik bo myslałm, ze po prostu mu w gondoli 'za plasko' ale to samo bylo najedzony, przewiniety wszystko ok a darł sie jak opętany i na prawde biegłam do domu jeszcze tylko kilka dni.... na szczeście moj zadzwonił, ze ma jutro wolneee jupiii i znowu sie drze matkooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jatuska ja to samo dzisiaj mialam na spacerze. Nawet go w spacerowke wlozylam na plasko bo myslalam ze bedzie mu lepiej i doopa! Generalnie doszlam do wniosku ze czapka go parzy. Zalozylam mu teraz taka czerwona opaske po mnie i jest lepiej:-) strasze go ze mu jutro kupie taka rozowa opaske z kokardka:-) ale na serio nad opaska sie zastanawiam. Jak myslicie moze byc opaska dla chlopca? Teraz sobie cale rece do buzi pakuje lobuz jeden:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaTUSKA u nas udalo sie zwalczyc powroty do domu herbatka. Popreostu okazalo sie ze Olesiowi chcialo sie pic :) Emilia ja znalazlam na targu opaske dla chlopca (z naszytym autkiem z przodu) jednak nie zdaje zbyt dobrze egzaminu poniewaz Maly zazwyczaj ma ja na oczach lub nosku :) Moze to wina materialu bo jest bawelniana i po chwili troche sie rozciaga ale Oles zawsze ma ja wszedzie oprocz uszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde ten mój mały jest świetny:-) Zasnął po 18, obudził się sam (ja mu już przygotowałam kąpiel bo późno już), pouśmiechał się, wykąpał i zjadł i śpi dalej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaa i jak jest taki upał to nie daję małemu czapki, pytałam sie nawet lekarki czy juz można i spoko;-) I to z miesiąc temu mi to potwierdziła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza a co z uszkami? Bo ja sie boję najbardziej właśnie o nie. Żeby go nie zawiało. Czarna ja też się obawiam,że Adi będzie miał wszędzie tą opaskę:-) ale jednak spróbuję ją kupić. Jak mu założyłam tą swoją to inne dziecko miałam we wózku. Leżał sobie spokojnie i uśmiechał się do mnie. A tak to jak spał to spał, ale w momencie jak się budził to w szał wpadał. I nic go nie uspokaja tylko ręce. No zobaczymy czy okaże się mądrzejsza od swojego syna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podałam bebilon pepti, najpierw protestował, ale zjadł. Potem pól godziny ze mną "rozmawiał", dojadł znowu bebilonem i śpi. Jak na złość dzisiaj mam kryzys laktacyjny i nawet teraz mały nie miał co ssać. i ogólnie maruda dzisiaj był. Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tylko na moment bo padnieta jestem bo zalatany dzis dzien mialysmy!!bylysmy w sklepach tapety do mieszkanka ogladac pozniej u fryzjera i ustalic menu na chrzciny i oczywiscie wszedzie z mala bo moj M na popoludniowce!! a teraz troche nadrabialam tego co naskrobalyscie podczas moich wakacji ale i tak mi troszke jeszcze zostalo!! malutka standardowo spi od 20!! a i dzis podalam pierwszy raz soczek jablkowy Nelce do picia i wszystko ok!!:) ok spadam bo mi sie oczy zamykaja!! buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×