Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Gość dorota26XO
zawsze jezdzilismy do polski ale tym razem troche dalej :D lecimy na pierwszy prawdziwy urlop majorka :). Urlop polaczony z podroza poslubna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
a wy dlogo po slubie ? My w kwietniu 3 lata razem i w kwietniu bralismy slub :D chcielismy dzidzi po slubie wiec pora sie juz na powaznie starac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szalenstwo ja kidy mieliscie slub bo my 10 kwietna 2010 no to nc tylko zycze udanego wyppoczynku i pewnie nie bedziesz pisac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
chcielismy w kwietniu i atk bylo:D 13 kw- moje ur 16 kw- jestesmy razem 15 kw- slub cyw zostaje 14 kw :D :D jeszzce trzeba by cos zaplanowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
raczej nie bede pisac w czasie urlopu nawet nie wiem czy maja tam dostep do jakiegos komp i neta :D, ale to tylko tydz :D a pozatym w tym czasie powinnam "pracowac" a nie siedziec i tu pisac :D :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak to ladne te daty macie a nam sie zgadzaja tylko 10 czyli tAK 10 SIE POZNALISMY 10 WZIELISMY SLUB mam nadzieje ze te dni wykorzystasz owocnie i bedzie sie dzailo pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
:D tez mam taka nadzieje :D wiec teraz sie nie nastawiam na ciaze :) w przyszlym mies tez bedzie czas :D ja teraz mykam z mezem na jakis spacerek :d tylki przewietrzymy i bede za 1-2 godz pozdarawiam do potem :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jest tak brzydka pogoda ze nic tylko by sie spalo masakra leje i leje od tygodnia wiec nawet nie ma jak na space isc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
u nas brzydko ale na szczescie nie pada, wiec mozna troche pospacerowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
edzia...a jak maz przezywa to oczekiwanie:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki!!!!! Jak wam czas mija na zekanie na upragnione 2 kreseczki u mnie sie okaze za dwa dni:) Ja sie ogolnie nie nastawiam na ciaze chociaz bym bardzo chciala.Mam na piersiach widoczne żyly co mnie zainteresowalo bo do tej pory nie mialam a i napiecia przedmiesiaczkowego tez nie mam ale to moze zmaian klimatu. Nie czytalam od 10 strony czy ktoras z was zaciazyła trzymam kciuki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm to mnie nic nie boli ja tylko tydzien temu z soboty na niedz wieczorem mialam kilka minutowe bole jakby kłucia ale od tamtej pory nic mi nei jest oprocz tych żyłek na piersiach:( *I znow trzeba bedzie czekac:( <stopka></stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
Hej dziewczyny! Fajnie że piszecie :). Czekamy juz tylko do śr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
cos nie moge pisac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
hheheh moge tylko kod kazali mi przepisac :o ciazy czy....niom czekamy do srody :) wytrzymamy czy robimy test jutro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ciaza!!!!!!!!!!! Jak tam twoje oczekiwania?? Ja juz sie troche smuce ze sie nie udalo i chyba jutro test zrobie <stopka></stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
Jak się dziś czujecie? Ja dobrze, żadnych objawów ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
dorota wytrzymamy! :) monia a dlaczego tracisz nadzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
ciaza czy... ja jak przed @ sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja juz nie moge sie przyszlej niedzieli doczekac i jak by sie okazalo ze sie udalo to bylby to moj najpiekniejszy prezent na urodzinki i imieninki ajj<buja w obłokach> <stopka>.....</stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie dlatego ze nie mam objawow i boje sie ze sie nie udalo a maz juz mi mowi i podejrzewa ze jestem w ciazy. Mam jeszcze bardzo wzdety brzuch od paru dni w pierwszej ciazy tez tak mialam ale wydaje mi sie ze to zaden objaw:( <stopka></stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
Tak jak pisałam wcześniej, w zeszłą ndz miałam małe krwawienie, w śr, czw muliło mnie (ale to chyba żadne objaw, bo mogło mnie po jedzeniu mulić), no i szczególnie w śr, cz, pt często robiłam siku, a teraz też dość często...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
Mój mąż też twierdzi, że będę w ciąży :D Monia spokojnie poczekaj, przecież wiele kobiet tak wcześnie nie ma żadnych objawów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie tylko w nocy budze siku i brzuch mnie pobolewa jak mi sie nei chce wstac ale zadnych objawow ciazy nie mam:( Myslicie ze jak jutro zrobie test to wyjdzie jak zaszlam?? <stopka></stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mi nawet znajomi ni stad ni z owat mowia ze chyba w ciazy jestem a nnic wczesniej nie mowilam moze cos w tym jest <stopka></stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×