Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

podobno strumieniowe ale sa drozsze a z tych normalych quik viu (jakos tak sie pisze z bobakiem w reczniku) pre-test i dobre sa tez amil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia no proszę!!! :D Gratulacje!!! :D :D Ależ ten czas wogóle leci.. Licząc od ostatniej miesiączki to mi ju z 6 tydzień leci ;) W przyszłym najprawdopodobniej do Polski i odetchne z ulga po badaniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuj anioolek a wiesz ze nie powinno sie latac samolotami w pierwszych miesiazcach ciazy ? wiec uwazaj na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ciebiem ciaza czy ... to podziwiam ze masz taka cierpliwosc co do robienia testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no takle wdzisz ja nie wytrzymalam do soboty i zrobilkam dzisiaj a ty dalej czekasz wiec i tak jestes szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najczulsze sa testy płytkowy i strumieniowy ACON jak rownież Bobo strumieniowy gdyż maja czułość 10mlU/ml. Kolejny to Amil strumieniowy czułość 20mlU/ml. Reszta zazwyczaj ma 25mlU/ml. Edzia gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EDZIA- serdecznie graruluje zaciazenia tylko teraz bardzo dbaj o siebie i maluszka:) CIAZA- wiesz mi sie wydaje tylko to jest ostateczna wersja ze poprostu jajo chcialo zie zagniezdzic ale moze jakies ciezkie prace wykonywalas lub cos mu w tym przeszkodzilo. Ja juz bym dawno zrobila test zreszta zrobiłam i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekje monia za gtulacje a jak u ciebie samopczucie a i ja mierzylam temperature od 20dc i najnizsza wtedy mialam 36.9 a dzisiaj mam 37.1 jak by to gos interesowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty ciaza czy ... to masz ten @ czy co sie dzieje ? bo juz nic z tych twoich plamien nie rozumiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ciaza czy ... a ja tam myslalam ze ty jestes w ciazy no w sumie jeszcze nic straconego ale skad te wczesniejsze plamienie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia no widzisz ;). no właśnie skoro te wcześniejsze plamienia wczoraj i przedwczoraj miały zwiastować okres, to dziś powinnam już mieć normalny obfity okres...ale i tak wszystko się do jutra okaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×