Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

a ja szczerze to sama nie wiem ostatnio mialam sluz przed okresem bo az pomyslam ze mam sluz przed okresowy tylko ze ja to watpie ze dostane okres bo wogole mnie piersi nie bola a zawsze przed okresa bola tak ze dostknac ich nie moge tak wiec pewnie u mnie skonczy sie na wywolaniu okresu bardziej jestem przekonana do tego niz do ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie juz zatanawiam czy nie poczekac dluzej na okres i z testem do srody ale jak ja tydzien jeszcze wytrzymam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
regularne mam od 5 miesiecy az:D i zawsze przed okresem wlasnie mnie piersi bolaly a teraz nic i dlatego boje sie ze trzeba bedzie go wywolac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myslam zeby zrobic w sobote tylko kupic ten test co pisala Kamilla23 Acon tylko nie wiem gdzie go dostane u siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chcialam tez acon ale watpie zebym go gdzies dostala to pewnie kupie zwyklu normalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak juz to róbcie bete zamiast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to własnie beta jest najczu
lsza, pozatym z kasa na to samo wychodzi, bo zazwyczaj po kilka testów robicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na bete moge isc zeby potwierdzic ciaze ktora wykryl zwykly test nie dam sie kluc o tak o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też sie bałam ale jak sie idzi
e pobrac w szpitalu to serio w ogole sie tego nie czuje, te babki maja taka wprawe ze robia to idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja o dziwo sie boje pobierania moze nie to ze boje sie klucia bo to nie mam kolczyki w roznych miejscach i klucia sie nie boje ale nie lubie widoku krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest takie labolatorium idzie sie o 10- 11 na pobranie a o 16 jest wynik kosztuje 40 zl z tego pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×