Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Gość jak pojdziesz do szpitala
to cana 25-30 zl i po godzinie masz wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
dzien dobry :* cos zawsze pierwsza sie melduje :D jaki ze mnie ranny ptaszek sie zrobil :D :D co tam dziewczyny u was?? ciaza ..bez testu sie tu nie pokazuj :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!!! Widze ze nei jestem sama z rannym wstawaniem:) Co dzis u ciebie słychac jakies zmiany??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo Witamy!!!!!! u mnie tez jest bez zmiean tylko jak rano wstaje to jakbym miala kaca po przepiciu nie wiem czemu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja to tylko jak wstaje to marze o kawie a o herbacie jak pomysle o bleee chyba sie przepilam herbata juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee herbata nie ejst dobra przynajmniej aja nie pijam wogole:D A jak samopoczucie z rańca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet dobrze tylko strasznie spac mi sie chce a trzeba sie isc wykapac ogranac i do babci jeszcze pozniej do galerii na zakupy tak wiec szybko sie nie poloze:(a jeszcze ta pogoda nawet nie wiem jak sie ubrac u mnie tylko 12 stopni jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee to kiepsko ale na powietrzu szybko sie orzeźwisz masz pierwszy objaw ciazy sennosc, ja to jestem rześka tylko troszke leniwa hihih:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe sennosc to ja mam cale zycie mogla bym spac i spac moje hobby to spanie hehehe:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh to dobrze brat mojego meza non stop spi spi i spi budzi sie tylko na obiad i do pracy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi dziewczeta ze wam juz @ przyszla moze nastepny cykl bedie bardziej owocny za co mocno trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziekuje u mnie bez zmian :) to pojdz do lekarza jak ci sie skonczy i on ci powie czy strac sie czy nie ale watpie zeby byly jakies przeciwwskazania i powie ze mozesz byc spokojna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nieraz szlam do lekarza z jakas drobnostka mi sie to wydawalo ze jest problem a lekarz ze nic mi nie jest i nieraz sie tak moze zdarzyc:D badz dobrej mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jak nie przyjdzie do soboty to zrobie w niedziele rano nie spieszy mi sie tylko cos mnie piersi o bokach zaczynaja bolec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
jestem :P ciaza ...:o dotslas @ :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak ogolnie to jak wasze samopoczucie?? U mnie jest git tylko od kilku dni boli mnie głowa:( ale to nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×