Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

półksiężycowa? rany, Wasza wiedza na te tematy mnie zadziwia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, faktycznie. dziękuję za odpowiedź, chyba jednak się rozmyśliłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci w sprawie tabletek nic nie powiem, bo nigdy nie brałam, nie chciałam sobie cyklu psuć, przy moich tak regularnych...Powiem Ci, że prezerwatywy dobrze używane chronią nie mniej niż tabletki, my używaliśmy z 5 lat...zero jakichkolwiek wpadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla ma rację, tabletki anty to są hormony, to nie działa tak jak tabletka przeciwbólowa, tzn. że weźmiesz i to zapobiega ciąży...trzeba brać regularnie, mocno się pilnować żeby nie zapominać i wtedy powinny chronić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bralam przez 5 lat a musialam zaczac bo mam alergie na latex i kazdy stosunek z gumka konczyl sie dla mnie mega problemami :P Ale cykle nie poprzestawialy sie i po odstawieniu sa nadal regularne tak jak przed tabsami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie jednak sobie je odpuszcze, chociaż mój M mnie namawia, bo mówi, że z prezerwatywą to jak lizać lizaka przez papierek ;/ ale też szkoda mi moich regularnych cykli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie biorac neregularnie mozna tylko sobie namieszac w organizmie a do tego jest wieksze ryzyko na zajscie w ciaze wiec moze przy tak zadkich spotkaniach z facetem lepiej zostac przy prezerwatywach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szłam na kosmetyke wiec musialam zdawac biologie :) A to ze twoj facet tak mowi to normalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak poza tym, to tylko takie moje subiektywne zdanie, ale nie sądzę, że teraz, to tabletki są aż tak szkodliwe...To że powodują np. raka, no masa kobieta ma raka, a nigdy nie brała tabletek, tego nigdy nie da się stwierdzić póki co co jest przyczyną, czy jest jakaś przyczyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Wam bardzo za porady, ja jeszcze zielona w tym temacie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla---> Ja w Twoim wieku co prawda nie myślałam o dzieciach, bo zaczynałam właśnie w tym wieku związek z moim mężem, co innego jak wcześnie się człowiek zwiąże...ale powiem Ci, że uważam, że dobrze że już chcesz dziecko :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz tabletki maja bardzo niski poziom hormonow i nie sa az tak szkodliwe jak wiekszosc uwaza. Wiekszosc kobiet ma problemy przez to ze maja zle dobrane tabletki i dawke hormonow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem juz z moim mezem 10 lat w tym roku wzielismy slub :) Swoj pierwszy raz przezylam z Nim w wieku 17 lat, a tabsy zaczelam brac w wieku 18 lat zeby nie zajsc w ciaze i skonczyc szkole. Bylam gotowa na dziecko juz dwa lata temu ale nie chcialam zeby to byla tylko moja decyzja wiec czekalam az moj M do niej dojzeje. No i w tym roku moj jeszcze wtedy narzeczony powiedzial zebym odstawila tabsy i jest juz gotowy na to by zostac tata. Ale jak widac los bywa niesprawiedliwy i jak narazie Nam nie wychodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emm teraz nawet jedzenie szkodzi :/ Moze wytlumacz facetowi ze poki jest za granica nie ma sensu abys brala tabletki anty bo zbyt zadko sie widujecie i nie ma to sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno się uda, zobaczysz, będzie dobrze :) opędzić się od maluchów nie będziesz mogła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba właśnie muszę z nim pogadać poważniej na ten temat :) szkoda się truć, a jak wróci to pomyślimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tego ze sie uda jakos przestaje wierzyc, a z facetem powinnas pogadac jak naprawde mu zalezy to powinien zrozumiec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anioooolek
Hej. Od 18 do 24:30 lataliśmy po tych wszystkich zakichanych GP, przychodniach i szpitalach. W samym szpitalu spedzilismy ponad 3 godziny. Zbadali mocz, krew i zrobił gin ogólne badanie. Nie był w stanie powiedziec na 100% czy było poronienie, ale na 80% raczej tak. Jutro mam przyjechac na skan który potwierdzi i sprawdzi czy wszystko poszło i jest ok.. Oczywiście ja już w domu wiedziałam, że poroniłam. Tego nie da się pomylić z okresem.. Okrutny ból, krwawienie , potem skrzepy a na końcu wylatuje skrzep ogromny z biało- przezroczystą okrągłą kilku cm tkanką . No ale wiadomo wszystko od a do z musza sprawdzic. Jakby cos sie dzialo mam w nocy odrazu jechac, obawiaja sie jeszcze pozamacicznej dlatego głównie ten skan. Ktoś pytał czy byłam pewna, że byłam w ciąży. Otóż pewna byłam, no i jeszcze raz na wstępie robili mi testy bo hormon sie kilka tygodni bedzie jeszcze utrzymywał.. Straszny i smutny to dzień..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniooolek jedyne co moge zrobic to tylko przytulic wirtualnie bo chyba zadne slowa nie ukoja bolu i smutku jaki teraz czujesz, trzymaj sie słonko:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje niepotwierdzone szczescie chyba tez sie nie dlugo skonczy dzis w nocy mialam kilka boli jak na okres typu skurcze macicy:( i trzeba bedzie sie starac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
dzien dobry a wy spac po nocach nie mozecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
monia :( moze jednak nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co spac po śmierci sie czlowiek wyspi:P ciezko mi cokolwiek powiedziec bo juz mnie nie boli mam juz wrazenie ze mi sie snilo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×