Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Gość dorota26XO
mnie glowa 3 dni bolala i na 3 dni przed @, mojego meza zreszta tez :D w tym samym czasie :D wiec cpalismy apap :D razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
ciaza....bo masz zdrowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
kobitki sprzatam, wiec bede dorywczo :*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobitki widze ze tu od rana sa pogaduchy i ruch jak na targu przykro mi ciaza czy... ze przyszedl do ciebie ten cholerny @ ale nastepnym razem sie uda :) ja trzymam kciuki monia za ciebie tez trzymam kciuki bo mam nadzieje ze test nie wykryl jeszcze u ciebie ciazy ja jak robilam test do wyszla blada kreska ale jest wiec dzisiaj powtorzylam i mam nadzieje ze sie nie myla dorota a ty jak tam szykujesz sie do wyjazdu :) ale beda upojne wieczory u was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EDZIA - dzieki ja tez mam nadzieje nastepny test wyjdzie dzis mnie zaczeły piersi bolec wiec moze cosik tam na dole jest:D nop jak blada to znaczy ze tez jest z moja corka ja mialam bardzo blada kreske w 6 tyg wiec ciesz sie ciesz:D a my razem z toba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia bardzo sie ciesze tylko troche sie boje zeby nic nie poszlo nie tak :( ale jestemdobrej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co moze pojsc nie tak?? bierz witaminki oszczedzaj sie odpoczywaj nie nos ciezarow tj. zakupy a bedzie wszystko git:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze wszystko pojdzie dobrze.a wiesz w pierwszej ciazy mi nie wyslo to teraz ma sie lekki strach. od poniedzialku bede pracowac tylko 2 godziny i do 1 grudnia a potem na urlop ide bo wiesz ja jestem za granica i tutaj mieszka ale dobrze ze mmy szefa wyrozumialego. witaminki biore i bede odpoczywac jak najwiecej :) i wszystko pojdzie dobrze i bedzie zdrowy dzidziulek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ciesze sie bardzo ale tez doskonale cie rozumiem ja tez sie boje jak sie okaze ze jednak jestem w ciazy to jest taki strach zeby tylko bylo wszystko ok :) I tak tez bedzie dzieci beda zdrowe i chetne do poznawania swiata:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
wszystko bedzie siwetnie a nie wolno nawet inaczej myslec, duzo wypoczywac i jeszzce wiecej sie usmiechac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
edzia....heheheh co tak panikujesz do wyjazdu jeszcze daleko :D tylko sie spakowac musze :D moge dzien przed:P :P ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
lece na poczte bo polecony dostalam :) 3mcie sie bede potem :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża nie ciąża
monia a Tobie czasem tak się spóźnia? ;) edzia no to miło, szybka jesteś z tym zachodzeniem ;) powiem wam, że jak wczoraj mężowi powiedziałam, to w pierwszej chwili nic nie powiedział, a później w jego głosie zauważyłam nutkę zawiedzenia, niby się nie staramy, a jednak na psychikę działa, tym bardziej, że on chyba już chce, tylko tak ma, że dojrzewa dość długo dot ej myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie do tej pory mi sie nie spoznial, ale zawsze moze byc ten pierwszy raz. Ja wczoraj wieczorem mowie do meza: nie bedziesz mial potomka. a on: dlaczego. ja: bo mnie brzuch zaczyna pobolewac dolem. a on: moze za duzo zapiekanki zjadłas. Ale nie bolał jak na okres tylko tak mi ciezko bylo ale nie wiem dlaczego. CIAZA- to od nnastepnego cyklu juz chyba zaczniecie sie starac. Tak zawsze jest najpierw maz nie chce a poznie jak jest to żałuje ze nie chcial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teoretycznie tak, może Ci się spóźnić, ale jednak bardziej prawdopodobne, że to ciąża. mnie strasznie zmyliło, to dziwne plamienie tydzień po, kiedy akurat wychodziło mi z obliczeń zagnieżdżenie, no ale teraz już wiem, że nie ma co się zapalać, tylko trzeba czekać spokojnie, choć do jakiś panikar nie należę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nop zobacze jak nie przyjdzie to test. Przykro mi ze ci sie nie udalo alee jeszcze bedzie nie jedna szansa:) zawsze tak jest ze sie zastanawiasz a myslisz ze znami tak nie bylo, to nie ma pieniedzy to nie czas to nie to. Za kazdym razem jak bedziecie chcieli sie zdecydowac na dziecko to cos bedzie nie tak ale wszystko bedie git tylko bedzie tez strach przed wielkimi zmianami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz nie chodzi o jakieś materialne aspekty...tylko ja nie do końca czuję, że chce, a jak teraz myślałam że może jestem, to miałam mieszane uczucia, niby chce, ale jednak...może to normalne, ale wolałabym poczuć, że chce i nic innego nie jest ważne, a tak nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz w sumie my chcielismy miec drugie dziecko i ja czuje ze chce i jestem gotowa na przyjscie nowego dziecka. Z pierwszym dzieckiem tez nie chcialam wogole (nawet myslałam o usunieciu) ale pozniej oswoiłam sie z ta mysla a jak poczulam 1 kopniaka to juz wiedzialam ze to jest to czego mi było trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pierwszym wpadliście? No właśnie wiem, że człowiek przed ciążą, to niekoniecznie chce, a później często szaleje z radości, no ale nie każdy tak ma. Wczoraj żona brata mojego męża zapytała mnie, czy nie planujemy dziecka, bo oni mają mieć w lutym, a że mamy dobry kontakt i się lubimy, to jej powiedziałam, że jeszcze nie tak konkretnie się staramy, ale też nie zamierzamy długo czekać...I powiem Ci, że dziwnie się poczułam kiedy oni w lipcu oznajmili nam, że będę mieli dziecko...tzn. podejrzewam, że dlatego dziwnie, bo w kolejności powinniśmy być my ;), takie głupie myślenie. A oni powinni brać ślub, a potem dziecko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a czasem to mam po prostu takie pragmatyczne myśli, że jak mam urodzić, za powiedzmy 2 lata, to chyba lepiej już teraz zajść, bo to tylko odwlekanie ;). Monia, a jak ogóle wspominasz ciążę, dobrze ją znosiłaś i jak tuż po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pierwsze dziecko nie bylo planowane ( ogolnie w moim zyciu nie bylo planowane bo nie od zawsze chcialam miec dzieci). Hmmm a co do Ciebie masz inny system wartosci dlatego sie dziwnie poczulas jak sie dowiedzialas ze twoj brat bedzie mial dziecko tylko ze slub mozna wziasc zawsze w kazdej chwili a dziecka tak łatwo sie nie da "zrobic". Tylko ze jak ktos nie jest jeszcze pewny to nie mozna do niczego zmuszac lub namawiac bo cos innego z tego wyjdzie. A ty sie nie przejmuj narazie kto co mowi o co pyta, a przede wszystkim wiek nie ma ty znaczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To brat mojego męża ;). Nie chodziło mi, że mnie to oburzyło, bo oni przed ślubem ;), tylko o to, że jednak gdzieś głęboko w podświadomości miałam juz zakodowane, że ot my niebawem przyjdziemy z taka nowiną, a oni z nowiną o ślubie...mimo że nie jestem jakaś super ułożona, to jednak jak coś sobie w głowie ułożę ;), to jak wyjdzie inaczej, to mocno na mnie jakoś to oddziałuje...ale to było tylko tak jak się dowiedzieliśmy,teraz już spoko, ciesze się razem z nimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
a ja bardzo chce miec dzidzie...jasne ze sie boje ciazy, porodu, calego tego zamieszania...wiem ze to wszystko nie jest takie proste. Maz na poczatku tez twierdzil ze mamy czas, ze niema sie co spieszyc, ze najpierw mieszkanie wieksze i wogole...ale teraz on tez bardzo chce, on juz ma syna 10 l i pewno dlatego na poczatku bylo mu obojetne czy bedzie i kiedy bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×