Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

heh jestem jestem:) nic nie tłumacze nie ma sensu wie ze mam zal ale nie wie za co:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mojemu to i rysunki nie pomoga chyba ze bym wszystko przedstawila przed kamerami tvn turbo hehz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach dziewczeta zycze wam duych brzuszkow mowie wam niesamowite przezycie i trwa tylko 40 tygodni:( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak cie zlapia to daj znac bede ogladala:) Oki Panny ja lece bo M narzeka ze malo czasu z nim spedzam;) MIłego wieczoru Papapa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny miala ktoras z was bardzo duzo wodnistego sluzu bo ja mam i nie wiem czy to ok czy nie??i zaczynam sie martwic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane co do facetow to naukowcy udowodnili ze 70% ich mozgu uzywana jest do spraw zwiazanych z sexem a wiec 30% pozostaje na myslenie o innych sprawach ;) Dlatego im trzeba wszystko tlumaczyc prosto i jak krowie na rowie ;) Milych snow ;) Buziak:* PS. Wodnisty mleczno bialy sluz czesto jest oznaka ciazy [choc sluz nie jest wyznacznikiem czy jest ciaza to bardzo duzo kobiet takowy ma po zajsciu w ciaze ;)] Trzymam kciuki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny, ja juz nie czekam na ciaze..... bo wlasnie mam taki sluz na okres...takze pewnie dzis dostane :( plakac sie chce i tyle. i to akurat jak maz przyjechal.....dostane @ milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona napisz lepiej jak twoje?? Dostałas@ czynie?? U mnie jest wszystko tak samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie dostalam @ biore luteine i zobaczymy co bedzie jeszcze chyba cos przeziebienie mnie lapie a w nocy straszny kaszel mam:/ zaraz do lekarza lece zeby mi cos dal na ten kaszel bo spac w nocy nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ale wy tu piszecie nie moge za wami nadazyc :) ale fajnie przynajmniej nasz topik zyje 👄 ja zycze tym ktore czekaja na @ zeby oczywiscie nie przyszedl :) bo przynajmniej nie bede sama zafasolkowana :) dzisiaj czuje sie dobrze ja to juz nie moge o 7 spac jestem wyspana ale moglabym isc spac o 17 :) pozdrawiam was dziewczyny i buziole :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja wlasnie wrocilam i chcac czy nie i tak musiam isc zrobic bete z krwi bo lekarka mi powiedziala ze mam strasznie powiekszone migdaly i leki musze brac ale musialam mie pewnosc ze nie jestem w ciazy i jak beta bedzie ujemna mam isc jutro do niej a jak dodatnia to zostaje mi picie mleka z maslem bleeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona mam nadzieje ze beta bedzie dodatnia trzymam kciuki:) a śluzem sie nie przejmuj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×