Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

no dobra my to moze i wytrzymamy bo mamy jedno w glowie :D :D ale facet tak 7 razy i 7 razy musi do konca i do srodka :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo tak to moze przejsc jak mojemu mowillam ze mi sie spoznia to tez do konca nie bylo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poważnie, to ten cykl mogę odpuścić, przecież nie będę się z nim wykłócać, ale jednak niedługo bym chciała, on też w sumie tak mówił, więc chyba troszkę muszę go przekonać, tym bardziej, ze przecież, to nie tak hop siup...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciaza to jak on sam juz chce to o co mu chodzi moj tez chce i nei chce ale jak zaczynam o tym mowic to krzyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio szlismy i olo nas przechodzila babka w ciazy juz duzy brzuch miala a on na to fajny brzuszek a ja odpowiedzialam ze tez jak sie postara moge taki miec ale jak narazie głuchooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak 3 lata, ale to i tak dość szybko, wiesz to się czasem zmienia z dnia na dzień, chyba u facetów też...ja jeszcze niedawno to byłam gotowa poczekać i ze 3 lata...teraz sobie tego nie wyobrażam, ba nawet jak pomyślę że 3 miesiące, to juz dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie to jest epidemia bo u mnie jest tak samo Ciaza mam nadzieje ze mi sie zmieni a nie jemu :) ja wie mze t oi tak szybko ale ja nawet nie umiem wytłumaczyc tego uczucia wiekszosc z rodziny powtarza ze mam silny instynkt macierzynski ale nie wiem czy to faktycznie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D ja tam wozki od jakis3 lat juz widze brzuszki zreszta tez :D a ubranka to kupuje jak tylko gdzies w rodzinie sie dzidzi urodzi :D :D siostra mojego urodzila w styczniu synka :d to cala wyprawke jje kupilam z wozkiem oczywiscie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika mnie w poprzednim cyklu przed 2 dni mdliło autentycznie, więc miałam objaw :D, ale wtedy byłam po kilku dniowym wyjeździe, jedzenie trochę domowe, trochę na mieście, więc wiadomo różnie po tym jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t owam powiem ze zamin teraz dostalam@ to kawa mi przestala smakowac a zeby dzidzius zdrowszy byl to chleb razowy zaczelam jest a jak dostalam @ to czar prysł:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ze 3 dni miałam też parcie na pęcherz :D, ale to chyba dlatego, że siedziałam co prawda na ziemi, co prawda na ręczniku obok jeziora, ale wtedy było dość chłodno , chyba się po prostu trochę pod ziębiłam, bo wtedy to było za wcześnie na takie objawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to musisz mu ladnie wytłumaczyc ze on co nieco musi zrobic a najlepiej z praktyka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×