Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

jak bym zobaczyla dodatka bete to chyba bym zemdlala z wrazenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi sie spac chce wstalam o 8 i jestem strasznie niewyspana oj poszlabym do lozeczka lulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze zrobiony za wczesnie ze nie z porannego moczu i duzo wypilam przed testem zeby mi sie siusiu zachcialo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moja kolezanka tez tak miala robila chyba z 10 testow i kazdy nagatywny nawet jeden przy mnie a wtedy byla juz jakos w 6 -7 tygodniu a teraz na dniach bedzie rodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj masz cierpliwosc ja bym nie wytrzymala i juz zrobila dobra ide posprzatac i sie polozyc troche bede wieczorkiem:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:P przeczytalam was tez :P ona widzisz :D tak czy siak musialas zrobic badanie :D :D niom tylko zeby wynik wyszedl cudny zycze Ci tego i pisz jak bedziesz juz cos wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ugotowalam obiad mała nakarmilam i teraz moge z wami posiedziec i popisac:) A jak wasze samopoczucia dzis??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika...dziwnie, brzuch nadal boli mnie jak na @ i co chwile latam do WC bo mam uczucie ze zaraz przyjdzie @ :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia co gotwlas :P ja wlasnie zaczynam gotowac moje eksperymenty :d tylko po sos szparagowy musz jeszzce do sklepu :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika dla Ciebie tylko :P a jak zafasolkowlas to powinnas sie lepiej odzywaic i w dodatku za dwoje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika...po co :D :D przeciez @ skonczyl mi sie w sobote :D :D wiec na 99% nie jestem :D a takie uczucie milam tez kilka dni przed@ w trakcie i do teraz :D wiec mysle ze to cos innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach takie gotowanie malej rosołek i nalesniki a M tylko nlesniki. evika- nop mam nadzieje ze te bole beda zwiastowaly wielki brzuch a nie @:D spokojnie mi tez sie skonczył@ i mam nadzieje ze w tym cyklu mojemu cos sie odmieni i bedzie ...........a raczej nie bedzie@:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika...wiem ze twoj wyjechal :P milam na mysli mozliwa fasolke :) ja kiedys tez mialam od 31 do 35 dni w styczniu pamietam ze dokladnie co 2 tyg mialam :o i po tym tak mi sie uregulowal ze mam zawsze 31 co do godz :P zawsze z rana :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie po tabl rozregulowal ale ten byl 31 a wczesniejszy 27 i tak jakos myslałam ze to cos innego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka jak zaszla to mowila ze miala wrazenie ze jej caly czas cos leci jak @ a tu suchutko zrobila test i 2 kreski:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wpisze w google objawy to wychodzi ciaza :D :D :D ale to niemozliwe :D :D ech nic niech se pisza :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za kazdym razem jak mi sie wydaje ze zaszlam to nic tylko ciaza. A dzis ktorego programu bym nie wlaczyla czy strony w necie to wszyedzie ciaza noworodki Yhhh:( i po co mnie tak mecza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia...bo wrzesien szkola to i o dzidziach tez mowia :D albo jakis dobry czas na baby wiec wszedzie o tym chucza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×