Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

ja jeszcze nie bylam wityte u lekarza mam na wtorek takze badanka i badanka juz sie nie moge doczekac oczywiscie napisze wam co i jak ciekawe jak tam ona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atak apropo ciaza czy... ja jestm w norwegii i tutaj jest tak ze na pierwsza wizyte idzie sie dopiero miedzy 6 a 12 tygodniem ciazy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nic specjalnego... Pisaliście wcześniej o tym, że u niektórych kobiet teksty nie wykazują ciąży, a w niej są...Tak samo jak znajoma, która niedawno zaszła, a brała tabletki anty plus leczyłam kilka lat policystyczne jajniki...no może jest jednym przypadkiem na milion, albo i więcej...ale ja podchodzę do czegoś takiego sceptycznie...oczywiście nie powiedziałam jej tego, bo to jest chamskie i nietaktowe, jak już jest w ciąży...ale bardziej prawdopodobne jest to, że coś przeoczyła, może nie wzięła którejś tabletki, może raz miała wymioty czy biegunkę i pigułka się nie wchłonęła...przecież nawet picie soku grejpfrutowego osłabia wchłanianie się pigułek...no masa jest takich kruczków...może juz doszła, że jednak to nie był cud, może dojdzie za jakiś czas, co jej umknęły, bo jak się bierze tabletki wiele lat, to już się na wiele rzeczy nie zwraca uwagi, a może nigdy się nie dowie, co się stało, że dziecko się poczęło...Może po prostu faktycznie wszystko jest możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez ciezko uwierzyc ze podczas brania tabl sie zachodzi w ciaze. Ja jak bralam tez kilka krotnie zapomnialam tabl i w ciaze nie zaszlam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra babczki ja zmykam pa bawcie sie dobrze a ty monia dosiadz swojego rumaka i prytrzymaj go na sobie a napewno sie uda :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my nigdy przerywanego...myślę że coś się mocno zdziwił, że nie zaszłam teraz i w lipcu, tylko zapomina się, że to nie były starania, tylko tak wyszło i nie wiem może nie chce znów przeżywać tego zdziwienia...a ja nie chcę nalegać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×