Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Gość Kasia141516
Rozumiem. Jakiego masz sluzu duzo ? Ja mam taki ... kaszkowaty nie wiem jak to okreslic... bialy kaszkowaty ..... w ogole sie nie ciagnie. Teraz mam tak sucho,ze szok . Jejku :( . Dziewczyny odchodze od zmyslow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepotrzebnie odchodzisz od zmysłów moze idz do gina on ci powie czy jest to normalne czy nei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia141516
Mam aż takie żyłki w okolicach tych jajników :( ! Ból niesamowity,ale moglabym tak cierpiec 9 miesiecych gdybym wiedziala,ze ... pod serduszkiem bejbi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem kazda z nas by mogla przez t oprzejsc dla swojego dziecka ale ja nie mialam takich boli tym bardziej zylek wiec nie weim wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia141516
Tak pojawiły się żyły .. tak troche pod i nad ... boli mnie :( . Noo trwał ponad 9 dni ten okres :( ! Jutro robie test. Np. przed chwila wyszlam z wanny, depilowalam sie i teraz mam sucho ! Ale boli jak cha !:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia141516
Tak ! W dni płodne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Kasia mi sie nasuwa jeden wniosek na temat twoich boli ale nie napisze tego bo to ostatecznosc:) idz jutro do lekarza a nie po test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia141516
No na skórze ! Ale w miejscu gdzie są jajniki ... Co powaznego? Co to jest to zapalenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia141516
Ale sie martwie ... dziewczyny , az mi slabo jak o tym wszystkim mysle. Ale od czego to zapalenie ? I czemu niebezpieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zostawila nas :( mam nadzieje ze ma powod zeby nas tak traktowac :P ale wybaczamy jej nie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli to jest zapalenie pecherza to musisz isc do lekarza on ci przepisze leki i powie pewnie ze musisz wygrzewac brzuch.Moja siostra to miala faktycznie mocno boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia141516
Kiedy ja jutro nie moge :( ! Boże ... powiedzcie mi cos o tym zapaleniu. Jak mozna sie tego nabawic i czemu jest niebezpieczne ? Napiac brzucha nie moge :(! Ten sluz to wszystko ! Jeszcze brak tej mojej fasolki ;( ! Jejciuniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia141516
Mam bardzo nieregularne cykle ... Wiem ,ze jak sie kochalam to mialam dni plodne... ;( . Bylo wszystko ok , tydzien po dostalam tego okresu , teraz ten sluz i bóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia141516
;( ja tu myslalam,ze bedziecie mi gratulowac i pisac "masz szanse na bebika " a tu okazuje sie,ze jakies chorobsko:( !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia141516
az sie poplakalam ;( .... dziekuje,ze jestescie ze mna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×