Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

ide na miasto jakis sweterek sobie kupic:D bede pozniej papa Evika jeszcze raz gratulacje:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :P evika...ja niby trzymalam nogi w gorze, maz popatrzyl na mnie jak na wariatke i mowi zebym nie przesadzala, bo przeciez dopiero pierwszy cykl sie staramy naprawde a ja wyglopiam sie i panikuje!! wiec nie trzymym tych nog w gorze:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika- gratuluje mam nadzieje ze to jest to:D:D moze dziewczyny maja racje i zrob jeszcze bete Serdecznie gratuluje:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika GRATULACJE DLA CIEBIE I MEZA :) a ile sie saracie bo zapomnilam ? w sumie to teraz nie wazne :) ❤️ a ty sie niczym teraz nie przejmuj ja tez mam termin na maj a dokladnie na 10 maja a ja mam urodziny 4 maja takze moze dzidzia zrobi mi niespodzianke he he he ale bylo by fajowo 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super niespodziank a ja widzisz taka papla ze mnie a moglam poczkac jeszcze pare dni i 18 wrzesnia powiedziec bo wtdy moj M ma uyrodziny ale to bylby juz prawie 8 tyzien a do lekarza ide w piatek ale nastepny :( ale wytrzymam poem 6 pazdziernika lece do polski to sie pozadnmie przebadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :-) evika gratulacje! :-) :-) :-) :-) wspaniale :-) oj żeby każda z nas też wkrótce to zobaczyła :-) :-) ja jeszcze 4 dni wytrzymam i robię pierwszą próbę testową :-) :-) ciekawe kto następny nam tu pokaże szczęśliwe zdjęcie :-) ;-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dokładnie 3 dzień mam :-), i powinnam zrobić test w dniu spodziewanej @,wiem wiem :-) ale nie ma szans :-) zrobię pewnie jeden za kilka dni i potem znów i potem w dniu spodziewanej ale mam nadzieję nie doczekanej :-) :-) teraz właściwie mam drugi cykl starań, taki świadomy ale już od jakoś dwóch lat co kilka miesięcy 'cyrkowałam' z testami i na bank byłam w ciąży ze sto razy :-) i nic, a teraz tak świadomie i na poważnie podjęta decyzja więc schizuję się również bardziej :-) :-) :-) evika jeszcze raz gratulacje! cudnie :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy ten topik nadal będzie tak prężnie działał ;), kiedy ja zajdę, bo to może jeszcze potrwać...nie tyle że nie mam wiary, ale ten cykl odpada, a póki co nie wiem, co z następnymi, nie chcę zmuszać męża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babelinka...rozumiem Cie:D :D, chce wykozystac dno plodne do konca i pewno od poniedz tez bede schizowac i bede sie do testu przymiezac :P:P i robic az pojawia sie 2 krechy albo @ :D :D nic w tym zlego nie ma tylko kasy pojdzie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio sie z meza smilam:d bo ogladalismy program :d facte 36 lat zostal dziadkiem :d a moj ma 35 :P:P wiec kazalam sie mu spieszyc :P bo jak predzej dziedkiem zostanie niz ojcem :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×