Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

monia heheheheh u mnie oki brzuch mnie boli bo sie denerwuje co u eviki , moj tez chory, tzn juz mu przechodzi ale obeszlo sie bez sss :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde na pierwszy rzut oka widac tylko jedna ale ak sie przyjrze to widac druga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika ja bym zrobila na twoim miejscu teraz tak ze bym teraz poleciala po 2 test ale innej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika naprawde albo idz na bete albo skocz i kup test innej firmy i bedzie porownanie 2 testow z jednego dnia bo patrzac na ten to ja glupia jest bo jestes juz tak dlugo po terminie @ te ze ta 2 krecha powinna byc jak ta 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika....gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie doczytalam jesli na zywo ja widzisz to gratuluje:)))))))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) evika wlasnie patrze na twoj test i... ja tam widze taka bladziusia kreske ale moze masz zlej jakosci zdjecie zrobione :) wiec gratuluje zrob jeszcze jeden test innej firmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dofra kobitki ja ide na miasto :D emocje opadly wiec i brzuch juz mnie nie boli :D :D :D bede gdzies popoludniu pewno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×