Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

akurat dorcia takimi opowieściami nie ma co się sugerować, tak samo dużo jest tych, co odkładają i jak chcą to mają od razu się udaje...tylko prawda jest taka, że póki nie spróbujesz się starać na powaznie, to nie wiesz co będzie, czy będą problemy, czy nie...no i mnie taka świadomość, że różnie może być coraz bardziej ciąży, dlatego nie chce czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawde mowiac nigdy nie ma dobrego czasu na ciaze :) wiec nie ma co odkladac i czekac nie wiadomo na co,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciaza :D :D :D mam nadzieje ze nie :D :D :D ale w wieku 35 :D :D powiedzilam zeby sie z taka mozliwoscia liczyl :D :D :D Tak naprawde to ccilam go troche postresowac :D :D i dogryz mu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika...a mija jakos dziekuje :) ja ma jaks dziwna hustawke nastrojow :-/ sie juz poplakalm z niczego i wogole jakis niepokoj mam w sobie...dziwne:-/ i znowu od wczoraj wieczora brzuch mnie boli jka na @ :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika akurat w Twoim stanie, to normalna tak huśtawka nastrojów, a chyba ból brzucha jak na okres, to na początku ciąży norma, ale dobrze że jutro idziesz do lekarza :). A właśnie specjaliści mówią, że dla dziecka jest najlepiej, jak urodzi się w zimie, tylko nie wiem dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciaza....ze lepiej w zimie :o o nie slyszalam o tym , raczej wszedzie trabia ze na wiosne lub poznym latem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dbry wieczor Dziewczeta!!!!!!!!! piszecie i piszecie ale to dobrze mialam terazz krotka lekturke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×